Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendiriyoruz.
Alt 10.02.2013, 14:46   #51
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Maçı Değerlendiriyoruz.

Alıntı:
stutgart58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gerçkeleri söylemek ne zamandan beri saçmalamak oluyor
Ben senin nickini yanındaki rakamdan şüphe ediyorum. Futbol neticeler oyunudur. O neticede 3 farklı. Eğer sen ilk yorumunda ''Sivassporumuzu galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum ama...'' deseydin tamamdı. Ama senin işin gücün (senin gibi 3-5 kişi var) eleştiri yermek... Amacın sadece bu. Bundan dolayıda taraftar senide o 3-5 kişiyide sık sık yokluyor.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 10.02.2013, 14:46   #52
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Maçta göze çarpanlar : Özlenen Sivasspor'un zevk veren ve galibiyet getiren performansı.

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : Hırsımız,takım oyunumuz ve teknik kabiliyetimiz trabzonluların oyun kurmasını engelledi.Erman ve Pedriel net pozisyonları değerlendirseler daha farklı galip gelebilirdik.

Maçın en iyisi kimdi : Özellikle Aatıf,Ziya ve Kadir çok iyi oynadılar.Aatıf gelene kadar Grosicki'yi bu takımda tek geçiyordum ama Aatıf zirveye yerleşti.Kadir son paslarda isabetsiz olsa da kritik müdaheleleri tehlikeyi başlamadan bitirdi.Bunun dışında Grosicki ve Erman'nın performansı da çok iyiydi.

Maçın en kötüsü kimdi : Pedriel'in bu takımda yeri yok maalesef.Etkisiz ve gereksizdi.Borjan kale vuruşlarını çok yavaş kullanıyor,bu da gereksiz kart görmesine sebep olabilir.

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : Hemen hemen hatasız bir karşılaşma yönetti.Tolunay efendi "bir tarafta oynamak isteyen bir takım var,diğer yanda faullerle durdurmaya çalışan bir takım var.hakem bu faullere ses çıkarmadığı için rakip takımı cesaretlendirdi" diyor.Yaptığımız fauller teknik ve kart gerektirmeyen fauller.yeterince kartı her iki tarafa da gösterdi zaten.

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : Oyuna fazla müdahale etmedi,gerek kalmadı çünkü.Keşke her maçta uğur'u son iki dakika oyuna soksa

Tebrikler Sivassporum,camiamıza hayırlı olsun,devamı gelsin inşallah.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KIZILCAN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2013, 14:47   #53
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

suan sivasta karnaval havası var. müthiş bir galibiyetti. maç sonu stadta tüm stadın futbolcularla birlikte oynaması gerçekten çok güzeldi teşekkürler herkese..
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.02.2013, 14:48   #54
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu şans varken bu takımda haftayada kasımpaşa maçında özer le uche direkleri şutlayıp durur..bence kimse kandırmasın kendisni...sivassporun adam gibi transfer yapmadıkça bu ligde tutnması sadece böyle şansa bağlı kalır..ayrıca dediğim gibi kupada SİVAS-trabzon oynuycak yarıfilanlde..o maça trabzon şimdi iki kat hırslı çıakcak ve eminim turu geçecektir
Alt 10.02.2013, 14:49   #55
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçta göze çarpanlar : Ara transferde ülkemize maddi anlamda büyük futbolcular geldi. Ancak ara transferde bence en büyük transferleri biz yaptık. İki yeni transferimiz takımımıza kısa sürede uyumu.

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : Şampiyonluğa oynadığımız dönemlerden sonra ilk defa bu kadar savaşırken gördüm takımı..

Maçın en iyisi kimdi : Takım olarak iyi performasn gösterdik. Ancak özellikle Hakan, Ziya, Atıf, Kadir,Erman zaman zaman Grosicki çok iyi performans gösterdiler. Ama ayaklarına sağlık bütün futbolcularımız üst düzey mücadele gösterdi...

Maçın en kötüsü kimdi : Tolunay Kafkas ve Zokora

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : Güzel bi maç yönetti. İlk defa pozisyonları bizim lehimize degerlendiren bir hakem gördüm.

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : Eneramosuz takım nasıl oynamak gerekiyorsa öyle oynattı. Hakan Arslan ve Ümit Kurt için teşekkürler hocam.
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 85200258'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2013, 14:49   #56
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

geçen hafta feneri söndürdü bu hafta hamsi tava yaptık
hamsi tava2tl hasılattan yüzde on sadri dangalagına verelum
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kamışlı58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Maçı Değerlendiriyoruz.
Alt 10.02.2013, 14:50   #57
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendiriyoruz.

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben senin nickini yanındaki rakamdan şüphe ediyorum. Futbol neticeler oyunudur. O neticede 3 farklı. Eğer sen ilk yorumunda ''Sivassporumuzu galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum ama...'' deseydin tamamdı. Ama senin işin gücün (senin gibi 3-5 kişi var) eleştiri yermek... Amacın sadece bu. Bundan dolayıda taraftar senide o 3-5 kişiyide sık sık yokluyor.
kötü söz sahbine sahiptir..ben ikmseye küfr etmem..ben saygılı bir şekilde eleştri yapıyorum...ben sizin gibi kazanınca takımı havalara uçurup..kötü zamandada takımı yerin altına sokan sahte taraftarlardan değlim...biz ölümne sivassporluyuz..iyi günde kötü günde..sizin gibi sadece iyi günde değil..
Alt 10.02.2013, 14:51   #58
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

ŞAMPİYONLUK HAYAL DEĞİL SİVASSPORUM SİZ YETERKİ BÖYLE OYNAMAYA DEVAM EDİN SİZE MİNNETTARIZ
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2013, 14:51   #59
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

sivasspor rakibi trabzonla dalga geçer gibi oynadı
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kamışlı58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.02.2013, 14:52   #60
mucahit_58
Yiğido

mucahit_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

104 Mesajına 194 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mucahit_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Maçta göze çarpanlar : Takim da ki istek, hirs ve muhtesem press

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : Sezonun en guzel futbolunu oynadik..

Maçın en iyisi kimdi : Kadir ve Atif

Maçın en kötüsü kimdi : Hamsispor

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : Trabzonun gonlunu hos tutmak icin gosterdigi 2 gereksiz kart harici harika bi yonetimdi.. Bu hakem benim totemim biz bu adamla mac kaybetmiyoruz ugurlu geliyor bize...

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : Takimin istekli ve muhtesem press oyunu icin tesekkur ediyor yaptigi inanilmaz sacma degisiklikleri saskinlikla izlemeye devam ediyorum.. Rakip 10 kisi kalmis tamam 2. forveti alip iyce yuklenmeni beklemiyoruzda insan 70.dk pedrielin yerine piechi bi alir bizde merakimizi gideririz. Ugur ve hayrettin degisikligi nedir ya?
mucahit_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mucahit_58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, değerlendiriyoruz, maçı