Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2012-2013 Transfer Sezonu için Önerileriniz
Alt 03.05.2012, 22:05   #131
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: 2012-2013 Transfer Sezonu için Önerileriniz

Alıntı:
keko 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kimler kalmalı:
Atilla, Korcan, Eneramo, GROSICKI, Navratil, gibi isimler kesin ama kesin kalmalılar.............

Kimler gitmeli:
Rada, Sandro, Pedriel, Ugur, KADIR, Hayrettin, Senecky

Achhhhhhh Kamil sen her maca bos kaliyon seni kimse ilgilenmiyor bu nasil bi is anlamiyorum??? senin yaninda, senin gibi oyncu birtane daha lazim ve bakin nasil goll atarlar ama senin kalite kimse görmiyor ve Hoca seni niye 90dk. oynatmiyor........
Kamil sen SIVASSPORLUSUN ve seni seviyoruuuuuuuzzzzzzzzzzz....; )
yanlis anlama arkadasim ama kadiri gitmesi gerekenler listesine koymusun bence kadir bu takimin bel kemigi eger o giderse bu takim belini dorultamaz onun yeri zor dolar
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2012, 22:45   #132
cenk5821
Usta Yiğido

cenk5821 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

292 Mesajına 448 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 784 cenk5821 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Borjan Vaslui de ilk 11 de her maçta takip ettiğim kadarıyla bu sezon performansı değerlendirmeli sezon başlamadan performansına göre takımda kalmalıdır...
cenk5821 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2012, 01:09   #133
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
avare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yanlis anlama arkadasim ama kadiri gitmesi gerekenler listesine koymusun bence kadir bu takimin bel kemigi eger o giderse bu takim belini dorultamaz onun yeri zor dolar
Aynen katılıyorum ve eklemek istiyorum musadenle Türkiye liglerinde Kadir den daha iyi bir Türk ön libero yok Selçuk İnan hariç. Kadir İle halen Bjk Gs veya Fb bin ilgilenmemesi düşündürücü. Kadir gibi ikinci bir on liberomuz olsa Navratil gibi ikinci bir stoperimiz olsa sağlam birde sag bekimiz olsa artık kolay kolay gol yemeyiz.

Konu Sivaslibey tarafından (04.05.2012 Saat 01:25 ) değiştirilmiştir..
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivaslibey'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.05.2012, 01:23   #134
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Gangstayigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kaleci bence gerek yok bence borjanin dönüsü süper olacak yaninada korcan nihat ; atilla ile senecky gönderilmeli

defans: navratil ile rajnoch iyi murat takimin 5.stoperi icin yeterli
yani bir stoper alsak yeter istikrarli galatada ujfalusi gibi kademe anlayisi iyi, defansin maestrosu lazim. sag bek ugur iyiydi ama yedegi yok, bir sag bek lazim. sol bek ziya kaan iyiler ama tecrübesizler ,ya 1-2 sezon öyle idare edecegiz yada eskisehirde dede gibi tecrübeli ve tecrübesini aktaracak biri alina bilir.
; faty gönderilmeli yabanci oldugu icin türk olsa belki kala bilirdi

orta saha : kadir kivanc bu sezon iyilerdi grosicki bence istedigi toplari alabilseydi daha basarili olabilrdi ama ben memnunum ondan kalmali cerny de kalmali alisma dönemini atlati artik seneye cosar ;mehmet nas artik eski gücünde degil ya 1.lige gönderilmeli yada birakmali futbolu ; sivasspor seneye her iki kanata oynayabilen driblingi yüksek olan biri lazim , ayrica göbege kadir iole kivanca bir alternatif ( nizamettin yada yasin pehlivan)
erman bu sezon iyi onun posusyonuna oyun zekasi yüksek 10 numara bir futbolcu alinmali ( lütfen brezilyali olmasin)

forvet : eneramo iyi bir sezon gecirdi ve bu sezon ucta oynayabilen tek forvetimizdi ,pedrieli herkes göndermek istiyor ama nedenini anlamiyorum
tmm cok gol kaciriyor ama bitiriciligi olsaydi zaten la liga da oynardi , bence eneramodan daha iyi top sakliyor , hava hakimiyeti eneramondan cooooook daha iyi ; eger eneramo gidecekse 2 tane tek forvet oynayabilen bitiriciligi iyi olan (yani girdi her 3 posusyonda 1 gol ataan )lazim.
cihan özkaradan bu sezon hic birsey anlamadim iyi kötümü bilemedim belki kiralana bilir yada faydali olacaksa kalabilirnede olsa daha genc

birde diallonun daha hala sivasda oldugunu duymustum sivasa gelmis en cok begendigim stoperdi toparlandiysa sivasda kalmali cünkü faydali olacagina inaniyorum
ayrica sandro, keita, rada gibi oturduklari yerde para alan futbolcular gönderilmeli
Ben tam olarak katılmıyorum eğer Korcan kalacaksa zaten bizim 1 numaramız. Ujfalusi gibi bir stoper doğru yada Navratil'in ikizi bize iyi gider. Rajnoch yedek olmalı. Ugur evet iyiydi fakat artık yeter iyi bir yedek olur. Cok iyi bir sag bek lazım. Ugur ile devam etmez.

Ziya cok iyi bir futbolcu Hayrettin ve Kaan da var oraya futbolcu aramaya gerek yok.

Herkes Kıvanç ı övüyor lakin bu sene övünecek ne yaptı anlamıyorum. Seneye daha iyi olurmu bilemem ama o mevkiye bir yabancı şart Kadir ile mücadele edecek. Tabi Nizamettini hiç izlemedim iyi defans yapıyorsa olabilir.

Cerny kalmalı çalışkan futbolcu daha iyi olacak fakat grosicki satılmalı bence ve yerine cok iyi biri düşünülmeli hızlı ve teknik.

Eneramo KALMALI eğer imkan varsa cok ama cok faydalı, son vuruşlar çalışılır bu sorun değil. İyi bir yedek forvet şart.
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2012, 01:51   #135
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Sivaslibey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben tam olarak katılmıyorum eğer Korcan kalacaksa zaten bizim 1 numaramız. Ujfalusi gibi bir stoper doğru yada Navratil'in ikizi bize iyi gider. Rajnoch yedek olmalı. Ugur evet iyiydi fakat artık yeter iyi bir yedek olur. Cok iyi bir sag bek lazım. Ugur ile devam etmez.

Ziya cok iyi bir futbolcu Hayrettin ve Kaan da var oraya futbolcu aramaya gerek yok.

Herkes Kıvanç ı övüyor lakin bu sene övünecek ne yaptı anlamıyorum. Seneye daha iyi olurmu bilemem ama o mevkiye bir yabancı şart Kadir ile mücadele edecek. Tabi Nizamettini hiç izlemedim iyi defans yapıyorsa olabilir.

Cerny kalmalı çalışkan futbolcu daha iyi olacak fakat grosicki satılmalı bence ve yerine cok iyi biri düşünülmeli hızlı ve teknik.

Eneramo KALMALI eğer imkan varsa cok ama cok faydalı, son vuruşlar çalışılır bu sorun değil. İyi bir yedek forvet şart.
arkadasin gorusune navratil konusu haric katiliyorum navratil mucadele gucu olan ancak agir bi oyuncu bence
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2012, 07:39   #136
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK

rada,sandro,faty,cihan özkara,snecky, gitsin
Semih şentürk,hurşut meriç,ısaac,ekrem dağ ,mehmet güven gelsin
Alt 04.05.2012, 12:16   #137
GROSİCKİ5858
Yeni Yiğido

8 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 GROSİCKİ5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Açıkçası artık transfer için kolları sıvamanın zamanı geldi ama düşen takımın futbolcularından değil kaliteli futbolculardan transfer yapmalıyız
GROSİCKİ5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2012, 15:39   #138
mertarcan
Acemi Yiğido

mertarcan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

22 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 mertarcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

[SIZE="6"]Bu sezondan çıkarılacak çok şey var. Bence bazıları şunlar:

1- Dar kadronun yarattığı sıkıntı (15-16 kişi ile sezonu tamamladık)

2- Yararlanamadığın oyuncuları alıp kadroyu şişirme yanlıştığı (Mendonça, Rada vb. alakasız adamları almak hata idi. Devre arası gönderdiklerimizi de ilave edelim)

3- İyi bir kaleci şart.

4- Savunman iyi olmak zorunda. Savunma, stoper başta tüm takım ile yapılır.

5- Bu kadar gol yersen ayvayı da yemişsin demektir.

6- Yerel TV' ler haftada bir akşam saçma sapan spor programı yaptıklarını sanarak Sivasspora destek olamazlar. Diğer şehirlerin TV lerine lütfen bir baksınlar. Bırakın Süper ligi alt ligdeki şehirlerin Yerel TV lerine uydudan bir baksınlar.

7- Mecnun Başkan yoksa "Yönetim " hiç yok, bu kadar silik bir yönetimle bu kadarı bile çok iyi.

8- Uyuyan bir şehir sahipsiz bir şehir için çok iyi sayılabiliriz. Antepten, Kayseriden, Antalyadan ekonomik olarak gerideyiz ama futbol olarak yine iyi durumdayız.

9- Lig TV ye bu kadar mahkum kalan Federasoyunun, kulüplerin haklarını koruması mümkün değil. 4 büyükler dışında tüm takımlar eziliyor, heskes buna seyirci kalıyor. Ayrıca saçama sapan saatlere maç koyuyorlar sadece Lig TV istiyor diye.

10- Herşeye rağmen Rıza Hocaya ve tüm futbolculara teşekkür ederiz, seneye daha iyi bir performans bekleriz. En az Türkiye kupasını almalıyız ve ligi 5. bitirmeiyiz.

Tüm YİĞİDO lara selam ve sevgilerle...
[/SIZE]
mertarcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mertarcan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.05.2012, 15:52   #139
35kağan58
Tecrübeli Yiğido

35kağan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

153 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 35kağan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Her sezon 10'u geçkin transfer yapıyoruz önce bu anlayışı değiştirmeliyiz.
Bu sezon kadroya fazla giremeyen oyuncular Milan Borjan,Stefen Senecky,Tomas Rada,Sandro Mendonça,Souleymane Keita ile yollar ayırılmalı.
Yaşı kemale ermiş futbolculara alternatif bulunabiliyorsa onlarla da yollar ayrılmalı.
Takıma sağ bek, 2 orta saha, 1 kanat ve 1 forvet(Eneramo ayrılmayacaksa) takviyesi şart.
Bu mevkiler için Süper Lig'den Futbolcu önerilerim:
Sağ bek: Serdar Kurtuluş, Kemal Tokak ve Ömer Aysan
Orta saha: Yiğit İncedemir, Murat Ceylan, Nizamettin Çalışkan, Mehmet Güven, Murat Yıldırım, Uğur İnceman, Doğa Kaya, Sezgin Çoşkun
Kanat: Mehmet Eren Boyraz, Hurşut Meriç, Serdar Özkan, Uğur Boral
Forvet: Gökhan Ünal, İlhan Parlak, Ariza Makukula,
35kağan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2012, 19:39   #140
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 581 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

balilinin yerini dolduramadık onun gibi suratli biri mutlaka alınmalı
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
boral, doĞru, dokayı, emre, gekas, gözdeleri, halinde, icin, istiyoruz, junior, listesi, peşinde, sesleri, sezonu, sivasspor, sivasspor’a, sivassporda, sİvasspor, temas, tranfer, transfer, uğur, yiğido, yiğidonun, İle, İşte, önerileriniz, Özel