Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Futbol ile İlgili Videolar Paylaşımı

Futbol ile İlgili Videolar Paylaşımı Futbol ile İlgili Videolar Paylaşımı, sizlerde paylaşın.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Unutamadığımiz maçlar!
Alt 24.07.2012, 22:49   #21
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Unutamadığımiz maçlar!

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SİVASSPOR 3-0 hamsispor en unutamadığım maç bu
Sivasspor 3 - Trabzonspor 0 | Golbastı Show'da ne demek? , izlemek için TIKLAYIN...
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.07.2012, 23:12   #22
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

ZTK macında gs yi yendiğimiz mac harbi unutulmayacak maçtı
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2012, 23:20   #23
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Eskiler bilir...

Sivasspor 2.ligde mücadele ettiği yıllar. 80 li yılların ortaları. Yer 4 Eylül Stadyumu Tokatspor ile oynuyoruz. Kadromuzda Cin İsmail, Efo, Namık, Kaleci Sebo ve unutulmaz sol ayak Piç Tamer... Tokatsporda Ayı Ömer... Bir yağmur bir dolu peşine bir güneş. Stadyum hınça hınç dolu. Bizim Tokatdan akrabalar Tokatspor tarafına geçmişler. Kornerden Tamer bir orta koyuyor direk kalede süper bir gol. Yer yerinden oynuyor...

Yine 80 li yıllar. Kadromuz hemen hemen aynı. Trabzon Amatör maçı. Ben maratonda ama tel örgülerin en altında tellere yapışık yerde oturuyorum. maç 2-2 bitiyor (galiba). Trabzonda kimler yokki. Lemi Dobi Hasan ve Hami var. O sene Trabzon Amatör bizden üst sırada bitiriyor ve Federasyon kararı ile biz 2. Lige alınıyoruz.

Daha çoookkk var.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.07.2012, 23:33   #24
Esrarenqiz
Acemi Yiğido

Esrarenqiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 Esrarenqiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tabikide G.Antep ve Belediye !!!
Esrarenqiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.07.2012, 23:39   #25
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

3.ligde merzifon maçı uzun saçlı kalecileri vardı AYSEL hahahahha adam her geldiğinde 6 7 tane yerdi bizden
Alt 25.07.2012, 03:11   #26
YYILDIRIM
Yiğido

YYILDIRIM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 YYILDIRIM BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

süper lige çıktığımız maç, o maç muhteşemdi eklersen sevinirim.
YYILDIRIM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2012, 09:25   #27
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

o hafta her şey ne kadar güzeldi
trabzonun feleğini şaşırtmıştık
kaptanım hayrettin bile klas gol atmıştı

bu sene aynı günleri yaşar mıyız
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslıadem'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Unutulmaz Sivasspor Maçları
Alt 25.07.2012, 09:35   #28
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Unutulmaz Sivasspor Maçları

Yanılmıyorsam 2007-08 sezonuydu. Evimizde bursayla oynuyorduk ramazandı hatta orucu da stadda açmıştım. İlk yarı 2-0 gerideydik kalecileri Vega sürekli zaman geçirip duruyodu. Bizimkiler 2.yarıda coşup maçı 3-2 almıştık. Süper ligde unutamadığım maçlarda ilk sırada yer alıyor. Tabi trabzona 3 attığımız maçı da unutmak mümkün değil. Bir de şampiyonluğun kritik maçlarından birinde evimizde ibb ye yenildiğimiz şüpheli maçı hiç unutamıyorum
Alt 25.07.2012, 10:03   #29
kendalli
Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

81 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kendalli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eskiler bilir...

Sivasspor 2.ligde mücadele ettiği yıllar. 80 li yılların ortaları. Yer 4 Eylül Stadyumu Tokatspor ile oynuyoruz. Kadromuzda Cin İsmail, Efo, Namık, Kaleci Sebo ve unutulmaz sol ayak Piç Tamer... Tokatsporda Ayı Ömer... Bir yağmur bir dolu peşine bir güneş. Stadyum hınça hınç dolu. Bizim Tokatdan akrabalar Tokatspor tarafına geçmişler. Kornerden Tamer bir orta koyuyor direk kalede süper bir gol. Yer yerinden oynuyor...

Yine 80 li yıllar. Kadromuz hemen hemen aynı. Trabzon Amatör maçı. Ben maratonda ama tel örgülerin en altında tellere yapışık yerde oturuyorum. maç 2-2 bitiyor (galiba). Trabzonda kimler yokki. Lemi Dobi Hasan ve Hami var. O sene Trabzon Amatör bizden üst sırada bitiriyor ve Federasyon kararı ile biz 2. Lige alınıyoruz.

Daha çoookkk var.

o dolulardan kafam sismisti...tokat macindaki golu tamer ortaladi cin ismail ucarak kafaynan atti... trabzon amator macinida 3-1 kazanmistik o macta bir tezahurat vardi ve macin sonlarina dogru butun stad soyle diyordu ; bordo mavi-bordo mavi-bordo mavi-bordo mavi-bordo mavi-bordo mavi aallllllllll
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Unutulmaz Sivasspor Maçları
Alt 25.07.2012, 11:01   #30
esrarengiz
Acemi Yiğido

esrarengiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 esrarengiz ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Unutulmaz Sivasspor Maçları

bende cok heyecanli maclarini izledim....ama iclerinden birini sec deseniz sivasdaki sivasspor gs maci derim...3-5 lik mac...hakan sukur isiniyor bende o anda kale arkasinda yanindayim dedim benimde adim hakan..adasiz..oyuna girecekmisin dedim belli degil dedi ...sen girersen maci kazanirsiniz dedim neden dedi valla cok ballisin hakan dedim .... unutmam hic onu mactan sonra soyunma odasina giderken bana bakti ve sen hakliymissin dedi .......adama girme oyuna agrim var felan dedimsede dinlemedi ...ah ulan hakan sevincimizi bogazimizda biraktin )).....birde izmirde karsiyaka macindayiz mac 0-0 son dakikalar artik iki takimda uzun top oynuyorlar....sivasspor defansdan daha cikmadan ben bagirdim....hakeemmmm penalti beaa diye millet bana bakti manyakmisin demisti arkadaslar...ama adamlar bana lafi soyleyene kadar penalti olmusdu bile....sivasspor 1-0 kazanmisdi maci...icime o an dogdu penalti diye atak gelisti ben lafi soyledikten 15 saniye sonra penalti verilmisdi....birde superligde ilk lider olusumuz vardi sivasda bursa maciydi yanilmiyorsam o maci yenip lider olmustuk o hafta...ama benim asil merak ettigim buyuklerimizin anilari...o buyuklerimiz anilarini paylasirsa memmun olurum....cunku onlarin heyecani daha baska....3.ligdeyken sivas stad full dolu olurdu ...cocuklugumuzda o maclari seyretmek icin son 15 dakikasini beklerdik kapilarin acilmasini...iste o zamanlarin genclerinden dinlemek isteriz sivas i.....

Etiketler
maÇlar, maçları, sivasspor, unutamadığımiz, unutulmaz