Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mecnun ODYAKMAZ İle Devam
Alt 30.05.2016, 10:25   #11
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Mecnun ODYAKMAZ İle Devam

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Salim abi, tamam kimse çıkmadı aday olmadı.. Elimde olsa zengin olsam varlığım olsa Sivasspor'un kölesi olurum, efendisi değil..

Ya şeffaf olsun yönetim.. Şunu çıkıp söylemelerini bekledim hep.. Yok tahmini bütçeymiş, yok gelirlermiş, giderlermiş..

Kim hangi yönetici, bu yöneticilik serüvenlerinde kaç kuruş Sivasspor'a hibe etmiştir. Lütfen bu sorunun cevabını samimiyetle versinler..

Aldıkları maaşlar ne ise ona birşey demiyorum.. Mesailerini veriyorlar haklarıdır.. Ama Bu takımın gerçek sahibi taraftarların, ben Sİvaslıyım, Sivassporluyum diyen herkesin bilmesi gereken detayları açıklamadıktan sonra, ben anlamam tahmini bütçeyi, bilançoyu, gelir gider tablolarından..
Murat'cığım bir konuda hemfikirim seninle. Yönetim şeffaf olmalı çok doğru. Benim de eleştirdiğim çok noktalar var. Var olmasına da bu takıma başka sahip çıkan yok,aday olan yok. Zorla da kimseyi getirip başkan yapamıyoruz.
Ben bu yüzden diyorum ki; bunlarda aday olmasaydı ne olurdubu takımın hali.?
Eleştiri konusunda bende aynı senin gibi düşünüyorum. Çokta eleştiriyorum. Yanlışlarında eleştirmeye de devam edeceğim. Şu an yapılacak bir şey yok Murat'cığım bekleyip göreceğiz. Her seferinde diyorum İNŞALLAH DERS ALMIŞLARDIR DA GEÇEN YILLARDAN BU DÖNEM ÖZLENEN YÖNETİMİ GÖRÜRÜZ.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı balmandol'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
0le, devam, mecnun, mesut, odyakmaz, otyakmaz, İle