Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Aslında Sivasspor'umuz Menfaati Söz Konusu
Alt 03.08.2012, 00:02   #1
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

hoLiGan Enes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

312 Mesajına 897 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK
Ausrufezeichen Aslında Sivasspor'umuz Menfaati Söz Konusu

Evet; aslında Sivasspor'umuz menfaati söz konusu ama büyük bir olasılıkla bu konu kapatılacak nedenini bende bilmiyorum!

Sivasspor'umuz uzun yıllardır süper ligin ve Türkiyenin köklü takımlarından birisi olduğu kesin ancak en büyük eksiklerinden biri resmi sitemizin siradan bir site olması bu durum birçok Sivasspor sevdalısını hem takımından soğutmakta hemde gerek yerel gerek ulusal basın tarafından kale bile alınmamaktadır, akıllara gelmiyor değil Sivasspor'un ortalama 2bin TL maaş ile çalıştıra bileceği web tasarımcı ve muhabir çalıştıracak gücü yokmu ? Var bunu gayet iyi biliyoruz bir çok yatan yönetici varken bu iş hiçte zor değil ancak sebep ne büyük bir soru işareti ? Rıza hocamızın açıkladığı transferler dışında hiç birine lig başladında üzerinde şerefli formamızı görmediğim takdirde inanmayacağım! Mecnun başkanımız Sivasspor'umuzun gelmiş geçmiş en büyük başkalarından birisi olduğu kesinlikle bir gerçektir ancak en büyük isteklerimizinden birisi resmi site hususudur hiç uzağa gitmeden 4Eylül Belediye Sporun sitesine bakarak bir süperlig takımı olarak ne kadar komik durumda oldumuzu görebiliriz diye düşünüyorum.

Vee Yönetimi Taraftar Sahip Çıkmaya Davet Ediyorum!

______________________________ _____________________

Cümle ve imla hataları yapmış olabilirim herkesten özür dilerim.

Cevap: Aslında Sivasspor'umuz Menfaati Söz Konusu
Alt 03.08.2012, 00:21   #2
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Aslında Sivasspor'umuz Menfaati Söz Konusu

çok doğru bir tespit. ben formda konu açamıyorum. siz açmışsınız bir iki satırda ben yazayım. şimdi ulusal basın ve özellikle ligtv kulüplerle ilgili haberleri resmi siteden alıyorlar. ama bizim resmi web sitemizin durumu içler acısı. gerçekten de bu çok zor değil bu ama ne hikmetse kimsenin umurunda değil. artık eskisi gibi de değil web sitesi yönetmek. çok basit. devamlı kulüple seyahat eden birisi bile yapabilir. yeter ki yazı yazabilsin.
birde ben sivas yerel basınına bir iki cümle yazmak istiyorum. arkadaş bu kadar zor mu şehirde olan haberi yayınlamak. zaten gazetede basmak için bilgisayarda diziyorsunuz onu kes yapıştır kopyala yapıp sitenize koymak çok mu zor. illa gazetede yayınlandıktan sonra mı yayınlayacaksınız. hangi kafa bu.. ulusal medya haber atlamamak için neler yapıyor görmüyor musunuz?
bir sözümde sivaslılara, arada başka ilerin mahalli basınını takip ediyorum adamların gazete, haber, spor siteleri güzel. ve en azından haberlere yorum yapabilen yazı yazabilen takipçileri var. arkadaşlar bu kadar zor mu yazı yazmak haber yorumlamak eleştiri yada onay yazmak. yazın ki sivas medyası zorla da olsa sayfalarını günceller belki. internetin gücünü anlar.
bir de siteyi takip eden arkadaşlara sözüm var ulusal medyada sivas haberlerine neden yorum yazmıyorsunuz. özellikle ligtv de neden yoksunuz. arkadaşlar kaç defa yazdım bakın şu an lig tv de sivasspor yurda döndü diye haber var 4 yorum yazılmış 2 tanesi rakip taraftarın dalga geçmesi. lütfen ama lütfen iki satır yazın. en azından sitelere üye olup şehir belirtin. taraftarı olduğunuz kulübü belirtin ki.... işte öyle... adamlar sivaslıların gücünü görsün.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sefilix'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.08.2012, 16:03   #3
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

Tecrübe Puanı: 651 hoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOKhoLiGan Enes FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sefilix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok doğru bir tespit. ben formda konu açamıyorum. siz açmışsınız bir iki satırda ben yazayım. şimdi ulusal basın ve özellikle ligtv kulüplerle ilgili haberleri resmi siteden alıyorlar. ama bizim resmi web sitemizin durumu içler acısı. gerçekten de bu çok zor değil bu ama ne hikmetse kimsenin umurunda değil. artık eskisi gibi de değil web sitesi yönetmek. çok basit. devamlı kulüple seyahat eden birisi bile yapabilir. yeter ki yazı yazabilsin.
birde ben sivas yerel basınına bir iki cümle yazmak istiyorum. arkadaş bu kadar zor mu şehirde olan haberi yayınlamak. zaten gazetede basmak için bilgisayarda diziyorsunuz onu kes yapıştır kopyala yapıp sitenize koymak çok mu zor. illa gazetede yayınlandıktan sonra mı yayınlayacaksınız. hangi kafa bu.. ulusal medya haber atlamamak için neler yapıyor görmüyor musunuz?
bir sözümde sivaslılara, arada başka ilerin mahalli basınını takip ediyorum adamların gazete, haber, spor siteleri güzel. ve en azından haberlere yorum yapabilen yazı yazabilen takipçileri var. arkadaşlar bu kadar zor mu yazı yazmak haber yorumlamak eleştiri yada onay yazmak. yazın ki sivas medyası zorla da olsa sayfalarını günceller belki. internetin gücünü anlar.
bir de siteyi takip eden arkadaşlara sözüm var ulusal medyada sivas haberlerine neden yorum yazmıyorsunuz. özellikle ligtv de neden yoksunuz. arkadaşlar kaç defa yazdım bakın şu an lig tv de sivasspor yurda döndü diye haber var 4 yorum yazılmış 2 tanesi rakip taraftarın dalga geçmesi. lütfen ama lütfen iki satır yazın. en azından sitelere üye olup şehir belirtin. taraftarı olduğunuz kulübü belirtin ki.... işte öyle... adamlar sivaslıların gücünü görsün.

Evet kesinlikle katılıyorum ligtv ve benzeri siteleride üye olmalıyız küçük düşürmeye çalışan çook.
Alt 03.08.2012, 17:03   #4
58sinan58
Usta Yiğido

58sinan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.764 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 577 58sinan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kesinlikle çok doğru bir tespit resmi steye bir giriyorsun taa aylar öncesinin haberleri dini ve milli bayramlarda bile başka internet sitelerinin mesajlarını kopyala yapıştır yapıyorlar bir süperlig kulübünün resmi internet sitesi bu kadar aciz olmamalı
58sinan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2012, 18:15   #5
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bu konu kapanmasin hata yonetim bu konuyu okuyup somut adimlar atsin !
Alt 03.08.2012, 18:25   #6
serkan_ozcan58
Yiğido

serkan_ozcan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

157 Mesajına 222 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkan_ozcan58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

resmi iste dışında lisanslı ürünler yeni sezon ürünleri ve de reklamlar takımı ateşliyecek taraftarı heyecanlandıran reklamlar yapmamız lazım hemde acilen...
serkan_ozcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2012, 18:45   #7
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

omotoyossi transferi olmadı duyrulur vefaakr cefaakr garip yiğididolar
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2012, 19:01   #8
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Aslında bu konuda yazılabilecek binlerce cümle var...Ve bu binlerce cümle de çok hoşumuza gidecek cümleler değil...Biliyorumki bunları yazmaya başladığımız zaman tepkide alacağız..Tepkilerle ilgili sorunum yokta ben sondan başa doğru gitmek istiyorum...Bu konuda bence yegane çözüm tek çıkış yolu taraftar ve bu taraftarın Sivasspora sahip çıkması tribünlerde acilen bir oluşum başlaması ve bu oluşumun organize bir hal alıp daim olmasıdır...Sivasta Sivasspor bir marka olmalıdır..Her zaman yazdığımız Sivastaki istanbul takımlarının etkisi baskısı bitmeli ortadan kalkmalıdır...Bu çok zor değil bunu yapacak kişilerde Sivaslı kardeşlerimizin kendileridir..Bahsettiğimiz tribün oluşumu taraftar kitlesi ortaya çıktığında her şey çözülüyor zaten...Olmayan web siteleri storeler yönetimin taraftara bakış açısı altını çizerek söylüyorum otamatikman çözülecektir...Bir çok kardeşim takımın doğru dürüst basın sözcüsünün olmadığını basit bir formayı bile alabilecek yerlerin bulunmadığını söylüyor...Şahsi fikrim şudurki bu işleri yapan kişiler(yönetim) karşılarındaki taraftarı muhatap almıyorlar ..Veya karşılarındaki taraftar kitlesini az görüp yeterli bulmuyorlar...Bunun başka nasıl bir açıklaması olabilirki...Düşünsenize Sivasspor her maça 20 000 kişi ful oynasa bu yönetim bu taraftarı görmemezlikten gelebilirmi...Ama konu öyle bir yere gelmişki bir futbol takımında olması gereken bir çok şeyi Sivassporda göremiyoruz..Kaldıki bu Sivasspor Anadolu devrimini başlatan kulup sıradan bir Anadolu takımı değil....Biliyorsunuzki ben burada her zaman Sivassporun ve kentinin her platformda başarısını destekleyen arzulayan biriyim...Sizler kadar bunu yaşamayı görmeyide istiyorum...Ve bu taraftarlık storeler kısacası kurumsallaşmak benım burada her zaman birinci konum olmuştur...Üzülerek söylüyorum ki bence Sivasspor bu anlamda tam olarak kurumsallaşmayı başaramamıştır...Bu sorunun tek ilacı tribün tarafatr ve SİVASSPORUN marka olması ve tüm Sivas kentinin buna sıkı sıkı bağlanmasıdır...
Alt 03.08.2012, 19:33   #9
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

bu işi beceremeyen yönetim istifa edin ve gidin.yetr artık bu miletle dalga geçtiniz.bi transfer bile yapamıyosunuz ne işe yararsınız
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.08.2012, 20:37   #10
hoLiGan Enes
Tecrübeli Yiğido

Yönetime bu sesin duyurulması lazım...

Etiketler
aslında, konusu, menfaati, sivassporumuz, söz