Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hep Destek Tam Destek
Alt 04.10.2010, 22:16   #121
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

HooLigAnSsS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 HooLigAnSsS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hep Destek Tam Destek

Alıntı:
вαЯon™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ozaman söyleyelim yönetime her maç 50 tane bilet bassın, her maçı sizin önünüzde oynasınlar, diğer 15 bin kişi sivassporlu değil gelmesin maça..
sorun yok gelmesinler...
hatta daha ii olur boş stadda daha ii ses cıkıyo takıma daha ii destek veririz...

ama biz kimsye maca gelmesinler demiyoruz geliyolarsada tribünde takıma dewstek veren kişilere bu işe gönül vermiş kişilere böle sanalda laf atmasınlar burası yeniçeri formu topicin adı hep destek tam destek buna karşı olan adam buraya yazı yazmasın bize siz 5tlye kıyıpmı içeri giriyosunuz demesin...
Alt 04.10.2010, 22:28   #122
вαЯon™
Acemi Yiğido

вαЯon™ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 вαЯon™ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
HooLigAnSsS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sorun yok gelmesinler...
hatta daha ii olur baoş stadda daha ii ses cıkıyo takıma daha ii destek veririz...
ozaman 4 eylülde değil yanındaki sahada yapsın sivasspor maçları, ne güzel kimsede gelmez beraberce desteklersiniz.. bence güzel fikir

bu arada burası yeniçeri formu derken.. burdadamı ayrımcılık yapıyonuz..!!!
Alt 04.10.2010, 22:34   #123
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

ayrımcılık yok ama bu forumda hep destek var bu forumda seyirci yok taraftar var bide başka bi topicede yazmıyolar direk hep destek topicine yazıyolar...
Alt 04.10.2010, 22:47   #124
вαЯon™
Acemi Yiğido

yaw kardeş benim anlamadığım yazıyorlar, yazmıyorlar, onlar, bunlar dediğin kim..?? bukadar dışlamayın milleti, gönül veren herkez burda, stadta, ekran başında her yerde.. Ben veya bi başkası gece vakti girmiş siteye neden vakit harcıyoruz yapılacak başka işimiz yokmu, taraftar olmak sadece stadta bağırmakmı.. Yok aga yok yanlış düşünüyosunuz, stadta taraftar olarak yaptığınız çok güzel, böyle yaparak buna gölge düşürmeyin..
Alt 05.10.2010, 06:25   #125
Bulut@ğlu
Yiğido

Bulut@ğlu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 Bulut@ğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Biz Gerktigi zaman lirayada Kıyıyoruz Gerektigi zaman canımızıda ortaya koyuyoruz sen Rahat ol diyarbakırda trabzonda tribünde sen yoktun sana soruyorum diyarbakır veye trabzon kaç km buraya taraftarı bedava götürecek sponsor veye otobüsçü bulabiliyomusun... gecensene burdan tüm sivasa sesleniyorum diyarbakıra gidilmesi için ben maddi destek verdim diyenler yazsınlar herkezden özür dileyecegim...bu sene trabzona gidilmesi için trabzonda deplase tribünü50ytl ben maddi destek verdim diyenler yazsınlar... neyin mevzusunu yapıyonuz ki daha...
gardaş sizin grupta kaç kişi varya veya daha kaç kişi benim mesajı alıntı yapacak yeter gardaş ben daha cevap vermeyim diyorum ama her gün yeni biriniz yazınca dayanamıyorum siz kendinizce haklısınız ben kendimce haklıyım benim dediğim şu kimsenin parasına laf söylemeyin kimsede sizin paranıza laf söylemesin bir diyarbakır birde trabzon deplasmanına gitmişsin bunuda başımıza kakma eyvallah helaliniz var en azından deplasmana gidemilmişsin ama atalarımız derki;yaptığın işle kendini övünme yaptığın işle seni bir başkası övsün der
yeni çeri grubu arkadaşlar ben artık bu konuyu kapatıyorum ve kesinlikle cevap yazmıyorum sizdende tek ricam bu konuya cevap yazarken benim mesajımdan alıntı yapmayın
hadin ALLAH'a emanet olun sağlıcakla kalın
Bulut@ğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Bulut@ğlu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.10.2010, 07:44   #126
mysuskunx
Tecrübeli Yiğido

mysuskunx - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

229 Mesajına 358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 mysuskunx FAZLA SÖZE GEREK YOKmysuskunx FAZLA SÖZE GEREK YOK

biz bir kaç maça değil kaç sezondur kombine bilet alıpta takıma destek veriyoruz, lisanslı ürünler alıp takımımıza destek veriyoruzda bazılarının sesi daha çok çıkıyor diye onlar mı takıma destek veriyormuş, çok seviyoruz diyenler her şey toz pembe değil biz çocuklarımızıda çok sevip hata yapınca kızıyoruz, kötü giden bir şeye dur demek asıl sevgi göstermektir, daha kötü olmadan bazı şeylere dur demektir, her maçta sen bağırırsın, ben susarım, o kızar bir başkası herşeye rağmen sever, taraftarlık sana bana bir başkasına göre değişir, hep destek tam destek yeri gelince kızmak eleştirmek de olabilir.

Seni Sebepsiz SEVDİK, SEVECEĞİZ...

mysuskunx isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mysuskunx'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.10.2010, 13:29   #127
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 518 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Ben Burak (alex) bundan sonra grubumuzdan kimse bu konuya dair hiç bir şey yazmasın! Anlatmak istediğimizi anlamayıp, konuyu çarpıtanlara uymanın, hiç bi anlamı yok!

Son olarak; arkadaşım eleştirmenize birşey demiyoruz.Biz diyoruz ki; ''Yönetim yanlış futbolcular aldı'' de, ''Mesut Bakkal takımı yanlış yönetiyor'' de. Ama sonunada ekle ''Sivasspor'un Mecnun Başkanın her zaman arkasındayız'' diye. Tekrar söylüyorum bizler şahsa dönük, nankörlük içeren yorumlara eleştirilere karşıyız ve bu tür yorum yazanlar, eleştiri yapanlar karşısında her zaman bizleri bulacak.

Ayrıca şunu bilin ki; '' Sivasspor Tribünlerinin, en delikanlı sesidir YENİÇERİLER..'' Sizler yancı yorumlarınızla bu gruba saldırsanızda ''Delikanlı'' duruşumuz, bu zamana kadar devam etti, bundan sonrada devam etcek.

Bilin ki; Kimse umrumuzda değil. Birilerine şirin gözükelim, birileri bizi sevsin, birileri bizi övsün gibisinden dertlerimiz yok. Burda yaptığımız icraatleri yazıyorsak sizin yaptığınız yorumlara tepki olarak yazılıyo.

Artık sözü bitirmenin vakti geldi. Burda bize sallayan arkadaşlar lütfen bundan sonra Sivas taraftarı destek vermiyo tarzında yorumlardada bulunmasınlar. Destek verenede uyguladığınız tavır ortada.

Sivasspor aşkı, Yeniçeri ruhu..
Sivasspor aşkını herkes yaşayabilir ama Yeniçeri ruhunu herkes taşıyamaz. Bizlerin ayrıcalığı budur işte.. Merak edenlere duyrulur..

Neysee arkadaşlar söylediğim gibi lütfen kimse yazmasın bundan sonra. Konuyu çarpıtanlara uyarak, anlatmak istediğimiz olayın önüne geçmeyelim!

ALEMDE YENİÇERİ!!!
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı inadınayeniceri'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.10.2010, 13:40   #128
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

Alıntı:
mysuskunx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
biz bir kaç maça değil kaç sezondur kombine bilet alıpta takıma destek veriyoruz, lisanslı ürünler alıp takımımıza destek veriyoruzda bazılarının sesi daha çok çıkıyor diye onlar mı takıma destek veriyormuş, çok seviyoruz diyenler her şey toz pembe değil biz çocuklarımızıda çok sevip hata yapınca kızıyoruz, kötü giden bir şeye dur demek asıl sevgi göstermektir, daha kötü olmadan bazı şeylere dur demektir, her maçta sen bağırırsın, ben susarım, o kızar bir başkası herşeye rağmen sever, taraftarlık sana bana bir başkasına göre değişir, hep destek tam destek yeri gelince kızmak eleştirmek de olabilir.
beni cıldırtmayın bizim yeniçeriler olarak maraton a blokta 78 tane kombinemiz var siz neyin davasını sürüyonuz gidin yönetimde tanıdıklarınıza bi sorun bakayım kombinelere kaç para vermişiz bize bilet alıyoz kombine alıyoz davası yapmayın biz kızmayın eleştirmeyin demiyoruz burası sivassporun küme düşse dahi yanında oldugumuzu göstermek amacıyla acılmış bı topictir tepkimiz buna...
Alt 05.10.2010, 13:42   #129
HooLigAnSsS
Acemi Yiğido

Dahada Ne Haliniz Varsa Görün Yazmıyorum...
Alt 05.10.2010, 15:35   #130
вαЯon™
Acemi Yiğido

Alıntı:
Dahada Ne Haliniz Varsa Görün Yazmıyorum...
kızma hacı yaw siz kendince hakılısınız, biz kendimizce.. ama ortak bi noktamız var, Sivasspor aşkı..

Etiketler
destek, hep, tam