Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mayalar Haklı OLmalı
Alt 12.12.2012, 09:28   #51
özmen58nadim
Acemi Yiğido

özmen58nadim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 502 özmen58nadim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mayalar Haklı OLmalı

selam sevgili yiğidolar
öncelikle sevgili UĞUR MELEKE'ye doğru ve yerinde yapmış olduğu analiz ve tespitlerinden dolayı bizlere tercüman olduğu için sevgilerimle birlikte teşekkür ederim yüreğine sağlık sevgili UĞUR MELEKE
Maçla ilgili olarakda aradan 4 gün geçti ama halen oynan vasat futbol ve yapılan hatalar konuşulmaya devam ediyor maç öncesinde bazı futbolcuların gergin halleri yüzlerine yansımış gördüm bu maç için ve hafta içinde oynayacakları ziraat kupası maçı sitresinin yüzlerine yansıdığının açık ifadesiydi
her zaman olduğu gibi maça iyi başlamak istedik ama 40. saniyede talihsiz bir gol yiyerek maça başladık bunun etkisini üzerimizden çabuk attık ve beraberlik golunu çabuk bulmamıza rağmen grosicki ve ermanla maçı 2-1 hatta 3-1 getirecek golleri cömertce harcadık papucun pahalı olduğunu anlayan gs takımının insanlıkdan nasibini almamış karekter yoksunu zavallı ulu önder ATATÜRKÜN SPOR DOSTLUK BARIŞ VE KARDEŞLİKTİR sözlerini hiçe sayarak adeta SPOR ^^ FUTBOL^^ ÇİRKEFLİK ADİLİK VE KALLEŞLİKDİR prensibini beimsemiş bunu bir hayat sitili haline getirmiş ismini yazmankdan bile iğrendiğim ^^ burak yılmaz ve ebue ^^ hem kendilerini hemde maçın hakemi İLKER MERALİ kandırmayı başardılar yazıklar olsun sizin giydiğiniz o formalara yazıklar olsun size umarım gs yönetimi çok geç olmadan ve gs tarihine sizin yüzünüzden ismini kara harflerle yazdırmadan sizlere yolunu ayırır
gelelim bizim bir hata abidesi olan KADİR BEKMEZCİ kardeşimize en az 8 maç sayarım KADİR yüzünden kaybettiğimiz maçları son olarakda gs maçında çok rahat ve rahatsız eden biri yokken YETKA' ya kaptırdığı bir pozisyon sonrası BORJAN'INDA hatası ile 3. golu kalemizde gördük ve o dakikadan sonra diencimiz kırıldı ve sahadan 1-3 mağlup ayrıldık
takım olarak iyi futbol oynadığımız söylenemez ama takım için kaliteli futbolcularımızda yok değil ama bu kaliteli futbolcular takım kötü oynadığı zaman tek başlarına yapacak birşeyleri yok yönetim acil olarak sürekliliği olan isim ve kariyer sahibi en az 2 orta saha oyuncusu 2 stoper ve bir tanede forvet mevkiine oyuncu alınmalı ve bir taraftar gözüyle söylüyorum bu takımdan ilk gidecek isim KADİR BEKMEZCİ olmalı
dünkü gaziantep maçında tur atladık gruplara kaldık inşallah güzel maçlar oynayarak kupa sahibi oluruz
özmen58nadim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Mayalar Haklı OLmalı
Alt 12.12.2012, 11:13   #52
yigidoyuzz
Yiğido

yigidoyuzz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 392 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 yigidoyuzz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Mayalar Haklı OLmalı

ŞU MAYALAR LAFINI HİÇ SEVMİYORUM BAŞKA BİR ÖRNEK GÖSTEREMİYORLAR BİDE MAYA BİLMEM ZIRILTILARI ÇIKTI BUNE YA , BİZ ALLAHIN TAKDİRİNE GÖRE YAŞIYORUZ MAYALARIN TAKDİRİNE GÖRE DEĞİL SULTAN ŞEHRİN ÇOCUKLARI SULTAN OLAN ALLAH'IN TAKDİRİNE GÖRE YAŞIYOR
Yazarın yorumu için değil mayalara tepkiliyim bune yaa..
yigidoyuzz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidoyuzz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
burakın, fauldü, golü, haklı, mayalar, olmalı