Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Suç ve Ceza
Alt 21.06.2012, 13:05   #21
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Suç ve Ceza

Alıntı:
kamışlı58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tek hatamız cumhuriyetin temellerinin sivasımızda atılması çünkü seçim öncesi atılan temellere benziyor temel sivasta atıldı PERSASINI LAZ TEMELLER TOPLUYOR niçin temel attık anlamıyorum NE BİR BAŞBAKAN NEDE BİR TEMELİNİ ATTIGIMIZ SEYİN BAŞKANI OLABİLDİK
Sivas'ı bilmek tanımak ısteyenler için ahmet turan alkan'ın 6.şehir kıtabını tavsıye ediyorum,sivas'ın çok guzel bır dille anlatıldıği deneme kıtabıdır.
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.06.2012, 15:07   #22
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 867 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

ne zaman görüceğiz taraftar gruplarımızın birlikte hareket ettiğini Allah bilir artık onu bunu bırakıp birlik olma zamanı değil mi şu an arkadaşlar, neyin gururunu yapıyoruz?
Alt 21.06.2012, 17:53   #23
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
velibircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sorsan 3 lü nedir mehter nedir bilmez Hayatında belki bir kere bile deplasman yapmamış o çileyi görmemiştir Ne çekiyor bu taraftarların derdi ne diye sormaz. Ama Laf Tribündeki bir avuç insana hakaret etmeye geldiğinde en önde gider.

Yenilgi de Teknik direktör , Sezon kötü geçtğinde başkan , Taraftarı begenmediğinizde Tribün reisi kesilirsiniz zaten.

kral sizsiniz
Ortada oluşmuş veya oturmuş bir taraftar grubunun olmadığı aşikar...Bence gerektiğinde olmusuz anlamdada yorum ve düşünceler olacakki doğrulara ulaşabilelim..Üstüme vazife olmadan arkadaşın söylediğini bir parçada olsa savunmuş gibi oldum ama ben tüm arkadaşların olumsuz yorum yapmış olsalar dahi bunun Sivasspor adına taraftarı adına içindeki kötü durumdan kurtulmak veya kurtarmak için söylediklerini düşünüyorum...Bazen bazı gerçekler hepimizin içini acıtıyor...Yanlışları görüp bulalımki doğrusunu yapabilmek için oradan başlayalım işe...saygılar...
Alt 23.06.2012, 00:36   #24
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 803 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ortada oluşmuş veya oturmuş bir taraftar grubunun olmadığı aşikar...Bence gerektiğinde olmusuz anlamdada yorum ve düşünceler olacakki doğrulara ulaşabilelim..Üstüme vazife olmadan arkadaşın söylediğini bir parçada olsa savunmuş gibi oldum ama ben tüm arkadaşların olumsuz yorum yapmış olsalar dahi bunun Sivasspor adına taraftarı adına içindeki kötü durumdan kurtulmak veya kurtarmak için söylediklerini düşünüyorum...Bazen bazı gerçekler hepimizin içini acıtıyor...Yanlışları görüp bulalımki doğrusunu yapabilmek için oradan başlayalım işe...saygılar...

hayır efendim birisi beni yaptığım işten dolayı yargılayacaksa o konuda bilgisi olacak.Ben kalkıp motor ustasına sen ısını yanlıs yapıyorsun dıyebılırmıyım ? hariçten gazel okumaya kimse kalkışmasın arkadaşım.
Alt 23.06.2012, 13:21   #25
izmirliyiğido35
Usta Yiğido

izmirliyiğido35 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

258 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 izmirliyiğido35 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

SADECE DÜŞÜNCELER FARKLI ORTAK NOKTA YİNE SİVASSPOR...

Etiketler
ceza, suç