Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Hocamızın Fenerbahçe maçı öncesi yorum
Alt 20.05.2011, 17:40   #51
patriot5878
Yeni Yiğido

11 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 patriot5878 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rıza Hocamızın Fenerbahçe maçı öncesi yorum

bu maçı bu şartlar altında sivasporumuzn kazanması beklenileblirmi?herşey fenerın lehıne çevrilmişken..yazıklar olsun..
patriot5878 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2011, 21:10   #52
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Rıza Hocamızın Fenerbahçe maçı öncesi yorum

Alıntı:
vedat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SIMDIYE DEK ilk defa sivasimin yenilmesini istiyorum neden mi ?? n nedeni cookkk........................ .
hangi utanmaz sivas cikip aslanlar gibi oynasin diyor bunu ne hakla diyor ?? kime yaranmak icin diyor?? onu diyen adamin ben sivasliligindan süphe ederim...
su süper ligde bizi yanio sivasi sevmeyen cekemeyen sivasin küme düsmesini isteyen hangi takimin taraftari varr??? söylemeye gerekmi varrr tabiki utanmaz terbiyesiz ahlaksiz caresiz ve cahil tabzonlular degilmi
bu trabzonluular sivasima azmi saldirdi azmi haince kallesce saldirdi
bunlari hangi sivasli unutabilir ???? tabi gercek sivaslilar uznutmaz ...

iste bu yüzden sivasim cok rahat oynasin maci satsin demiyorum ama nasil baska takimlara oynadiysa öyle oynasin cikip extra feneri yenip trabzonu sampiyon etmek icin oynamasin , extra simdiye kadar oynamadigi en iyi futbolunu oynamasin normal oyununu oynasin yenilsede üzülmem bilakis sevinirim sirf trabzon sampiyon olamayacagi icin , iste gercek sivassporluluk böyle olurrr,, en cok üzüldügüm kendi evimizde trabzonu yenemedik iyi de oynamistik bireysel hatalardan dolayi yenildik neyse uzun lafin kisasi trabzon sampiyon olmasinda kimn olursa olsun saygilarrr
KARDEŞ ÖNCELİKLE sivasspor çıkıp aslanlar gibi oynasın diyenlere utanmaz deme hakkın yok ,bunu sivasspora her ortamda adilik yapan ,küfür,hakaret yapan ts şampiyon olsun diye değil,sivasssporun namusunu şerefini para karşılığı satmadığını ispat etsin diye sivassporun kazanmasını istiyorum,asıl sivassspor normal oynasın fb den fark yesin diyenlerin sivaslılığından şüphe etmek lazım ,benim için tsnin de fb ninde canı cehenneme ikisinide sevmiyorum .tsnin yaptığı çirkefliği unutmak müm kün değil fb lilerde onlardan aşağı kalmaz, onların kadıköyde yaptığı küfürlerin hepsini fbye yatalımda rahatça şam piyon olsun diyenlere hediye ediyorum, iki takımında canı cehenneme biz çıkıp adam gibi maçımızı yapalım,ts şampiyon olmasın diye fb ye yatalım demeyi sivasspor taraftarına yakıştırmam, çünkü bu fahişe likle aynıdır sivasımın alnına bu lekeyi sürdürmesin rabbim, çıkar adam gibi oynarız hakedip yenerse şampiyonluğu alır, bizede hayırlı olsun demek düşer kim kazanırsa .
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2011, 21:14   #53
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 581 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

Ne kadar saçmalık daha düne kadar düşmemizi isteyenler şimdi yalamaya başladılar
bize ne fenerden
bize ne trabzondan
bizim bizdenbaşka dostumuz olamaz olmayacakta
ADAMLAR YILLARDAN BERİ ALIŞMIŞLAR BİRBİRLERİNİN ALTINA YATMAYA
ŞAMPİYONLUGA OYNARKEN GÖRDÜK HEPSİNİ **3LÜ **AVERAJ SİSTEMİNİ
ONUN İÇİN HEP BERABER SÖYLİYELİM
HADİ HADİ HADİ HADİHADİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİ
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.05.2011, 22:25   #54
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1140 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
vedat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SIMDIYE DEK ilk defa sivasimin yenilmesini istiyorum neden mi ?? n nedeni cookkk........................ .
hangi utanmaz sivas cikip aslanlar gibi oynasin diyor bunu ne hakla diyor ?? kime yaranmak icin diyor?? onu diyen adamin ben sivasliligindan süphe ederim...
su süper ligde bizi yanio sivasi sevmeyen cekemeyen sivasin küme düsmesini isteyen hangi takimin taraftari varr??? söylemeye gerekmi varrr tabiki utanmaz terbiyesiz ahlaksiz caresiz ve cahil tabzonlular degilmi
bu trabzonluular sivasima azmi saldirdi azmi haince kallesce saldirdi
bunlari hangi sivasli unutabilir ???? tabi gercek sivaslilar uznutmaz ...

iste bu yüzden sivasim cok rahat oynasin maci satsin demiyorum ama nasil baska takimlara oynadiysa öyle oynasin cikip extra feneri yenip trabzonu sampiyon etmek icin oynamasin , extra simdiye kadar oynamadigi en iyi futbolunu oynamasin normal oyununu oynasin yenilsede üzülmem bilakis sevinirim sirf trabzon sampiyon olamayacagi icin , iste gercek sivassporluluk böyle olurrr,, en cok üzüldügüm kendi evimizde trabzonu yenemedik iyi de oynamistik bireysel hatalardan dolayi yenildik neyse uzun lafin kisasi trabzon sampiyon olmasinda kimn olursa olsun saygilarrr
Bu maçı kimse için değil kendimiz için oynamalıyız..
Büyük takım olmak istiyorsak ,duruşumuz bu olmalıdır..
2 trilyon parayla büyük takım olunmaz..
İki sene şampiyonluğa oynamakla büyük takım olunmaz..
Bizler Sivasspor'un yenilecekse bile mücadele ederek yenilsin diyoruz,ama sizler hakiki Sivassporluluk edebiyatı yapıyorsunuz..

Etiketler
fenerbahce, hocamızın, maçı, rıza, yorumları, öncesi