Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad inşatında çalışmalar aralıksız sürüyor
Alt 03.02.2015, 15:47   #1471
özmen58nadim
Acemi Yiğido

özmen58nadim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 500 özmen58nadim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stad inşatında çalışmalar aralıksız sürüyor

Alıntı:
EneS ElmaS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu 25.000 sayisini gördükce moralim bozuluyor..
1. kimsenin 25.000 rakamını görünce moral bozmaya hakkı yok.
2. mevcut stadın kapasitesi 16.729 bu stat şampiyonluğa oynadığınız sene bile bir kaç maç dışında dolmadı . önce bu stadı dolduracaksınız ( sözüm moral bozana 25.000 rakamına ) sonra sosyal medya ve yazılı ve görsel basında sesinizi duyuracaksız.
3. passoşig satışlarının en az olduğu yer Sivas lige yeni çıkmış ve ligde kalma mücadelesi veren Balıkesirspor bile bizden fazla passoşig kartı satmı önce 16.729 adcet koltuk sayısı kadar passolig satılacak sonra çıkıp diyeceksiniz ; bakın bu stat bize küçük geliyor yarın yeni stat bitince ( o 25.000 rakamına moral bozanlar ) diyeceksiniz bize bu 25,000 kolyuk yetmedi verdiğiniz sözleri tutun kapasiteyi arttırın diyeceksiniz.
4. stat kapasitesinden yapılan işten bihaber olanlar ( o 25.000 ) rakamına moral bozanlar ) haberi zadece buradan duyup ahkam kesip yüksek perdeden konuşanlar stat kapasitesi 25,000 değil son düzenleme ile 31.967 dir.
5. bu da size kapak olsun ( o 25,000 rakamına moral bozanlar ) .... daha sayardım ama sizin Sivas lı olduğunuzdan bile şüpheliyim ( o 25.000 karamına moral bozanlar )...
özmen58nadim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda özmen58nadim'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 03.02.2015, 16:52   #1472
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 590 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

bu stadı hayırlısıyla teslim alalım.gerekirse kapasite artışı yapabiliriz.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2015, 17:24   #1473
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 867 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

halen kapasiteyi tartışmak anlamsız bir tartışma... seçimlerde göstercektiniz tavrınızı.
Alt 03.02.2015, 17:42   #1474
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 850 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
özmen58nadim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
4. stat kapasitesinden yapılan işten bihaber olanlar ( o 25.000 ) rakamına moral bozanlar ) haberi zadece buradan duyup ahkam kesip yüksek perdeden konuşanlar stat kapasitesi 25,000 değil son düzenleme ile 31.967 dir.
çok bilmiş ahkam kesen arkadaşım, son kapasite 27,500 küsürdür. bilgine.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.02.2015, 20:13   #1475
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 741 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
samettt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yeni stadımıza çim efekti cok yakışmış inşallah zemin sorunsuz olur
koltuklarda yerleşince daha güzel duracak.
Alt 03.02.2015, 22:08   #1476
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
1. kimsenin 25.000 rakamını görünce moral bozmaya hakkı yok.
2. mevcut stadın kapasitesi 16.729 bu stat şampiyonluğa oynadığınız sene bile bir kaç maç dışında dolmadı . önce bu stadı dolduracaksınız ( sözüm moral bozana 25.000 rakamına ) sonra sosyal medya ve yazılı ve görsel basında sesinizi duyuracaksız.
3. passoşig satışlarının en az olduğu yer Sivas lige yeni çıkmış ve ligde kalma mücadelesi veren Balıkesirspor bile bizden fazla passoşig kartı satmı önce 16.729 adcet koltuk sayısı kadar passolig satılacak sonra çıkıp diyeceksiniz ; bakın bu stat bize küçük geliyor yarın yeni stat bitince ( o 25.000 rakamına moral bozanlar ) diyeceksiniz bize bu 25,000 kolyuk yetmedi verdiğiniz sözleri tutun kapasiteyi arttırın diyeceksiniz.
5. bu da size kapak olsun ( o 25,000 rakamına moral bozanlar ) .... daha sayardım ama sizin Sivas lı olduğunuzdan bile şüpheliyim ( o 25.000 karamına moral bozanlar )...
Fikirler moral bozsada nihayetinde fikirdir...Karşıt görüş ve eleştiri olmayan yerde dikta görüşler hakim olur ve böyle bir durumun sonuçları örnekleriyle hep negatif olmuştur..Bu yüzden fikirlerin çatışması konuşulması tartışılması taraftarı olmuşumdur..Medeni kavramının içinde bu olgu her daim yerini muhafaza etmiştir...Bu konu hakkında yılı geçmiştir burada bir çok başlıkta bir çok yorumda bulunduk..Moral bozanların içerisinde sanırım bende olduğum için sizin yorumunuza cevap yazma gereği duydum sakın beni yanlış anlamayınız..Siz olaya tek bir pencereden bakıyorsunuz Stadın dolmadığını buna karşı yüksek kapasiteli bir stadın istenmesinin tepkisini veriyorsunuz...İnanın o stadın dolmadığını buradaki her kardeşimde sizin gibi biliyor O stadın dolmasınınıda herkez istiyor buna şüphe yok..Fakat şahsım adına konuşuyorum ben Sivasspora Sivas kentine yüksek kapasiteli bir stadı dolması için değil ileride olası organizasyonlarda Türkiyenin ev sahipliğinde Sivas kentininde rol almasını Sivas kentinin reklemının yapılmasını istediğim için bu fikrin peşinden koştum .Ve emin olunuz bir çok kardeşimde bu yüzden istemiştir..Ve şunu söylemek istiyorum Sivasspor futbol takımının ve Sivas kentinin iyiliğini başarısını istemek için emin olunuz Sivaslı olmaya gerek yok ...Saygılar
Alt 03.02.2015, 22:36   #1477
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fikirler moral bozsada nihayetinde fikirdir...Karşıt görüş ve eleştiri olmayan yerde dikta görüşler hakim olur ve böyle bir durumun sonuçları örnekleriyle hep negatif olmuştur..Bu yüzden fikirlerin çatışması konuşulması tartışılması taraftarı olmuşumdur..Medeni kavramının içinde bu olgu her daim yerini muhafaza etmiştir...Bu konu hakkında yılı geçmiştir burada bir çok başlıkta bir çok yorumda bulunduk..Moral bozanların içerisinde sanırım bende olduğum için sizin yorumunuza cevap yazma gereği duydum sakın beni yanlış anlamayınız..Siz olaya tek bir pencereden bakıyorsunuz Stadın dolmadığını buna karşı yüksek kapasiteli bir stadın istenmesinin tepkisini veriyorsunuz...İnanın o stadın dolmadığını buradaki her kardeşimde sizin gibi biliyor O stadın dolmasınınıda herkez istiyor buna şüphe yok..Fakat şahsım adına konuşuyorum ben Sivasspora Sivas kentine yüksek kapasiteli bir stadı dolması için değil ileride olası organizasyonlarda Türkiyenin ev sahipliğinde Sivas kentininde rol almasını Sivas kentinin reklemının yapılmasını istediğim için bu fikrin peşinden koştum .Ve emin olunuz bir çok kardeşimde bu yüzden istemiştir..Ve şunu söylemek istiyorum Sivasspor futbol takımının ve Sivas kentinin iyiliğini başarısını istemek için emin olunuz Sivaslı olmaya gerek yok ...Saygılar
Biz bazı şeyleri aylardır yıllardır anlatamadık. İdealist yaklaştık, gerçekçi olduk ama bir türlü doğruyu anlamak istemeyen arkadaşlarımıza maalesef laf anlatamadık. Bizim isyanımız yada serzenişimiz stadyumun dolmasına değildi. evvela proje aşamasında verilen sözlere idi... aha 40 bin di, aha 30 bindi diye atıp tutan ekabirler, üstüne üstlük Sivası satsan o kadar edermi diyerek hakir gören burnu havada siyasetçiler ile dehlene dehlene resmen kazık yiyerek uyutulduk. Maksadımız Siyaset yapmak değil, doğrusunu söylemek gerekirsede sevmem siyaseti. ama maalesef kandırıldık. Tamam dedik sesimizi çıkarmadık baari şunun kapasitesini o kadar uyutulmamıza rağmen 30 bin yapalım kriterlerin (uluslararası müsabaka için) üzerine çıkalım da vilayetimize olası bir turnuvalarda bundan 5 yıl 10 yıl sonra maç verilsin bu vesile ile 2 tanede 5 yıldızlı otel yapılır, vilayetimize bu sebeple yerli yabancı turist gelir, veya sıcak para girer dedik. Lafazan çok bilmiş cahil cühela kesim ise ne dedi. La gardaşım siz daha maçlara gelmiyorsunuz 10 bin kişilik stadı dolduramıyorsunuz 25 bin neyinize yetmiyor. Bu lafları yedik durduk. Bizde biliyorduk bu kapasitenin nadir yada hiç dolmayacağını. Ama maalesef şimdi o stad sadece bizim, yiğidoların simgesi olarak kalacak. Sadece biz oynayacağız. İlerde başka iller turnuvalara sahne alırken biz izleyeceğiz.

Hayırlısı olsun diyelim zaten başka diyecekde bir şey kalmadı bu saatten sonra...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2015, 01:02   #1478
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok bilmiş ahkam kesen arkadaşım, son kapasite 27,500 küsürdür. bilgine.
Bi ara şöyle konuşulmuştu...İstenilirse ileride kapasite arttırılabilir.Mimari olarak bu mümkündür.(Hatta bende Bursa Atatürk Stadını örnek vermiştim 6 sırakoltuk eklenirse yaklaşık 6 bin arttırılabilir diye..Arkadaş sanırım ondan bahsediyor..
Alt 04.02.2015, 07:31   #1479
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
ezbere konuşma kardeşim
bir de iddaalı şekilde yazmıyormu..
al bak yeni kapasite kaçmış!
http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BC...%C4%B1_listesi

elalem sanki kendi statlarını full dolduruyor da gelmiş akıl veriyorsun.

ayrıca çatıyı hiç beğenmedim. öyle dendiği gibi vay efendim ferahlık verir falan filan hikaye.
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.02.2015, 08:16   #1480
mehmetcik58
Yiğido

mehmetcik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mehmetcik58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Boş konuşanlar yine olumsuz yorum yapmaya başlamışlar, arkadaşlar daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz, daha stad bitmeden güncel haline bakarak yorum yapıyorsunuz, çatı bu şekilde olmayacak daha aşaması var son hali bu değil lütfen araştırmadan bilmeden konuşmayın. Şuan çatı 1. Aşaması yapılıyor yani yalıtım yapılıyor kablolar döşeniyor bunlar bittikten sonra 2.aşaması yapılacak ve çatı son halini o şekilde alacak. Eğer konuşacaksanız stad tamamen bittikten sonra konuşun tartışın yorum yapın. Şimdi stad ne aşamada arkadaşlar sağolsun foto çekip merak edenlerin merakını gideriyor burdaki amaç da buydu zaten. Ayrıca ben stadın yakınlarda oturuyorum Şuanki hali bile büyülüyor. Çalışmaların da az da olsa yavaş yavaş çalışmaların yürüdüğünü görüyorum. Bu bile sevindirici... Saygılar...

Etiketler
aralıksız, Çalışmalar, inşaatında, inşatında, sayısı, seyirci, sitesinde, stad, stadyumlar, stadyumları, sürüyor, tokinin, türkiyenin, yeni