Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İzmir Toplantısı Fotoğrafları
Alt 29.11.2008, 07:40   #11
MURAT SARI
Usta Yiğido

MURAT SARI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

106 Mesajına 226 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 MURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer AnblickMURAT SARI ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: İzmir Toplantısı Fotoğrafları

GÜZEL BİR TOPLANTI OLDUGUNA EMİNİM AMA ORADA GENÇLERİ GÖREMEDİGİM İÇİN ÜZGÜNÜM YİNEDE KATILANLARIN AYAKLARINA SAGLIK AYRICA İSTANBULDAN KALKIP İZMİRE GİDEN DEGERLİ ERTUGRUL VE OSMAN GÜNAY KARDEŞLERİME TEŞEKKÜR EDERİM

SAYGILARIMLA MURAT SARI
MURAT SARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda MURAT SARI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2008, 08:08   #12
Arif Coşkun
Usta Yiğido

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 217 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 920 Arif Coşkun isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Yapılan bu toplantının güzel geçtiği, çaylar, sohbetler, duvarda asılan sazın görüntüsünden bile belli oluyor.
Ancak diğer arkadaşlarımızın da dediği gibi nerede bizim gençler? Orada o bulunan belii yaş ortalamasından fazla gençleri görmek bizi daha çok heyecanlandırırdı eminim. Umarım ilerleyen aşamalarda bu eksik olan yanımız da tamamlanacaktır.
Bu toplantıda Ertuğrul ve Günay arkadaşımızın göstermiş olduğu bu çabadan ve İzmir'de ev sahipliği yapan Sidayder'i kutluyor, teşekkür ediyorum.
Alt 29.11.2008, 09:38   #13
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1261 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Harika bir toplantı olduğu resimlerdende anlaşılmaktadır.Çok güzel geçtiğine adım gibi eminim.

Emeği geçen herkeze teşekkürler.
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: İzmir Toplantısı Fotoğrafları
Alt 29.11.2008, 11:24   #14
bahadır erdem
Tecrübeli Yiğido

bahadır erdem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

121 Mesajına 208 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 bahadır erdem COK SEVILEN BIR KISIbahadır erdem COK SEVILEN BIR KISIbahadır erdem COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: İzmir Toplantısı Fotoğrafları

TOPLANTININ HAFTAÇİ OLMASI KATILIMIN AZ OLMASINA SEBEB OLDU.BEN BİLE YALÇIN ABİNİN ARAMASI İLE HATIRLADIM.

İZMİRLİ KARDEŞLERİM;
EĞER SİVAS'A VE SİVASSSPOR'A GÖNÜL VERDİYSENİZ,BUNDAN SONRAKİ ETKİNLİKLERE NE OLURSA OLSUN KATILMANIZI İSTİYORUZ.

KİMSEDEN PARA İSTEMİYORUZ,BİRİBİRİMİZDEN DOSTLUK,MUHABBET DIŞINDA HERHANGİ BİR ÇIKARIMIZ YOK.

İZMİR'DE ÇOK SİVAS'LI VAR AMA NE YAZIK Kİ İZMİR'İN HAVASI HEMŞEHRİLERİMİZİN BEYNİNİ UYŞTURMUŞ.

BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN FELSEFESİNİ BIRAKMAMIZ LAZIM...
Alt 29.11.2008, 15:05   #15
aykut-akay
Usta Yiğido

aykut-akay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 121 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 808 aykut-akay FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

güzel bir İstişare toplantisi olmus güzel calismalarin ilk sinyanleri bunlar sanirim
aykut-akay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.11.2008, 15:50   #16
Ertugrul
Gast

İzmir Toplantısı ilk olması hasebiyle önemliydi, oldukça verimli bir toplantı yaptık, bizler Site Yönetiminin hedeflerini, vizyonunu hemşerilerimzle paylaşma fırsatı bulduk. İzmir'de ki tecrübeli ağbilerin fikirlerrinden yararlandık. Gençlerin az olması biraz şartlar yüzündendi, toplantının hafta içi oluşu, büyükşehirlerde ki ulaşım sıkıntısı ve Üniversiteli arkadaşların Vize sınavlarının oluşu sebebi ile gençlerin katılımı beklentilerimizin altında oldu.
Toplantımıza iştirak eden Sidayder Başkanı Av. Orhan bey nezdinde bütün yönetim kuruluna, İzmir Temsilcimiz Yalçın ağbiye, tecrübeli üyelerimizden Bahadır Erdem ve Sefer ağbiye, hemşerimiz Mehmet ağbi ve oğullarına ayrıca teşekkür ediyorum.

Alt 29.11.2008, 15:57   #17
GuNaY
Gast

Hafta içi olmasına rağmen katılım beklenenin üzerinde oldu. Sivas ile ilgili konuşulmadık, dile getirmediğimiz konu olmadı.
Toplantımızı gerçekleştirdiğimiz Sidayder Dernek Kulubü'nü bizlere açan, Sidayder yönetimine, Sitemizin İzmir Temsilcisi Yalçın Abiye, Bahadır Abi ve Sefer Abiye teşekkür ederim.

Bu toplantıları Türkiye genelinde yapmaya devam edeceğiz.

Alt 29.11.2008, 15:59   #18
FurkaN
Usta Yiğido

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

525 Mesajına 1.026 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1003 FurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer Anblick

Toplantıyı düzenleyen ve haftaiçi olmasına rağmen büyük bir katılım gerçekleştiren hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Toplantılarımız inşaallah devam edecek ve kar topu misali her geçen gün büyüyerek ilerleyeceğiz.
Alt 29.11.2008, 16:10   #19
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1251 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Böyle Güzel toplantılar büyük bir aile olma yolunda önemli adımlar attıgımızın birer göstergesi oldugunu düşünüyorum. Toplantıya katılan ve düzenleyenlere sonsuz teşekkurlerimi sunuyorum....
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.11.2008, 16:40   #20
Kizilirmak58
Yiğido

Kizilirmak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

163 Mesajına 290 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 Kizilirmak58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

hepnize tşkler bende manisadaki yiğido olarak inş.9 ocaktaki fortis türkiye kupası manisaspor- sivasspor maçında buluşmak üzre diyorum inş.

Etiketler
fotoğrafları, izmirdeki sivaslilar, izmirli sivaslilar, izmirli yigidolar, sidayder, sivasspor, toplantısı, İzmir