Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Sivas'ın büyüklüğü stada yansımadı
Alt 13.04.2011, 06:48   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sivas'ın büyüklüğü stada yansımadı

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz,Olimpiyat stadına gelip takıma destek olan Yiğidolara teşekkür ederken,gelmeyenlere sitemde bulundu.

Uzun zamandır üst üste deplasmanda iki maç kazanamadıklarını dile getiren Otyakmaz “ Bu açıdan çok iyi oldu, üzerimizdeki stresin büyük bölümünü attık diye düşünüyorum. Büyükşehir maçında bize destek veren taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Fakat gelenlerin sayısı Sivas'ın büyüklüğünü yansıtmadı. En azından 30 bin kişi gelmeliydi. Daha güçlü bir kitle olarak etrafa mesaj vermemiz gerekiyordu, fakat bunu başaramadık.

Hava şartları uygun olsaydı,belki gelenlerin sayısı biraz daha artardı,ama unutmayalımki,Trabzon maçı daha ağır hava şartlarında oynandı ve stada 50 binin üzerinde insan vardı..Sonuçta alınan üç puana sevindik,ama Sivaslı'nın gücünü gösterecek bir görüntü oluşmadığı içinde üzüldük”dedi.

Otyakmaz, bu hafta 4 Eylül stadında oynayacakları Kasımpaşa maçının sanıldığı kadar kolay olmayacağını,bu yüzdende Beşiktaş maçında olduğu gibi yoğun taraftar beklediklerinide sözlerine ekledi.

Hürdoğan

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 12 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivas'ın büyüklüğü stada yansımadı
Alt 13.04.2011, 07:29   #2
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Sivas'ın büyüklüğü stada yansımadı

Bizim insanımız lafa gelince herşeyi yapıyor, ortalığı tozu dumana katıyor ama iş icraate gelince kimse yok. Tamam... İstanbul'da ki Sivas'lıların çoğu maddi açıdan iyi değil belki ama sene de 1 sefer de maç ücreti kaç TL olursa olsun verilmesi lazım. Sigara parası olunca günlük o kadar buluyorlar ama maça bir 20 TL bulamazlar.

Unutulmaması gereken birşey var "BAŞKA SİVASSPOR YOK". O yüzden neden yalnız bırakıyorsunuz takımı?

AYK
Yukarıdaki Mesaj için 12 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.04.2011, 07:57   #3
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 940 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: Sivas'ın büyüklüğü stada yansımadı

Doğru tespit.

2.Ligde Karagümrük maçında 33.000 kişi toplayan camia, bu maçta da en azından aynı sayıyı yakalamalıydı ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2011, 08:09   #4
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

oraya gelen gürbetci yiğdolarımıza sivastan giden yiğidolarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz bilindiği gibi trabzo dernekleri olimpiyata yüzlerce otobüs tutmuştur bunu haftalar önce iyi bir organize ile yapmışlardır inşaallah seneye derneklerin iyi bir organizasyonla olimpiyatı mutlak ve mutlaka dolduracağımızı inanıyorum
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2011, 08:10   #5
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BAŞKANIM SONUNA KADAR HAKLI MEMLEKTİNİN TAKIMI 1000 KM YOLDAN GELMİŞ SEN 10 15 KM STADA GELMİYORSUN HEMDE PAZAR GÜNÜ ÇOK YAZIK VE TALİHSİZLİK BU SİVASIN ADAMINDAN HİÇ BİR ŞEY OLMAZ GELENLERE SÖZÜM YOKTUR AMA BİR OKADAR DAHA GELECEKLERDİ ONDAN SONRA ÇIKIP STADIMIZ ŞU KADAR BU KADAR OLSUN DİYORLAR ŞAMPİYONLUĞA OYNADIK YİNE STAD DOLMADI SEN STADI DOLDUR BAŞKAN FUTBOLCUNUN EN GÜZELİNİ ALSIN
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2011, 08:14   #6
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BAŞKANIM SİVAS ÇIKTI ÇIKALI BEN KOMBİNE ALIYORUM MALESEF HEP ZARAR EDEN BİZ OLUYORUZ BİZDEN SONRA 100 MİLYONA KOMBİNE ALANLAR OLDU ÇOK VAHİM BİR DURUM YA KOMBİNE FİYATLARINI BİRAZ AŞAĞI ÇEKİN HER KES ALSIN YAda böyle şeyler insanın çok ağrına gidiyor ben 300 verip alıyorum burada cezayı ben çekiyorum 100 veren kendini uyanık sanıyor bu konuda sizden duyarlılık bekliyoruz ....
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kaptann58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.04.2011, 10:18   #7
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Doğru söylüyorsun Mecnun başkanım.İstanbul`da 710 bin civarında Sivas`lı olduğu söyleniyor.En azından 45-50 bin kişi gelse güzel olurdu.Sonuçta 3 puanı aldık mutluyuz.

inşALLAH bidahaki sefere istediğimiz rakama ulaşırız.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.04.2011, 10:31   #8
recep cevik
YASAKLI ÜYE

58 Mesajına 89 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 recep cevik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayı Düşüktü, Ama En Azından Şunu Düşünmek Gerek, İlk Seferde Bu Organizasyondaki Ufak Pürüzler Ortaya Çıktı, 2.ci Organizasyon'da Bütün Sorunların Ortadan Kalkacağına Eminim.
recep cevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda recep cevik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.04.2011, 11:31   #9
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Pazartesi akşamı TV58'dede gündeme geldi. Bu Sivaslılar vakfı Baş=kanı Muhsin kaya,diğer federasyon yöneticileri ve başkanları bunun için ne yaptılar çok merak ediyorum.
Başkan yerden göğe kadar haklı biz yıllardır bu tür konuflarda sınfta kalıyoruz. Alo 58 58 hatta bir yıl içinde sadece 20 bin civarında SMS atılıyorsa burada durup düşünmek ve gerçekleri görmek gerekir.
Bu işler Karadenizlilere yakışır,onları bir kez daha tebrik ediyorum.
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.04.2011, 12:17   #10
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kaptann58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BAŞKANIM SİVAS ÇIKTI ÇIKALI BEN KOMBİNE ALIYORUM MALESEF HEP ZARAR EDEN BİZ OLUYORUZ BİZDEN SONRA 100 MİLYONA KOMBİNE ALANLAR OLDU ÇOK VAHİM BİR DURUM YA KOMBİNE FİYATLARINI BİRAZ AŞAĞI ÇEKİN HER KES ALSIN YAda böyle şeyler insanın çok ağrına gidiyor ben 300 verip alıyorum burada cezayı ben çekiyorum 100 veren kendini uyanık sanıyor bu konuda sizden duyarlılık bekliyoruz ....
Kendi grubum adına,bizler aldığımız kombinelerin hakkını bu takıma fazlasıyla verdik.Fazlasıyla zamanımızdan paramızdan sağlığımızdan da olduk.Peki maratonda 300 liraya kombine aldığını idda edip futbolcuya küfredebilecek,başkana küfredebilecek,istifaya davet edebilecek kadar ileri gidenlerin durumu bizden daha mı vahim...

Biraz olsun vicdanınızla yazın yazarken...

Uyanık sanıyor ne demek ???Hem uyanık diyeceksin.Hem grubumuzdan bazı kardeşlerime BU HAFTA Bİ ÇALIŞMA YAPALIM HERKES BAYRAĞINI KAŞKOLUNU ALSIN GELSİN DİYE BU KONUDA DİĞER ARKADAŞLARIDA BİLGİLENDİRİN STADI Bİ HAVAYA SOKALIM diyeceksin bu ne perhiz bu ne lahana turşusu....
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yener_sahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
bÜyÜklÜĞÜ, sivasın, stada, yansımadı