Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > BAL ligi

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tarihi Gün...
Alt 05.04.2015, 20:54   #11
ahmet ali
Yiğido

172 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 ahmet ali Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Tarihi Gün...

Altın Fırsat...
2 yıldır final maçlarında kaybeden Zaraspor eline geçen bu buyuk fırsatı ne yapıp edip kullanmak zorunda..
Ben Zaraspor yönetici ve futbolcularının çıkmak istemediklerine inanmıyorum...
Onlarda en az biz Sivas aşığı taraftar gibi başarı istiyorlar ilçelerini,şehirlerini 3 ligde temsil etmek istiyorlar..
Son hafta maçında aksi bir neticeyi kabullenmek çok çok zor olur ve kötü bir netice belki de Zaraspor'un sonu olur...
Tek hedef galibiyet....
4 eylül Belediye ise Çankırı mağlubiyeti ile inanılmazı başardı...ve bence 2 lige çıkmayı fazla umursamadığını gösterdi....
4 eylulden ümitli değilim. Eyupspor'u yense bile 1. olma ihtimali yok....

Bu nedenle taraftar Zara maçına odaklanmalı ve bu maçta Zaraspor'a nasıl destek verebiliyorsa bu desteği esirgememeli...
ahmet ali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ahmet ali'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2015, 21:08   #12
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zara'nın Cumartesi gününe alınması zor gibi veya Altındağ karşılaşması da Cumartesi gününe alınmalıdır...

İmkan olsa da; Cuma akşamı Sivasspor, Cumartesi 4 Eylül Belediyespor ve Pazar günü de Zara Belediyespor olsaaaaaaaa, tadından yenmez olur...
Benim bildigim aglamayan cocuga meme verilmezmis,biz federasyona bu durumu bildirdikmi? Sanmiyorum...

Kim bilebilirdiki Altindag´in kendi sahasinda K.Yolspor´la berabere kalacagini.Yarin federasyon nezdinde müracaat etmek o kadar zor olmasa gerek.

Bir sehrin 3 önemli macinin ayni güne verilmesi dogru degil.Yayinci kurulus tarafindan Sivasspor´un maci degistirilemez.Ama Zara ve 4 Eyül icin girisimde bulunulmasi sart.Bu is icinde Mecnun baskan´in federasyon nezdinde araci olmasi gerekli gibime geliyor...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2015, 21:12   #13
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
hoğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence çıkmak istemiyor Zara ... berabere kalırsa şaşırmam !
Berabere kalmasi o kadar önemli degil,Kirsehir´de Altindag ile berabere kalir,Zara genede 3. lige cikar.Söyle veya böyle Zara cikacak...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2015, 21:27   #14
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bölgesel Amatör Lig'den 3.Lig'e çıkan takımlara TFF tarafından iki taksitle 750 Bin TL verileceğine dair bir haber okudum. Haber doğruysa güzel bir haber. Belki motivasyon açısından yeterli olmaz ama mevcut kadroyla bile 3. ligde bulunulursa mutlaka bir faydası olacaktır diye düşünüyorum. Çıkmaktan çekinilmesin. Şehrimizin sporda önü açılsın artık.
Bu arada mesajıma bir ekleme daha yapayım. Zaraspor şampiyon olursa Sivas Amatör liginden Bölgesel Amatör Lige (AL) 2 takım mı çıkacak? Ben öyle hatırlıyorum. Yıldızeli ve Emniyetspor mu olur bu takımlar?
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2015, 21:37   #15
Rallim58
Gast

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu arada mesajıma bir ekleme daha yapayım. Zaraspor şampiyon olursa Sivas Amatör liginden Bölgesel Amatör Lige (AL) 2 takım mı çıkacak? Ben öyle hatırlıyorum. Yıldızeli ve Emniyetspor mu olur bu takımlar?
Aynen...

Statüde belirtilen açıklama..
"2 takımdan biri Spor Toto 3.Lig’e yükselir diğer takım küme düşerse, o ilin yerel liginde birinci ve ikinci olan takımlar doğrudan BAL’a yükselir."

O nedenle; Yıldızeli ve Emniyetspor doğrudan, Sivas'ımızın BAL'daki yeni temsilcileri olacak...

Ö N E M L İ N O T : Ben kişisel olarak Zara'ya gideceğim ama Zara'dan tek endişem Zara'daki Kraathanelerdir. Tevafuk oluyor, Sivassporumun 24.11.2014 tarihinde yaptığı sezonun ilk yarısındaki Balıkesir deplasman müsabakası olduğu gün görevim gereği Zara'da idim, nereye gidip TV'den Sivasspor müsabakasını izlemek istiyorum dedimse hemen hepsinden aldığım cevap "İT maçı varken Sivasspor izlemezler beyefendi bizde mecburen onların dediği maçı açarız" oldu. Çok üzülmüştüm umarım bu kez aynı şeyi duymam..
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2015, 21:45   #16
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Alıntı:
Aynen...

"2 takımdan biri Spor Toto 3.Lig’e yükselir diğer takım küme düşerse, o ilin yerel liginde birinci ve ikinci olan takımlar doğrudan BAL’a yükselir."

O nedenle; Yıldızeli ve Emniyetspor doğrudan, Sivas'ımızın BAL'daki yeni temsilcileri olacak...
Desenize size gelecek sezon bu zamanlar Yildizeli yolu gözüküyor

Nedenmi,cünki Yildizeli Kaymakami Yildizeli´nin 3. lige cikmasi icin herseye hazir olduklarini aciklamisti bir yerel televizyonda.Yani size önümüzdeki sezon oturmak yok,bavulunuz kapinin arkasinda dursunki maclara gidip gelmek kolay olsunBirde bakmissiniz iki sezon sonra Susehri bal liginde

Iste o gün tam tarihi gün olur...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2015, 21:50   #17
Rallim58
Gast

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Desenize size gelecek sezon bu zamanlar Yildizeli yolu gözüküyor

Nedenmi,cünki Yildizeli Kaymakami Yildizeli´nin 3. lige cikmasi icin herseye hazir olduklarini aciklamisti bir yerel televizyonda.Yani size önümüzdeki sezon oturmak yok,bavulunuz kapinin arkasinda dursunki maclara gidip gelmek kolay olsunBirde bakmissiniz iki sezon sonra Susehri bal liginde
Sivas'ım da gelişme adına, futbol veya sportif faaliyet adına başarı elde edilsin de, biz bir hafta orada bir hafta burada olalım önemli değil.

Önemli olan Sivas'ım için bu faaliyetlere destek verip onların yanında olabilmektir.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2015, 21:52   #18
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Bu hafta SİVAS'ımız için bütün güzelliklerin başladığı, kötü giden talihin sporla kırıldığı ve her alanda başarıların gelmeye başlayacağı bir haftaların yılların başlangıcı olsun İNŞALLAH..
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı antik58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2015, 23:00   #19
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Balıkesir maçı zaten bizim için kolay maç, artık lig formalite ne Uefa'yi ordan zorlarız ne de düşeriz gibi bitti bence lig işi bundan sonra kupaya Sivasspor için asılınır .. Oyüzden Sivas'ta olsam kesinlikle tercih edecegim mac Zara maçı ve 3. Lig maçları olurdu çok kritik maçlar oynuyoruz, bunlardan galip çıkarsak daha iyi bir spor kültürü ve gelir kapısı açılır, o yüzden el birliğiyle destek verelim ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı badof58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2015, 23:27   #20
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Aynen...

Ö N E M L İ N O T : Ben kişisel olarak Zara'ya gideceğim ama Zara'dan tek endişem Zara'daki Kraathanelerdir. Tevafuk oluyor, Sivassporumun 24.11.2014 tarihinde yaptığı sezonun ilk yarısındaki Balıkesir deplasman müsabakası olduğu gün görevim gereği Zara'da idim, nereye gidip TV'den Sivasspor müsabakasını izlemek istiyorum dedimse hemen hepsinden aldığım cevap "İT maçı varken Sivasspor izlemezler beyefendi bizde mecburen onların dediği maçı açarız" oldu. Çok üzülmüştüm umarım bu kez aynı şeyi duymam..
ABİ yolun açık olsun ,umarım hem sivassporu izlersiniz,hemde zarasporu desteklersiniz,zaralı değerli hemşerilerimi incitmek üzmek istememde,zarada sivasspor yerine diğer it takımlarının maçlarının izlenmesi ,koca ilçede sivasspor maçını açacak delikanlı bir kıraathane ,cafe yoksa ,bu şehir için utanç verici,burda hepimiz ,kimimiz avrupadan ,kimimiz ankara ,istanbuldan,ve diğer şehirlerden,belki ömrümüzde zarayı hiç görmediğimiz halde, zarasporun 3.lige çıkması için adeta kendimizi paralıyoruz da ,zaralılar her platformda ,zarayı sivasdan üstün tutuyor,bir günde gecede ,zaraspor forması 100 milyara alıcı bulurken,sivasspor forması yerlerde sürünürken bu sivassporu kuran , hüseyin yıldırım sahip çıkıyor,sivas-fb maçında fb liler arasına zaraspor atkısıyla ,formasıyla girip sivasa küfrediyor 3 5 athırsızını tüm zaraya maletmesekde ,bunu diğer ilçelerimizde yapıyor belki,geçmişte divriğispor deneyimi oldu,pisipisine düştüler sivasspor yönetiminin maddi manevi destek tekliflerini bu ilçenin sözde sahipliğini yapan bölücü derneklerin baskısıyla geri çevirdiler,şimdi boşuboşuna sivas amatör ligini işgal ediyor,belki divriğide sivassporun rengini bilmeyen ,ömründe sivasspor maçına gitmemiş binlerce insan var,ben zarasporun gelecek hafta 3.lige çıkacağına yürekten inanıyorum,eğer bu zaralılarda ,divriğililer gibi davranacaksa,zaraspor 3.lige çıktığında sivassporu 2.plana atacaklarsa,hatta onları hiç ilgilendirmeyecekse,sivasspora alt yapı gibi değilde ,sivasspora rakip olmak için çabalıyacaksa ,varsın çıkmasın 3.lige ,bu tereddütlerimi belirttikten sonra gelecek hafta 3.lige çıkmalaRINI ve zarada hiçdeğilse sivasspor maçlarını yayınlıyacak 1 cafe olmasını bekliyor ve umuyorum ,bu yoğun maç trafiğindede size kolay gelsin diliyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
gün, tarihi, zarada