Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sergen Yalçın ile yollar ayrıldı
Alt 25.10.2015, 07:55   #11
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sergen Yalçın ile yollar ayrıldı

Bundan sonra Sivasspor'a kim gelirse gelsin öncelikle disiplinli ve çalışkan bir teknik direktör olması gerekiyor diye düşünüyorum. Eğer ki Sergen gibi ronerto carlos gibi disiplinden uzak bir Ada'm gelirse sivasspor yine aynı şekilde top kusturur.
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda otceken58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.10.2015, 07:59   #12
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
blacksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hakkımızda hayırlısı olsun.. adı geçen isimlerden bir kısmı bize gelmez.. diğerleri de gelse bile ilaç olmaz gibi görünüyor.. tabi bu arada yönetimin zaman zaman başvurduğu şapkadan aday çıkarma yöntemine yönelme riski de var.. arif erdem, ümit özat hatta belki de nihat kahveci falan gelirse şaşırmayalım derim ben.
Aman kalsin...
Verin Cicinho`ya isi, oyuncu antrenör olsun, bunlardan iyi olur!
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Has Sivas`li'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.10.2015, 09:27   #13
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
cengo64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Musa yı verdik,Hakan ı verdik.Sergen in düşen takımlardan topladıkları geldi takıma.Yöneticiler uyuyor mu.Sanırsam yakında Sergen de kariyerini riske etmek istemediği için ayrılık kararı alabilir.50 milyon lira artı bilemediğimiz sponsorluk desteği olan klup yönetimi elini hiç cebine atmaz ve sürekli taraftara transfer yapmıyoruz ama borç da yapmıyoruz derse,afedersiniz ama kıllanmak en tabii hakkı olur taraftarın.Bunlar klup yönetmeyi bonservissiz futbolcuları toplamak zannediyor.Sakat Enaramo yu tekrar aldılar ya.Sivassporu başka nasıl naçar görünüme sokarlardı ki.Pavyoncu forvet orda kalakalırsa alternatif olarak getirdiler iyi mi.Şu anda Sivasspor da yönetim olmasa ne olur mesela.Atçılık faaliyetleri aksar bi tek.Futbolla pek ilgilenmiyorlar çünkü
Yukardaki yazıyı 6 agustosda yazdık.Bugünkü durum belliydi yani.Şimdi yapılacak şey,takımı yiğido Ciciye emanet etmek.Kondüsyon hocamız iyi.Sergen gidince takımın kimyası düzelir 2-3maç sonra toplarız.Ara transfer için şimdiden başlayıp 3 etkili orta saha ve etkili 2 forvet bulunursa bu kabusdan kurtuluruz.Hatta size öneri,Ekvator genç milli takımının orta sahasını alın toptan.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.10.2015, 09:32   #14
kızılova
Tecrübeli Yiğido

kızılova - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

111 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kızılova isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

hlç kimsenin tahmin edemediği blr isim slvasporu çalıştıracak. Hem takım hemde antrenör çok beğenilecek.
kızılova isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.10.2015, 09:36   #15
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Enson söyleyeceğimi enbaştan söyleyim,ben sergenin en başından itibaren gelmesine karşı olan biriyim,r.carlosun eline iyi bir santrafor ,sol açık,ortasaha ,kaleci alınıp lige başlanmış olsaydı o sezondan beri hoca sıkıntısı ,hoca sorunu yaşamazdık,r.carlosda bunun için gitti,sergende bu yüzden gitti,oynadığımız oyunla aldığımız sonuçlar çok tezat oluşturuyor,neticede 180 gündür bu takım galibiyet hasreti çekiyordu,dünyanın hiçbir liginde böyle bir istatistiği olan hocayı takımın başında tutmazlar,ayrıca alınan sonuçların tek suçlusunun sergen olduğuna inanmıyorum,elbetteki hataları oldu ,oyuncu seçimi ,oyuncu değişimi,taktiksel hataları oldu,güvendiği oyuncular fos çıktı,sezon başında alınan tüm oyuncular trışka ,ts maçında bile 2-0 olmuş sen ziyadan solaçık gibi orta yapmasını bekliyorsunhani senin sol açığın,mehdiyi ,ibrahiim kaşı yedekte tutuyorsun,3.oyuncu değişimini neden yapmıyorsun,gol atması için rakip cezasahasında olması gereken eneramo ,ortasahadan top kapmaya geliyor,hani senin ortasaha oyuncun?bireysel hataların önüne geçilemedi,yaw rakip 10 kişi kalmış,artık akıllı oyuncu kırmızı kart görmeyecek ,11-10 olsa bu takıma yenilmezdik,ortasahan sakat,forvetin sakat,biri kaçtı,stoperler yetersiz ,ümitte gitti sayılır artık,bu şartlarda sergen değilya morinyoda olsa bu takıma faydası olmazdı,yeni gelecek hoca bu kadroyla şapkadan tavşan çıkartacak değil,ilk devreye kadar mevcut takımla alabileceğimiz maxsimum puanları toplayıp [enaz 12puan],devre arasında takıma 1stoper,1ortasaha ,2forvet,1solaçık alıp,şansımızı sonuna kadar kovalıyacaktır,bu takımın düşeceğine inanmıyorum,ancak küme düşen tüm takımlardaki şanssızlığın sivasspor üstüne çöreklendiğine inanıyorum,53 orta yapacaksın,%65 %35 topla oynama oranını yakalıyacaksın,rakibe pozisyon vermeyeceksin,rakip kaleci 7 8 şut kurtaracak,4 topun direğin 30 cm uzağından gececek ,maçın eniyisi rakibin kaleci ve stoperleri olacak bu maçı 2-0 kaybedeceksin bu ancak futbol talihsizliği olur,sergene güle güle ,bundansonraki yorumculuk yada hocalık hayatında başarılar diliyorum emekleri için teşekkür ederim .
Yerinde bir yorum, tek suçlu Sergen değil geçmiş olumsuzluklardan yanlış transferlerden ders aldık deyipte , düşen takımlara derman olmamış ve düşmesine katkısı olmuş işe yaramaz futbolcuları almaya devam edersen alamayacağın galibiyetlerden kaybettin paralar bir yana, işe yaramaz futbolculara verdiğin dünya para zarar bir yana .. suçu biraz da yönetim kendinde aramalı hatta biraz da değil ağırlıklı olarak kendinde aramalı, iyi transfer yapılsaydı Carlos'u göndermeye bile gerek kalmazdı ...

Japonlara sormuşlar bir çok konuda çok başarılısınız bunu neye borçlusunuz diye , aldıkları cevap biz geçmişteki başarısızlıklardan her zaman ders çıkarırız ve bir daha aynı hatayı yapmayız .. demek olmuştur. yani kardeşim yönetim olarak teknik direktörlerden ziyade siz sorumlusunuz takımın bu hale gelmesinde ilk yarı sonuna kadar takviye yapma imkanın olmadığına göre, olsa bile devre arası iyi futbolcuyu nerede bulacaksan .. bu kadroyla hangi takımı yenip puan alacaksın merak etmeye başladık... şimdiden PTT 1. lige hazırlık yapın veya Sergen gibi davranıp İstifa edin..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 35gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.10.2015, 09:44   #16
sıracalı
Acemi Yiğido

sıracalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

56 Mesajına 110 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 429 sıracalı FAZLA SÖZE GEREK YOKsıracalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bülent Başgaaaaan......
sıracalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.10.2015, 09:45   #17
baliliiiiii
Yiğido

91 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 baliliiiiii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok zor bir süreçten geçiyoruz kabuklar görmeye başladık inşallah gelen adam bizim kabuslarimizi rüyada çevirir Sergen in gitmesi geç oldu ama güç olmadı daha 25 hafta var ve ekibimiz gerçekten iyi sadece yürek yok gelecek hoca yüreğini oyunculara verirse mükemmel bir çıkış yakalariz diye düsünüyorum hoca seçimi çok kritik inşallah hayırlı bir hoca gelirde bizi özlediğimiz galibiyetlere ulaştırır.
baliliiiiii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda baliliiiiii'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.10.2015, 09:46   #18
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Korcan,Setkus(Şimdilik masraf yapmayalım),Ziya,Ümit,İbrahim, Boya,Kone,Cici,Erkan Kaş,Atıf,Yekta,Enaramo,Burhan( yedek,isterse gitsin) takımda ttutulup 3 orta saha ve en az 1 etkili forvet alınmalı takıma.

Korcan(Setkus)
Cici(x) Ümit,İbrahim(X),Ziya(Erkan)
Atıf,X(X),X(Yekta),X(Burhan)
X(Enaramo)

Yani takımın direk oynayabilecek 3 orta saha ve 1 forvete ihtiyacı var.Aman yönetim bu sefer işi sağlam tutun.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.10.2015, 09:58   #19
Travis Bickle
Yiğido

Travis Bickle - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

121 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 358 Travis Bickle FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hocaya emeklerı için tesekkur ederım bızım dususumuz gecen senekı ercıyes maçından sonra basladı ben bunu tamer hocaya bağlamıyorum hocanın yapacagı bır yenılık kalmadı yapabılcegı her seyı gecen sene bıtırınce bu seneye gosterecegı bır sey kalmadı ve kaçınılmaz son gerçeklestı

artık önümüze bakalım boşta cok kalitelı yabancı hocalar var fakat şu durumda yabancı hoca getırmek rısk olur gıbı gelıyor bana lıgı ve takımı tanıyan ışı bılen bır hoca getırmek lazım fakat bu hoca okan buruk olmamalı okan buruk rısk olur kötü bir hoca demiyorum ama kapalı kutu olur bızım rısk alıcak lüksümüz yok su durumda mustafa denizli ersun yanal benım aklımdan gecen ısımler bulent uygunda olabılır ah keske boşta cok ıyı yabancı hocalar var ama rısk alamayız
Travis Bickle isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.10.2015, 10:33   #20
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

takımın başına kim gelirse gelsin destek olmak zorundayız. Okan ya da başkası bu saatten sonra yapacak çok da bir şey yok. Okan genç bir hoca her genç hoca başarıya aç demektir elinden geleni yapacaktır. İnşallah bizimle Okan buruk da bir çıkış yakalar sergen döneminden daha kötü olmayacağını düşünüyorum. Okan da sıradan biri değil elinde bir şeyler vardır muhakkak. hiçbir hoca bir takıma gideyim de küme düşüreyim demez hele de genç bir hocaysa.
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ayrıldı, sergen, yalçın, yalçınla, yollar