Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Rıza Çalımbay'dan transfer açıklaması
Alt 06.06.2011, 12:28   #11
rivaldo58
Yiğido

rivaldo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 334 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 rivaldo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Pfeil Rıza Çalımbay'dan transfer açıklaması

Rıza Çalımbay, geçen sezon yaşadıkları sıkıntıları yaşamak istemediklerini belirterek, transferleri ona göre yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Çalımbay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının sürdüğünü, bu kapsamda şu ana dek Sırbistan ekibi FK Rad Belgrad'tan kaleci Milan Borjan'ı, Fransa Birinci Lig takımlarından Sochaux'ta top koşturan Senegalli savunma oyuncusu Jacques Faty'i ve Ofspor'dan genç kaleci Nihat Şahin'i kadrolarına kattıklarını belirtti.

İhtiyaç duydukları mevkilere transferler yapmak için çaba sarf ettiklerini anlatan Çalımbay, ''Geçen seneki sıkıntıları yaşamak istemiyoruz. Onun için ona göre transferlerimizi yapmaya çalışıyoruz. Tabii ki kadromuzu da şişirmek istemiyoruz. Eldeki mevcut kadronun yüzde 90'ını koruduk, sadece mukavelesi biten arkadaşlarımız ayrılmak istedi, onlara izin verdik'' dedi.

Yıllardır Sivasspor forması giyen golcü oyuncu Mehmet Yıldız'ın takımdan ayrıldığını bildiren Çalımbay, ''Mehmet Yıldız kendisi geldi, ayrılmak istediğini söyledi. Doğal karşıladık, 'tamam' dedik. Yıllardan beri burada, o da belli şeylerin artık bittiğini söyledi, başka yerde futbol hayatına devam etmek istediğini söyledi. Biz de 'peki' dedik. Onun mukavelesi devam ediyordu, kimse ona 'git' demedi. Biz de giden arkadaşlarımızın yerine oyuncu takviye etmeye çalışıyoruz'' diye konuştu.

Kaptan Mehmet Yıldız'ın Sivasspor'un başarılarında pay sahibi olduğunu ifade eden Çalımbay, ''Sivasspor ne kadar başarılı olmuşsa, bugüne kadar ki başarıların hepsinde Mehmet Yıldız'ın payı vardı. Mehmet Yıldız, zaten ben geldiğimde kadro dışıydı, ben geldim, kendisini tekrar takıma aldım, kaptanlığını verdim. Sezon sonuna kadar oynasa da, oynamasa da bana göre bir kaptanın yapması gereken her şeyi yaptı. Kendisine teşekkür ediyorum'' dedi.

Kaleci ve stoper mevkilerine transferler yaptıklarını, bir sağ kanat oyuncusu, bir de forvet arayışlarının sürdüğünü belirten Çalımbay, ''Mehmet'in yerine çok iyi bir forvet almak istiyoruz'' diye konuştu.

Kadrodaki yabancı futbolcu sayısının fazla olması nedeniyle Mehmet'in yerine forvet mevkisine yerli oyuncu aradıklarını anlatan Çalımbay ancak forvete yerli oyuncu bulmakta zorlandıklarını, bu nedenle bu mevki için de yabancıya yönelebileceklerini söyledi.

Orta sahaya sağ kanatta oynayabilen bir oyuncu transfer etmek istediklerini kaydeden Çalımbay, bu çerçevede bir Çek oyuncuyla da prensipte anlaşmaya vardıklarını, bu oyuncunun kulübüyle görüşmelerin sürdüğünü ifade etti.

Çalımbay, ''Stoper çok büyük ihtiyaçtı, Faty'i transfer ederek bu mevkideki açığımızı kapattık. Diallo tekrar dönecek, kamp döneminde bakacağız, durumu çok çok iyiyse onunla da devam edeceğiz, yoksa onun yerine de belki transfer yapabiliriz'' dedi.

http://www.internetspor.com/spor/sup...l?v=1307355902
rivaldo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sivas'ta çalışmalar sürüyor..
Alt 06.06.2011, 12:32   #12
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart Sivas'ta çalışmalar sürüyor..

Sivas'ta çalışmalar sürüyor..
06 Haziran 2011

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, geçen sezon yaşadıkları sıkıntıları yaşamak istemediklerini belirterek, transferleri ona göre yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Çalımbay, yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının sürdüğünü, bu kapsamda şu ana dek Sırbistan ekibi FK Rad Belgrad'tan kaleci Milan Borjan'ı, Fransa Birinci Lig takımlarından Sochaux'ta top koşturan Senegalli savunma oyuncusu Jacques Faty'i ve Ofspor'dan genç kaleci Nihat Şahin'i kadrolarına kattıklarını belirtti.

İhtiyaç duydukları mevkilere transferler yapmak için çaba sarf ettiklerini anlatan Çalımbay, ''Geçen seneki sıkıntıları yaşamak istemiyoruz. Onun için ona göre transferlerimizi yapmaya çalışıyoruz. Tabii ki kadromuzu da şişirmek istemiyoruz. Eldeki mevcut kadronun yüzde 90'ını koruduk, sadece mukavelesi biten arkadaşlarımız ayrılmak istedi, onlara izin verdik'' dedi.

Yıllardır Sivasspor forması giyen golcü oyuncu Mehmet Yıldız'ın takımdan ayrıldığını bildiren Çalımbay, ''Mehmet Yıldız kendisi geldi, ayrılmak istediğini söyledi. Doğal karşıladık, 'tamam' dedik. Yıllardan beri burada, o da belli şeylerin artık bittiğini söyledi, başka yerde futbol hayatına devam etmek istediğini söyledi. Biz de 'peki' dedik. Onun mukavelesi devam ediyordu, kimse ona 'git' demedi. Biz de giden arkadaşlarımızın yerine oyuncu takviye etmeye çalışıyoruz'' diye konuştu.

Kaptan Mehmet Yıldız'ın Sivasspor'un başarılarında pay sahibi olduğunu ifade eden Çalımbay, ''Sivasspor ne kadar başarılı olmuşsa, bugüne kadar ki başarıların hepsinde Mehmet Yıldız'ın payı vardı. Mehmet Yıldız, zaten ben geldiğimde kadro dışıydı, ben geldim, kendisini tekrar takıma aldım, kaptanlığını verdim. Sezon sonuna kadar oynasa da, oynamasa da bana göre bir kaptanın yapması gereken her şeyi yaptı. Kendisine teşekkür ediyorum'' dedi.

Kaleci ve stoper mevkilerine transferler yaptıklarını, bir sağ kanat oyuncusu, bir de forvet arayışlarının sürdüğünü belirten Çalımbay, ''Mehmet'in yerine çok iyi bir forvet almak istiyoruz'' diye konuştu.

Kadrodaki yabancı futbolcu sayısının fazla olması nedeniyle Mehmet'in yerine forvet mevkisine yerli oyuncu aradıklarını anlatan Çalımbay ancak forvete yerli oyuncu bulmakta zorlandıklarını, bu nedenle bu mevki için de yabancıya yönelebileceklerini söyledi.

Orta sahaya sağ kanatta oynayabilen bir oyuncu transfer etmek istediklerini kaydeden Çalımbay, bu çerçevede bir Çek oyuncuyla da prensipte anlaşmaya vardıklarını, bu oyuncunun kulübüyle görüşmelerin sürdüğünü ifade etti.

Çalımbay, ''Stoper çok büyük ihtiyaçtı, Faty'i transfer ederek bu mevkideki açığımızı kapattık. Diallo tekrar dönecek, kamp döneminde bakacağız, durumu çok çok iyiyse onunla da devam edeceğiz, yoksa onun yerine de belki transfer yapabiliriz'' dedi.

ajansspor
Alt 06.06.2011, 12:38   #13
davulcu
Usta Yiğido

davulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

734 Mesajına 1.083 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 814 davulcu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalışmalarımız Sürüyor

mehmet yıldızın yerine yerli forvet olarak yasin avcı altarnatif olabilir diye düşünüyorum yaşı itibariyle genç sayılır 24 yaşında kendisi geçenyılın bank asya gol kralı
Alt 06.06.2011, 13:01   #14
ahmet ali
Yiğido

172 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 ahmet ali Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Kimse kendini aldatmasın.. Mehmet Yıldız tipinde rakip stoperleri bozarak oynayan futbolcu Turkiye'de yok.... Gondermek buyuk hata idi ..Rıza Hoca ve yonetim bu hatayı yaptı...
Yapılan transferler kapalı kutu.. Kimse tanımıyor yeni oyuncularımızı.. Umarım Riza hoca haklı cıkar....Bu kadro değişikliği faydalı olur...
ahmet ali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ahmet ali'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Çalışmalarımız Sürüyor
Alt 06.06.2011, 13:19   #15
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Alıntı:
ahmet ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kimse kendini aldatmasın.. Mehmet Yıldız tipinde rakip stoperleri bozarak oynayan futbolcu Turkiye'de yok.... Gondermek buyuk hata idi ..Rıza Hoca ve yonetim bu hatayı yaptı...
Yapılan transferler kapalı kutu.. Kimse tanımıyor yeni oyuncularımızı.. Umarım Riza hoca haklı cıkar....Bu kadro değişikliği faydalı olur...
halen suçu yönetime atıyorsun ya, haberi okumadığın ortada. mehmet yıldız kendisi iştemiş ayrılmak halen suçu yönetime mal ediyorsunuz.
Alt 06.06.2011, 13:28   #16
sinansakru
Yiğido

sinansakru - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 136 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 sinansakru Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Ausrufezeichen Cevap: Çalışmalarımız Sürüyor

Alıntı:
davulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mehmet yıldızın yerine yerli forvet olarak yasin avcı altarnatif olabilir diye düşünüyorum yaşı itibariyle genç sayılır 24 yaşında kendisi geçenyılın bank asya gol kralı
Yanlış Bilgi veriyorsun kardeşim !
Yasin Avcı 24 degil 27 yaşındadır!!

Saygılar
Alt 06.06.2011, 13:45   #17
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Adem Sarı ya da onun tarzı bir forvet yedek için şart
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2011, 14:11   #18
58DK
Acemi Yiğido

54 Mesajına 96 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 504 58DK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaslar biraz arastirdim ve herhalde bir sonuca vardim. Cek Cumhuriyetin milli takiminda forma giyen ve sag kanat oyuncusu olan iki kisi var.

Biri 24 yasindaki Petr Janda; http://www.transfermarkt.co.uk/en/pe...ler_38339.html

Öteki 27 yasindaki Milan Petrzela; http://www.transfermarkt.co.uk/en/mi...ler_21101.html
58DK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2011, 14:42   #19
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 852 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hayalkafe den haber bekliyoruz
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.06.2011, 15:33   #20
Mamadou Diallo
Tecrübeli Yiğido

Mamadou Diallo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 251 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 Mamadou Diallo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza hoca Diallo'nun durumu iyiyse devam edceğiz yoksa onun yerine transfer yapabilirz demiş.Diallo bu sene kendini gsteremedi sakatlıktan dolayı tam ritm tutturmuştu sakatlandı ayrıca Navratil'den 2 gömlek daha üst bir oyuncu top tekniği olsun topu oyuna sokuşu olsun sakinliği olsun en 2 gömlek yukarıda ayrıca Faty-Diallo ikilisi daha iyi olacaktır.Faty kesici bir oyuncu Fransa ligindeki maçlarda görünüyor.Diallo teknik bir oyuncu.Bir kesici bir teknik her zaman iyidir.Faty ve Navratil ikilisinde sorun çıkar.İkisininde teknik sıfır topu oyuna sokamayız bu ikiliyle yeni sezonda Navratil'in iyi bir yedek olacağını düşünyrm.
Mamadou Diallo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Mamadou Diallo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
açıklaması, arıyoruz”, Çalımbaydan, Çalışmalar, Çalışmalarımız, forvet, olur, rıza, sivasta, sürüyor, takım, transfer, yerli, Şampiyon