Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'da hedef galibiyet
Alt 13.08.2015, 22:20   #21
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivasspor'da hedef galibiyet

Sivasspor'da hedef galibiyet akşam akşam güldürdünüz beni sağolasınız hemi galip geleceksiniz hemi biletimi aldım maç akşamı görelim bakalım nasıl yeneceksiniz fark yemeyinde.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivasspor'da hedef galibiyet
Alt 14.08.2015, 12:43   #22
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'da hedef galibiyet

Sanki ömründe ilkdefa gs ile oynayacak amatör takım gibi muamele görüyoruz,oynayacağımız takım barcelona değil,gs takımı geçen sezon arenada ve sivasda elimizden tesadüfen kurtulan takım,sivasdada herzeman çok iyi mücadele verdiğimiz takım,sivasspor yener yada yenilir yada berabere kalır,beraberliğe kimse hayır demez,yenersek bal kaymak olur,takım kadroları 3 aşşağı, 5 yukarı aynı,gs de podolski,sivasda abola yeni oyuncular,sivassporun en zayıf noktası herzeman olduğu gibi ziyanın bölgesi,ziyanın önüne defansif yönü olan bir oyuncu konmazsa yasin karaktersizi otobana çevirtir orayı,ortasahamız gs ye göre çok zayıf ,gsde selçuk ve bilal gibi çok tecrübeli 2 oyuncu varki,abalo ve mehdinin bunlara üstünlük kurmasını beklemiyorum,ne kadarda sevmesem gs ile oynuyoruz ,tüm oyuncuları yıldız ,sivasspor bu maçı kazanacaksa ,onlardan daha çok mücadele etmeli,hakemle oynamamalı,dakka 1 gol 1 olmamalı,hiçbir zaman skor olarak geri düşmemeli,skor dezavantajıyla oynayacak gs ye karşı çok pozisyon bulabiliriz,eğer gs skor avantajıyla oynarsa gs çok rahat fark atar ,sivaslı oyuncular gs ile oynadıklarımnın bilinciyle haddini bilerek oynamalılar,sergenin büyütülmüş takımlarla karnesi zayıf,gs ile oynayan takım 60 70 dakka gol yememeli ,ne olursa olsun aramızda çok büyük kalite ve büyüklük farkı var,rakipte çok yıldız var,egoist oynanmazsa,bulduğumuz pozisyonları gole çevirirsek,kalecimiz hata yapmazsa ,hakem sivası doğramazsa,gs den çok daha iyi mücadele edersek ,taraftarıda arkamıza alırsak bu gs yi yeneceğimize inanıyorum,eneramoyada ,batuhanada,burhanada,atıfada, mehdiyede,costayada,abolayada ,i akınada,korcanada sonuna kadar güveniyorum,gs ye yenilmek belki normal sayılaBİLİR ,yenersek çok büyük hava yakalarız ,takımımıza başarılar diliyorum.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
galibiyet, hedef, sivassporda