Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Eski Tas Eski Hamam
Alt 09.03.2011, 20:07   #11
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Eski Tas Eski Hamam

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

İlhami Başköy

Başlığımızdan da anlaşılacağı gibi Sivas spor da özellikle defans bloğunda, bu güne kadar yapılan hatalar zinciri ve yanlışlara devam ediliyor. Bazen üzerine basa basa düzeltmeye çalıştığınız yanlış ve hatalara devam edildiğini gördüğünüz de umutsuzluğa kapıldığınız olur. Umutsuzluk çözüm olmadığına göre de tekrar tekrar çalışarak düzeltme yoluna gidersiniz çözüm zamanı geldiğinde de değiştirmeniz gerekir. Şimdiki zaman düzeltme zamanı, değiştirme zamanı değil.

Kehanette bulunmuyorum gördüğüm gerçekleri söylüyorum. Sivas spor gol yemediği her maçı kazanır. Gel gör ki takımın defans bloğu gol yemeyi bu kadar basitleştirir ve de kolaylaştırırsa yapacağınız bir şey de kalmıyor. Bu defans bloğunun arkasın da kaleci olmak ta çok zor. Örneğin eğer baraj kurdurduysanız barajın bacaklarını açarak topun geçmesini sağlayacağını da hesap etmeniz gerekiyor.

Burada Rıza hocanın düşüncelerine tercüman olmak için yazıyorum. Antrenör olarak bazen yapmak istemeğiniz şeyleri tepkilerden kaçınmak için yaparsınız. Bence Mehmet Yıldız’ın oyuna alınması da bu söylediğime cuk diye oturuyor. Mehmet Yıldız la sözleşmeniz mi var; eğer ilk 11 de olmazsan ikinci devrede oyuna alınacaksın diye. Mehmet Yıldıza da soruyorum kendini seyret, takımın için ne yapmışsın. Eğer bir şey yapmayacaksan o sahaya çıkma kardeşim. Eğer oynamamana tepki koyuyorsan tepki öyle konmaz. Çıkar iki gol atarsın takımını galibiyete taşırsın biz de senin yanın da yer alırız.

Rıza hoca ya bir şeyler söylemek istiyorum. Çok golcü ile oynamak gol atacaksın anlamı taşımıyor. Sadece oyun düzenini bozar, başka bir işe de yaramaz.

Velhasıl kelam; Rıza hoca bu işi düzeltmekte zorlanacak. Ama şu da unutulmasın bu takım düşmeyecek. O zaman yapılması gerekenleri de o zaman yazarız.

Tek tavsiyem sahaya gol yememek için çıkın yeter.
hocam iyi diyorsunuzda ÇİNLİLER ÇİN SEDDİNİ KAÇ YILDA TAMAMLADI atatürk barajı kaç ylda tamamlandı bolu tünelleri kaç yılda açıldı BULAR ZOR İŞLER SİVASSPORUMUZU yöneten vatandaşlar defansa üç kişiyi bulup getirmek bunlardandamı zor yoksa tüm sivaslıları kekliyorlarmı İŞALLAHLA MAŞALLAHLA OLMUYORKİ LÜTFEN HERKES GÖREVİNİ YAPSIN İYİ NİYETLİ OLMADAN
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kamışlı58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.03.2011, 20:13   #12
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Çok doğru gol yememeyi düşünücez ilk etapta şu anki takımın oyun anlayışı bu olmalı golü her zaman atarız..
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2011, 20:28   #13
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

defans defans defans çok basit bir defansımız var.eskiden gol atacak adamımız yoktu şimdi var atıyoruzda ama basit goller yeme huyumuz devam ediyor.defans düzelirse gol atar maç kazanırız.yoksa yazarın dedigi gibi aynı taz aynı netice ......
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2011, 20:32   #14
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DubailiYiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu haftaki sporaktifi izledinmi acaba.? İzlemediysen kısa bi özet geçeyim.

Son antep maçında 80'inci dakikanın içinde veya o civarda kalecinin çıkardığı topa tüm sivas basını kaleci Akın topu çıkardı yazmışlar biri ulusal medyadan almış hepside aynı yerden almış kimsede o ince ayrıntıyı anlayamamış çözememiş.Sadece Hürdoğan ve bi gazete daha vardı hatırlayamadım onlar doğruyu yazmış.

Bazen küçük bi hata bile neleri değiştiriyor bi düşün bakalım.

Sivasspor yerine Sivas spor yazılması sizce doğrumu acaba.?
Ben yazar filan değilim fakat her Sivasspor yazmamda işte bu şekilde yazıyorum,Bilmem anlatabildimmi......
evet baktim ama o yine kabul edilebilir bir hata. ajanslara güvenden kaynaklaniyor.
resmi site bile Akin diye yazmis.
camil yerine camile yazmislar resmi sitede. bu hatayi polanya siteleri fark etmis ve espiri yapmislardi.
ama bence en fazla yazim hatalari hürdogan spor haberlerinde oluyor.
yalniz yukardaki yaziyi ismail basköy yazdigindan tam emin degilim cünkü Tv 58 de söylediklerinin aynisi yazilmis. sanki o programda söylediklerini baskasi yazmis gibi geldi bana.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2011, 20:40   #15
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 564 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

dediğine aynen katılıyorum rıza hocanın mantığı çok forvet çok gol zannediyor amam her çok forvetle çıktığı maçı hüsranla bitirdik aza daha bu yüzden manisa maçıda gidiyordu, bu hastalıktan rıza hoca kurtulurda orta sahyı sağlama alırsak bütün maçlardan puan alırız. Ama benim anlamadığım herkesin bütün sivasın gördüklerini rıza hoca niye görmüyor, mehmet formsuzsa sedat formsuzsa oynatma kardeşim, önemli olan sivas, m.nas oynayamıyorsa çıkar, cihanla, kamilin günahı ne her maç direk onları çıkarıyorsun madem
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2011, 20:45   #16
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

İlhami Hoca'yı Sporaktif'te de keyifle izliyoruz ve bu yazı da uzun zamandır istediğimiz gibi taşı gediğine oturtan bir yazı olmuş. Umarım söylenenleri hocamız dinler ve doğruyu yapar futbolun doğruları ve yanlışları bellidir nihayetinde uzaya çıkmıyorsunuz.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2011, 20:49   #17
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abdullah Yigit'in yazilarini okumuyorsun galiba.
Her yazisinda onlarca yazim hatasi oluyor.

Bravo sana be! Yiğidoların yanında olan bizim sesimizi duyuran Sivas'ta tek bir aptullah yiğit var onada sallayın bakalım. Aptullah abiyi ne zaman küstüreceksiniz çok merak ediyorum. adamı eleştirmek için kimi saçının beyazlığını,kimisi gastedeki fotoğrafını kimide yazısındaki bazı kelime hatalarını öne sürüp adımı eleştiriyor. Biz yanımızda olan adamları bu şekilde soğuturyorsak yakında sesimizi duyaracağımız kimse kalmaz.
Bizim reise söylemiş önceden bu siteyi yakından takip ediyormuş ama sırf bu çılgın Türk gibi adamların yüzünden siteye girmiyormuş
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2011, 20:54   #18
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1250 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas´da Oxford´mu vardida,ILHAMI BASKÖY okumadi?
Doğru diyorsun kendi tuttugun Türkiye'de hemde türkçe olan ve memleketinin adından oluşan takımın adını oxford okumadan yazmak imkansız... Reyal madirit ve mencistir yunaytıdın adını yazmak için bir kaç kere oxford okumak lazım bak bende yazamadım bunların adlarını eğitim şart...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2011, 20:57   #19
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bravo sana be! Yiğidoların yanında olan bizim sesimizi duyuran Sivas'ta tek bir aptullah yiğit var onada sallayın bakalım. Aptullah abiyi ne zaman küstüreceksiniz çok merak ediyorum. adamı eleştirmek için kimi saçının beyazlığını,kimisi gastedeki fotoğrafını kimide yazısındaki bazı kelime hatalarını öne sürüp adımı eleştiriyor. Biz yanımızda olan adamları bu şekilde soğuturyorsak yakında sesimizi duyaracağımız kimse kalmaz.
Bizim reise söylemiş önceden bu siteyi yakından takip ediyormuş ama sırf bu çılgın Türk gibi adamların yüzünden siteye girmiyormuş
yav ben ne diyom sen ne anliyon.
ben yazim hatalarindan bahsediyorum.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2011, 21:33   #20
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1065 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Doğru diyorsun kendi tuttugun Türkiye'de hemde türkçe olan ve memleketinin adından oluşan takımın adını oxford okumadan yazmak imkansız... Reyal madirit ve mencistir yunaytıdın adını yazmak için bir kaç kere oxford okumak lazım bak bende yazamadım bunların adlarını eğitim şart...
Ben bunu espiri seklinde düsünmüstüm,genc kardesim.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
eski, hamam, tas