Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası
Alt 08.03.2013, 23:14   #91
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yazdiklarimi carptiriyorsun. Ben kanatlardan atak yapiyor diye degil, SADECE kanatlardan atak yapiyor diye elestiriyorum, arada nüans farki var

Kanatlari kullanmayan takim elbette dünya üzeri yok.
Ama kanatlari kullanmanin farki var. Barcelona'da kanatlarini kullanir ama kanatlardan gelen toplari bekleyen 3-4 futbolcu olur.
Senin sistemin ise her iki kanatta bir futbolcu o ya tek basina kaleye gidecek ya da topu Eneramo'ya cikartacak... 3. alternatifi ise arkadan gelen Erman'a verecek o da sut cekecek...

Sivasspor'un oynadigi kontra atak oyununun kanada yayilmis sekli.

Sen bana söyleyebir misin. Bu sezon geriye düsülen ve kazanilan mac var mi?
Bu sezon Bursa ya 2-0 yeniliyorken 2-2 beraberliği yakaladığımız bir maç var ve 1 puanı kurtardık, bu sezon enaramo nun kaçırdığı cok sayıda gol pozisyonu var, sen analiz yapayım derken abartmissin, ben Barcelona nin her maçını izlerim ama kanatlardan gelen topları 4 oyuncunun beklediğini gormedim, bu geriye düştüğü maçlarda oluyor, biz de öyle yapıyoruz. Yani bir takim öndeyken veya gerideyken farklı dizilisle oynar, bu da olmadı gerekendir, biz geriye düştüğümüz maçlarda rakipleri nasıl hapsedip baskı kurduk ama son vuruşlar yapılamadı, lig tv web sitesinde hepsinin özeti var. Hocanın B planı yok diyorsun ama geriye düştüğümüz Bursa maçında ilk golü Navratil attı, yani defans oyuncuları dahi hücuma katıldı.
Ayrıca biz hücumda çabuk çoğalan bir takımız, Enaramo top saklarken kanatlar ve orta sahamız bindirme yapıyor, futbol tüm dünyada ayni oynanıyor, zor bir oyun değil, bizim iyi bir golcümüz olsaydı su an cok daha fazla puanımız olurdu
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2013, 23:18   #92
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 977 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

[QUOTE=SIVAS58FOREVER;
Abdulkadir konusunda bence o yeterli degil ve artık superligde oynayamayacagini düşünüyorum, Piech biliyorsun kampa yetişmedi, ancak yeni yeni hazır oluyor ve yakın zamanda hazır olur diye düşünüyorum, Kupa maçında izledim, bence zayıf kaldı, Sercan zaten Bursa ve Galatasaray 'dayken de begenmezdim.[/QUOTE]
Burda Rıza hocanın acıklamalarıyla sizin açıklamalarınız aynı. Bu iki oyuncuyu yönetim aldığına göre burda bu oyuncuları karalamanın bir anlamı varmı mesala abdulkadir her maç oynasaydı süper ligin gol kralı olurdu bana göre. Yoksa Rıza hocadamı komisyonculuk yapıyor diye insanın aklına geliyor
Alt 08.03.2013, 23:29   #93
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yaşın kemale ermiş, Bulent uygun yapiyordun o dedigini ama Riza hoca komisyonculugun k sinden bile anlamaz, hence bugun ayip olur öyle düşünmek, Abdulkadir süratli bir oyuncu değil, tekniği cok zayıf, adam gol kralı nasıl olsun, su an ona uygun ligde oynuyor
peki üstad abdulkadir veya piech gibi isimler rıza hoca'ya rağmen mi alındı? madem abdulkadir'in tekniği zayıftı, süratli değildi, ona uygun lig burası değildi, neden aldık neden? kadro dolu gözüksün diye transfer mi yapılır?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2013, 23:34   #94
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 977 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

[QUOTE=SIVAS58FOREVER;840856]Yaşın kemale ermiş, Bulent uygun yapiyordun o dedigini ama Riza hoca komisyonculugun k sinden bile anlamaz, hence bugun ayip olur öyle düşünmek, Abdulkadir süratli bir oyuncu değil, tekniği cok zayıf, adam gol kralı nasıl olsun, su an ona uygun ligde oynuyor[/QUOTE
Yani Rıza Hocayı çok iyi tanıyorsun konu anlaşılmıştır teşekkür ederim
Alt 08.03.2013, 23:43   #95
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
peki üstad abdulkadir veya piech gibi isimler rıza hoca'ya rağmen mi alındı? madem abdulkadir'in tekniği zayıftı, süratli değildi, ona uygun lig burası değildi, neden aldık neden? kadro dolu gözüksün diye transfer mi yapılır?
Üstad, Abdülkadir biliyorsun Bank Asya dan geldi, orada iyi oynuyordu, ancak bizde istenileni veremedi, mesela Fatih Terim de Sercan i istedi ama forma vermedi, bunlar olabiliyor, Abdülkadir Almanya geçmişi olan bir oyuncu, altyapısı fena degil ama kendini gelistiremedi, bizde de oynadığı maçlarda maalesef başarı gösteremedi, Piech Riza Hoca dan habersiz alındı, hoca izlemeden aldığımız bir oyuncu dedi ve hazır olunca bize faydası olacak dedi, ama bana kalırsa Pedriel ondan daha iyi gibi, Piech oyuna sonradan alınıp takımı ateşlemek icin kullanılabilir çünkü hırslı ve mücadeleci yapısı tribünler göz zevkine hitap ediyor, biz iyi oynamasa da bir oyuncu kendininparcalarcasina oynuyorsa beğeniriz, Piech önümüzdeki sene daha basarili olur diye düşünüyorum
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2013, 23:45   #96
SIVAS58FOREVER
Yiğido

[QUOTE=yigidolar06;840860]
Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yaşın kemale ermiş, Bulent uygun yapiyordun o dedigini ama Riza hoca komisyonculugun k sinden bile anlamaz, hence bugun ayip olur öyle düşünmek, Abdulkadir süratli bir oyuncu değil, tekniği cok zayıf, adam gol kralı nasıl olsun, su an ona uygun ligde oynuyor[/QUOTE
Yani Rıza Hocayı çok iyi tanıyorsun konu anlaşılmıştır teşekkür ederim
Riza hocanin komisyoncu olmadığını bilecek kadar tanıyorum, dikkat edersen burda Riza hocayı elestirenler bile onun dürüstlüğüne laf etmiyorlar ve dürüst kişiliğine saygı duyuyorlar
Bu Konuda SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2013, 23:51   #97
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Benim Riza hoca ile tek bağlantım SivasSpor dur, beni onun yardımcısı vs. sanan arkadaşlara cevabım şudur, benim bu siteye üye olduğum tarihe baksınlar, o tarihte Riza Hoca yoktu Mesut Bakkal vardi. Bu sizi ikna eder, ben haksız eleştirilere karşı çıkıyorum hepsi bu, istemeyen okumuyor zaten, ama ben farklı görüşleri okumayı seviyorum
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SIVAS58FOREVER'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2013, 03:38   #98
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1065 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Anadolu´da en iyi yerin Sivas oldugunu yenimi anladin Riza hoca? Sivasspor bu tesislere sahip olmiyaydi sen Sivasspor´a bile gelmezdin....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.03.2013, 12:18   #99
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

4 yıldır burada Bursalı ve Bursasporlu olarak Sivassporumuza destek olduğumuzu her fırsatta dile getirdim..Bunu yaparkende inanın ne bir eksiklik nede eziklik duydum..Aksine onur ve gurur duydum...Bizim bu düşüncelerimizi gören duyan Sivaslı bütün kardeşlerimiz abilerimiz bizi bağrına bastı memnun oldu...Bir sevgi kocaman yumak haline geldi...Burada Sivassporlu olmayan çevremdeki insanlar Sivassporu takip etmeye başladı. Ufak tefekte olsa bizi buradan kovalamaya çalışan içinde saygısız kelimelerim olmadığı halde sadece Sivaslı olmadığım için hakaretlere varan tepkilerle karşılaştık...Hani bir laf vardır rüzgar istediği kadar esse kayanın sadece tozunu alır...Bunları ne kaale aldım nede alındım..Burada bize kucak açan her birey sayesinde bu tür yaklaşımları görmemeyi öğrendik..Ben Sivasspor.com sitesinin kimin olduğunu bilmem yöneticileri tanımam en ufak bağım bağlantım yoktur..Ama buranın üst düzey kalitede bir site olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim..Yani bunda bir çıkarım yoktur.. Kötü veya yanlış oluşumlarını gördüğümdede her doğru gibi bunu kendilerine iletirim.Bu üst düzey kalitede sanırım Sivaslı karekterini Sivaslının buraya yansıtmasından kaynaklanıyor...Konu açılıyor konu Bursa Sivas.. biri çıkıyor kişilerle uğraşıyor...Konu açılıyor Sivasspor konuşulacak benim takımım Bursaspor konuşuluyor...Sırf Bursasporu konuşmamak en son çare profil resmimi değiştireceğim artık...Karşılıklı konuşmak tartışmak harika bir şeydir..Ama doğrularını anlatırken doğru bildiğin yanlışları ısrarla empoze etme çabası olduğu zaman saçma sapan bişi olur çıkar...Adam Sivaslı Sivassporu tutuyor bu hafta Sivas yenilir dediği zaman sen nasıl Sivaslısın diye soru sormak futbol gerçekleriyle bağdaşmaz...Ben bu hafta kendi takımım fb ye mağlup olur dedim..Olacağıda budur zaten..Şimdi benim Bursasporluluğumu tehlikeye girecek...Yok böyle at gözlük içersine sıkışmış zavallı bir düşünce...Sen futbolu bilmiyorsun anlamıyorsun diyen zihniyete verdiği futbol dersi içerisinde elli tane yanlışını çıkarırım...Futbol bir kenarı evvela birbirimiz sevelim sayalım saygı gösterelim...Ondan sonra kocaman bir sevgi yumağında karışırız zaten....
Alt 09.03.2013, 13:09   #100
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
4 yıldır burada Bursalı ve Bursasporlu olarak Sivassporumuza destek olduğumuzu her fırsatta dile getirdim..Bunu yaparkende inanın ne bir eksiklik nede eziklik duydum..Aksine onur ve gurur duydum...Bizim bu düşüncelerimizi gören duyan Sivaslı bütün kardeşlerimiz abilerimiz bizi bağrına bastı memnun oldu...Bir sevgi kocaman yumak haline geldi...Burada Sivassporlu olmayan çevremdeki insanlar Sivassporu takip etmeye başladı. Ufak tefekte olsa bizi buradan kovalamaya çalışan içinde saygısız kelimelerim olmadığı halde sadece Sivaslı olmadığım için hakaretlere varan tepkilerle karşılaştık...Hani bir laf vardır rüzgar istediği kadar esse kayanın sadece tozunu alır...Bunları ne kaale aldım nede alındım..Burada bize kucak açan her birey sayesinde bu tür yaklaşımları görmemeyi öğrendik..Ben Sivasspor.com sitesinin kimin olduğunu bilmem yöneticileri tanımam en ufak bağım bağlantım yoktur..Ama buranın üst düzey kalitede bir site olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim..Yani bunda bir çıkarım yoktur.. Kötü veya yanlış oluşumlarını gördüğümdede her doğru gibi bunu kendilerine iletirim.Bu üst düzey kalitede sanırım Sivaslı karekterini Sivaslının buraya yansıtmasından kaynaklanıyor...Konu açılıyor konu Bursa Sivas.. biri çıkıyor kişilerle uğraşıyor...Konu açılıyor Sivasspor konuşulacak benim takımım Bursaspor konuşuluyor...Sırf Bursasporu konuşmamak en son çare profil resmimi değiştireceğim artık...Karşılıklı konuşmak tartışmak harika bir şeydir..Ama doğrularını anlatırken doğru bildiğin yanlışları ısrarla empoze etme çabası olduğu zaman saçma sapan bişi olur çıkar...Adam Sivaslı Sivassporu tutuyor bu hafta Sivas yenilir dediği zaman sen nasıl Sivaslısın diye soru sormak futbol gerçekleriyle bağdaşmaz...Ben bu hafta kendi takımım fb ye mağlup olur dedim..Olacağıda budur zaten..Şimdi benim Bursasporluluğumu tehlikeye girecek...Yok böyle at gözlük içersine sıkışmış zavallı bir düşünce...Sen futbolu bilmiyorsun anlamıyorsun diyen zihniyete verdiği futbol dersi içerisinde elli tane yanlışını çıkarırım...Futbol bir kenarı evvela birbirimiz sevelim sayalım saygı gösterelim...Ondan sonra kocaman bir sevgi yumağında karışırız zaten....
Ben 3 yıl kadar Bursa Mustafa Kemal Pasa ilcesinde bulundum. Belki bilirsiniz Devecikonagı Bük köyünde (HES) Hidro Elektirik Santreli yapılıyor. Orada İdari İşler sefligi yaptım. Kaldıgım süre içerisinde Bursalı olan vatandaslarımızın iyi niyetli temiz düsüncüleri olan insalanlar oldugu kanaatine vardım. Burda egerki yanlıs düsünceyle hareket insanlar oluyorsa onlara kulak asmak gerekiyor. Zaten bunuda yapıyormussun sevgili kardesim. Sözün özü sudurki Nereli olup olmadıgının hiç bir önemi yok. Gördügün gibi 5 parmagın 5 de bir olmuyor. Senin gibi dısardan Sivassporu takip eden kişileri görmek beni cok mutlu ediyor. İnsallah bu katılımlar dahada cok olur. Herkese Saygılar.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
anadoluda, burası, yer, İyi