Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Yiğido Cezalı mı?...
Alt 05.08.2015, 11:46   #1
Rallim58
Gast

Standart Yiğido Cezalı mı?...

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 04.08.2015 tarih ve 2 sayılı toplantısında 01.08.2015 tarihinde yürürlüğe giren Futbol Disiplin Talimatının geçici 1. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle verilmiş ve infazı tamamlanmamış cezaları lehe hüküm çerçevesinde re'sen yeniden değerlendirilmesi sonucunda almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir....

.....

5- PFDK'nın 02.06.2015 tarihli 99 sayılı toplantısında; 30.05.2015 tarihinde Sivas 4 Eylül Stadında oynanan MEDICANA SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasında MEDICANA SİVASSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı FDT'nin 53/2. maddesi uyarınca TRİBÜN KAPATMA ve 200.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiş cezanın infazı tamamlanmamıştır. 01.08.2015 tarihinde yürürlüğe giren Futbol Disiplin Talimatının geçici 1. Ve 53. maddesi uyarınca daha önce verilen cezanın 150.000.-TL PARA CEZASI olarak değiştirilmesine, cezaya neden olan tribün veya tribünlere ilgili müsabakada giriş yapan taraftarların elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi uygulamasının devamına,

şeklinde kararı TFF sitesinde dün yayınlanmıştır...
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yiğido Cezalı mı?...
Alt 05.08.2015, 11:51   #2
Rallim58
Gast

Standart Cevap: Yiğido Cezalı mı?...

Yönetimden, taraftarı aydınlatıcı bilgi vermesi yönünde açıklama yapması bekleniyor...

Maratondan, yeni sezonda da kombine alan, Trabzon karşılaşmasında hiçbir suçu olmayan taraftarların da kafası karışık...

- Maratona kombine sahibi taraftarlar giriş yapacak mı yapamayacak mı?

- Yiğido sezona cezalı mı başlayacak?
Alt 05.08.2015, 12:05   #3
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Federasyon tüm saha kapatma cezalarını kaldırmamış mıydı zaten ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.08.2015, 15:53   #4
rmznshn
Acemi Yiğido

68 Mesajına 228 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 rmznshn COK SEVILEN BIR KISIrmznshn COK SEVILEN BIR KISIrmznshn COK SEVILEN BIR KISI

Maalesef geçen sezon trabzon maçında maraton tribünde olan herkes gs maçına giremeyecek. Yeni kombine alanlar maça gidebilecekler federasyonun yazısı gayet açık yapacak bir şey yok yanlış olan şu federasyon tribün kapatmayı para cezasına dönüştürüyor ama taraftar yine ceza çekiyor
rmznshn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı rmznshn'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.08.2015, 15:58   #5
Burak Çimen
Yiğido

Burak Çimen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 480 Burak Çimen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eğer ceza kalktıysa:

Maraton tribününden herkes biletini kombinesini alıp girebilir

Eğer ceza kalkmadıysa:

Trabzonspor maçında maratona bilet alıp girenler Galatasaray maçında maça giremeyecekler. Diğerleri istediği tribüne girebilir.
Burak Çimen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.08.2015, 16:15   #6
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Küfrederek kendi egosunu tatmin edenlerin kulübe verdiği zarar ortada, sorsan güya bu taraftarlar kulübü seviyor. Derler ya ''dilim ne çekiyorsam senin yüzünden'' diye.
Kulüpte ne ceza alıyorsa diline sahip olamayan bu küfürbazların yüzünden.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.08.2015, 16:36   #7
rmznshn
Acemi Yiğido

68 Mesajına 228 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 rmznshn COK SEVILEN BIR KISIrmznshn COK SEVILEN BIR KISIrmznshn COK SEVILEN BIR KISI

Yönetimin bir an önce tahkime başvurması gerekir
rmznshn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda rmznshn'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.08.2015, 20:03   #8
Rallim58
Gast

Bugüne kadar savunmaya çalıştığım Sivasspor yönetimi, bir açıklama dahi yapamayarak acziyetini göstermiştir. Gelişmeleri kamuoyuyla paylaşacak, taraftarı bilgilendirecek bir "sesimiz" olmamıştır.

Uygulama gayet açık iken;

Bizleri bu duruma getiren, edepten, hayadan, ahlaktan uzak, evladım yaşından kat be kat küçük ne idüğü belirsiz, sokak kültürü alarak yaptığı galiz küfürler nedeniyle tribünün kapatılmasına vesile olan yaratıklar, Allah sizi dilediği gibi yapsın, "hakkım size haram olsun" diyorum bunu demekten çok başka şeyler de demek geliyor ama banlanırım diye söylemiyorum ama anlamışınızdır.

Suçumuz maratondan kombine mi almak?

Yazıklar olsun size...
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.08.2015, 20:31   #9
bugra5858
Yiğido

bugra5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 231 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 bugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISI

Arkadaşlar ben geçen sezonki Trabzon maçında maratondaydım. Kartım bir maçlığına mı bloke olacak yoksa ben bütün sezon mu giremeyeceğim maçlara ?
Alt 05.08.2015, 21:16   #10
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Uygulama gayet açık iken;

Bizleri bu duruma getiren, edepten, hayadan, ahlaktan uzak, evladım yaşından kat be kat küçük ne idüğü belirsiz, sokak kültürü alarak yaptığı galiz küfürler nedeniyle tribünün kapatılmasına vesile olan yaratıklar, Allah sizi dilediği gibi yapsın, "hakkım size haram olsun" diyorum bunu demekten çok başka şeyler de demek geliyor ama banlanırım diye söylemiyorum ama anlamışınızdır.

Suçumuz maratondan kombine mi almak?

Yazıklar olsun size...
Her kelimesine Katılıyorum. Ek olarak birkaç şey Söylemek isterim. Öncelikle bu küfürbaz güruhu ben Sivasspor taraftarı olarak kabul etmiyorum zaten. Bunlar, yalnız kendi nefislerini tatmin için stada gelirler. O maçın daha ilk başlarından itibaren toplu biçimde 'Hırsız hakem ' diye bağırdılar. Hakem, ister istemez rakip lehine düdüğe başladı tepki olarak.Yani, onun işini kolaylaştırdılar. Zeka düzeyleri o denli düşük ki '... gol, gol, gol' gibi daha esprili tezahüratlar etseler hem mesaj yerine ulaşacak hem de ceza almayacağız. TFFnin asıl yapması gereken kamera kayıtlarıyla o küfürü edenleri tek tek tespit ettirip ceza miktarı olan 150bin lirayı onlara ödetmek ve daha uzun bir süre maçlardan men etmektir. Bütün Tribünü mahkum etmek kolaycılıktır. Hadi erkekleri geçtim, orada bulunan kadın ve kız çocuklarını da men ediyor bu karar.
Askerde bir ara iki asker hata yapınca bütün bölüğün haftasonu izni iptal oluyordu. Bu ona benzedi.
Neyse, biraz garip gelecek ama tek tesellim, o güruhun da GS maçına giremeyecek olması. Belki içlerinden bazıları ders alır kimbilir. Küfürbazların Yüzünden maratonda olan kombinemi yenilemedim. Vipten seyredeceğim takımımı. Geçen sezon bütün maçlarda toplu küfür edilmemesi için çabalayan biri olarak yoruldum.Sayıları o kadar çok ki baş edemedim. Benden bu kadar.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
cezalı, yiğido