Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Röportajlar

Röportajlar Röportajlar bölümü

Seçenekler Arama Stil

Maceraya Gerek Yok
Alt 15.06.2011, 06:53   #1
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Maceraya Gerek Yok

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz yeni sezon öncesi, ”maceraya gerek yok.” dedi. Sivasspor’un patronu Mecnun Otyakmaz, Mustafa Ateş’e özel açıklamalarda bulundu. Sporaktif programına katılan Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz yaptığı açıklamada sıkıntılı bir sezon geçirdiklerini ancak her şeye rağmen ligde kaldıkları için mutlu olduklarını söyledi.
RIZA HOCA İLE UYUMLUYUZ.
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz sezon sonu son Fenerbahçe maçını oynadıktan sonra Teknik Direktörleri Rıza Çalımbay ile devam kararı aldıklarını söyleyerek, tanıdığımız bildiğimiz bir teknik adamla devam etmenin daha doğru olacağını düşündük. Yönetim kurulu olarak ortak karar neticesinde bize sıkıntılı bir zamanımızda yardımcı olan hemşerimiz Rıza Çalımbay ile 1 yıllığına tekrar anlaştık. Rıza Hoca ile uyum içerisinde çalışacağımızı düşündük.”dedi.
GİDECEKLERE YOL VERDİK.
Başkan Otyakmaz Sivasspor teknik heyeti ve yönetim kurulumuzunda onayı ile takımla sözleşmesi biten futbolcularımızı gönderme kararı aldık. Sedat Bayrak, Abdurrahman Dereli ve Murat Sözgelmez ile karşılıklı konuşarak yollarımızı ayırdık. Murat Sözgelmez, oynayabileceğim bir takıma gitmek istiyorum.”dedi. Teşekkür ettik ve gönderdik.
MEHMET KENDİSİ AYRILMAK İSTEDİ.
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz ,”takım kaptanımız Mehmet Yıldız da bizden affını istedi. Kendisi Başkanım ben yedek kalmak istemiyorum. Oynayabileceğim bir takıma gitmek istiyorum.”dedi. Karşılıklı bütün her şeyi konuştuk. O bizi seviyor, Bizde onu seviyoruz. Her Zaman Sivasspor’un kapısı kaptanımıza açık. Sivasspor Mehmet Yıldız’ı asla unutmaz. O da Sivas’a düzen kurdu. Evi Burada. İşyeri var. Artık bizim bir parçamız gibi oldu.”dedi.
TRANSFER YAPTIK.
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz ,Lig biter bitmez Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay ve yardımcıları tarafından takip edilen yabancı futbolcularla prensipte anlaşma sağladık. Kalecimiz Ramoviç’in sözleşmesini bildiğiniz gibi dondurmuştuk. Çok faydalı olamaz düşüncesi hakim oldu. Sözleşmesini feshettik. Kanada Milli Takımı kalecisi Milan Borjan ile 3 yıllık anlaşma yaptık. Defansa Senegalli defans oyuncusu Faty’i aldık. Orta sahaya Karşıyaka’dan Kıvanç’ı, Sağ kanata Adana Demirspordan Murat’ı aldık.” Dedi.
ÇEK MİLAN CERNY SİVAS’TA
Başkan Otyakmaz, Çek Milli takımında da forma giyen Slavya Prag takımının sağ kanat oyuncusu 23 yaşındaki Milan Cerny ile anlaşma sağladık. Eski Fenerbahçeli futbolcu son olarak Karabük’te forma giyen Kerim Zengin ile her konuda anlaştık. Sözleşme imzalayacağız.”dedi.
AGBETU KARŞIYAKA’YA
Geçen sezon kiralık olarak Samsunspor’a verilen ve elde dilen şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Akeem agbetu’yu Banka Asya 1.lig takımlarından Karşıyaka’ya bonservisi ile birlikte verdilerini söyleyen başkan Otyakmaz, yabancı futbolcularımızdan Dennis ve Keita’yı Azerbaycan’ın Bakü takımı istiyor. Görüşmelerimiz sürüyor.”dedi.
ZORUMA GİDİYOR.
Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz Süper ligde isim yapmış 3-4 futbolcu ile görüşme yaparak anlaşma ortamına getirdiklerini ancak Sivas’taki sosyal yaşam biçimini beğenmediklerini belirten bu futbolcuların anlaşma ortamını bozuklarını söyledi. Başkan Otyakmaz bu duruma oldukça fazla üzüldüğünü belirterek inanın çok bu davranış çok zoruma gitti. Maddi olarakta diğer kulüplerden fazla teklif etmemize rağmen Sivas’ı tercih etmediler.”dedi.
TARAFTARIMIZLA BERABERİZ.
Yeni Sezon öncesi kombine kartlarda indirime gittiklerini belirten Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, “bizi sezon boyunca destekleyen taraftarımıza jest olsun anlamında Yönetim Kurulu kararıyla bir indirime gittik. Biz onlarla hep beraberiz.”dedi.
HIZLI KARARLAR ALACAĞIZ.
Sivasspor Olağan Genel Kurulu hakkında açıklamada bulunan Başkan Mecnun Otyakmaz, 21 kişilik yönetici listesini 14+ 1 ‘e düşürdük. Bazı arkadaşlarımızla yollarımızı ayırdık. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ettik.14 + 1 olarak 15 kişi yeni sezonda çalışacağız. Eksiklerimiz olan konularda bize destek ve yardımcı olacak isimleri bünyemize kattık. Sayının çok olması bazen karar alma konusunda süre kaybına neden oluyordu. Böyle daha hızlı kararlar alacağız.”dedi.

Sivaspostası
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
gerek, maceraya