Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Hakemler

Hakemler Hakemler hakkinda

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Emek Hırsızları Defolsunlar Ligimizden!!!
Alt 05.03.2013, 20:02   #151
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Emek Hırsızları Defolsunlar Ligimizden!!!

allah belalarini versin hepside 3 buyultulmus takimin yalakasi bu boyle gelmis boyle gider bunu degistirmek cok zor bunlar gitse yerlerine geleceklerde ayni
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2013, 23:59   #152
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Bu Fırat Aydınus denen dümbelek yine bir sivas maçında sahneye çıktı ve kendine yakışan adiliği yaptı..ama daha nereye kadar hakem diyeceğiz? rıza efendinin çağdışı futbolu ve sevgili uğur ve hayrettinleriyleriyle nereye kadar gideceğiz? ayıptır ya yteer..ne güzel deplasmanda öne geçmişssin ondan sonra baskı üstüne baskı yiyiorsun..ona göre tedbirini alsana rıza efendi..ama kapasiten bu işte..seni bugüne kadar şişirenler sonunda seni sırf sivaslı diye bu takımın da önüne koydular ve sonunda sen de bu takımın içine .ettin!!!
Alt 18.03.2013, 00:10   #153
Mete209
Yiğido

Mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

184 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 478 Mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sevgili Fırat Hoca akşam akşam yine benden nasiplendin

Ziya'ya yapılan hareket kırmızı kartlık, Ziyanın yaptığı hareket ise penaltı değil.
Mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Mete209'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.03.2013, 00:27   #154
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bana deselerdiki bu sezon sizin macinizda en adil en iyi maci Baris simsek ve süleyman Abay yönetecek deselerdi birakin düsünmeyi hayal bile edemezdim

Lan Mhk ne yaptik sana nedir bu garezin kinin neden bize bu Kadar serefsizlik yapiyorsunuz nereye Kadar sürecek sizin bu serefsizce yönetiminiz

sözler bogazimda dügümleniyor sinirlerim geriliyor Lige verilen 15 günlük ara bana resmen iskence olacak
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2013, 00:51   #155
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Firat Aydunus'a faturayi kesenleri anlamiyorum.
Gol pozisyonunda elle düzelttigini kimse ekran basinda göremedi. Daha sonra baska acidan gösterince anlasildi. O pozisyonda Aydunus'un o eli görmesi imkansiz cünkü önünde tam 3 futbolcu var, yardimcisinin görmesi gerekirdi.

Simdi ben size bir soru sormak istiyorum: Kirmizi karlik pozisyonda elle düzeltme olmada ve akis aynen olsaydi futbol acisindan ne degisecekti?
Yine 10 kisi yine kirmizi kart ve penalti olacakti.
Peki sen 40 dakika 10 kisi kaldigin ve 1-0 önde oldugun bir macta ne yaptin? kac pozisyona girdin? Akhisar'in simdiye kadar kendi evinde sadece bir galibiyeti vardi, o galibiyeti de zar zor son dakika golü ile almislardi...

Seyircisiz macta 1-0 önde iken 40 dakikada 2 gol yiyip, 1 pozisoyon bile kendin yaratamiyor ve rakibe onlarca pozisyon veriyorsan sapkani önüne koyup düsünmen lazim.

Faturayi hakeme kesmek bu isin en kolayi... ben olaya hep iki pencereden bakarim. 1 hakem ne yapti 2 takim ne yapti ama bazi arkadaslar hakeme bakip maci analiz etmeyi unutuyorlar gibime geliyor...............
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Çılgın Türk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.03.2013, 01:09   #156
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Firat Aydunus'a faturayi kesenleri anlamiyorum.
Gol pozisyonunda elle düzelttigini kimse ekran basinda göremedi. Daha sonra baska acidan gösterince anlasildi. O pozisyonda Aydunus'un o eli görmesi imkansiz cünkü önünde tam 3 futbolcu var, yardimcisinin görmesi gerekirdi.

Simdi ben size bir soru sormak istiyorum: Kirmizi karlik pozisyonda elle düzeltme olmada ve akis aynen olsaydi futbol acisindan ne degisecekti?
Yine 10 kisi yine kirmizi kart ve penalti olacakti.
Peki sen 40 dakika 10 kisi kaldigin ve 1-0 önde oldugun bir macta ne yaptin? kac pozisyona girdin? Akhisar'in simdiye kadar kendi evinde sadece bir galibiyeti vardi, o galibiyeti de zar zor son dakika golü ile almislardi...

Seyircisiz macta 1-0 önde iken 40 dakikada 2 gol yiyip, 1 pozisoyon bile kendin yaratamiyor ve rakibe onlarca pozisyon veriyorsan sapkani önüne koyup düsünmen lazim.

Faturayi hakeme kesmek bu isin en kolayi... ben olaya hep iki pencereden bakarim. 1 hakem ne yapti 2 takim ne yapti ama bazi arkadaslar hakeme bakip maci analiz etmeyi unutuyorlar gibime geliyor...............
Hakem tekmeye cekmeye akhisarlilara kart cikartmadi ben maci izlerkende dedim kirmiziyi vermemesine isyan ettim bu bizim oyuncular oldummu cok kolay kirmiziyi cekerken (ordu macinda Kadir e ic saha macinda Raynoch a simdide Ziya ya)peki kenan in attigi kirmiziyi görmediginimi düsünüyorsun yada elle almasa top nereyemi gidecek tac cizgisine gidecek ve oyuncu acisini kaybedecek o Zaman Ziya son Adam olmayacak faul olsa bile kirmizi kart kesinlikle olmayacak.

Bu ş savunacak hic bir tarafi yok Aziz Yildirimi sonuna Kadar destekliyorum bu adiler in dilinden konusuyor.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2013, 03:10   #157
eroltas58
Yiğido

eroltas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 eroltas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu karektersiz hakem bozuntusuna allah belasini versin.Bu onun bunun cocugu tam bir sivas dusmani,daha neler yazacagimda yazmiyorum.insallah dilin $i$erde o dudugu bir daha agzina alamanda, baska yerinle calan,emek hirsizi.
eroltas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2013, 06:36   #158
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

sivassporun kendi hatasından kaybettiği maçlar vardır ,hakemlerinde yardımıyla kaybettiği maçlar vardır zaten bizim hatalarımızı inkar etmiyoruz sonuna kadar eleştirimizi yapıyoruz maçın özetlerini izleyince maçı izlemeyen 11-11 oynanıyorken sivasspor farktan kurtulmuş der 11-11 oynanırken öyle baskı filan yemiyorduk borjanın kurtardığı 1 kurtarış haricinde pozisyon vermedik taaki hakem imdada yetişene kadar penaltı öncesi elle düzeltiyor hadi eli görmedin fırat aydunus yan hakeminde görmedi 4 hakemde görmedi ofsaytıdamı göremediniz ? takım 1-0 önde rakibin kasti tekmesi direkt kırmızı uğurun yaptığı hareketten neyi eksikti ?kırmızıyı versen maç sivasa dönecek ziya çıkmıyacak ordanda 2 gol yemiyecektik 10 kişi kaldıktan sonra baskı yedik ,aslında iyide direniyorduk rıza hocanın DAHİ oyuncu değişiklikleri sivasın ipini çekti hakem resmen maçı akhisara hediye etti ayrıca hakemin suçu yok diyen aklı evvel arkadaşlarada 1 çift sözüm var koyu sivas düşmanı şansal bile çileden çıkıyorsa diğer hakem eskisi futbolcu eskisi futbol adamları çileden çıkıyorsa size ne oluyor anlamadım nerenizle maçı izlediniz bu kadar millet eşşekmi?kendi hatalarımızı zaten eleştiriyoruz maç11-11 oynansa biz bu maçı hertürlü kazanırdık
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2013, 07:15   #159
tykinik58
Usta Yiğido

tykinik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

742 Mesajına 1.947 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 807 tykinik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Böyle bir hakemle daha doğrusu böylesi hakemlerle, böyle vurdum duymaz oyuncularla, taktik bilmeyen (bilse bile bildiğini sahaya yansıt(a)mayan) yerinde hamleler yap(a)mayan hoca ile ancak bu kadar olur. Söyleyecek çok şey var ama söylemek istemiyorum. Sabah sabah ağzımı ve moralimi bozmak istemiyorum. Zaten moral diye bir şey kalmadı. Anlayan anlamştır...
Alt 18.03.2013, 10:35   #160
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu hakemler kotu degil aslinda. Avrupada cok iyi mac yonetiyorlar. Burada kotu yonetmesi icin zorlaniyor buvadamlar
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
defolsunlar, emek, hakem, hırsızları, ligde, ligimizden, neden, sivaslı, süper