Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Çalımbay'ın maç sonu açıklaması
Alt 13.02.2011, 14:30   #91
sivaslihakan
Usta Yiğido

sivaslihakan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslihakan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Rıza Çalımbay'ın maç sonu açıklaması

ya birakin bu elestirileri oynadigimiz dört mac var bu dört takim türkiyenin eniyi kadrolarina sahip ikisi sampiyonlugun en büyük adayi gsnin stad acilisi antalyada kar yagisi
bu maclardan puan beklemek zordu zaten bunun herkes bilincinde sanirim ama huzuzrsuzluk cikarmak icin elestiri yapiliyor riza hoca napsin oyuncular napsin ellerinden geleni yapiyorlar
önümüzde eskisehir takimi var ben bu mactanda puan beklemiyorum ama ondan sonrasina ümitliyim rahat olun eses macindan sonra en az 22 puan toplicaz buna emin olabilirsiniz desteklemeye devam edin birakin yikici elestirileri herkes antrenör olmus konusuyor
sivaslihakan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 14:52   #92
yiğidosalim58
Acemi Yiğido

yiğidosalim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 493 yiğidosalim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

RIZA hoca artık uyan ya suç sende oyuncularda değil!!!
Alt 13.02.2011, 15:19   #93
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Gercekten hasret kalmistik güzel oynamaya,, Cok zorlu maclar sonucu malesef puan almadik cok zorlu maclar oynadik GS, Bursa ,Trabzon ama Riza hocaya katiliyorum, oynanan futbolun sonucu bu olmamaliydi, bu takimda isik var, simdi bütün zorlu maclari bitirdik ve bu hafta sonu cikis yapmaya baslayacagimiza inaniyorum, sampiyonluga oynadigimiz takim yavas yavas geliyor... cünkü bu takimda isik var bu takimin düsecegine kesinlikle inanmiyorum...

bir iki kazma bütün oyun planimizi alt üst ediyor

Hayrettin can SIKMAYA basladi Emek hirsizi defansta nerde duracagini hala ögrenemedi gitti bu arkadasi bir kac hafta dinlendirmeli herhafta ayni hata yapilmaz nerde duracagine ne zaman kademeye girecegini ögrenemedi gitti...

Mehmet yildizda kendine ceki düzen vermez ise takima girmesi cok zo...
Alt 13.02.2011, 16:08   #94
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

hep aynı sonuç maalesef tahminimde haklı cıktım
yine tek farkla mağlubuz
golü buluyoz idare et oyunu
savunmamızda zaaflar cok
hurra diyerek atağa kalkıyoz
bi bakmışız gol yemişiz
ataklarda defans güvenliğini hiçe sayınca yenilgi kaçınılmaz oluyor
rıza hocadan tek isteğim defansı atağa cıkarken sağlam tutsun beraberliğe razıyız boyle maclarda(1-0 gs,fb 2-1 bursa bjk 3-2 ts)
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 16:10   #95
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza Hocayı suçlamak pek de doğru değil, defansı geri yaslasaydi Trabzon üstümüze gelecek ve bizi hapsedecekti, takımı ileride oynatarak gol bulabilirdik ve neticede bu taktikle 2 tane de gol bulduk.

Ancak 2. dakikada yediğimiz gol olmasa bu sekilde ileride oynama taktiğine ihtiyacımız da olmayacaktı, 2-2 olduktan sonra skoru korumaya yönelik bir taktik uygulamaya fırsat dahi kalmadı.

Hiç one geçemedik ki takımı geri yaslayalim, oyuna yenik başladık ve gol bulmak için de ileride oynadık, hangi hoca olsa aynı yöntemi denerdi.

Eskişehir'i yenecegimize eminim.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 16:11   #96
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza Hocayı suçlamak pek de doğru değil, defansı geri yaslasaydi Trabzon üstümüze gelecek ve bizi hapsedecekti, takımı ileride oynatarak gol bulabilirdik ve neticede bu taktikle 2 tane de gol bulduk.

Ancak 2. dakikada yediğimiz gol olmasa bu sekilde ileride oynama taktiğine ihtiyacımız da olmayacaktı, 2-2 olduktan sonra skoru korumaya yönelik bir taktik uygulamaya fırsat dahi kalmadı.

Hiç one geçemedik ki takımı geri yaslayalim, oyuna yenik başladık ve gol bulmak için de ileride oynadık, hangi hoca olsa aynı yöntemi denerdi.

Eskişehir'i yenecegimize eminim.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.02.2011, 16:14   #97
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 852 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kredimizde bitiyor biz her maçtan 0 puanla ayrılıyoz es es maçındanda umudum yok
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 16:56   #98
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 829 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

rıza hoca geldiği gün kendi kendime dedimki sivasspor artık hocasını buldu. rıza hoca en az on yıl sivassporun başında kalmalı dedim. ve bir daha hocayı eleştirmek yakışmaz artık bize dedim. ama bu trabzon maçına kadar gördüğüm şu. her maçtan sonra rıza hocam çıkıyor defans problemimimiz var diyor basit goller yiyoruz diyor. önlem almalıyız diyor. ancak her maça yine aynı defansla çıkıyor konuşmalar yine aynı. defans problemimimiz var. insanın aklına şu geliyor. bizimle dalga geçiyor bunlar. gerçekten bizimle dalga geçiyorlar alay ediyorlar sanki. defansta problem vardı transfer yapıldı. takımın çürük elması hayrettin stoper. inanovs var sedat var yedekte. sevmem sedatı ama hayrettinden iyidir en azından. ve defansla ilgili hiç önlem alınmadığı gibi hala kolay gol yiyoruz defans problemimimiz var deniyor. canım hocam. belki benden küçüksün ama yinede ellerinden öpüyorum. herkes dediki trabzon maçı bizim şeref maçımız. onur maçımız dedi. ne yapın edin bu maçı alın dedi. nasıl oyuna başladıki bu takım ilk dakikada gol yedi. nasıl bir takımki bu gol attıktan yarın dakika içinde kendi kalesinde gol yedi. ya allah aşkına söyleyin bu işin içinden bişeylermi var. bizim bilmediğimiz bişeylermi oluyor. iddiamı oynanıyor. ne yapılıyor. anlayamadım bir türlü. sivası ne uğruna feda ediyorsunuz. bunları bilelim nolur. insan sürekli aynı hatayı yaparmı. deli olan aklını yitirmiş bir insan bile bunu yapmaz.hem defansta problem yaşıyoruz kolay gol yiyoruz diyeceksiniz hemde sürekli aynı takımla sahaya çıkacaksınız suç futbolcuda diyeceksiniz. eskişirli bir dostum aynen şunu söylemişti. yenildiği hiç bir maçtan sonra hatayı kendinde görmedi rıza hoca hep futbolcusunu suçladı dedi. eğer takım sürekli aynı dizilişle sahaya çıkıyorsa hata kimdedir vizdanlarınıza bırakıyorum. rıza hocam özür dilerim seni seviyorum. ama nolur yanlış anlama biraz hatalısın.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.02.2011, 17:28   #99
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

yani kapasite meselesi diyorum rıza hoca sen kac haftadır bir care bulamadınsa artık bundnada ote bır sey yapabılecegın bırsey oldugunu sanmıyorum saygılar sevgıler
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2011, 17:29   #100
lokmankantar
Acemi Yiğido

lokmankantar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 lokmankantar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Tüm yorumları okudum malesef yapıcı olmaktan ziyade yıkıcı kaybedilmiş ne var eğer rakibinse buca ve sadece iki puan önünde sen zor bir fikstürden çıkmışın ne konya ne buca daha doğru dürüst maç yapmadılar büyük takımlarla, Hocayı eleştirelim ama böyle değil, uğur yavaş kaldı gol yedik, ilk golde hücuma çıkarken ugur yerini boşalttı kontra gol yedik son gol ise tam anlamıyla konsantrasyon hatası hayrettin yetersiz, uğur yaşlı ve ağır ziya ise iyi niyetli ancak henüz kademeyi bile bilmiyor, sedat ligtv de konuştu adam hazır değilim diyor, abdurrahman ve ıvanovs sakat herkes hocaya sallıyor hangi hoca bindiği dalı keser hele o hoca Sivaslı ve geçmişinde kara leke yoksa lütfen sakin olalım sinirle kalkan zararla oturur olağanüstü bir durum yok bence her zaman her yerde her şeye rağmen EN BÜYÜK SİVASSPOR
lokmankantar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda lokmankantar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
açıklaması, Çalımbayın, maÇ, rıza, sonu