Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Alt 05.09.2009, 10:54   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok

Uzun süre sessizliğini koruyan Uygun, çok iyi yerlere gelmiş yerli ya da yabancı tüm hocaların aynı durumla karşı karşıya kaldığını belirterek, “Mourinho bile İnter’in başında taraftarlarının ağır eleştirilerine maruz kaldı. Bunlar bir tecrübe, taraftarların tavrına da saygım ama küfür etmedikleri sürece... Biz takımın başarısı için çalışıyoruz ve bunun için birlik olmalıyız” dedi.

-Çok iyi yerlere gelmiş hocalar bile böyle gerçeklerle yüzleşiyorlar. Ancak şunu bilmek lazım başarı birlik beraberlikten geçer.

- Biri Fransızca eğitimi yok diye, diğeri Sivas’ı beğenmediği için gelmedi. Bonservisi 300-500 bin Euro olanı da biz alamadık

- Sıkıntılara rağmen hedefimiz değişmedi. Ligi ilk 5’te bitireceğiz. Sezon sonuna kadar da ayrılmayı düşünmüyorum, pes etmeyeceğim

‘Sivasspor tarihe geçecektir’

“6. seneye girdiğimiz Süper Lig’de bu kadar kısıtlı imkana rağmen çok önemli başarılara imza attık” diyen genç hoca, “Sivasspor gerçeği tarihe geçecektir. Yeni sezon öncesi sakatlardan dolayı yaşadığımız sıkıntılar ortada. Yabancı transferinde de problemler yaşadık. Biri çocuğu Fransızca eğitimi alamayacak diye, diğeri kenti beğenmediği için Sivasspor’a gelmedi. Bonservisi 300-500 bin Euro olan futbolculara da bütçemiz yetmedi. Her şey sanıldığı gibi değil. Bilica tranferinden gelen parayla stadımızı UEFA kriterlerine uygun hale getirdi. Kısıtlı bütçelerle yapılmış tesislerimiz, Türkiye’nin en iyilerinden biri. Borcu olmayan bir kulübümüz ve yaşadığımız sıkıntılar geçecektir” ifadelerini kullandı.

‘Hedefimizde sapma yok’
Aldıkları kötü sonuçların ardından hedeflerinden sapma olmadığını da kaydeden Bülent Uygun, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ligi ilk 5 içinde tamamlayacağız. Sivasspor’dan sezon sonuna kadar ayrılmayı düşünmüyorum. Pes etmeyeceğim... Aldığım bayrağı en iyi yerlere taşımak için buradayım.”

FanatiK

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Küfür yemediğim sürece sorun yok.!
Alt 05.09.2009, 11:00   #2
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1028 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Küfür yemediğim sürece sorun yok.!

2.5 milyona adam satıp yerine bedava bir bilica bulmak istersen (yasin çakmak gibi), 100bin dolar etmeyecek adamlarla takımı doldurursan olacağı budur...sonsuz güven duyduğum Bülnet Uygun bu sene beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı....ne yazık ki 5.lik iddaasını sadece komik buluyorum !!!
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.09.2009, 11:12   #3
yorumcuyuz
Yiğido

yorumcuyuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 yorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISIyorumcuyuz COK SEVILEN BIR KISI

ilk 5 mi hocam saka yapıyorsun heralde! takım iyi oynamıyor ki gelenlerde gidenlerin yerini dolduramadı.ins dediklerin cıkar ama gorunen koy klavuz istemiyor be hoca...!

єη мυтℓυ ѕєνgιℓєя ѕєηℓєумιѕ мєgєя ,

ѕαмριуση σℓмα∂αη öℓüяѕєм єgєя ,

кєƒєηιм вєуαzℓα кıямızı σℓѕυη...!
yorumcuyuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.09.2009, 11:16   #4
canımözsivaslım
Acemi Yiğido

18 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 canımözsivaslım FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

OLSUN YİNEDE ŞUNU DER...BİZ FUTBOLUN GÜZELLİKLERİNİ YANSITMAYA ÇALIŞTIK..BÜTÜN HATA BENİM DER SEZON SONUNDA GEÇER GİDER ÇOKMU ZOR
canımözsivaslım isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.09.2009, 11:30   #5
ShabbatShalom
Tecrübeli Yiğido

ShabbatShalom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

311 Mesajına 647 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 736 ShabbatShalom Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bülent Hocaya Güveniyoruz Furboldan Çakmayan İnsanlar Sövüyor.Futbolun ne demek olduğunu bilen Bülent Uygununda nerede olduğunu bilir.kısa bir bocalama dönemi geçiyoruz.şampiyonlar ligiydi şuydu buydu derken yük çoğaldı buda tecrübe gerektiriyordu.tecrübe kazandı artık yönetim böyle.en ykaın zamanda DÜZELME dileğiyle
ShabbatShalom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ShabbatShalom'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.09.2009, 11:31   #6
a.yurdakul
Acemi Yiğido

86 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 a.yurdakul Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

biz gerçek sivasspor taraftarları sivasın gerçekten de toparlanacağına inanıyoruz.ben şahsen en başından beri trabzon ile 4. lük mücadelesi vereceğimizi söylüyorum ve hala da inanıyorum.takım sakatlık ve uyum sorununu aşmasıyla birlikte çıkışa geçecektir.ayrıca bi sivas taraftarları ne yüzle bülent uygunu istifaya çağırıyoruz anlamış değilim.
a.yurdakul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı a.yurdakul'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.09.2009, 11:40   #7
a.yurdakul
Acemi Yiğido

86 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 a.yurdakul Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sivas tribünlerinde ne yazıkki 3-5 maça göre adam satan adam(!!!)lar var.ve yine maalesefki sivas tribünlerinde gerçekten kaliteli taraftar sayısı çok az.türkiyenin en büyük kulüplerinden beşiktaşta 58 numaralı formayı gururla taşıyan ibrahim toraman kardeşimize sivasta küfreden,hocamızı 3-5 maç kötü gitti diye istifaya çağıran(hangi yüzle yapıyolar anlamıyorum??),1 maça göre futbolcu ıslıklayan zihniyet hep aynı.tribünlerimizdeki bu çakal sürüsüne aldırmadan gerçek sivaslılar olarak takımı desteklemeye devam edelim.gerçek sivas taraftarı hep takımımızın arkasında emin olun.biz bu çakal sürüsünün üzerine basa basa zirveye tırmanacağız inşallah,eminim...
a.yurdakul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı a.yurdakul'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.09.2009, 11:51   #8
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sevgili bülent hocamiz sana sonuna kadar güveniyoruz seni seviyoruz ve saygi duyuyoruz son 2 sene icinde bize yasattigin sevinclerden dolayi sana sonsuz tesekkürler hep sana destek olacagiz sende insallah yine son iki senedir oldugu gibi yine güzel günlere dönecegiz bütün takimlarda oluyor bocalama sen en iyisini yaparsin .sen bakma bazi futboldan anlamiyanlarin sözlerine baskana ve sana sonuna kadar güveniyoruz .
Alt 05.09.2009, 12:02   #9
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hocam saten öyle bir Terbiyesizliğidee kimsenin yapacağını tahmin etmiyorum...
Alt 05.09.2009, 12:15   #10
yigido_sampiyon
Usta Yiğido

yigido_sampiyon - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

419 Mesajına 645 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_sampiyon isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

diyarbakır maçında ben ilk defa Sivaslı olduğumdan utandım...ziya doğan ve futbolculara ağıza alınmayacak küfürler edildi...ve yanımızda bayan arkadaşlar olmasına rağmen kendini bilmez serseriler küfür etti...

birgün sonra havaalanında istanbul uçağını beklerken ziya doğan ile konuşduğumda bana küfür olayını hatırlattı ve ilk defa sivasta küfür yediğini söyledi ve yerin dibine girdim...

son olarak bülent uyugnada küfür eder bu kendini bilmez adamlar merak etmeyin...
yigido_sampiyon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
burdayım, edilene, kadar, küfür, sorun, sürece, yemediğim