Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Bizi üzmeye hakkınız yoktur !
Alt 02.03.2010, 18:30   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Bizi üzmeye hakkınız yoktur !

İsmail MUT / Sivaspostası

Sivasspor Türkcel Süper Ligine çıktığı yıldan bu güne kadar böylesine istikrarsız, gamsız, ve vurdum duymaz bir tablo izletmemiştir.
Sivasspor bu güne dek ligin rengi, şekli, şemalı ve olmazsa olmazlarındandı,
başarılarıyla bu güne kadar gündemde kalmış, lige hava katmış, öncülük etmiş, basın yayın kuruluşlarınca ve hatta yediden yetmişine herkes tarafından övgüyle bahsedilen ve itibar gören bir takım olduğunu kanıtlamıştır. Avrupa kupalarına katılmaya teşebbüs etmiş, deplasmana gelen takımlara 4 eylülü zindan etmiştir. En azından oynadığı futbolla heyecan yaratmış Sivas’ın adını UEFA internet sitelerine taşımıştır.
Düne kadar Sivasspor’u göklere uçuran, belgesellerini yaptıran, özel programcılar ve muhabirler görevlendiren yayımcı kuruluşlar bu gün neredeler?
Onlar başarılı olanların yanında yani rant peşin delerdir. Başarının olduğu yerde rant ve onlar vardır. Çağımızın gerçek yüz maalesef budur işte.
Sivasspor’um yıllardır sahaları zindan ettiği Bursaspor karşısında eridi, ezildi, büzüldü adeta çimlere gömüldü. Bu hazin tablo karşısında köşe yazarlarının analizleri de eklenince dünyam karardı. Gelinen bu aşamada oynanan futbola mı? Vurdum duymazlığa mı ? bu kadar gamsızlığa ve acizliğe mi ? üzüleyim bilemiyorum. Adeta kahır oluyorum.
Sorarım Bursaspor maçında bana ayağa üç pas yapan, biraz mücadele eden, istekli, arzulu, formasını terleten bir futbolcuyu göstere bilirimsiniz? Maalesef! nedenini bende bilemiyorum. Dolayısıyla Bursa maçını hayal etmek bile istemiyorum.
Düne kadar başta şahsım olarak övgüler yağdırırken bu gün böyle bir yazı yazmak mecburiyetinde kalıyorum, değerlendirmesini de siz futbolculara bırakıyorum.
Dün destan yazarken bu gün yerlerdesiniz, sizlere bu durum hiç mi hiç yakışmıyor..! Neticede yine en büyük görev siz futbolculara düşmekte. Siz isterseniz başarırsınız. Motivasyon, dayanışma, inanç ve arzu yeterli kanımca.
Sizler iki sezonun mukayesesini maddi ve manevi yönden rahatlıkla yapabilir kazanç ve prestijinizi sorgulaya bilirsiniz. Eski günlerinizi kazanmak, yaşamak ve yaşatmak sizlerin inancına bağlı olduğunu unutmayın. Ve buna yapmaya da mecbursunuz. Bu şehrin Sivasspor’a ekmek,su gibi ihtiyacı olduğunu da aklınızdan çıkartmayın.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Bizi üzmeye hakkınız yoktur !
Alt 02.03.2010, 18:44   #2
SivassporLuMert
YASAKLI ÜYE

SivassporLuMert - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SivassporLuMert FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bizi üzmeye hakkınız yoktur !

aynen öyle akılllı olun aklınızı başına alın siz kimsiniz bi gol atmak o kadarmı zor
SivassporLuMert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2010, 18:53   #3
ShabbatShalom
Tecrübeli Yiğido

ShabbatShalom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

311 Mesajına 647 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 735 ShabbatShalom Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ya Başarısızlığın Payını neden medyaya bağlıyorsunuz? Bizim Diğer Anadolu Takımlarından Ne Farkımız Varki Onlardan Söz Edilmiyorda Ligde Kalmaya Çalışan Bir Takımdan Söz Edecek? Her Hafta Yenilginin Acısını Neden Medyadan Çıkartıyorsun? Yenilgi Başınızamı Vurdu... Çok mu İyi Bir Takımsın Çok mu Korkulan Bir takımsın Medya Senden Söz Edecek?
ShabbatShalom isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2010, 19:07   #4
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 925 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

KEŞKE BÜLENT GİTMESEYDİ BÜTÜN SUÇU BÜLETTE BULUYORUZDA BİZİ ŞAMPİYONLAR LİGİNE GÖTÜRENDE BÜLENTTİ BUNU HİÇ SÖYLEMİYORUZ,HİÇ DEĞİLSE TAKIMA GAZ VERİYORDU,MUHSİN NE YAPIYOR PEKİ HİÇ BİŞEY,NE RAKİBİ ÇÖZEBİLİYOR NE OYUNU OKUYABİLİYOR NE FUTBOLCU MOTİVE EDEBİLİYOR,SAHA KENARINDAN BABAMDA MAÇ YÖNETİR İZLEYEREK,NE TAKTİK VE NE BİŞEY KALEYE TEK ŞUT ÇEMEMİYORUZ NASIL BİR OYUN PLANIYSA.....
Alt 02.03.2010, 19:11   #5
ahmetbaba
Yiğido

46 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ahmetbaba isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bencede muhsin sönük bir hoca.hiç heyecan katmıyor.
ahmetbaba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ahmetbaba'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.03.2010, 22:13   #6
58delikanli58
Yiğido

58delikanli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 58delikanli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

size katiliyorum bülent hoca ile maclar daha heyecanli oliyordu gibi^^
gerci hepsi hocadan gelmez oyuncular yavas ve durgun top oynayinca mac sevksiz olur muhsin hoca bence cok sessiz kaliyor daha cok bagirip cagirmasi lagzimki takim biraz canlansin!!!!!!!!!!!!
58delikanli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.03.2010, 22:25   #7
yigido yakup
Usta Yiğido

555 Mesajına 1.131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido yakup ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bencede bizi bu kadar üzmeye haklari yok ama o müthis takimdan kalan oyuncular üzmemek icin hersekilde bisey yapmaya calisoyrlar bunlarida görmemezlikten gelmek olmaz sonucta futbol takim oyuncu her seyin paylasilmasi gerekiyor paylasilamiyorsa sonumuz hic iyi görünmüyor.
yigido yakup isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.03.2010, 22:37   #8
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tamamen katılıyorum ismail bey bizi üzmeye yere sokmaya kimsenin hakkı yok.bu takım lige çıktıgı sene bile bundan çok çok iyi performas saglamıştı.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.03.2010, 22:54   #9
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Bizi üzmeye hakkınız yoktur !

BİZİ ÜZMEYE KİMSENİN HAKKI OLMAMALIDIR FUTBOLCULAR SİVASSPORUN OYUNCULARI OLDUKLARINI AKILLARINDAN ÇIKARMAMALIDIR.EĞER SİVASSPOR OLMASAYDI SİZİ TÜRKİYEDE KİM TANIRDI SİZİN BUŞEHİRE BORCUNUZ VAR ARTIK İYİ FUTBOLDAN UMUDU KESTİK HİÇ OLMAZSA İYİ MÜCADELE YAPINDA 16.18 PUAN TOPLAYIN ANCAK BUŞEKİLDE BORCUNUZU ÖDERSİNİZ.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2010, 02:33   #10
yenicubuklu
Acemi Yiğido

yenicubuklu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yenicubuklu ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

İsmail MUT / Sivaspostası

Sivasspor Türkcel Süper Ligine çıktığı yıldan bu güne kadar böylesine istikrarsız, gamsız, ve vurdum duymaz bir tablo izletmemiştir.
Sivasspor bu güne dek ligin rengi, şekli, şemalı ve olmazsa olmazlarındandı,
başarılarıyla bu güne kadar gündemde kalmış, lige hava katmış, öncülük etmiş, basın yayın kuruluşlarınca ve hatta yediden yetmişine herkes tarafından övgüyle bahsedilen ve itibar gören bir takım olduğunu kanıtlamıştır. Avrupa kupalarına katılmaya teşebbüs etmiş, deplasmana gelen takımlara 4 eylülü zindan etmiştir. En azından oynadığı futbolla heyecan yaratmış Sivas’ın adını UEFA internet sitelerine taşımıştır.
Düne kadar Sivasspor’u göklere uçuran, belgesellerini yaptıran, özel programcılar ve muhabirler görevlendiren yayımcı kuruluşlar bu gün neredeler?
Onlar başarılı olanların yanında yani rant peşin delerdir. Başarının olduğu yerde rant ve onlar vardır. Çağımızın gerçek yüz maalesef budur işte.
Sivasspor’um yıllardır sahaları zindan ettiği Bursaspor karşısında eridi, ezildi, büzüldü adeta çimlere gömüldü. Bu hazin tablo karşısında köşe yazarlarının analizleri de eklenince dünyam karardı. Gelinen bu aşamada oynanan futbola mı? Vurdum duymazlığa mı ? bu kadar gamsızlığa ve acizliğe mi ? üzüleyim bilemiyorum. Adeta kahır oluyorum.
Sorarım Bursaspor maçında bana ayağa üç pas yapan, biraz mücadele eden, istekli, arzulu, formasını terleten bir futbolcuyu göstere bilirimsiniz? Maalesef! nedenini bende bilemiyorum. Dolayısıyla Bursa maçını hayal etmek bile istemiyorum.
Düne kadar başta şahsım olarak övgüler yağdırırken bu gün böyle bir yazı yazmak mecburiyetinde kalıyorum, değerlendirmesini de siz futbolculara bırakıyorum.
Dün destan yazarken bu gün yerlerdesiniz, sizlere bu durum hiç mi hiç yakışmıyor..! Neticede yine en büyük görev siz futbolculara düşmekte. Siz isterseniz başarırsınız. Motivasyon, dayanışma, inanç ve arzu yeterli kanımca.
Sizler iki sezonun mukayesesini maddi ve manevi yönden rahatlıkla yapabilir kazanç ve prestijinizi sorgulaya bilirsiniz. Eski günlerinizi kazanmak, yaşamak ve yaşatmak sizlerin inancına bağlı olduğunu unutmayın. Ve buna yapmaya da mecbursunuz. Bu şehrin Sivasspor’a ekmek,su gibi ihtiyacı olduğunu da aklınızdan çıkartmayın.
Muhterem eline kalemine sağlık. Bende acizane şunları eklemek istiyorum. Ya hırsızın hiçmi sucu yok. Bursa maçının ikinci yarısında takım tam 30 dakika sağdan gitmeye çalışıyor. her defasında bursa ceza sahasının girişinde kesiliyor atak. bu hal yarım saat devam ediyor. yahu teknik adam uyarı yapmazmı hiç. 110 m lik sahanın 55 ini kullanıyor takım. kafasını kaldırıp sola bakan yok bu nasıl futbol. kargalar güldü halimize. yabancı oyuncuları tebrik etmek lazım adamlar hiç değilse evine ekmek götürmek için koşuyor. ya bizim içi boşalmış ruhsuzlar yürüyor sahada. koşacaksın kardeşim, mücadele edeceksin, terleyeceksin yenilersen de olmadı dı ne yapalım diyeceksin bu halk da seni tebrik edecek gayretinden dolayı. Lütfen bursa maçını tekrarını evde bir defa izleyin sayın ! futbulcular orda resminizi görürsünüz.

Etiketler
bizi, hakkınız, yoktur, üzmeye