Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

ÖNEMLİ BİR KONU..!!
Alt 09.07.2011, 10:37   #1
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart ÖNEMLİ BİR KONU..!!

Arkadaşlar sizden ricam, yazılı basın ve internet üzerinden ortaya atılan ve henüz sadece duyumlar üzerinden yola çıkılarak masa başında hazırlanıp tüm kamuoyuna servis edilen, sadece kendi çıkarlarını gözeterek yorum haberler üreten yanlı ve tarafgir medyanın haberlerini sitemizde kopyalayıp yapıştır mantığı ile sizde servis etmeyin lütfen.. Böyle yaparak bu adamlara prim veriyorsunuz.. Şayet sitemizi ve Sivasspor'umuzu seviyorsak hep beraber olup, böyle bir protesto yapmak uygun olacaktır.. Keza zaten burda paylaştığınız haberlerin çoğunu hepimiz gün boyu tüm gazete ve internet sitelerinde değişik başlıklarda yüz kere okuyoruz veya karşımıza çıkıyor.. Tüm site üyelerinden ricam soruşturma ile ilgili basında çıkan hiç bir haberi kopyala yapıştır mantığı ile paylaşmayalım.. Birşeyler paylaşacaksak bu kendi fikirlerimiz olsun .. Lütfen .. Saygılar..
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: ÖNEMLİ BİR KONU..!!
Alt 09.07.2011, 10:46   #2
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: ÖNEMLİ BİR KONU..!!

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar sizden ricam, yazılı basın ve internet üzerinden ortaya atılan ve henüz sadece duyumlar üzerinden yola çıkılarak masa başında hazırlanıp tüm kamuoyuna servis edilen, sadece kendi çıkarlarını gözeterek yorum haberler üreten yanlı ve tarafgir medyanın haberlerini sitemizde kopyalayıp yapıştır mantığı ile sizde servis etmeyin lütfen.. Böyle yaparak bu adamlara prim veriyorsunuz.. Şayet sitemizi ve Sivasspor'umuzu seviyorsak hep beraber olup, böyle bir protesto yapmak uygun olacaktır.. Keza zaten burda paylaştığınız haberlerin çoğunu hepimiz gün boyu tüm gazete ve internet sitelerinde değişik başlıklarda yüz kere okuyoruz veya karşımıza çıkıyor.. Tüm site üyelerinden ricam soruşturma ile ilgili basında çıkan hiç bir haberi kopyala yapıştır mantığı ile paylaşmayalım.. Birşeyler paylaşacaksak bu kendi fikirlerimiz olsun .. Lütfen .. Saygılar..
katiliyorum karalama bombardumani yapanlari degil eger bir yazi kopyalanacaksa bu karalamaya karsi yazilan yazilari kopyalayin.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.07.2011, 10:46   #3
Dua
Yiğido

Dua - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

188 Mesajına 380 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 529 Dua FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence bu Siteyi artik ve sadece Üyelere acilsin. Yani üye girisini yaptiktan sonra Sitedeki yazilanlar okunsun. Su anda isteyen herkes tekrar ediyorum herkes burda yazilanlari okuyor. Bence üye olmayanlar artik siteye giremesinler
Dua isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Dua'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.07.2011, 10:53   #4
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Dua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence bu Siteyi artik ve sadece Üyelere acilsin. Yani üye girisini yaptiktan sonra Sitedeki yazilanlar okunsun. Su anda isteyen herkes tekrar ediyorum herkes burda yazilanlari okuyor. Bence üye olmayanlar artik siteye giremesinler
Aynen katılıyorum. En azından sadece birkaç kategorinin içeriği üye olmayanlara kapatılsın. Böyleye kendi iç sorunumuzu daha rahat tartışırız. Kol kırılır yen içinde kalır.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.07.2011, 11:11   #5
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Dua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok doğru.. Şike operasyonu ortaya çıktıktan sonra sitemizde hiç görmediğim yeni yeni tipler türemeye başladı. Ya yeni üye olmuş ya da yıllardır üye olup ta 3-5 mesajı bile bulunmayan kişiler.. Uyanık olalım bu tüplere karşı...
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.07.2011, 11:12   #6
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Basın konusunda Murad kardeşime katılıyorum. Bari biz alet olmayalım bu çok şerefli !!! basına....
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.07.2011, 11:39   #7
sbuyruk
Yeni Yiğido

9 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sbuyruk ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ertuğrul ÖZKÖK'ün yazısı: Siyah çantanın sırrı (9 Temmuz 2011 tarihli)

Siyah çantanın sırrı

DÜNKÜ Vatan gazetesinden okuyorum:

“Siyah çantanın sırrı.”

İDDİAYA GÖRE: “Teknik takip” sonucu şöyle bir bilgiye ulaşılmış. Sivasspor maçından bir gün önce Aziz Yıldırım, Bülent İbrahim İşçen, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ve ikinci başkanı Mehmet Oflaz’ın Sivas Büyük Otel’de buluştuğu belirlendi. Sivasspor Yönetim Kurulu üyesi Faruk Taşseten 21.44 sıralarında otelden çıkarak aracından spor çanta getirdi. Taşseten gece yarısı çantayı arabasına geri götürdü.
“Polis’in teknik takibi” böyle.
* * *
Şimdi “o meşum” geceye ait başkalarının gözlemlerini aktarayım.
- Habere göre; bu kişilerin “Sivas Büyük Otel’de buluştuğu” belirlenmiş.
Yani ortada gizli bir takip varmış gibi anlatılıyor.
Oysa; Sivas Büyük Otel, Fenerbahçe takımının ve yöneticilerinin kaldığı otel.
Yani, herkesin gözü önünde gerçekleşen bir buluşmaya, “teknik takip” gibi gizemli bir görüntü verildiği anlaşılıyor. Bunu polis mi böyle vermiş, gazete mi böyle sunmuş bilmiyorum.
- Habere göre; Sivasspor Yönetim Kurulu üyesi Faruk Taşseten saat 21.44’te otelden çıkarak, arabadan çanta getirmiş.
Tam o saatte, Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe yönetiminin önde gelen kişileri, otelin birinci katındaki restoranda yemek yiyorlardı. Sivasspor Kulübü Başkanı da yemekteydi.
Bir de ayrıntı vereyim. Otelin listesindeki şaraplar beğenilmediği için, dışarıdan aldırıldı.
- Aziz Yıldırım otele girdikten sonra, zemin katın arka tarafındaki VIP salonuna geçti. Yemek dışında, bütün gece orada oturdu. Fenerbahçe yönetiminin öteki üyeleri de aynı salondaydı.
Bir ayrıntı vereyim. Bol bol çay içildi, fındık fıstık yendi.
- Faruk Taşseten’in otelden ayrıldığı saatlerden önce şehrin valisi de aynı salona gelip, gece yarısından sonraya kadar Aziz Yıldırım ve arkadaşları ile sohbet etti.
- Sivasspor Yönetim Kurulu bir açıklama yapmış. “Çantada getirilenler protokol biletleriydi” diyor.
- Evet, daha uçaktan inildiği anda, protokol biletleri sorunu yaşanmaya başlandı. Çünkü İstanbul’dan son anda gelen çok sayıda Fenerbahçeli vardı ve onlar için bilet bulunamıyordu.
- Bu sorun, yemek sırasında da uzun uzun tartışıldı. Sonunda biletler geldi.
- Maç gününün gündemi de şöyleydi. Öğle saatlerinde Aziz Yıldırım, Sivas’ın sanayi sitesi gibi bir yerinde “güvercin uçurmaya” gitti. Aynı gün, Sivas Fenerbahçe Derneği’nin engelliler için temin ettiği tekerlekli sandalye verme törenine katıldı. Oradan valiyi ziyaret etti. Valilikten, ünlü bir dönerciye gitti.
Oradan da maça.
* * *
Şimdi diyeceksin ki, polisin “teknik takiple” bile elde edemediği bu bilgileri sen nereden öğrendin.
Çok basit, çünkü o gece ve ertesi gün ben de aynı oteldeydim.
Fenerbahçe’nin uçağı ile maçı izlemeye ve yazmaya gitmiştim.
Peki başka günlerde, kapalı kapılar ardında başka “kirli işler” dönmüş olamaz mı?
Olabilir elbet.
Ben kimsenin avukatı değilim. Ama savcısı da değilim.
Sadece tanık olduğum bazı şeyleri yazıyorum. O gece Aziz Yıldırım ve valinin yanından saat 12.30’a doğru ayrıldım. Onlar hâlâ aynı salonda oturmaya devam ediyorlardı.
Peki Aziz Yıldırım veya öteki yöneticiler otelde başka bir yerde buluşup para alışverişi yapmış olabilirler mi?
Otelin kapısında çok sayıda gazeteci ve kameraman vardı. Ayrıca, benim bildiğim artık otellerin kat kameraları da var. Oradan da tespit yapılabilir.
Umarım polisin elindeki “deliller” o geceye ait olanlardan daha sağlamdır.
Emniyet Müdürü ve vali “Elimizdeki deliller çok sağlam” dediğine göre, bunları mahkeme safahatında göreceğiz.
Umarım sağlamdır ve futbolun güzelleşmesine, temizlenmesine katkısı olur.
...

Yazının bağlantısı:
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...asp?yazarid=10
sbuyruk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.07.2011, 11:46   #8
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
sbuyruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Siyah çantanın sırrı

“Siyah çantanın sırrı.”

İDDİAYA GÖRE: “Teknik takip” sonucu şöyle bir bilgiye ulaşılmış. Sivasspor maçından bir gün önce Aziz Yıldırım, Bülent İbrahim İşçen, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ve ikinci başkanı Mehmet Oflaz’ın Sivas Büyük Otel’de buluştuğu belirlendi. Sivasspor Yönetim Kurulu üyesi Faruk Taşseten 21.44 sıralarında otelden çıkarak aracından spor çanta getirdi. Taşseten gece yarısı çantayı arabasına geri götürdü.
* * *
Yani, herkesin gözü önünde gerçekleşen bir buluşmaya, “teknik takip” gibi gizemli bir görüntü verildiği anlaşılıyor. Bunu polis mi böyle vermiş, gazete mi böyle sunmuş bilmiyorum.
- Habere göre; Sivasspor Yönetim Kurulu üyesi Faruk Taşseten saat 21.44’te otelden çıkarak, arabadan çanta getirmiş.
Tam o saatte, Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe yönetiminin önde gelen kişileri, otelin birinci katındaki restoranda yemek yiyorlardı. Sivasspor Kulübü Başkanı da yemekteydi.
Bir de ayrıntı vereyim. Otelin listesindeki şaraplar beğenilmediği için, dışarıdan aldırıldı.
- Aziz Yıldırım otele girdikten sonra, zemin katın arka tarafındaki VIP salonuna geçti. Yemek dışında, bütün gece orada oturdu. Fenerbahçe yönetiminin öteki üyeleri de aynı salondaydı.
- Faruk Taşseten’in otelden ayrıldığı saatlerden önce şehrin valisi de aynı salona gelip, gece yarısından sonraya kadar Aziz Yıldırım ve arkadaşları ile sohbet etti.
- Sivasspor Yönetim Kurulu bir açıklama yapmış. “Çantada getirilenler protokol biletleriydi” diyor.
- Evet, daha uçaktan inildiği anda, protokol biletleri sorunu yaşanmaya başlandı. Çünkü İstanbul’dan son anda gelen çok sayıda Fenerbahçeli vardı ve onlar için bilet bulunamıyordu.
- Maç gününün gündemi de şöyleydi. Öğle saatlerinde Aziz Yıldırım, Sivas’ın sanayi sitesi gibi bir yerinde “güvercin uçurmaya” gitti. Aynı gün, Sivas Fenerbahçe Derneği’nin engelliler için temin ettiği tekerlekli sandalye verme törenine katıldı. Oradan valiyi ziyaret etti. Valilikten, ünlü bir dönerciye gitti.
Oradan da maça.
* * *
Şimdi diyeceksin ki, polisin “teknik takiple” bile elde edemediği bu bilgileri sen nereden öğrendin.
Peki başka günlerde, kapalı kapılar ardında başka “kirli işler” dönmüş olamaz mı?
Olabilir elbet.
Sadece tanık olduğum bazı şeyleri yazıyorum. O gece Aziz Yıldırım ve valinin yanından saat 12.30’a doğru ayrıldım. Onlar hâlâ aynı salonda oturmaya devam ediyorlardı.
Peki Aziz Yıldırım veya öteki yöneticiler otelde başka bir yerde buluşup para alışverişi yapmış olabilirler mi?
Otelin kapısında çok sayıda gazeteci ve kameraman vardı. Ayrıca, benim bildiğim artık otellerin kat kameraları da var. Oradan da tespit yapılabilir.
Emniyet Müdürü ve vali “Elimizdeki deliller çok sağlam” dediğine göre, bunları mahkeme safahatında göreceğiz.
...

Yazının bağlantısı:
Ya abiciğim biz ne yazmışız sen neler paylaşıyorsun.. Anlamakta güçlük çekiyorum.. Bu konu ile ilgili ister lehimize ister aleyhimize yapılan haber yazı ve yorumaları burda paylaşmayalım artık lütfen...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.07.2011, 11:47   #9
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sbuyruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Siyah çantanın sırrı

“Siyah çantanın sırrı.”

* * *
Oradan da maça.
* * *
Olabilir elbet.
...

Yazının bağlantısı:
-çanta olayını basın çok abarttı. çanta yuzunden mecnun başkanın tutuklu olduğu sanılıyor. oysa çanta yuzunden faruk taşseten ve mehmet oflazında tutuklanmaları gerekiyor. fotoğrafda onlarda var. bu durumda olay ahmet çelebinin telefon görüşmelerine bağlı. ahmet çelebi aklanırsa sivasspor aklanır. ahmet çelebinin mecnun başkandan habersiz aziz yıldırımla görüştüğü söyleniyor.
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.07.2011, 11:54   #10
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya abiciğim biz ne yazmışız sen neler paylaşıyorsun.. Anlamakta güçlük çekiyorum.. Bu konu ile ilgili ister lehimize ister aleyhimize yapılan haber yazı ve yorumaları burda paylaşmayalım artık lütfen...
Kendinle celisiyorsun. Sen degil miydin Mehmet Demirkol'un yazisini siteye tasiyip konu acan?
Neyin pesindesiniz anlamadim. Insanlarin sadece bu forumu okudugunu mu saniyorsunuz? Ulusal basina düsün haberleri burada sansürlemenin anlami nedir? Haber konur, inanan inanir, inanmayan okumaz bile.
Eger sansür yapilmak isteniyorsa siteyi tam kapatin gitsin!
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bİr, konu, Önemlİ