Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Süperlig de Transferler
Alt 24.05.2012, 11:58   #91
citothehan58
Tecrübeli Yiğido

citothehan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

262 Mesajına 496 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 citothehan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Süperlig de Transferler

Alıntı:
vatansivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivassporun muhtemel yabancı forvet transfer listesi.Wesley (BRA) FC Vaslui 'de oynuyor. Marius Niculae (ROU) Dinamo Bükreş 'de oynuyor,DavidSoyadıLafata, Jablonec,M. Bakoš Viktoria Plzeň,J. Stajner Slovan ,Liberec,IDEYE BROWN, Dinamo Kiev,NIKOLA KALINIC ,Dnipro Dnipropetrovsk,Kevin Mirallas Olimpiakos,SEBASTIÁN LETO Panathinaikos, Leonardo (BRA) AEK Atina ,Andriy Yarmolenko ,Jonathan Cristaldo (ARG) Metalist Kharkiv ,Cleiton Xavier (BRA) Metalist Kharkiv ,taraftarı çekmek için John Carew
Kardesim Kaynak var mi ?

Suan Transfermarkt da bu oyunculari aldigimiz yaziyor!! http://www.transfermarkt.com.tr/tr/s...rein_2381.html

Abdulkadir Özgen
Forvet, Santrafor
25 yasinda Bucadan

Marius Niculae
Forvet, Santrafor
31 yasinda Dinamo Bükresden

Bu oyunculari kiralik vermisiz geri döndüler!

Ibrahim Yay *
Forvet 23 yasinda Anadolu Üsküdardan

Milan Borjan *
Kaleci
24 yasinda FC Vasluiden

Gidenler

Sandro bedelsiz
Korcan -> Besiktas
citothehan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2012, 12:27   #92
eskibektaşlı
Acemi Yiğido

70 Mesajına 137 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 eskibektaşlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ünisivas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
benden özür dilemeni bekliyorum. yoksa bende terbiyemi bozacağım..
Hayırdır genç arkadaşım, küfür mü edildi sana ? hakaret mi edildi sadece gerçekler dile getirildi ne zamandan beri gerçeklerden dolayı özür bekleniyor.

Resmi transfer takvimi başlamadığı için spor gazetelerinde bir çok oyuncuyu birçok takıma satıyorlar bunlara itibar edilmemesi gerekti,ğini sitenin bu gibi yalan haberlerle meşgul edilmemesi gerektiğini ifade ettim, aynen Çalımbay olayında olduğu gibi..

Yaşım 56 İzmir'de yaşıyorum... ben sana Çalımbay olayından dolayı özür dilemen gerektiğini bile söylemedim ,, çünkü daha gençsin birtakım hataları da yapabilirsin.. Hoşgörüyle bakıyorum...
eskibektaşlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2012, 12:37   #93
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 510 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eskibektaşlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hayırdır genç arkadaşım, küfür mü edildi sana ? hakaret mi edildi sadece gerçekler dile getirildi ne zamandan beri gerçeklerden dolayı özür bekleniyor.

Resmi transfer takvimi başlamadığı için spor gazetelerinde bir çok oyuncuyu birçok takıma satıyorlar bunlara itibar edilmemesi gerekti,ğini sitenin bu gibi yalan haberlerle meşgul edilmemesi gerektiğini ifade ettim, aynen Çalımbay olayında olduğu gibi..

Yaşım 56 İzmir'de yaşıyorum... ben sana Çalımbay olayından dolayı özür dilemen gerektiğini bile söylemedim ,, çünkü daha gençsin birtakım hataları da yapabilirsin.. Hoşgörüyle bakıyorum...
Arkadaşım yukardaki haberinde de Galatasaray ın transferlerinden bahsediyorsun, bizene Galatasarayın transferinde burası Sivasspor ile ilgili bir site, Biz tüm sivaslıların Sivassporu tutması gerektiğini ifade ederken inadına Galatasaray haberleri yazıyorsun, bu haberleri git G.saray sitesinde yaz burada kirlilik ve yorum kalabalığı yapma bir insanın tuttuğu takım tekdir, Ya Galatasaray dersin ya da Sivas ikisi birden olmaz lütfen duyarlı ol..

yukarıda ki yazanların hepsini sen yazdın bana abi özellikle beni gs li olmakla suçladın . bu yaptığın çok ayıp ve terbiyesizce.. bide herkese soruyorum benim konu paylaşmamdan rahatsız olan var mı yada yanlış bişey mi yazıyrm
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2012, 13:37   #94
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Üsüyoruz58Reis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Zamanında bende yazdım buralara ama kimin umrunda...Kendimiz yazıp kendimiz okuyoruz
doğru diyosun usta üstelik adamı 1 milyon tl ye bırakmaya razıymıs bolu
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2012, 16:06   #95
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Fenerbahçe Kulübü, Bucaspor'da forma giyen Salih Uçan'ın transferi için İzmir kulübüyle görüşmelere başladığını resmen duyurdu.
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda akifesk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.05.2012, 16:37   #96
izmirliyigido
Gast

Antalyaspor, Partizan takımında oynayan Senagalli golcü Lamine Diarra'yı renklerine bağladı.

Öte yandan da, Karabükspor İngiltere Championship Liginde oynayan Blackpool'de forma giyen Lomano Lualua ile 2 yıllık sözleşme imzaladı..

.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.05.2012, 18:39   #97
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mehmet Güven Eskişehir'de ;

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=905
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.05.2012, 20:31   #98
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Karabük 5 futbolcuyu gönderdi,isim öğrenemedim veya açıklanmadı.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2012, 10:58   #99
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BURSASPOR Eneramo için kesenin ağzını açtı. Timsah’ın, Sivasspor’la sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinde olan Nijeryalı golcüye yıllık bir milyon 500 bin Euro teklif ettiği öğrenildi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın raporu doğrultusunda hareket eden Bursaspor’un, Bolusporlu Ferhat Kiraz ile Antalyasporlu Ali Turan’la da görüştüğü iddia edildi.
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2012, 18:29   #100
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 510 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ve Diarra imzayı attı!

Yıldız oyuncu artık Süper Lig'de...

Medical Park Antalyaspor, Senegalli forvet Lamine Diarra ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllık sözleşme imzaladı. Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Hasan Subaşı Tesisleri'ndeki imza töreninde, Diarra ile bu sezon altıncı transferlerini gerçekleştirmiş olduklarını söyledi.

Diarra'nın Sırbistan'ın Partizan takımında 4 yıl başarılı performans sergilediğini dile getiren Akıncıoğlu, 28 yaşındaki Senegalli forvet ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını kaydetti.

Sırbistan'da Partizan ile Kızılyıldız takımları arasında ezeli rekabet olduğunu, Diarra gelene kadar 12 yıl boyunca Partizan'ın rakibini yenemediğini anlatan Akıncıoğlu, ''Diarra'dan sonraki 5 maçta ise Partizan kazanmış. Bu nedenle Sırbistan'da ''Kara Yılan'' lakabı vermişler. Gol yollarında bize büyük katkı sağlayacak'' dedi.

Akıncıoğlu, bir gazetecinin Diarra'ya verilen ücreti sorması üzerine, Diarra'nın bonservisinin elinde olduğunu belirtti. Ancak futbolcuya verilecek ücretle ilgili açıklama yapmadı.

Diarra da, Antalyaspor'a imza attığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Partizan'daki performansını Antalyaspor'da da göstereceğini vurgulayan Diarra, Türkiye'de güçlü bir lig ve kaliteli takımlar olduğunu kaydetti.

"ANTALYASPOR'A HOCA İÇİN GELDİM"
Medical Park Antalyaspor'da 26 numaralı formayı giyeceğini belirten Diarra, ''Antalyaspor'a hoca için geldim. Beşiktaş'ın ve milli takımın yıldız oyuncusuydu. Bu yüzden kolay anlaşacağız. Ben golcüyüm, gol için geldim'' diye konuştu.

Diarra'nın menajeri Edvin Kurtagic ise, futbolcuya çok sayıda teklif olduğunu, ancak Antalyaspor'dan teklif gelince hiç düşünmeden karar verdiklerini ifade ederek, ''Diarra Belek beldesindeki kamplara katıldı. Antalya'yı tanıdı. Kent de bu kararın alınmasında etkili oldu'' dedi.

Konuşmaların ardından kendisini Medical Park Antalyasporlu yapan sözleşmeyi imzalayan Diarra, yeni takımının formasıyla gazetecilere poz verdi.
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
artık, esesin, serveti, süperlig, sÜperlİg, transferler