Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aatif Fenerbahçe ile anlaştı
Alt 10.06.2016, 08:11   #11
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 357 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Aatif Fenerbahçe ile anlaştı

Aatif oyle yada boyle takimdan ayrilacakti. Transferi konusunda fenerbahce ile anlasildigini dun baskan kendisi duyurmus oldu. Ancak benim anlamadigim bu adamin transferinim hangi sartlar altinda gerceklestigini kimse bilmeden fenerbahceye satilmasina neden bu kadar tepki gosteriliyor. Demekki en iyi teklifi fenerbahce vermis onlara satmislar. Herne sartta olursa olsun atifi trabzon formasi altinda gormeyi ben istemezdim dogrusu. Atifin fenere satilmasina bu kadar karsi cikan hemserilerim. Elinizi vicdaniniza koyup dusunun. Gercekten SIVASSPORlumuyuz yok burda kizip durdugumiz gs, bjk, yada fbliyimiz. Lutfen burda baska dusunceler altinda farkli dusunuyomus gibi yorum yapmayin. Bu takim ne cektiyse trabzonspor denen kalles takim yuzunden cekti, baskan olsun oyuncular olsun trabzon yuzunden cezaevine girdi, 2 sen once kazanilmis olan avrupaya gitme hakkimiz trabzon yuzunden elimizden alindi, simdi ben cikipta 500 bin euro fazla verseydide trabzona verseydik diyemiyorum. Cunku ne fbliyim, ne gsliyim, nede bjkliyim. Bana bu dusuncelerimi paylastigim icin kizabilirsiniz ama ben sadece Sivassporuluyum.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı teyfikyasir'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aatif, aatıfın, anlat1, anlaştı, belli, fenerbahce, oldu, takımı, yeni