Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası
Alt 08.03.2013, 22:34   #81
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 542 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Riza hocanin en sevmedigim yönü hocalik karakteri berbat! (insan olarak mükemmel karekter olabilir ama benim söyledigim sey farkli sey)
Bir insan hep mi baskalarina faturayi keser? Hic mi bir mac sonrasi kendisinde hata bulmaz? Inanin bu güne kadar calistirdigi bir takimda bir gün cikipta ben bu macta su hatayi yaptim dedigini duymadim...

Hocalik yönünden degerlendirecek olursam ne iyi ne kötü. Sampiyonluga oynatacak bir hoca degil cünkü maci okuyamiyor, b-plani yok, hep ayni sistemle oynatiyor rakip hocalar artik bu sistemi cözdü.
Orta sahasi olmayan, hizli kenar oyunculari ile gol arayan bir sistem.
Sag ve sol acigi kilitledin mi bu takim gol atamaz, zaten rakiplerde aynen bunu yapiyor.
Ortadan Erman, Pedriel, Adem koçak ve Mehmet nas ile yaptığımız atakları unutmussun
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2013, 22:39   #82
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ortadan Erman, Pedriel, Adem koçak ve Mehmet nas ile yaptığımız atakları unutmussun
Unuttum birsey yok. 1. Pedrieli orta sahada oynatmiyor
2. Adem, Erman, Kadir olsun onlarin görevi hizli kanat oyunculara bir an önce topu aktarmak.

Bu sistem ile büyük takimlari yenebilirsin cünkü arkada acik verebilirler ama denk takimlara karsi ancak ilk golü sen bulursan kazanirsin...
ilk golü sen yersen büyük ihtimalle maci kaybedersin.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2013, 22:39   #83
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sevgili Orhan hocam Hamdallah ı yönetim neden alamadı neler yaaşandı açıklada biz taraftarlar bilelim. Bu kadar takımı yakından takıp ediyorsunuz birde yönetimin aldığı oyuncuları Rıza hoca neden oynatmıyor açıklama yaparsanız sevinirim
Ben basından dinledim, hepimiz takip etmedik mu transfer sezonu, Fas li tamam, geldi gelecek, oldu, az kaldı tarzında haberleri unuttun mu? Sen Orhan hocayı taniyorsan gidip bi konussana boyle bir site var sen orda yazıyorsun seni yakaladım diye bence adamın boyle bi siteden haberi bile yoktur, oyuncularında haberi olduğunu sanmıyorum, çünkü herhangi bir teknik analiz yapan yok ki burda, onların ilgisini çekeceğini sanmam, bu arada sen emekli hafiye filan mısın?
Alt 08.03.2013, 22:40   #84
holigan
Yiğido

holigan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

132 Mesajına 239 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 holigan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Lächeln Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası

Alıntı:
Sevgili Orhan hocam Hamdallah ı yönetim neden alamadı neler yaaşandı açıklada biz taraftarlar bilelim. Bu kadar takımı yakından takıp ediyorsunuz birde yönetimin aldığı oyuncuları Rıza hoca neden oynatmıyor açıklama yaparsanız sevinirim
deniz bey abi karistiriyorsun orhan hocayla bence olsa olsa rıza hocadir. Ve hocamiz artık kadroyu dorde boldu. Ilk çeyreği hoca kendi yapacak.ikinci çeyreği erkek üçüncü çeyreği bayan.son çeyreği sivasspor.com seçecek.artık herkes kendi yapacak kadrosunu ve taktigini. Yeni bir ekol kazandiracagiz dünya futboluna.kendin yap kendin oynat.

ALEM-I CIHANDA KRALSIN YIGIDOM.....
holigan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı holigan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2013, 22:47   #85
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Unuttum birsey yok. 1. Pedrieli orta sahada oynatmiyor
2. Adem, Erman, Kadir olsun onlarin görevi hizli kanat oyunculara bir an önce topu aktarmak.

Bu sistem ile büyük takimlari yenebilirsin cünkü arkada acik verebilirler ama denk takimlara karsi ancak ilk golü sen bulursan kazanirsin...
ilk golü sen yersen büyük ihtimalle maci kaybedersin.
Pedriel in adil mevki forvet arkasidir, kadro darlığından santrafor oldu, sen analiz yapmışsın, bence yanlış ama en azından kafa yormuşsun, tebrik ederim, burada birbirimizin analizlerini boyle medenice elestirebiliriz, katılmama sebebim su, kanatlardan hücuma dayalı bir sistemden öteye gidemiyor diyorsun, ancak biz ortadan da kısa paslarla rakip orta sahaları geçip atak yapıyoruz ve sen ne kadar da elestirsen futbol dediğimiz oyunda takımlar ataklarının % 90 ini kanatlardan yapar ve hangi takım kanatlardan atak yapmaz? Bir takımın hocası kanatlardan atak yapıyor diye eleştirilir mi? Brezilyada da boyle olmuyor mu?
Alt 08.03.2013, 22:48   #86
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 977 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Ben basından dinledim, hepimiz takip etmedik mu transfer sezonu, Fas li tamam, geldi gelecek, oldu, az kaldı tarzında haberleri unuttun mu? Sen Orhan hocayı taniyorsan gidip bi konussana boyle bir site var sen orda yazıyorsun seni yakaladım diye bence adamın boyle bi siteden haberi bile yoktur, oyuncularında haberi olduğunu sanmıyorum, çünkü herhangi bir teknik analiz yapan yok ki burda, onların ilgisini çekeceğini sanmam, bu arada sen emekli hafiye filan mısın?
Yönetimin aldığı Abdulkadiri ve Pieci neden oynatmıyor bu konu hakkındaki düşüncelerini alabilirmiyim. Birde faslı Hamdallah gelseydi golleri atarmıydı sence
Alt 08.03.2013, 22:52   #87
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Buraya onun bunun adamı olarak gelenlerin mesajlarını okumuyorum. Bu mesajda dahil olmak üzere onlar mesajlarımı yorumlamazlarsa sevinirim. Ben yorum yapıyorum beni bağlar.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2013, 22:56   #88
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Alıntı:
Pedriel in adil mevki forvet arkasidir, kadro darlığından santrafor oldu, sen analiz yapmışsın, bence yanlış ama en azından kafa yormuşsun, tebrik ederim, burada birbirimizin analizlerini boyle medenice elestirebiliriz, katılmama sebebim su, kanatlardan hücuma dayalı bir sistemden öteye gidemiyor diyorsun, ancak biz ortadan da kısa paslarla rakip orta sahaları geçip atak yapıyoruz ve sen ne kadar da elestirsen futbol dediğimiz oyunda takımlar ataklarının % 90 ini kanatlardan yapar ve hangi takım kanatlardan atak yapmaz? Bir takımın hocası kanatlardan atak yapıyor diye eleştirilir mi? Brezilyada da boyle olmuyor mu?
Yazdiklarimi carptiriyorsun. Ben kanatlardan atak yapiyor diye degil, SADECE kanatlardan atak yapiyor diye elestiriyorum, arada nüans farki var

Kanatlari kullanmayan takim elbette dünya üzeri yok.
Ama kanatlari kullanmanin farki var. Barcelona'da kanatlarini kullanir ama kanatlardan gelen toplari bekleyen 3-4 futbolcu olur.
Senin sistemin ise her iki kanatta bir futbolcu o ya tek basina kaleye gidecek ya da topu Eneramo'ya cikartacak... 3. alternatifi ise arkadan gelen Erman'a verecek o da sut cekecek...

Sivasspor'un oynadigi kontra atak oyununun kanada yayilmis sekli.

Sen bana söyleyebir misin. Bu sezon geriye düsülen ve kazanilan mac var mi?
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Çılgın Türk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2013, 22:56   #89
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
Yönetimin aldığı Abdulkadiri ve Pieci neden oynatmıyor bu konu hakkındaki düşüncelerini alabilirmiyim. Birde faslı Hamdallah gelseydi golleri atarmıydı sence
Ben o transfer zamanı gelecek dediler diye youtube dan bulup izledim, süper bir golcü, kaliteli bir oyuncu, gelseydi de seneye elimizden ya galatasaray yada fener kapardi, o derece etkili, zaten bizim transferlere dikkat edersen hepsi kaliteli çıktı, Orhan hoca dediğin o adam izliyor sanırım bu oyuncuları, mesela Aatif kendini biraz daha gelustirse Alex gibi olur.
Abdulkadir konusunda bence o yeterli degil ve artık superligde oynayamayacagini düşünüyorum, Piech biliyorsun kampa yetişmedi, ancak yeni yeni hazır oluyor ve yakın zamanda hazır olur diye düşünüyorum, Kupa maçında izledim, bence zayıf kaldı, Sercan zaten Bursa ve Galatasaray 'dayken de begenmezdim.
Alt 08.03.2013, 23:08   #90
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Cikmadan önce son bir mesaj daha yazayim

Riza hoca diyor ki Hamdallah'i alamadik, alsak ilac olurdu bize
Hamdallah denilen futbolcu daha 22 yasinda, ilk defa bir üst lige gelecek, ilk defa kar görecek ve ilk defa baska ülkeye taransfer olacakti ve bunu devre arasi yapacakti... Sercan Yildirim bile kisa vadede Hamdallah'tan verimli olur.
Hamdallah ya tutarsa transferi olurdu o yüzden hoca bosuna bahane aramasin!

Bi ara bir konu acmistim, Riza hoca ve transferleri ile alakali , isteyen göz atabilir. 5 kaleci transfer edip sonra da ben kalecilerden memnun degilim diyen hocadir Riza hoca
Yani Riza hocaya kalsa devre arsi bir kaleci bile transfer etmek istiyordu

http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35296
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
anadoluda, burası, yer, İyi