Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Basit hatalar yaptık
Alt 24.01.2015, 06:41   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Basit hatalar yaptık

Medicana Sivasspor teknik direktörü Sergen Yalçın, Trabzonspor mücadelesi sonrasında açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor deplasmanına konuk olan ve sahadan 3-1'lik skorla ayrılan Medicana Sivasspor teknik direktörü Sergen Yalçın, maç sonrasında karşılaşmayı değerlendirdi. Genç teknik adam, "Öncelikle Trabzonspor'u tebrik ederim kazandıkları için. Dengeli bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Çok kırılma anı olduğunu söyleyebilirim. Maçın sonlarına doğru düşüş yaşadık ve rakibimize birkaç pozisyon verdik. Çok doğal bunlar futbolun içerisinde var. Şanssız bir mağlubiyet olarak yorumluyorum. İyi başladık hiç pozisyon verrmediğimiz dakikada anlamsız penaltıyla geri düştük. 2-1'ken kaçırdığımız pozisyonlar var. Ama futbol şans oyunu. Söyleyenecek fazla bir şey yok" şeklinde mücadeleyi değerlendirdi.

"Trabzonspor maçını unuttuk"

Takımının performansını değerlendiren Sivasspor teknik direktörü "Biraz daha çalışmamız lazım. Çünkü çok basit hatalar yaptık ikinci yarıda bir takımın yapmaması gereken hatalar yaptık. Çok basit pozisyonlar verdik. O yüzden daha iyi çalışıp, daha konsantre olmak lazım. Puan yerinde çok iyi bir yerde değiliz. Bir an evvel yukarılara çıkmak istiyoruz. Bizim için iyi bir gece olmadı. Çok çabuk Trabzon maçını unutup bundan sonraki maçlara takım olarak şehir olarak konsantre olmak lazım. Önümüze bakıyoruz bunu unuttuk." ifadelerini kullandı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Basit hatalar yaptık
Alt 24.01.2015, 08:07   #2
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Basit hatalar yaptık

10 dakika çok baskı yedik ve dayanamadık bu baskıya açıkçası büyük hayal kırıklığı oldu eskişehir bunların as kadrosuna 4 tane attı burda biz neredeyse bütün as futbolcuları eksik olan trabzona direnemedik puan alamadık.Puanla başlamak çok önemliydi ama gücümüz yetmedi.Defanstaki bireysel hatalarda hiç gelişme yok yine aynı tarz golleri yedik.Özellikle 2.golde arka direkte bomboş topa vurdu adam yazık oldu
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda shang'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2015, 08:38   #3
Dua
Yiğido

Dua - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

188 Mesajına 380 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 Dua FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Göz göre göre kümeye gidiyoruz.
Son sirada oldugumuzu bildigimiz halde iki Tane Takimda direkt ilk 11'de oynayacak oyuncu almadik.
Durum cok iyi degil Insaallah farkina varirlar.
Dua isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Dua'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2015, 08:44   #4
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Sergen hoca demekki bu isler televizyon kanallarinda yorum yapmaya benzemiyormus.

O vakitler Sivasspor´un elinde unda var sekerde ama ahci (Carlos) helva yapmasini bilmiyor demeye getiriyordun...
Dünki basit hatalar diye gördügün seyler,sadece bu basit hatalardanmi kaynaklaniyordu yoksa senin oyun kurkunun bir sonucumuydu hersey...

Dün sanki kenar yönetimde Carlos varmis gibi oynadi takim sen ne dersin bu ise Sergen hoca!!!

Yani arkayi fazla acmadikmi sence Sergen hoca
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2015, 08:49   #5
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Dua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Göz göre göre kümeye gidiyoruz.
Son sirada oldugumuzu bildigimiz halde iki Tane Takimda direkt ilk 11'de oynayacak oyuncu almadik.
Durum cok iyi degil Insaallah farkina varirlar.
Bu saatden sonra ise yaramayan ve yaramayacak Eneramo´dan daha kötüsünü alabilirsin sadece.Iysini almak istiyorsanda Milyon dolarlari gözden cikarman gerekecek.Onuda bu yönetim yapmaz.
Alt 24.01.2015, 10:10   #6
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Trabzon 114 km koşmuş.Bunu koşan her takım yener bizi çünkü orta sahamızın yaş ortalaması 30 un üstünde.60 dan sonra oyundan düştüğümüzde belki değişiklik yapılabilirdi.Kadı kızında bile olur o kadar hata.Ama umuyorum bu yönetimi uyandırır da Sergen in istediği oyuncular alınır.Zaten alınmazsa Sergen de akıllı insandır kariyerini riske etmez ve biz de küme düşeriz.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cengo64'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2015, 10:36   #7
özgüryorum
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 özgüryorum FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu takım ancak kendi gücündeki maçlarda birşeyler zorlansada yapabilir
kadir filan deniyorda mehdi çokmu iyi gol atabilir mehdide hiçbir fayda yok
nerde bitik beleş oyuıncu varsa sivaspor onu alıyor
oynatmam ama kurtarıcı diye gidip birde traftar istedi aldık demezlermi pes
birde laf çıkardılar krasici halı sahada oynatmazlarmış eneramoyu ben mahelle tk
alınan oyuncuların sadece ibrahim akın işe yarar gerisi boş

eneramoyu ladık santrafor aldık demeyin eneramo en kazma santrafor
rahat yener giderler son maça kalırsada trabson bizi yner bank asyaya yollar
sivaspor bu kadrosu ile hiç bir büyük takımı yenemez yani içerde gs fb bjk bizi
trabzonunn yedek takımından 3 tane yedik geldik asları olsaydı yine 61 plaka olu
sanki eneramodan başka golcü yok dünyada yazıklar olsun düşmeyi hak ettik
eneramo en mal bir santrafor oldunu almayın diye çok yazdık ama nafile dün gördü:
hatta bir kalecide lazımda hadiorası idare eder
birde adamgibi ortasaha almassa işimiz çok zor
transferin bitmesine 10 gün var sivas en kısa zamanda bir adam gibi golcü
özgüryorum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı özgüryorum'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2015, 10:54   #8
mksivas
Yiğido

86 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 447 mksivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Editörün notu : Büyük harfle yazılan yorumlar silinmektedir. Lütfen küçük harfler kullanınız
mksivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.01.2015, 11:02   #9
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 495 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Sergen efendi sen burhanı ikinci yarının hemen başlarında değiştirseydin ibrahim akını alsaydın skor daha farklı olurdu çünkü hamsi takımı açık oynuyordu gole kadar burhana gelen toplar hep ezildi
dünkü maçta sanki carlosu gördüm ben takımın başında oda gole kadar ve son dakikalara kadar oyuncu değiştirmiyordu hadi onun mazereti var yedek kulübesi kötüydü senin ne mazeretin var alsana yeni transferleri oyuna baktın gol atmıyoruz 60 dakikada mehdiyi çıkar ibrahim öztürkü veya toramanı al daha defans olsaydık en kötü 1 puan alırdık ...
Bence senin yüzünden ve senin yanlış kadro seçiminden kaybettik maçı
Ayrıca bu hatanı ORTA SAHAYA kadir adem hakan mehdi gibi futbolcuların kalitesiz aynı özellikte olduğun görmüşsündür İYİ BİR TEKNİK ŞUT ÇEKEN ÇALIM yapan bir orta saha aldırırsın gerekirse 2 orta saha aldırırsın yoksa geri pas yapmaktan başka bir artısı olmayan ademle sürekli saçma sapan yerlerde top kaybeden kadirle şuta gücü yetmeyen yerlerde gezen mehdiyle türkiye kupası hariç yedek kulübesinden çıkmayan kendini geliştirmeyen hakanla bu iş olmazzzzzzzzzzz
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı bahbaba58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2015, 11:59   #10
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Sergen hoca bu isi halleder biz bu ligde kaliriz derken,gene hüsran gene eskiye dönüs.

Aciklikla söylüyorum Trabzon´un eksikleri yüzünden ben bu maca tipik beraberlik diye bakiyordum.Sonuc gene hüsran.

Sergen hoca bu takimda bazi kisilere forma sansi vermemeli artik.Carlos bu cesareti gösteremedi.Bari Sergen hoca göstersin,Sergen hoca yorumcu oldugu zamanlar ben Sivasspor´u izliyordum desede yeterince tanimadigi Trabzon macinda ortaya cikti.Erkan Zengin´in araya attigi toplardan ancak amatör takimlar gol yerdi Sivasspor´da nitekim yedi.

Sivasspor Erkan Zengin´i belkide bu haftanin karmasina sokacak kimbilir.

Biz bazi devreler düsme hattinda yer aldik son anda kurtuldukta,o vakitlerde yönetim transfer yapmisti.Simdi isimleri Türk kamuoyu tarafindan bilinen ve bunlardan bazilarinin Sivasspor´da daha önceden oynamasi bizlere gelecekte ne gösterecek hep beraber görecegiz.

Sadece dün Eneramo´nun oyunda kaldigi sürelerde gösterdigi perfonmans icler acisiydi.Bir ofsayt pozisyonunda kaleciyle karsi karsiyayken vurdugu top nereye gitti herkes görmüstür mutlaka.Omu bizi kurtaracak .

Gülerim aglanacak halimize.Ne ekersen onu bicersin,ektiginden fazlasini beklemek ise hayal perestlik olur.

Sen transferleri öneme alma ve Sergen´den bu ligde kalmayi bekle.Nasil olacak bu is malzeme kötüyse..

Etiketler
basit, hatalar, yaptık