Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Ks-Ss maçında YİNE olay YİNE olay
Alt 04.09.2011, 20:58   #11
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 733 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Ks-Ss maçında YİNE olay YİNE olay

4 Eylül 2011 Pazar günü Kayserispor'u 3-2 yenerek CUMHURİYET KUPASI'nı kazandık.Çok güzel bir durum bu.Bravo futbolcu kardeşlerimize.

Ancak Kayserispor'lular yine blöf yaptı ve bizler az kalsın yutacaktık.Maytaplar patlattılar,golden sonra tepkiler,küfürler... HEPSİ Sivasspor taraftarını tahrik etmek için planlanmış olaylar.Anonslar yapıldı Allah'tan sakin olmaya çağıran kulübümüz dinlendi.Saha içinde ve tribünlerde gergin bir ortam vardı.Seyircileri kenera bırakıyorum.Taraftarlar arasındaydı bu gerginlik.Kesinlikle Kayserispor taraftarlarının maç öncesi dostluk çağrılarına dikkatli bakınız.Site üyelerini ve bazı taraftarları anlamıyorum.Bunlar zaten bu derbi havasını yaşamamış insanlar.Yüzde 80 diyeyim.Bari maça gidenlere inanın yav.Ben şahsen diyorum.Kulağınıza küpe yaparmısınız bilmem.SPOR konusunda git ona buna güven KAYSERİYE güvenme. O kadar...Çünkü bu işin bizler uzmanı olduk.Kıvılcım gözüktü.Çok kötü durumlar olabilir.Ayık olun birlik olun.Millet duygusal yaklaşıyor.Alttan alın biraz.Atalarımız için,Kayseri şehitlerimiz için.

Ayrıca her yoruma saygılı olalım.YORUMLARI ALALIM.
Varsa bir hatam ve belirtirseniz ÖZÜR dileyebilirim.İyi forumlar.

Etiketler
cumhuriyet, kaldı, ksss, kupa, kupası, maçında, olay, sivas’ta, sivassporun, yİne