Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor Değerlendirme...
Alt 23.09.2013, 15:04   #1
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Sivasspor Değerlendirme...

Olaylara bakılabilecek en geniş açıdan bakmak kazandırır.
Kadir - Adem ikilisinin bu takımı uçurmadığının en güzel kanıtı geçen senelerdi, bunu RC görmemiş olabilir çok normal fakat bunu ona kimsenin söylememiş olması onunda bu ikilideki ısrarı aklın mantığın alacağı iş değil. Bu kadar kanat oyuncusu varlığına ve transferine karşılık o bölgeye yapılmayan tek transfer bugün takımı güç duruma sokuyor. Hem ofansta hem defansta o bölge kilit bölge.

Borjan - Korcan Borjan bu seneki hata kotasını doldurdu, sıra Korcan'da. Bu noktaya transfer olmadı diye kimseye birşey diyemeyiz. Kaleyi teslim edebileceğimiz Türk kaleci maalesef yoktu, gelen Korcan'dan iyi olmayacaktı. Yabancı kaleci gelmesi için Borjan'ı elden çıkarmak gerekli idi fakat geçe senesi hiçte kötü olmayan Borjan'ı gönderip yeni birini getirme kumarına kimse girmezdi, girmedi. Bizde durumu yadırgamadık, bence iş kaleci antrenörlerinde şimdilik. Kalecilerimiz kötü kaleciler değil fakat, bence konsantrasyon sorunu yaşıyorlar. Yoksa köşe vuruşunda hangi topa çıkılır hangisine çıkılmaz bizden iyi biliyorlardır. Veya karşıdan gelen futbolu gelmeden 1 saniye önce topa vurmuş olmak bize 3 puanı getirmez ama o top çarpıp gol olsa 3 puan gidebilir. Bunu benden iyi biliyorlardır.

Forvet Diğer bölgelere isim yazıp yorumda bulundum ama forvet kısmına bir isim yazamadım. Eminim RC'de yazamıyor ki forvetsiz çıkarıyor takımı. En olmayacak adam Aatıf'ı forvet oynatıyor. Aatıf bir iki hafta önce altıpas içinde DEPESİYNEN kafa vurmaya çalışan bir adam. Yapabileceği onca iş varken yapamayacaklarını yaptırmaya çalışmak bence yanlış oldu. O maçta aatıf forvet değildi diyenler olabilir. Ben en forvet aatıf'ı gördüm. Daha forvet varsa yazın. Rengifo-Utaka-Cabbar hakkında yorum yazamıyorum çünkü ne yapabileceklerini görebileceğimiz birşey yapmadılar henüz. Umuyoruz ki o bölgeye faydalı olurlar. Fakat ligin %15'lik kısmı bitti. Ne zaman geleceklerse önceden haber verseler de çayın yanına bişey hazırlasak

Bir lafta stadda maçı izleyen taraftara, TV başında her kaybedilen toptan sonra staddan çıkan homurdanma seslerine sinir oldum. RC bile takımı sakinleştirmeye çalışırken STAD takımı gerdi. Takımda, hoca da iş var. Yeterki eksiklikler görülüp müdahele edilecek cesaret olsun.

Sabırlar ve Saygılar...
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirme, sivasspor