Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Böylesini Hiç Yaşamadı
Alt 25.01.2016, 23:13   #21
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Böylesini Hiç Yaşamadı

Ben hayatim boyunca bir sampiyonlugu kaybettigimiz ibb macina cok cok asiri üzulmus gece boyunca uyuyamamistim birde uzunca bi aradan sonra dun gece kaybedilen macin etkisiyle uyuyamadim

Bugün sakin kafayla düsündüm ve kendi kendime belkide boyle cok daha hayirlk olacak bu zemine cakilmamizin maciydi ve biz yere cakildik simdi tum stresi yukü attik artik dirilisin baslangici olmali.

Ben sahsen kendi adima hic bu kadar azimli ve hirsli olmamistim egerki benim tanidigim Mecnun baskansa oda ayni sekildedir evet bugun cok daha guclüyuz ve ayaga kalkacagiz

Yeterki biz birligimizi beraberlegimizi bozmayalim
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigido yakup'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.01.2016, 23:25   #22
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu yılki sıkıntılı bir sezonu muhsin ertuğral döneminde yaşamıştık,mesut bakkalla kurtulmuştuk aslında mesut bakkallada değilde diyarbakırsporun atak yapamamasıyla 6 beraberlik alarak ligde kalmıştık,ertesi sezonda mesut bakkalla sezon başı yapılanmasını yanlış ve gereksiz transferlerle yaptığımız için ligin dibine demir atmış ,rıza hocanın aratransferde tutturduğu oyuncuların lige damga vurmasıyla ligde kalmıştık,ozaman özellikle muhsin ertuğral döneminde hiç umudumuz yoktu açıkçası,kız gibi top oynuyorduk,aslında pahalı ve kaliteli oyunculara sahip olduğumuz halde,takım olamamanın ,hocanın türk futbolunu tanımamasının ,yumuşak ,ısırmayan ,mücadele açısından oldukçazayıf bir oyun anlayışı ve taktiği yüzünden sıkıntılar yaşamıştık,bu sezona baktığımızda,gerek r.carloslu dönem olsun,gerek sergenli dönem olsun,hatta okan buruklu dönem olsun,gerçekten çok şanssız maçlar çıkarttığımız için ligin dibindeyiz,sakatlıklar,haKem hataları,kaDRO dışılar,yaşlı vegereksiz oyuncularla kadronun şişirilmesi,hocanın acemi ve oyun okuma yeteneği olmaması,oyuncu değişimlerindeki yanlış tercihler,bazı oyuncuların aynı beykan gibi gereksiz kırmızı görüp takımı 10 kişi bırakması gibi nedenlerle istediğimiz puanları 1 türlü alamadık,muhsin ertuğral dönemine göre iyi futbol oynuyoruz diyebilirim,ancak iyi oyun yetmiyor ,galip gelmek lazım,şuandan sonra bizi iyi futbol ,kötü futbol değil,alacağımız 3 puanlar ilgilendiriyor,herkes gibi bende stresliyim,ancak bu şanssızlığın biyerden döneceğinede inanıyorum,yiğitin ,erkanın,j.boyenin,burhanın iyileşmesiyle,milli arada yeni transferlerinde uyum sürecini atlatmasıyla,umarım ümitin afedilmesiyle,inşallah hiçdeğilse hızlı bir santrofor alınmasıyla sivassporun hızla yukarı tırmanacağına inanıyorum,bunu hayal gördüğüm için dedğil,neredeyse tüm takımları takip eden biri olarak söylüyorum,beni düşündüren yukardaki taKımlarla aramızdaki puan farkı,eskişehiri ne pahasına olursa olsun yenmemiz gerekirdi,ozaman rakiplerimiz çoğalırdı,neticede pes etmeyeceğiz ,takımımıza destek olacağız,bu sıkıntıyı atlatacağız ,asla umutsuz değilim ,nu takım bi ritmini tutturursa üst üste 4 maçıda kazanır inşallah.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2016, 00:48   #23
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Her şerde bir hayır vardır derler...Belki de bu sonuç bizim için ilerde daha iyi olacak sonuçlar doğuracak...Eskişehir in bize yenilip ligi bırakması belki ilerde bizim için daha kötü sonuçlar doğuracaktı..Eskişehir takımı ligi bırakacak;diğer maçlarda da hep yenilgiler alacak;rakiplerimiz de sürekli galip gelerek puan farkını açacaklardı...Şimdi ise Eskişehir her maça final olarak bakacak;belki ortadaki takımların da bazılarını yenip onları da aşağılara çekecek;olaya birde buradan bakmak lazım...Sivasspor artık her maça galibiyet için çıkacak,çıkmak da zorunda..Bırakın içeriyi,deplasmandan da alınacak bir kaç galibiyet sivasspor için büyük moral olacaktır...Ortada 15 maçta 45 puan var;sivasspor içerdeki 8 maçın en azından 6 tanesini kazanıp 18 içerden, en az 4-5 de dışardan puan alırsa zaten ligde kalacaktır...Ben bu konuda çok iyimserim ama yine de iyi bir forvet ve 1-2 tane de alternatif oyuncu alınırsa sivasspor ligde her takımdan içerde dışarda puan ve puanlar alacaktır diye düşünüyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.01.2016, 06:45   #24
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

evet böylesini hiç yaşamadık, on yıldır yaşamadığımızı yaşayacağız %99 ihtimalle. emeği geçen herkesin Allah belasını versin!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2016, 20:11   #25
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 447 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

malesef bu yıl galıba sıvas sporumuzun super lıg olarak son sezonu hem teknık heyet bakımından hemde transfer bakımından sımdı yapılan transferler sezon basında yapılsa takım sımdı nerelerdeolurdu anca hocada bır ayrı muamma tecrubelı bır hocaya ıhtıyac var
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2016, 15:11   #26
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Çok zor günler geçirdiğimiz malum... Eskişehir maçının vermiş olduğu psikolojiyi atlatıp canımızı dişimize takarak bu durumdan kurtulmanın yollarını aramalıyız...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
böylesini, hiç, yaşamadı