Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 17.09.2009, 11:57   #121
sabanaydn
Acemi Yiğido

sabanaydn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 sabanaydn Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

maçın ilk 20 dakikası çok kötüydük o dakikada musa keleciyi çalımlayarak vuruşunda topu çizgiden çıkardılar.İlk yarıda 3-4 pozisyonumuz vardı.Onların 2 pozisyonu vardı.İkinci yarı kırmızı kart görene kadar (25 dakika) oyunun hakimiydik.Bu dakikalarda ekranda kaleci Akın'ı hiç göremedik. 48. dakikada cihanın kafa topunu çizgide elle kesen fahri kırmızı kart görmeli ve hakem penaltı vermeliydi.Kırmızı kart oyuncularımızı geri çekti ve golü yedik.Buna rağmen uzutmalarda 3 pozizyon bulduk.Futbolcularımız daha dikkatli olsa
maç 5 olurdu.Kaybedilen 3 puana üzülüyoruz ama yinede oyunun geneli olarak ben memnun kaldım.Bu oyunu inşallah diğer maçlarada yansıtırız.
sabanaydn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2009, 12:04   #122
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

maçın bitimine 10 dakka kalmış sen oyundan atılıyorsun bu ne biçim profosyenellik gol yollarında becerisizlik çabuk gol yeme huyumuz halen devam ediyor
Alt 17.09.2009, 13:18   #123
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Maçın yıldızı kimdi ? İbrahimler

Maçın en kötüsü kimdi ? Hakem ve Gol kaçırma rekortmeni Musa

Maçta göze çarpanlar ? Azim geri gelmiş

Ne gibi eksiklerimiz var ? 3 puan

Maç hakkında genel yorumunuz ? Her rakip denizli gibi olmaz bu maçı almamız gerekti.
Alt 17.09.2009, 13:22   #124
adalı harun
Yiğido

167 Mesajına 318 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 adalı harun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BİZİM TAKIMDa RUH KALMAMIŞ SON 15 DAKİKA OYUNDAN ATILIYORSUN UZATMADA 2 TANE YÜZDE YÜZLÜK POZİSYON BULUYORSUN EGOİŞTLİK YAPIYORSUN SKOR 1 0 OLDUĞUNDA KAMANANI OYUNA ALMIYORSUN YANİ KISACASI TOPÇU NE YAPTIĞNI BİLMİYOR HOCA OYUNU OKUMUYOR İNADINA YİĞİDO İNADINA SİVAS
adalı harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2009, 17:17   #125
arif1959
Acemi Yiğido

17 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 617 arif1959 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar çok karamsarsınız bu takım düzelecek kafanızı fazla yormayın hem bülent hoca gitse kim gelecek bu takıma bülent hocadan başkası yakışmaz bu işler maddiyata bakıyor yani nekadar ekmek okadar köfte hesabı neyse siftahı denizliden yaptık bereketi allahtan yavaş yavaş sakatlar düzeldimi olay tamam
arif1959 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2009, 18:35   #126
SEVDAMSIN58
Tecrübeli Yiğido

SEVDAMSIN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 SEVDAMSIN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YORUMLARI OKUDUM SIMDI COK DA TAMAM DEGILIM BEN BU HALE GELISIMIZIN SEBEBINI ELIMIZDEKI KILIT OYUNCULARI ORNEGIN BILICAYI ARKADASIN A PESKES CEKMESI ARDINDAN IYI BILMIYORUM AMA ARASTIRMAK LAZIM BU ERMAN BASKANIN YADA YONETIMDE SOZ SAHIBI OLAN BIRININ AKRABASIMI YADA TUM VE SILLAYI VERIP BU TAVUK COBAN LIGI BILE YAPAMAYAN ADAMI YESIL SAHALARA SOKMANIN MANTIGI NEDIR IBRAHIM SAHIN DE KIM SEZONUN SON MACINDA KAFAYLA BIR GOL ATMISTI BASKAN HAYRAN KALDI GALIBA KADIR KIM NE IS YAPAR BU ADAM HA DUNDE GORDUK NE IS YAPAR DAHA TAKIMA KARINCA KADAR YARDIMCI OLMADAN TAKIMI YARI YOLDA BURAKIR BIRDE KAVUK MU VAR KAVAK BILE OLAMAZ ONUN YERINE KAVAGI KOYSANIZ TOP CARPAR DA BIR ISE YARAR BARI EGER TEKRARLIYORUM EGER BU TRANSFERLERI BULENT HOCA YAPTIYSA KIMSE KUSURA BAKMASIN AMA ISTIFA ETSIN ARKADAS AMA EGER BU TRANSFERLERI BULENT HOCA DEGILDE YONETIM YAPTIYSA BULENT HOCANIN YERINDE OLUYUM BIR GUN DURMAM ISTIFA EDERIM CUNKU FUTBOL COBAN ISI DEGIL COBANIN SURUNUN PESINDEN GITTIGI GIBI GIDILMIYOR SAKSIYI CALISTIRMAK VE DOGRU KARARI SANIYEDEN DAHA ERKEN VEREBILME OYUNUDUR
HA BIRDE ERSEN I UNUTTUM ALLAH ASKINA ERSENIN OYNADIGI MACLARI NOSTALJI OLARAK GOSTERIYORLAR SIMDI LIG TV DE KALDIKI OZAMANDA BIR HALT YAPTIGI YOK SIIRT JETPA YI BATIRDI DEFOLUP GITMISTI KIM ARADI BUNU NASIL BECERDINIZ BOYLE BIRINI BULUP SIVASSPOR A GETIRMEYI GERCEKTEN COK CALISMISTIR BUNU BULUP BIZIM BASIMIZA BELA EDEN ADAM HELAL OLSUN ANCAK BU KADAR BUYUK KAZIK ATILABILIRDI SIVASSPOR A BENIM GORDUKLERIM BUNLAR HEMSERILERIM BU GIDISLE BIZ LIGDE TUTUNAMAYIZ KIMSE DEMESINKI GECEN YIL OVUNDUGUNUZ SIVASSPORUN TEKNIK DIREKTORUNU VE YONETIMINI BUGUN YERE VURUYORSUNUZ CEVAPLAYIM ONLAR BASARMAK ICIN ORDALAR ELBETTE BUYUK BASARILAR GOSTERMEK ZORUNDALAR BEN INANIYORUMKI KARSILIGINIDA ALIYORLARDIR BEN YORUMUMU YAPAR GORDUGUM DOGRULARI SOYLERIM AGIRDA OLSA
SEVDAMSIN58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2009, 21:29   #127
Mursallı yiğido
Tecrübeli Yiğido

Mursallı yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

121 Mesajına 144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 696 Mursallı yiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

6 hafta sonra 1 puan alabildik.Üzüleyim mi sevineyim mi anlamadım.
Alt 17.09.2009, 21:35   #128
_bling_lady-
Acemi Yiğido

_bling_lady- - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 _bling_lady- FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

allaha sükür bir buan aldik
insallah kötü gidisin sonudur bu bir puan
Alt 17.09.2009, 21:59   #129
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SEVDAMSIN58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
YORUMLARI OKUDUM SIMDI COK DA TAMAM DEGILIM BEN BU HALE GELISIMIZIN SEBEBINI ELIMIZDEKI KILIT OYUNCULARI ORNEGIN BILICAYI ARKADASIN A PESKES CEKMESI ARDINDAN IYI BILMIYORUM AMA ARASTIRMAK LAZIM BU ERMAN BASKANIN YADA YONETIMDE SOZ SAHIBI OLAN BIRININ AKRABASIMI YADA TUM VE SILLAYI VERIP BU TAVUK COBAN LIGI BILE YAPAMAYAN ADAMI YESIL SAHALARA SOKMANIN MANTIGI NEDIR IBRAHIM SAHIN DE KIM SEZONUN SON MACINDA KAFAYLA BIR GOL ATMISTI BASKAN HAYRAN KALDI GALIBA KADIR KIM NE IS YAPAR BU ADAM HA DUNDE GORDUK NE IS YAPAR DAHA TAKIMA KARINCA KADAR YARDIMCI OLMADAN TAKIMI YARI YOLDA BURAKIR BIRDE KAVUK MU VAR KAVAK BILE OLAMAZ ONUN YERINE KAVAGI KOYSANIZ TOP CARPAR DA BIR ISE YARAR BARI EGER TEKRARLIYORUM EGER BU TRANSFERLERI BULENT HOCA YAPTIYSA KIMSE KUSURA BAKMASIN AMA ISTIFA ETSIN ARKADAS AMA EGER BU TRANSFERLERI BULENT HOCA DEGILDE YONETIM YAPTIYSA BULENT HOCANIN YERINDE OLUYUM BIR GUN DURMAM ISTIFA EDERIM CUNKU FUTBOL COBAN ISI DEGIL COBANIN SURUNUN PESINDEN GITTIGI GIBI GIDILMIYOR SAKSIYI CALISTIRMAK VE DOGRU KARARI SANIYEDEN DAHA ERKEN VEREBILME OYUNUDUR
HA BIRDE ERSEN I UNUTTUM ALLAH ASKINA ERSENIN OYNADIGI MACLARI NOSTALJI OLARAK GOSTERIYORLAR SIMDI LIG TV DE KALDIKI OZAMANDA BIR HALT YAPTIGI YOK SIIRT JETPA YI BATIRDI DEFOLUP GITMISTI KIM ARADI BUNU NASIL BECERDINIZ BOYLE BIRINI BULUP SIVASSPOR A GETIRMEYI GERCEKTEN COK CALISMISTIR BUNU BULUP BIZIM BASIMIZA BELA EDEN ADAM HELAL OLSUN ANCAK BU KADAR BUYUK KAZIK ATILABILIRDI SIVASSPOR A BENIM GORDUKLERIM BUNLAR HEMSERILERIM BU GIDISLE BIZ LIGDE TUTUNAMAYIZ KIMSE DEMESINKI GECEN YIL OVUNDUGUNUZ SIVASSPORUN TEKNIK DIREKTORUNU VE YONETIMINI BUGUN YERE VURUYORSUNUZ CEVAPLAYIM ONLAR BASARMAK ICIN ORDALAR ELBETTE BUYUK BASARILAR GOSTERMEK ZORUNDALAR BEN INANIYORUMKI KARSILIGINIDA ALIYORLARDIR BEN YORUMUMU YAPAR GORDUGUM DOGRULARI SOYLERIM AGIRDA OLSA

Vallaha bence bülent hocada gönderdigi futbolculara simdi üzülüyordur ama elden birsey gelmiyor-gittiler bu saatden sonrada artik onlari unutacagiz

Varan 1
eger bu transferi bülent hoca yaptiysa -su erman denen zavalliya karsilik tum ve syllayi vermis ya hemide ikisinide kendisi iyi taniyor-vallaha bülent hocanin futbol bilgisi tartisilir-ya bu adam 2 lig oyuncusu be denizliye karsi 100% lük golü atamadi-degil 2 oyuncuya karsilik tumun ölüsü bile ondan iyi

Varan 2
ey bülent hocam senin yinede arkandayim nasilki gecen yil sen bizim herseyimizdin yinede sen bizim herseyimizsin ve yigidolarin hocasisin .yaliniz sunu bilmek isterim aldigin hicbir yabanciyi oynatmiyorsun
sebepi ne veya o yabanciyi külübede bekletiyorsun yil sonunda yolluyorsun
yabancilara güvenmiyorsan niye aliyorsun sana uymuyacaksa neden aliyorsun
simdi senin aldigin yabancilar takimi kurtarmasi lazim degilmi
alsana cvetkov vardi nesini begenmedin
sergio hic oynatmadin
yeni transferlerimiz neden oynatmiyorsun-veya yararlanmayacaktin niye aldirdin kardesim
diyarbakirin-kayserinin-genclerin -antepin yabancilarina baksana adamlar her macta döktürüyorlar

Varan 3

Denizli macini iyi oynadik pozisyonumuz var demeyin
bu ligde düsecek ilk takim denizli bu mac bize örnek olamaz

Varan 4

Bu mactan 3 puan alamadiysak önce hoca suclu kamanani gec aliyor maca
rakipi yipratamadik tamda rakip sahada bos alan bulmustuk 10 kisi kalinca tam kamananin maciydi

ve kazma ERMAN o golü atsaydi simdi 3 puanla dönecektik sen onuda atamadiktan sonra daha neye yararsin be

ve hayrettin be kardesim futbol hayatinin sonuna geldin o zavalli ahmet hayatinda senin sayende ilk defa gol atiyor
adama sen orada niye kafa vurduruyorsun

Zurnanin son deligi HIRSIZ HAKEM
Tek kelimeyle 2 sezon önceki trabzonspor-sivasspor macinda cikan olaylarin hala etkisinde kalarak
resmen 70 milyon türkiyenin gözünün icine bakarak sivasin 3 puanini caldi derim
adam 1 trabzonlu olarak -trabzonun intikamini iste böyle alir
yaziklar olsun sana
bu dünyada sana gücüm yetmiyor ama
öteki dünyada senden hakkimi alacagim (Abdullah yilmaz) senin yüzünden sabaha kadar üzüntüden uyuyamadim Hirsiz hakem
sana küfür etmiyorum etmiyecegimde biz sivaslilara küfür etmek yakismaz sadece sana beddua ediyorum
sen beni nasil üzdüysen
sen nasil sivasin 3 puanini caldiysan
ALLAH TA SANA ACILARIN EN BÜYÜGÜNÜ YASATSIN DILERIM
hirsiz hakem bu dünyada yüzün gülmesin insallah
AMIN
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.09.2009, 22:17   #130
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yoruma gerek yok
BAS AKTÖR HIRSIZ HAKEM TRABZONDAN GELDI DENIZLIDE SIVASIN 3 PUANINI CALDI VE GITTI
OYNATANLAR DANSÖZ NURIYE SAGLAM KIVIRIYOR
OYNAYAN DANSÖZ PARDON KIVIRAN DANSÖZ FAHRIYE TATAR
FAZLA YOTUMA GEREK YOKKI
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı