Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Üzülmemek Elde Değil
Alt 30.10.2011, 21:13   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Üzülmemek Elde Değil

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Çalımbay, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, siyah-beyazlı rakipleri karşısında pozisyonları değerlendiremediklerini belirterek, ''Rahatlıkla puan alabileceğimiz bir maçtı. Geçen haftaki Mersin maçı ve bugünkü mücadelede yine girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik. Gereksiz yapılan penaltı sonrası 10 kişi kaldık, böylece çözülen bir maç oldu. Penaltı olmasaydı maç berabere bitebilirdi. Hatta yapacağımız değişikliklerle maçı kazanabilirdik'' dedi.

Rıza Çalımbay, yoğun bir maç trafiği içinde olduklarını hatırlatarak, ''Öyle bir lig oynanıyor ki galibiyete sevinmeye veya mağlubiyete üzülmeye bile zaman yok. Bu nedenle önümüzdeki maça bakacağız. Fenerbahçe ile oynayacağız. Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız'' diye konuştu.

Çalımbay, Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal'in yoğun maç trafiğinden şikayet etmesinin hatırlatılması üzerine ''Beşiktaş'ın ayrıca Avrupa kupası maçı var. Bu nedenle yoğun maç trafiğinden şikayet etmesi konusunda haklıdır'' dedi.

"İnsan üzülüyor. Mersin maçında da, bu maçta da anormal goller kaçırdık bu şekilde. Beşiktaş'la oynuyorsunuz. Böyle pozisyonları atmanız lazım. Maçın devamında da Beşiktaş'ın pozisyonu da yoktu penaltıya kadar. Penaltı mı, değil mi bilmiyorum. Yapmamamız lazımdı bu penaltıyı. Şu maça üzüldüm .Rahatlıkla puanla çıkabilirdik. Bereberliğe yatalım diye gelmedik. Oyunumuzu oynayıp, puanları alıp gitmek istiyorduk. Hakemlere artık bir şey demiyorum. İstediği gibi yönetsinler. Penaltı pozisyonu olmasa Beşiktaş'ın pozisyona girme şansı yoktu. Puan alabileceğimiz bir maçtı, o fırsatları değerlendirmemiz gerekiyordu ama değerlendiremedik".

Grosicki :
İlk olarak maçı yorumlayan Grosicki “Belki maça iyi başlamadık ama ikinci yarıya iyi başladık güzel de oynadık. Ancak penaltı ile moralimiz bozuldu. Ben iyi oynadığımızı düşünüyorum” dedi.

Attığı golden sonra hemen sevinmeme nedenini pozisyonu ofsayt sanması olarak açıklayan Grosicki, “Düdük sesi duydum ve duraksadım ama tribünden gelmiş bu ses. O ses nedeniyle elimi kaldırdım. Zaten ilk önce atışımı yaptım, sonrasında elimi kaldırmıştım” dedi.

Milan Borjan:
"Futbolda biraz da şans lazım. Pozisyonlara girdik ve bunları değerlendiremedik, onlar ise iyi değerlendirdi ve 3 puanı aldılar."

Murat AKÇA: "Ben iyi bir koşu yaptım içeri doğru, Mahmut'a çevirdim. Mahmut vurdu, Yakup vuramadı top sonra yine bana geldi. Net bir pozisyondu, şansımız yanımızda değildi. İkinci topa daha iyi vurabilirdim. Maçın sonucuyla oynadığımız oyun ters orantılıydı. İyi futbol oynadık. Herkesi tebrik ediyorum. Şans bizim yanımızda değildi. Fenerbahçe'yi yenmek istiyoruz"

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Üzülmemek Elde Değil
Alt 30.10.2011, 21:14   #2
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Üzülmemek Elde Değil

Hep aynı beyanat hocam..Ya üzülmemek elde değil, ya da basit goller yiyoruz bireysel hatalar vs..vs...
Çözüm bulmak senin görevin birisinin bunu sana anımsatması lazım sanırım
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı KaanK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.10.2011, 21:15   #3
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Mersin ve Beşiktaş maçı..kaçan pozsiyon sayısı?
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Metal Gear'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.10.2011, 21:20   #4
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

hoca ,senın ve futbolcularının umrunda mı mağlubiyet,taraftar kahroluyor,uzuluyor ,sel gıder kum kalır
Alt 30.10.2011, 21:23   #5
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bu kadar net pozisyonların kaçması,yapılan hatalı pasların bu kadar çok olması,kanatların bu kadar boş bırakılması yenilgiyi kaçınılmaz hale getiriyor.eneramo bu gün sahada hiç olmamalıydı.açıkçası rıza hocanın bunlara çaresiz kalması beni şaşırtıyor.haftaya fener maçında ne gibi dersler almışız göreceğiz.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kaplanlı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.10.2011, 21:27   #6
hasanim58
Tecrübeli Yiğido

295 Mesajına 575 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 hasanim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

vallaha ya her mac sonrasi ayni senaryo hocam sille dekmik gir bu ****lere bos kale kafa vuruyo disari atiyo sacini basini yol yavsan bak bidaha atiyomu disari aldigi paranin hakkini versin yada s.......... gitsin ilk defa bu kadar agzimi bozdum ama dayanamiyorum artik yeter ya bizede yazik sivas diyoruz sivassporumuz diyoruz hep sineye cekiyoruz sabir diyoruz ama olmuyo hocam ALLAH rizasi icin yap biseyler uzme bu taraftari artik
hasanim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda hasanim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.10.2011, 21:27   #7
izmirliyigido
Gast

Evet beklenen açıklama bu. Başka ne diyebilir ki? TEŞEKKÜRLER RIZA HOCA !...

.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.10.2011, 21:28   #8
vatansivas
Acemi Yiğido

vatansivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vatansivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya hocam ermanı çikarıyosun suarez varken rassmussen girmesi gerekirken kıvançi koyuyorsun senin yaptiğim bi yanliş hamle maçi değiştirdi ders almalısın hocam eneramo iyidi belki gol pozisyonu pek olmadi ama defansa yardımçi oldu kaç pozisyon çevirdi .
vatansivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda vatansivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.10.2011, 21:31   #9
adalı harun
Yiğido

167 Mesajına 318 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 adalı harun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hoca orada üzülmek için durmuyorsun
senin görevin aglamak degil
adamın sarı kartı var dk 80 oyuncu degitirmiyorsun ondan sonra üzül
suarez dünyayı kaçırıyor geçen haftadan belli
rasmusenle başlamıyorsun
cenry neden ilk onbirde yok
cihanı bir türlü hazırlayamadın geçen sezon sonuna dogru en formda topçundu
bu kimin suçu
bjk golü atar atmaz oyuncu değiştirecektin yeterli müdahale yok oyuna
bu puanlar hocasızlıktan gidiyor
inşallah bu giden puanları aramayız
adalı harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adalı harun'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.10.2011, 21:35   #10
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1425 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Hatalar sonucu yenildik... Hocamızın yanlış kararlarına saygı duyuyorum. Oyuncuların içinde olan o, takdir hakkıda onda. Ama maalesef bizim oyuncularımızda da onu yanıltacak çok değişken performans gösteriyor. Mesela bir maç iyi dediğimiz adam ikinci maçta çok kötü olabiliyor. Atilla Hayrettin Uğur Grosicki Eneramo Pedriel Mehmet Nas Rasmussen Erman... Say say bitmez.. Bu takımda herkes değişken oynuyor. Haliyle hocada buna aldanıyor. Kararlarına saygı duyuyorum. Ama birazda hak vermek lazım. Düşünün Mersin maçında penaltı dahil 7 net gol kaçırıyoruz. Bir farkla zor alıyoruz, Beşiktaş maçında oyun 1-0 devam ederken akıl almaz goller kaçırıyoruz. Eee bunlarıdamı hoca atacak. Tamam hak veriyoruz taraftara, neden bazı oyuncularımıza daha çok müsamaha gösteriliyor diye, ama kardeşim kaçan golleri beş yaşındaki çocuk bile kaçırmaz.

Gelelim penaltı meselelerine.. Çok dikkatli irdelerseniz idam sehpasında olduğumuzu açık açık görürsünüz. Ve yine dikkat ederseniz top-class hakemler bizim maçlarımızda yoklar. Çok eminim bu kararları Cüneyt Çakır vermezdi. Doğrudur Beşiktaş maçındaki karar penaltı sarı ile cezalandırılması. Bunda yapacağımız bir şey yok. Ama Pedrielin gole giderken düşürülmesine ne demezsin. Yani arkadaşlar Karabük maçı Eskişehir maçı Mersin ve son Beşiktaş maçlarında hal belli olduki bizim bu Ligde sahibimiz yoktur.

Başkansız bir takım adeta vur abalının sırtına düşüncesi ile göz göre göre budanmaktadır. İstediğin kadar bağır çağır, istediğin kadar tepki mesajı yolla bu dehlizde yalnızsınız kardeşim. Dediğim gibi ben oyuna hoca hatalarından bakmıyorum. Oynanan çirkeflikler artık ulaşılamaz bir noktaya gelindi. Yazık oluyor bu takıma.
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değil, elde, hocam, olmadi, riza, Üzülmemek