Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Federasyona başvuruyoruz!
Alt 19.10.2010, 15:28   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Federasyona başvuruyoruz!

Sivasspor basın sözcüsü Fikret Ünsal, 4-1 kaybettiğimiz Kayserispor maçında Cüneyt Çakır'ın kural hatası yaptığı gerekçesiyle maçın iptali için
federasyona başvuracaklarını dile getirdi.

Eski futbol hakemlerinden İsmail Dursun Kayserispor'un 28. dakikada kornerden gelen golünde hakem Cüneyt Çakır'ın 8. kuralda ihlal yaptığını söyledi.

Korner kullanılmadan önce Kayserisporlu futbolcu Alexandre ile Sivassporlu futbolcu Ivanov arasındaki mücadelede faul olduğunu iddia eden Dursun, Sivasspor'un mağdur olduğunu ifade etti.

Bursaspor maçında yanlı bir yönetim gösterdiğini dile getirdikleri hakem Cüneyt Çakır'ın Kayserispor maçına da verildiğine anlam veremediklerini söyleyen Ünsal, " Sivasspor Bursaspor maçından sonra Cüneyt Çakır ile ilgili bir açıklama yaptım. Bu açıklamamda henüz sezonun başı olduğunu, bu tür hataların Türk futbolunun kaldıramayacağını söyledim. Ligin son haftalarında bağırmanın anlamsız olduğunu belirttim. Bizin Bursaspor maçının ilk yarısını özellikle bilenler bir seyretsin. Özellikle 45. dakika içerisinde olan olayı bir seyretsinler. Orada bizim futbolcumuz Cihan ceza sahası dışında topa vuruyor 45. dakika henüz skorboard durmamış. Tam şutumuz kaleye giderken düdüğü çalıyor ve ilk yarıyı bitiriyor. İlk yarıda hataları var, gol atıyoruz vermiyor. 3-0 bitirebileceğimiz bir ilk yarıyı biz 0-0 bitiriyoruz. Bütün futbolcularımız hakemin etkisi altında kalıyorlar. Hakem yanlı bir yönetim içerisinde. Bu hakem FİFA hakemiymiş. İsterse Dünya Kupası final maçını yönetsin biz bizim maçlarımıza bakarız. Bu açıklamamız bazı yerlere gitmedi ki galiba Kayserispor maçına da aynı hakemi gönderdiler.

FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır'ın maçta kural hatası yaptığını ve gerekli yerlere başvuruda bulunacaklarını söyleyen Ünsal, Çakır'ın Anadolu'da futbol katliamı yaptığını iddia ederek sözlerine şöyle devam etti:

"Aynı hakem yine aynı hataları Kayserispor maçında da yaptı. Buna hata mı deriz, bilerek mi deriz bilemiyorum. Bunu nasıl değerlendirilmesi gerektiğini federasyonun yetkili kurullarına bırakıyorum. Kayserispor maçında Kayseri'nin kaydettiği birinci golde çok ciddi bir kural hatası var. Bu kural hatasını şuanda bu işi bilen hakem hocalarımıza incelettiriyoruz. Bütün görüntüleri gönderdik. Zaten seyreden hakem hocaları da bizi uyardılar. Burada ne oluyor? Kayserispor 27. dakikada bir korner atışı kazanıyor. 28. dakikada Kayserispor'a korner atışını kullandırıyor. Hakem işaretini veriyor, futbolcu topa vuruyor, top ceza sahası içindeyken hakem düdük çalıyor. Biz orada ne bekliyoruz? Ya bizim aleyhimize bir penaltı bizim futbolcumuz faul yaptıysa ya bizim lehimize bir faul atışı Kayserisporlu futbolcu bir faul yaptıysa. Ya da hakem atışı ile başlar diye düşünüyoruz. Hakem öyle yapmıyor Kayserispor'un 5 numaralı futbolcusunu çağırıyor faul yaptın diye ikaz ediyor. Ve herkesi şaşırtan bir şekilde korner atışını tekrar ettiriyor. Böyle bir şey olamaz bu kural hatasıdır. Gelelim bizim yediğimiz ikinci gole. Yine sağ taraftan akınımız var. Bizim futbolcumuzun rakip futbolcuyla hiçbir teması yoktur. Oradan bir faul icat ediyor. O faulden de biz ikinci golü yiyoruz. Biz bu hakemlerle nereye kadar gideceğiz? Ben sayın federasyon başkanımıza buradan soruyorum. Lütfen tedbirlerini alsınlar. Televizyonları gezerek övdükleri Avrupa'da bir maç yönetmiş diye göklere çıkarttıkları Cüneyt Çakır maalesef Anadolu'da futbol katliamı yapıyor. Bundan da herkesin haberi olsun. Biz bu şikayetlerimizi dile getireceğiz. Biz gerekli başvuruyu yarın öğlene kadar federasyona yapmış olacağız."

Kaynak: Sivasspor
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Kural Hatasi Iddiasi
Alt 19.10.2010, 15:40   #2
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 541 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kural Hatasi Iddiasi

Kural hatası var diyelim maç yeniden oynanacak farzet ne yapacaksınız yenecekmıyız bu sefer 4 olmazda 3 yeriz belki o zamanda sanki çok güzel bi futbol oynuyoruzda kural hatasının arkasına sığınıyoruz
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı turks'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.10.2010, 15:44   #3
KaNgAlLıYiGiDoO
Acemi Yiğido

41 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 510 KaNgAlLıYiGiDoO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kural hatasının arkasına sığınılmaz. Varsa eğer hata maçın tekrarı gerekir. Arkasına sığınılacak birşey değil bu hakkını istemek. Yenilmenin sebebi kötü oyun değil. Kural hatasıyla ve faulle atılan 1. gol Faul olmadan faul verilerek duran toptan ikinci golll daha ne olsun buyur sen konuş...
KaNgAlLıYiGiDoO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2010, 15:45   #4
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

bu sezon hakem hatalarından cok puan kaybettık fakat bu macı kaybetme sebebımız bu degıl futbolculara cok yuz verılmıs mehmet macta kendı hatasından yok hayrettın sıvas bız olmadan bır hıc der gıbı ılk dakıkalarda sakatlanıyor bence uzun zamandır takım olarak cok hata yapıyoruz kasarlanmıs futbolcuları gondermemız yerıne ıyı futbolcular almamız lazım fakat bunu yavas yavas yapmamız lazım hepsını aynı anda gondermemelıyız buda hata olur
58akif34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2010, 15:45   #5
KaNgAlLıYiGiDoO
Acemi Yiğido

41 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 510 KaNgAlLıYiGiDoO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu cüneyt Çakır bursa maçında neler yaptı unutmayalım... Ve bunları maçtan öncede yazmıştım Cüneyt çakıra rağmen yenmek zor dieee
KaNgAlLıYiGiDoO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KaNgAlLıYiGiDoO'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.10.2010, 15:46   #6
equl58
Yeni Yiğido

5 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 equl58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın basın sözcümüz haklı orda kural hatasının babası var hakeme soruyorum kulanılmış ve kayserili oyuncuyu uyarıyosun neden bizim lehimize serbest vuruş vermiyosunda tekrarlatmıyosun kuralı bu bunu atladı ve gol oldu sonrada 10-15 dk onun etkisinde kaldı ve hep bizim lehimize çaldı bunu göz ardı etmeyelim arkadaşlar yazarkende hain sivaslılar gibi yazmayın adam yazmış tekaralansa ne olur diye ne olur senin gibi hainlere kapak olur hakımızı her zamn aramalıyız gerekirse sinekten yağ cıkarmalıyız bunu gerçek düşünen insanlar yorum yazzsın kulaktan dolma işi bilmeyen sanal sivaslılar yazmasın !!!!!!!!
equl58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı equl58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.10.2010, 15:49   #7
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

her mactan sonra hakeme yüklenmek mantiksiz !!!!! sayin fikret bey!
Alt 19.10.2010, 15:50   #8
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 541 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
equl58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sayın basın sözcümüz haklı orda kural hatasının babası var hakeme soruyorum kulanılmış ve kayserili oyuncuyu uyarıyosun neden bizim lehimize serbest vuruş vermiyosunda tekrarlatmıyosun kuralı bu bunu atladı ve gol oldu sonrada 10-15 dk onun etkisinde kaldı ve hep bizim lehimize çaldı bunu göz ardı etmeyelim arkadaşlar yazarkende hain sivaslılar gibi yazmayın adam yazmış tekaralansa ne olur diye ne olur senin gibi hainlere kapak olur hakımızı her zamn aramalıyız gerekirse sinekten yağ cıkarmalıyız bunu gerçek düşünen insanlar yorum yazzsın kulaktan dolma işi bilmeyen sanal sivaslılar yazmasın !!!!!!!!
gözlerini bi açda takımın oynadığı oyuna bak maçda kaç tane atağın var ona bak bi topunu oyn asonra kural hatasına bak
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2010, 15:52   #9
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gündemi değiştirmede ,aziz yıldırımı geçtiniz geçin böyle ucuz işleri
kurduğunuz takım bank asya ayarında takım sizde amatör kulup yöneticisisiniz
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.10.2010, 15:53   #10
equl58
Yeni Yiğido

5 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 equl58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

turks senin yaşın kadar ben top oynadım ben bu takımın 3 . lig ve 2. lig maclarınıda izledim herzamn gittim siz oraları bilmezsiniz siz anadan doğma süperlig ci oldunuz siz dedğim gibi gecek sivaslı değilsiniz gercekçi düşünmekse maçı izledinmi 1. golu attık ve net 2 tane kacırdık sonrada hakem bizi yaktı laf olsun diye yazma!!!
equl58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı equl58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
başvuracağız, baŞvuruyoruz, federasyona, hatasi, iddiasi, kural, Ünsalfederasyona