Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Bıktım Artık !
Alt 03.05.2015, 00:57   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Bıktım Artık !

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edilen Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, "Açıklama yapmaktan bıktım" diye konuştu. Spor Toto Süper Lig'de Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor ile karşılaşacak olan Medicana Sivasspor, maçın hazırlıklarını yaptığı antrenman ile sürdürdü. Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında 4-1 yenildikleri Galatasaray maçından lige dönen Sivasspor, Kayseri Erciyesspor maçını hazırlıklarına devam etti.

"Açıklama yapmaktan bıktım"

Galatasaray maçından sonra yaptığı açıklamalar nedeni ile Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen teknik direktör Sergen Yalçın, açıklama yapmayacağını belirterek, "Açıklama yapmaktan bıktım" dedi. Futbolcuları ile saha ortasında kısa bir toplantı yapan Yalçın, Galatasaray maçına kısaca değinerek, "Maçla ilgili söyleyecek fazla bir şey yok. Hakemin katkısıyla beraber bizim de yaptığımız bireysel hatalar vardı. Bunları tekrar etmememiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Antrenmana sakatlığı nedeni ile Galatasaray karşısında forma giyemeyen kaleci Korcan da katıldı. Ziya Erdal takımdan ayrı çalışırken, tedavilerine devam edilen Portekizli Manuel Da Costa ile Abdurrahman Dereli ise idmana katılmadı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Bıktım Artık !
Alt 03.05.2015, 06:54   #2
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Bıktım Artık !

Futboldaki bu düzensizlik Besiktas alt yapisinda oynarkende vardi,Besiktas´da kariyer yaptigindada vardi.

Yani hep vardi.Bugün televizyonlarda yorum yapan eski hakemlerimiz kac takimin canini yakti.Verdigi bazi kararlarla bazi takimlari küme düsürürken,verdigi bazi kararlada lig sampiyonu yapti.

Sergen hocanin tek basina bu düzene bas kaldirmasi dogru degil.Bu haksizliklarin altinda ezilen tek kulüp biz degiliz.Bundan tüm Anadolu kulüpleri nasibini aliyor.

Sergen hocanin aciklamalarindan sonra hic bir Anadolu kulübünden bir destek geldimi?. Sergen hoca bu hususda hakli diye.Cünki onlar icin süperligde olmak ve gelen gelirlerle kasalarini doldurmak,bu düzene bas kaldirmaktan daha kolayda onun icin....

Aciklama yapmaktan BIKTIM demis hocamiz bence,verilmis en dogru karar.
Ses cikarmadigin sürece Anadolu kulüpleri devamli ,Istanbul kulüplerinin gölgesinde kalmaya mecburdur.

Türkiye futbol tarihinde Anadolu´dan iki sampiyon cikmistir.Biri Trabzon,digeri Bursa...Bir 30-40 yil sonra belki ücüncüsüde cikar.Bu kafalar degismedigi sürece....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2015, 08:25   #3
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Futboldaki bu düzensizlik Besiktas alt yapisinda oynarkende vardi,Besiktas´da kariyer yaptigindada vardi.

Yani hep vardi.Bugün televizyonlarda yorum yapan eski hakemlerimiz kac takimin canini yakti.Verdigi bazi kararlarla bazi takimlari küme düsürürken,verdigi bazi kararlada lig sampiyonu yapti.

Sergen hocanin tek basina bu düzene bas kaldirmasi dogru degil.Bu haksizliklarin altinda ezilen tek kulüp biz degiliz.Bundan tüm Anadolu kulüpleri nasibini aliyor.

Sergen hocanin aciklamalarindan sonra hic bir Anadolu kulübünden bir destek geldimi?. Sergen hoca bu hususda hakli diye.Cünki onlar icin süperligde olmak ve gelen gelirlerle kasalarini doldurmak,bu düzene bas kaldirmaktan daha kolayda onun icin....

Ses cikarmadigin sürece Anadolu kulüpleri devamli ,Istanbul kulüplerinin gölgesinde kalmaya mecburdur.

Türkiye futbol tarihinde Anadolu´dan iki sampiyon cikmistir.Biri Trabzon,digeri Bursa...Bir 30-40 yil sonra belki ücüncüsüde cikar.Bu kafalar degismedigi sürece....
???

yani????

susmaya devam etsin, yapılan haksızlıkları sineye çeksin öyle mi???

bu nasıl zihniyet?

efendimiz (sav) bir hadisi şerifinde, "haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır" demiş. sergen hoca doğru yolda.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.05.2015, 09:12   #4
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
???

yani????

susmaya devam etsin, yapılan haksızlıkları sineye çeksin öyle mi???

bu nasıl zihniyet?

efendimiz (sav) bir hadisi şerifinde, "haksızlığa karşı susan dilsiz şeytandır" demiş. sergen hoca doğru yolda.

Ben yazimda bu sersenisin Anadolu kulüplerinden destek görmedigini,Sergen hocanin bu yolda tek basina kaldigini vurgulamaya calisirken,ayni zamanda sustukca Anadolu kulüplerinin ,devamli Istanbul kulüplerinin gölgesinde kalacagini savundum.

Yani onun baslangic hareketinin,futboldaki bu düzene olan isyanin dogru oldugunu savunurken, tek basina desteksiz bu amaca ulasilamiyacagi yazimda cok acikca vurgulanmis.Ayrica bir kac günden beri sosyal medyada hocamiza yapilan hakaretlerin haddi hesabi yok.Galatasaray yönetimi bile topa tutmus.Ayrica Galatasaray taraftarlarindanda büyük bir baski varken,bu durumda ne idügü belirsiz kisilere yemmi edecegiz hocamizi....

Bu hadisi serif bence Sivas disinda kalan diger Anadolu kulüplerine o kadar cok uyuyorki....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2015, 09:44   #5
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Susma hocam, Sivas arkanda. Bülent Uygun'dan sonra gerçekleri bu kadar açık söyleyen bir hocamız olmamıştı. Bülent Hoca'nın Ankara maçı esnasında ve sonrasında verdiği tepkileri dün gibi hatırlıyorum. Susunca kabullendiğimizi sanıyorlar. Bu şehir adamına sadıktır. #SivasSergeniYedirmez Yiğidolar bitti demeden bitmez o kadar !
Alt 03.05.2015, 21:41   #6
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
asinancetin583 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Susma hocam, Sivas arkanda. Bülent Uygun'dan sonra gerçekleri bu kadar açık söyleyen bir hocamız olmamıştı. Bülent Hoca'nın Ankara maçı esnasında ve sonrasında verdiği tepkileri dün gibi hatırlıyorum. Susunca kabullendiğimizi sanıyorlar. Bu şehir adamına sadıktır. #SivasSergeniYedirmez Yiğidolar bitti demeden bitmez o kadar !
Rıza hocaya da haksızlık etmeyelim

Başkan hapiste iken takımın haklarını tek başına savundu
şu an o cesaretli duruşunu Mersin de de gösteriyor
Alt 03.05.2015, 22:41   #7
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

milliyet'te bir blog yazarı da sergen'in açıklamalarına yer vermiş.

http://blog.milliyet.com.tr/sergen-y...?BlogNo=497795

hocamızın haklı tepkisi, büyük destek buldu. istanbul yalakalarını rahatsız etti, o ayrı!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2015, 07:38   #8
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 822 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Valla haklıysa ki sonuna kadar haklı susmayacak arkadaş

Doğruları söylemekten biz korkmuyacagız yanlış yapanlar doğruları duymaktan korkacak

Yemişim cezasını elleriniz korkak alıştırmasınlar
Alt 04.05.2015, 08:57   #9
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sergen gibi gelecek vaat eden türk hocaları ceza ile bıktırın sonra ne idiğü belirsiz, 3. dünya ülkelerinden gelen mültecileri baş tacı yapın verin tazminatları yolların. Çaldığınız keşfedilmeyi bekleyen Türk gençlerinin geleceği.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58svs58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.05.2015, 13:15   #10
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Artık millet kendi hatasını görmekden çok faturayı hakemlere kesmeyi adet edindi sen oyuna gerekli müdaheleri yapmakda geç kal futbolcu seçiminde dogru kararlar verme maglup ol sonra kalk hakemlerle kapış oh ne @la memleket hakemlerle kapışında sanki kararları degişiyor üstüne üstlük birde ceza alıyorsun takımın başında olmuyorsun

Etiketler
artık, bıktım