Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Seçenekler Arama Stil

-->: --->: -->: --->: SİVASSPOR/Konyaspor Maçı Tah
Alt 24.03.2008, 11:52   #171
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1486 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart -->: --->: -->: --->: SİVASSPOR/Konyaspor Maçı Tah

Alıntı:
konyahooligans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş samimiyetimde söylüyorum denk gelmedim taraftar olarakda bunalımdayız emin ol bazı arkadaşlar çıkabiliyor öyle onların adına özür diliyorum doğru söylemissin katılıyorum sana
bu tutumun ve davranışından ötürü tebrikler................

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: -->: --->: SİVASSPOR/Konyaspor Maçı Tahmin v
Alt 24.03.2008, 13:17   #172
nalcaciboy
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 nalcaciboy FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: --->: SİVASSPOR/Konyaspor Maçı Tahmin v

Alıntı:
yigiter187 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
iyi dilekleriniz için teşekkürler..

ben sizin forumlarınız da da konyasporla alaklı objektif yorumumu yazdım ama "sanene konyaspordan" gibi absürd tepkiler geldi..
ben tekrar edeyim..konyasporun kadrosu yetersiz...galibiyetleriniz çoğu son dakikalarda geldi..takım iyi top oynamıyor zira malzeme yeterli değil bunun için..
samimi duygunu bilmem senin kardeşim.sen bu forumda konyaspordan nefret ediyorum bu kadar nefret ettigim başka bi takım yok demiştin yanılmıyorsam??öyle bir kişi vardı şimdi onceki sayfalara donmedim ama bunu soyleyen buyuk ihtimalle hatırladıgım kadarıyla sendin.tam senin gibisine artı knası bu uslub kullandıysan cevap vermişlerdir.

zaten bunalımdayız.millet asıp kesmekten bahsediyor oftaş macına hollandadan eski grup başkanı geliyor tribunler kilitlenecek bu maca yani anlayacagın cok sert ve gergin bi ortam var cıkıp bi de dan dun konustuysan cevap gelmiştir tabi.neyse sen kusura bakma yine de..
nalcaciboy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.03.2008, 13:23   #173
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1047 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
nalcaciboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
samimi duygunu bilmem senin kardeşim.sen bu forumda konyaspordan nefret ediyorum bu kadar nefret ettigim başka bi takım yok demiştin yanılmıyorsam??öyle bir kişi vardı şimdi onceki sayfalara donmedim ama bunu soyleyen buyuk ihtimalle hatırladıgım kadarıyla sendin.tam senin gibisine artı knası bu uslub kullandıysan cevap vermişlerdir.

zaten bunalımdayız.millet asıp kesmekten bahsediyor oftaş macına hollandadan eski grup başkanı geliyor tribunler kilitlenecek bu maca yani anlayacagın cok sert ve gergin bi ortam var cıkıp bi de dan dun konustuysan cevap gelmiştir tabi.neyse sen kusura bakma yine de..
Konyaspor da taraftari sivasta olay da cikarsa(!) sevdigimiz takimlardandir.. Dusmesini istemeyiz.. Konyaspor a ilerki maclarinda basarilar..
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.03.2008, 14:07   #174
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1140 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
nalcaciboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

konyadan nefret ediyorum demedim uyuz oluyorum dedim...bunun sebebi de konyaya karşı şansımızın bir türlü tutmamasıydı...zaten ilk yarıdaki maçı da haketmediğimiz bir mağlubiyetle kapamıştık...
ben asla provakatif bişey yazmadım..yazsam üyeliğim silinirdi zaten...nedense kayseril ve konya forumlarında sivaslılar iyi dilekli birşey yazsa bile saçma tepkiler alıyor..konyada fazla değil ama bilhassa kayseride
..
Alt 24.03.2008, 14:45   #175
konyahooligans
Yeni Yiğido

konyahooligans - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 konyahooligans FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: SİVASSPOR/Konyaspor Maçı Tahmin ve Yorumları

MYWAY kardeş biz olay çıkardıysak keyfimizden çıkarmadık sizin bir yöneticinin oğlu gazetecimidir nedir hareket çekmeler taraftarların haraket çekmeleri falan filan (o yöneticinin oğlunu yine dayak yemiş olarak gördüm 1 2 ay oldu televizyonda) sizde taş attınız bize hiç yakışmayacak üslüplar kullandınız biz o konuları açıyormuyuz geçmiş geçmişte kaldı
konyahooligans isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: SİVASSPOR/Konyaspor Maçı Tahmin ve Yorumları
Alt 24.03.2008, 14:55   #176
konyahooligans
Yeni Yiğido

konyahooligans - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 konyahooligans FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Turkcell Süper Lig'de kötü günler yaşayan ve ligin ikinci yarısında oynanan 10 maçın 9'unu kaybeden Konyaspor'da beklenen gelişme bugün yaşandı. Yeşil beyazlı kulüp ile Teknik Direktör Ünal Karaman'ın yolları karşılıklı iyi dileklerle ayrıldı. Konuyla ilgili Ünal Karaman'ın saat 17:00'da bir açıklama yapması ve yaşanan gelişmeyi kamuoyuna kendisinin duyurması bekleniyor.
konyahooligans isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: SİVASSPOR/Konyaspor Maçı Tahmin ve Yoru
Alt 24.03.2008, 14:57   #177
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1047 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: SİVASSPOR/Konyaspor Maçı Tahmin ve Yoru

Konyaspor u ligde tutacak bir teknik direktor getirmeniz dilegyle...!
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: SİVASSPOR/Konyaspor Maçı Tahmin ve Yoru
Alt 24.03.2008, 14:59   #178
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1140 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: --->: SİVASSPOR/Konyaspor Maçı Tahmin ve Yoru

Alıntı:
konyahooligans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Turkcell Süper Lig'de kötü günler yaşayan ve ligin ikinci yarısında oynanan 10 maçın 9'unu kaybeden Konyaspor'da beklenen gelişme bugün yaşandı. Yeşil beyazlı kulüp ile Teknik Direktör Ünal Karaman'ın yolları karşılıklı iyi dileklerle ayrıldı. Konuyla ilgili Ünal Karaman'ın saat 17:00'da bir açıklama yapması ve yaşanan gelişmeyi kamuoyuna kendisinin duyurması bekleniyor.
kim gelirse gelsin konyanın işi zor ama ligde kalacak kesinlikle....
Alt 24.03.2008, 15:11   #179
nalcaciboy
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 nalcaciboy FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yigiter 187 kayserililerin forumunu bilmem ama Nalçacı forumlarında yazan sivassporlu arkadaslar var,kimse cıkıp da bişey demiyor.burada bize de bişey denilmiyor.

uyuz oluyorum mu dedin ne dedin o kadar kelimelerin içine dusmem ben onu gordum o gun sana bi tepki gostermedim zaten.şimdi tekrar yazdıgını gorunce laf soyledim.

olaylardan bahsedildi ben o oalyların oldugu macta sivastaydım ben de gelmiştim.sizin ustumuze taş atıp ortam germeseydinz.o gazetecei eleman bize el ayak hareketi gostermeseydi biz orada durup duruken taskınlık cıakrtmazdık.ayrıca o eleman sadece hareket gostermedi futboclularımızdan bazıalrını tartaklamaya calıstılar oradaki stad guvenlikleri tam bize sevinmeye gelirlerken mactan sonra.o olayda gecmişte kaldı biz acmıyoruz hep acılıyor anlamadım.

bazı seyleri de yanlış anlaşım da olabiliyoruz.cunu ortam gercekten cok gergin konyada su anda.unal karaman az once yollandı.taraftarın baskısıyla ve de yonetim kararıyla.bu saatten sonra hoca falan da getireceklerini zannnetmiyorum yada gostermelik gelebilir.artık teknigi falan oyun kurgusu bunlar gerekli değil bu saatten sonra motivasyon onemli.onumuzdeki sezon çalışılacak bir hoca gelmelidir.biz tum aklımızı duygumuzu bu haftasonu oftaş macına saklıyoruz artık.bu mac olum kalım macı.ya tamam ya devam olacak.sizi de tebrik ettik karsılıklı uzatmayalım artık.atışmanın sizi bi faydası olmadıgı gibi bi de bize zararı var.artı khersey oftaş macı için..
nalcaciboy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: SİVASSPOR/Konyaspor Maçı Tahmin ve Yorumları
Alt 24.03.2008, 15:16   #180
Rallim58
Gast

Alıntı:
yigiter187 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kim gelirse gelsin konyanın işi zor ama ligde kalacak kesinlikle....
Anadolu takımlarımızdan Konyaspor gibi gönül bağımız! bir şehrin takımının düşmesi bizleri üzer, Konyasporun ligde kalacağına tüm kalbimle yürekten inanıyorum. Konyasporun ligde kalması için dua ediyorum, inşaallah ligde kalacaktır.