Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

--->: SİTEMİZE BÜYÜK İLGİ
Alt 31.01.2008, 23:06   #41
svs_çapkın_58
Yiğido

svs_çapkın_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 svs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISIsvs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISIsvs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: SİTEMİZE BÜYÜK İLGİ

Gerçekten çok güzel birşey bu sitemizin tüm dünyada takip edilmesi sevindirici işte sivassporun taraftarlığı budur hepinizi kutluyor sivassporumuzada başarılar diliyorum
svs_çapkın_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda svs_çapkın_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.02.2008, 04:07   #42
ercis
Acemi Yiğido

ercis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

38 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 612 ercis COK SEVILEN BIR KISIercis COK SEVILEN BIR KISIercis COK SEVILEN BIR KISI

Yigidoyu duymayan kara parcasi kalmamistir. her ulkenin Medyasina konu olmus buyuk bir camiadir. Bir nokta kadarda olsada bu buyuk camianin bir parcasi olmaklada guru ve onur duymaktayim.
ercis isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ercis'a Teşekkür Ediyor...
-->: SİTEMİZE BÜYÜK İLGİ
Alt 18.02.2008, 14:16   #43
Alişan
Tecrübeli Yiğido

Alişan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Alişan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: SİTEMİZE BÜYÜK İLGİ

Dünyanın her ülkesinde bir sivaslı mutlaka var bütün sivaslılar sivasa göç etse türkiyenin en kalabalık ili oluruz herhalde o yüzden bu kadar çok ülkeden sayfayı ziyaret etmeleri gayet normal ben biliyorum almanyada berlinde sivas ilçesi diyebileceğim kadar sivaslı var illere dağılmışları hiç saymıyorum. Gerisini siz düşünün bir ülkede bir arada aynı topraktan bu kadar insan hiçbiryerde yoktur.
Alişan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Alişan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.02.2008, 14:18   #44
svs_çapkın_58
Yiğido

svs_çapkın_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 svs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISIsvs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISIsvs_çapkın_58 COK SEVILEN BIR KISI

Sitemize büyük ilgi göstermeleri elbetteki hem sivassporu hem de sivasspor taraftarını mutlu ediyor...
svs_çapkın_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda svs_çapkın_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.03.2008, 23:10   #45
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1227 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

SİTEMİZ SAYESİNDE TÜM SİVASLILAR BİR BÜNYE ALTINDA BULUŞUYOR. BU SİTEYİ KURANLARA TEKRAR TEŞEKKÜRLER...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yerliturkuaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.03.2008, 23:52   #46
oZi Taraftar
Yeni Yiğido

10 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 599 oZi Taraftar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sahsen Avustralya’dan katiliyorum. Sivas’li degilim ancak koyu bir Sivasspor taraftariyim. Ayrica Sivasspor’lu olmak icin Sivas’li olma kriteri oldugunu da dusunmuyorum.

Ozellikle Erhan’in Sivasspor’a transferinden sonra Avustralya’dan siteye katilanlarin, hatta Sivasspor taraftarinin cogaldigini dusunuyorum. Kendisi burada yasayan Turk toplumu tarafindan yakindan takip edilen, futbolu ile herkezin begenisini kazanan, karekteri ile herkezin taktirini toplayan bir vatandasimizdi. Kendisi artik bizlerin Sivasspor’lu kardesimize emanetimizdir…

Dolayisyla, pek yakinda Avustralya’nin 13. siradan daha da yukselecegini dusunuyor ve umuyorum.

Bu site bizlere Sivasspor ile ilgili dusuncelerimizi paylasma, katilimcilarin yorumlarini ilgiyle okuma, Sivasspor’la ilgili gelismeleri takip etme ortami yaratmistir. Bizlere bu imkani taniyan Site yoneticilerine Avustralya’da yasayan Sivasspor’lular adina cok tesekkur ediyor, Sivasspor’umuza basari dileklerimizle birlikte, tum Sivasspor’lulara saygi ve sevgilerimizi sunuyoruz.
Bu Konuda oZi Taraftar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
-->: --->: SİTEMİZE BÜYÜK İLGİ
Alt 16.03.2008, 00:13   #47
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1045 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: SİTEMİZE BÜYÜK İLGİ

Alıntı:
oZi Taraftar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sahsen Avustralya’dan katiliyorum. Sivas’li degilim ancak koyu bir Sivasspor taraftariyim. Ayrica Sivasspor’lu olmak icin Sivas’li olma kriteri oldugunu da dusunmuyorum.

Ozellikle Erhan’in Sivasspor’a transferinden sonra Avustralya’dan siteye katilanlarin, hatta Sivasspor taraftarinin cogaldigini dusunuyorum. Kendisi burada yasayan Turk toplumu tarafindan yakindan takip edilen, futbolu ile herkezin begenisini kazanan, karekteri ile herkezin taktirini toplayan bir vatandasimizdi. Kendisi artik bizlerin Sivasspor’lu kardesimize emanetimizdir…

Dolayisyla, pek yakinda Avustralya’nin 13. siradan daha da yukselecegini dusunuyor ve umuyorum.

Bu site bizlere Sivasspor ile ilgili dusuncelerimizi paylasma, katilimcilarin yorumlarini ilgiyle okuma, Sivasspor’la ilgili gelismeleri takip etme ortami yaratmistir. Bizlere bu imkani taniyan Site yoneticilerine Avustralya’da yasayan Sivasspor’lular adina cok tesekkur ediyor, Sivasspor’umuza basari dileklerimizle birlikte, tum Sivasspor’lulara saygi ve sevgilerimizi sunuyoruz.
Avustralya dan da takip edildigimizi bilmek cok guzel..

Ordaki tum yurttaslarimiza biz Sivassporlular da selamlarimizi yolluyoruz
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda myway'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.03.2008, 00:21   #48
Gurbetci Gokhan
Acemi Yiğido

11 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 Gurbetci Gokhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
oZi Taraftar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bende Australia’dan katiliyorum. Ozi Taraftar arkadasimin yorumlarina katiliyorum. Ancak izninizle, birkac husus daha belirtmek istirorum. Aramizda tam 9 saat farki var ve bu da bizler icin hafta sonlari uykuzus geceler demektir. Maclari ise, Lig TV’ye abone olarak, bilgisayar vasitasiyla.izlemekteyiz. Sivasspor’umuza feda olsun. Erhan’in Sivasspor’a transferinden sonra Australia’dan siteye katilimcilarin cogaldigina ve gun gectikce daha da cogaldigina inaniyorum.
Saygilarimla,
Bu Konuda Gurbetci Gokhan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.03.2008, 00:42   #49
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Zamansizliktan dolayi sitemizi az ziyaret ediyorum. Ama taraftar siteleri icinde encok uyesi ve ilgisi olan bir site. Bu ilgi iki tarafli bence, Sivassporun basarisi ve sitemizin gayretleri.Sivasspor suan populer ve taninan bir takim ama gelecek senelerde dunya futbol tarihinde yerini alacaktir. Su an bile tarihe gecti(Kaleden kaleye gol, anadolunun ilk basarili takimi,kisitli oyuncu ve butcesiyle harikalar yaratiyor)
Elmas kardesime cok tesekkur ediyorum. Ilk atesi yaktin ve Gunay kardesim hakki timucin kardesim ve isimleri saymakla bitmeyecek sivas in yigidolari herkes elinden geleni yapiyor. Sitemizin uyeleri uyum icinde hic bir fikir ayriligi, gorus farkliligi rahatsiz etmeden dostca sitemizin etrafinda toplaniyoruz. Ne mutlu bize dunya durdukca bir cig gibi buyuyecegiz.Elbetteki sivasspor taraftari olmak icin sivas li olmak gerektirmez. Ornegin mustafa diye samsun lu bir arakadasim var cok fanatik bir sivasspor tarftari.Ozellikle yazdim cunku 2. lig deyken bile sivasspor un hayraniydi.Daha bir suru tanidigim var boyle.
Sitemizin seviyeli,candan,samimi bir icerikte olmasi her bir uyenin abi,abla kardes gibi bir butunlugu beni cok memmun ediyor.
Ornek alinacak bir site, basarilarinin devamini diliyorum. Tum sivasspor sitesi uyelerine ve sivasspor taraftarlarina saygilarimla.
Alt 16.03.2008, 00:43   #50
oZi Taraftar
Yeni Yiğido

10 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 599 oZi Taraftar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Madem oyle, Australia’dan katilimcilar olarak gelin hep birlikte Australia’yi siralamalarda en azindan ilk 10’a yukselmeye calisalim.
Birlikte bazi organizeler yaymayi oneriyorum. Ornegin, Sivasspor’un canli yayinlanan maclarini hep birlikte izleyelim,,, fotolar cekelim ve sitede paylasalim,,, pankart yaptiralim, Sivas’a gonderelim ve arkadaslardan maci gunu bizim adimiza acmalarini rica edelim,,, hepimiz sitemize yeni bir uyenin katilmasini saglayalim,,, durumlarimiz elverdigi kadar Sivasspor’a maddi katkida bulunarak gonderelim,,, yeni projeler, fikirler uretelim…
Cogumuz birbirimizi taniyoruz ve kolaylikla biraraya gelebiliriz. Bir sonraki BJK macinda (04/04/2008) macinda, mac saatinden birkac saat once biraraya gelmeyi oneriyorum, oturur detaylari konusuruz…
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı oZi Taraftar'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
büyük, ilgi, sitemize, sİtemİze, İlgİ