Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 4 Yolcu Daha...
Alt 16.07.2015, 22:29   #11
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: 4 Yolcu Daha...

Bazi arkadaslar begenmiyor olabir , ama bende üzüldüm ve Musa Sinan gercekten iyi bir oyuncu... Kalmayi hakeden oyuncuydu...

Hakan Arslan da bence artik eskisi gibi iyi degil.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.07.2015, 22:49   #12
corner58
Acemi Yiğido

42 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 corner58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Iyi oyuncu ustune koyup formayi kapmasi gerekir. Fatih Ciplak bunu basardi.ama hakanda musada basamadi bence.
corner58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.07.2015, 23:00   #13
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Musa gayet iyi bir yedekti geçen sezon iki hocanın da pek forma vermediği ama oynadığında yüzde yüzünü veren bir oyuncuydu hakkının yendiğini düşünüyorum yolu açık olsun.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.07.2015, 23:49   #14
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bu takimda Musadan once Ibrahim Akin gonderilmeliydi
Bir yandan kadro derinligi dusunulerek Karabuksporu takimimiza topladik bir yandan da Musa gibi oyuna girdigi her macta etkili olan oyuncumuzu gonderdik, bu istem bir sey anlamadim

Hakanin da skora donuk basarilari kendisine formayi kazandiriyordu ancak gecen yil pen yapamadi bunu,gonderilmesine ne uzuldum ne de sevindim
Alt 16.07.2015, 23:53   #15
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1485 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Musa kalmayı hakediyo siz burhani gönderin

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Abdullah DuMaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.07.2015, 00:23   #16
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Abdullah DuMaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Musa kalmayı hakediyo siz burhani gönderin
Demekki tek ben degilmisim... Burhan gitsin musa kalsin
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasli010'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.07.2015, 00:25   #17
hasantuan
Yiğido

hasantuan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 108 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hasantuan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bende şöyle değerlndryorum İbrahim akın mı Musa mı....Hakan mı Yiğit mi..
hasantuan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda hasantuan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.07.2015, 01:12   #18
Erenozdenn
Acemi Yiğido

Erenozdenn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 355 Erenozdenn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Musa Sinan, forma şansı bulduğu her maçta istisnasız güzel oynadı, haftalarca yedek kaldı kadroya giremedi buna rağmen küsmediği gibi oyuna girdiği her maçta da kalitesini gösterdi. Trabzonspor ile oynadığımz kupa maçında sahanın yıldızlarındandı. Daha fazla forma şansını çok hak ediyordu. Uzun lig maratonunda forma şansı bulabilecek takıma katkı yapacak bir oyuncuydu gönderilmesine üzüldüm.

Hakan ARSLAN'ın gönderilmesine şaşırdım, çünkü geçen sene Hakan, Sergen YALÇIN'ın prensi olmuş kötü oynadığı maçlarda bile oyundan almadığı gibi sürekli de forma şansı bulmuştu. Şimdi ne oldu da gönderdi anlamadım, takımdaki ön liberolar içerisinde dikine kaleye ine bilen rakip ceza sahasında tehlike yaratan bir oyun cuydu, Orhan Gülle'den, dengesiz Mehdi'den daha fazla takımda kalmayı hak ediyordu.

Her açıdan ilginç bir sezon öncesi yaşıyoruz bakalım daha neler olacak...
Besyo_cu arkadaşım, Hakan Arslan dikine oynayabiliyor derken ironi yaptın sanırım ben öyle bir hareketini görmedim şahsen. Bizde ortasahada sadece Adem ve Mehdi ileri top taşıyabilen adamlar. Mehdi güçsüz ama maalesef, yoksa teknik olarak gayet iyi. Musa Sinan'a gelince de, adam sadece hızlı. Ayakları ve beyni arasında maalesef kopukluk var. Bu oyuncuların kamp kadrosundan çıkarılması bile, hernekadar transferler konusunda şüphelerimiz olsa da, bence doğru hamlelerdi Sivasspor adına. Olması gereken ayrılıktı bunlar. Tabi emekleri için teşekkürler ama, bu arkadaşların maalesef süper ligde, sadece Sivasspor değil, hiçbir takımda yerleri yok bence.
Bizim önliberoya oyunu 2 yönlü oynayabilen Adem'in yanına kaliteli bir adama, sol bekte Aatıfı oynatabilecek Cicinho tarzı bir sol bek'e, Burhan'dan daha kaliteli ve en azından Batuhan'ı ceza Sahası'nda topla buluşturabilecek ve orta yapmayı becerebilen bir sağ açığa ve büyütülmüş Takım'lara karşı oynadığımız ve genelde oyunu geride kabul ettiğimiz maçlarda defans arkasına sarkabilecek hızlı bir forvete ihtiyacımız var. Bu 4 bölgeye kaliteli futbolcular transfer edebilirsek bence bu sene ligi çok çok rahat geçiririz.
Erenozdenn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Erenozdenn'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.07.2015, 03:54   #19
aofpsycho
Yeni Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 aofpsycho FAZLA SÖZE GEREK YOKaofpsycho FAZLA SÖZE GEREK YOKaofpsycho FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Erenozdenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Besyo_cu arkadaşım, Hakan Arslan dikine oynayabiliyor derken ironi yaptın sanırım ben öyle bir hareketini görmedim şahsen. Bizde ortasahada sadece Adem ve Mehdi ileri top taşıyabilen adamlar. Mehdi güçsüz ama maalesef, yoksa teknik olarak gayet iyi. Musa Sinan'a gelince de, adam sadece hızlı. Ayakları ve beyni arasında maalesef kopukluk var. Bu oyuncuların kamp kadrosundan çıkarılması bile, hernekadar transferler konusunda şüphelerimiz olsa da, bence doğru hamlelerdi Sivasspor adına. Olması gereken ayrılıktı bunlar. Tabi emekleri için teşekkürler ama, bu arkadaşların maalesef süper ligde, sadece Sivasspor değil, hiçbir takımda yerleri yok bence.
Bizim önliberoya oyunu 2 yönlü oynayabilen Adem'in yanına kaliteli bir adama, sol bekte Aatıfı oynatabilecek Cicinho tarzı bir sol bek'e, Burhan'dan daha kaliteli ve en azından Batuhan'ı ceza Sahası'nda topla buluşturabilecek ve orta yapmayı becerebilen bir sağ açığa ve büyütülmüş Takım'lara karşı oynadığımız ve genelde oyunu geride kabul ettiğimiz maçlarda defans arkasına sarkabilecek hızlı bir forvete ihtiyacımız var. Bu 4 bölgeye kaliteli futbolcular transfer edebilirsek bence bu sene ligi çok çok rahat geçiririz.
Bu forumu yıllardır okurum ama yazma gereği hiç duymamıştım, lakin bu yorumu okuyunca Eren arkadaşa teşekkür etmek istedim. Bu stadı Fenerbahçe maçında dolduran bu şehrin adamına, bu takıma gönül vermiş kişilerine taraftarına yakışır bir takım için transfer şart, Atıf'ın gitmemesi iyiydi, kaleci kendine gelir sezon içinde, Burhan hiç hazır değildi, yeni transferler bir hareket getirmiş gibi(Karabükspor'dan gelenler) ama bizi ileri taşıyacak bir üst seviyeye çıkaracak en az 5 oyuncuya ihtiyacımız var. Bir umut bu gidenlerin maliyetleri gözden çıkarılarak bütçeyi yeni gelecek oyunculara kaydırırlar diye düşünüyorum. Bir de biz uefa elemelerine katıldığımız sene bile her gün foruma girip baktık hiçbir şey maalesef yoktu. Son güne kadar sabır diliyorum hepimize. Iyi bayramlar. Bayram dönüşü Hollanda kampına katılanları konuşmak dileğiyle. Bizimkiler Amsterdam'ın kekini bir yesin gelsin hele.
aofpsycho isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı aofpsycho'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.07.2015, 06:18   #20
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Ah yavrum ah torpil her alana yerleşmiş....

Yolun açık olsun Hakan yolun açık olsun Musa....

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
daha, yolcu