Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Maçı Hangi Takım Kazanır
SİVASSPOR 2.375 66,66%
Berabere 129 3,62%
Trabzonspor 1.059 29,72%
Katılımcı sayısı: 3563. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TSL-18.Hafta/ Trabzonspor-SİVASSPOR
Alt 23.01.2010, 15:11   #251
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 590 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TSL-18.Hafta/ Trabzonspor-SİVASSPOR

arkadaşlar tamam bende iğreniyorum bu tirabzondan..şu ligde en nefret ettiğim..başarısız olmasını en çok istediğim takımdır tirabzon...ama benim anlamadığım bu kadar eleştirrken biraz haksızlk mı yapıyoruz ne....adamları geçen sene ki 3-0 lık dağıttığımız maçta biletlerini aldıkları halde içeri almamış polisler..facebookta videosuda var...mecnun başkanın bu knuda blgisi var mı bilmyorum ama eger varsa çok ayıp etmiş.....bizim düşmanımız dahi olsa böyle bişy yapmaya hakkımız yok...eğer ki biz şu zamanda osmanlıyı temsil eden ender şehirlerden birisysek anadolunun kalbiysek ozaman şu sözü söylemem gerekicek...."savaştan önce düşmanına su vermektir OSMANLILIK..."...yani biz o adamların para verip bilet aldıkları halde maça almazsak adlet yerini bulur ve zirveden bir anda böyle yere çaklırız işte..adamların ahı tutmuş bize.....maça gelince onarı elrionun müthiş oyunu ile devireceğiz..rakiplermzden denizli,manisa,ankaragücü,diya rbakır ve ksaımpaşa da puan kaybettiği iin..bizim alıcagmız bir galibiyet le bir anda 3-4 sıra atlıyacağız
Alt 23.01.2010, 16:10   #252
karyola
Tecrübeli Yiğido

206 Mesajına 277 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 karyola FAZLA SÖZE GEREK YOKkaryola FAZLA SÖZE GEREK YOK

ÖNCE KOL BASTI SONRA TRABZONA VE FENERE SİVAS
karyola isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.01.2010, 17:03   #253
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Yanılmıyorsam yarın Gabriç oynamayacak.Bizim için önemli bir tehlike daha başlamadan ortadam kaybolmuş oldu böylece.
Yarın Alanzinho'yu sıkı tutarsak bence 3 puan bize yakındır.İbrahim Dağaşan ALAn'a biraz sert oynarsa çabuk pes eden bir oyuncu Alan.
Gol yemezsek,golu rahat atarız.Zira bizim takım her takıma karşı rahat ve net pozisyon bulan bir takım.Yarın da pozisyon bulacağız inallah defansımız iyi olur!
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.01.2010, 17:11   #254
Harbi Selim
Yiğido

40 Mesajına 63 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 Harbi Selim ist jedem bekanntHarbi Selim ist jedem bekanntHarbi Selim ist jedem bekanntHarbi Selim ist jedem bekanntHarbi Selim ist jedem bekanntHarbi Selim ist jedem bekannt

Alıntı:
stutgart58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar tamam bende iğreniyorum bu tirabzondan..şu ligde en nefret ettiğim..başarısız olmasını en çok istediğim takımdır tirabzon...ama benim anlamadığım bu kadar eleştirrken biraz haksızlk mı yapıyoruz ne....adamları geçen sene ki 3-0 lık dağıttığımız maçta biletlerini aldıkları halde içeri almamış polisler..facebookta videosuda var...mecnun başkanın bu knuda blgisi var mı bilmyorum ama eger varsa çok ayıp etmiş.....bizim düşmanımız dahi olsa böyle bişy yapmaya hakkımız yok...eğer ki biz şu zamanda osmanlıyı temsil eden ender şehirlerden birisysek anadolunun kalbiysek ozaman şu sözü söylemem gerekicek...."savaştan önce düşmanına su vermektir OSMANLILIK..."...yani biz o adamların para verip bilet aldıkları halde maça almazsak adlet yerini bulur ve zirveden bir anda böyle yere çaklırız işte..adamların ahı tutmuş bize.....maça gelince onarı elrionun müthiş oyunu ile devireceğiz..rakiplermzden denizli,manisa,ankaragücü,diya rbakır ve ksaımpaşa da puan kaybettiği iin..bizim alıcagmız bir galibiyet le bir anda 3-4 sıra atlıyacağız
Yiğido kardeşim. Su yok, ekmek yok, yemek yok.... Hiçbirşey yok onlara. Bizimkiler nasıl suyunu, ekmeğini ve hazır çorbasını götürüyorsa onlarda önlem alsın. Sen uzaktasın. Birgün sıcağı sıcağına yaşarsan haklı olduğumuzu anlarsın.
Alt 23.01.2010, 17:44   #255
alemdargokhan
YASAKLI ÜYE

7 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alemdargokhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar benim anlamadığım bazı şeyler var.sürekli aynı şeyler söyleniyor.25 sene önceki başarısından bahsediliyor trabzonsporun.başka hiçbir başarısı yokmuş...

25 sene boyunca neler neler başardığını yazabilrim burda ama gerek yok.sadece son 5 seneden bahsedeyim mesela.2004 ve 2005 sezonlarında peşpeşe 2 sene 2. olduk 2009 senesinde son hafta sahamızdaki maçı kazansak ligi yine 2.bitiriyorduk...ayrıca son 7 yılda 2 tane de türkiye kupası kazandık...

2.lik bizim için başarı değildir.fakat bunları niye söylüyorum biliyor musunuz?çünkü sivasspor 2 yıl fırtına gibi esmiş ya bu ligde, ilk yıl 4. oldu ve intertotoya gitti.2. yıl son hafta rakibi kaybetti diye 2. oldu.şimdi bunlar başarı oldu, ötekiler mazi oldu öyle mi?lütfen söylerken kendinizin de inanmadığı söylemlerde bulunmayın.sayfalara sığmayacak başarılarımız mazi oluyorsa sizin gözünüzde, sizin bir tane 4.lük ve bir tane 2.liğiniz şimdiden unutuldu gitti.hatırlanmayacak bile...

benim çok yakın sivaslı arkadaşlarım var, severim de kendilerini.geçen sene kazandığınız maçı sivas tribününde o arkadaşlarımın yanında izledim.ben stada girebileyim diye sivaslı arkadaşım 2 saat boyunca bana sahte kimlik ayarlamaya çalıştı.çünkü başka türlü stada giremeyecektik!!belki israilde tel aviv ile maçımız olsaydı daha kolay girerdik stada!biz o maçta dayak yemedik ama kardeşlerimiz ellerinde biletlerle dayak yediler!!!oysa sezonun ilk maçında sivaslı kardeşler trabzonda çok güzel ağırlanmıştı.bunlar benim üzüldüğüm noktalar, sizin de özeleştiri yapmanız gereken taraflar.artık bunu size bırakıyorum.

25 senelik şampiyonluğa fazla takılmayın.chelsea 50 sene sonra şampiyon oldu.inter 25 seneye yakın şampiyon olamadı, vs...

biz anadoludan şampiyon çıkmasın die bir düşüncede hiçbir zaman olmadık, olmayız da.aksine biz buna seviniriz.bir anadolu takımı daha şampiyon olursa 4 büyük değil 5 büyük olacak çünkü.yani 5 büyükler.

sivaslılara bizim kızdığımız nokta şuydu.bu forumda bile zamanında şöyle bir başlık açılmıştı.4. büyük biz olacağız!!!ben bu başlığı gördüğümde sizinle ilgili hayal kırıklığına uğramıştım.4. büyük ne demek ilk olarak, onu anlayamadım?haa kastınız bizim büyük olmadığımız ise ve 3 büyüklerden sonra 4. biz olacağız ise şunu söylemek isterim.biz 4. büyük değiliz.biz 4 büyükten bir tanesiyiz.siz şampiyon olsaydınız 5 büyükten biri olacaktınız.5. büyük olmayacaktınız.sorarım size biz 4. büyüksek, 1. büyük kim?ya da 2. ve 3. büyükler kimler?böyle bir sınıflandırma yok.bu sizin küçük düşüncenizin bir göstergesi ve TS yi görmezden geldiğinizin kanıtı.o yüzden lütfen kimin kime kin güttüğünü ya da kimin kimi kıskandığını, çekemediğini karıştırmayalım.

bu sene zor anlar yaşıyorsunuz.kızdığım, üzüldüğüm şeyler olsa da, sivasta yaşadıklarımız aklımda yer kaplasa da ben düşmenizi istemem.diyarbakırspor ve diyarbakır taraftarı olacağına bu ligde, her zaman sivasspor ve sivaslı kardeşlerimin olmasını isterim.

başarılar. . .
alemdargokhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda alemdargokhan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2010, 17:46   #256
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 590 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Harbi Selim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yiğido kardeşim. Su yok, ekmek yok, yemek yok.... Hiçbirşey yok onlara. Bizimkiler nasıl suyunu, ekmeğini ve hazır çorbasını götürüyorsa onlarda önlem alsın. Sen uzaktasın. Birgün sıcağı sıcağına yaşarsan haklı olduğumuzu anlarsın.
tmm da kardeş...biz anadolnun bagrından gelmiş bir topluguz..böyle zorulklara alışgız..ama bu lazlar süt çocukları..adammlar zora gelemz..onlara böyle davranırsak yakında 4 eylüle hiç bir ts li gelemz ve ozaman biz kimlse kavga edip kimi dövecez ...ben bundan korkuyorum...o lazları dövmek kadar zevkliii bişy yok
Alt 23.01.2010, 18:06   #257
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 923 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
stutgart58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yanlışın Var stutgart58...
Geçen Yılki Maçta Trabzonspor Bölümüne Ayrılan Bölümde Biletli Tüm Taraftarlar ALındı...
Alınmayanlar Sivasspor Tarafına Girmek İsteyen Trabzonlulardır...Bunun Kararınıda İl Spor Güvenlik Kurulu Aldı...
Bu Uygulama İlk Defada Bizde Olmadı.Beşiktaş Bursa Arasındaki Maçlardada Kimliklere Bakılıp Rakip Takım Taraftarlarının Alınmadığı Oldu Daha Önce...
Olayı Trabzonlular Çarpıtıyor Tongaya Düşmeyelim..
YARIN KAZANMALIYIZ!!!
Alt 23.01.2010, 18:12   #258
oguzhan_1616
Usta Yiğido

oguzhan_1616 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

254 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 oguzhan_1616 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Pfeil YARIN KAZANMALIYIZ!!!

3 PUAN BİZİM İÇİN ÇOK GÜZEL OLACAK!

Arkadaşlar Yarın ki oynanacak olan maçı mutlak olarak yenmeliyiz çünkü bugün Manisa yenildi ve yarın maçı kazanıp son 3 'ten kurtulmak istiyoruz.
Yarın yenersek en azından 15.olacağız ve bu moralle bi çıkışa geçmeliyiz yarın yenersek Ankaragücü-Diyarbakır Maçı olacak bu iki takımda bizim düşme hattında rakibimiz ve ikisinden biri puan kaybedecek ya da ikiside puan kaybedecek (bundan karlı çıkacak olan yine biz olacağız) Denizlispor yenildi,Manisaspor yenildi,Bursa -Kasımpaşa Maçı zor bir maç olacak bu fırsatları değerlendirmeliyiz ve Trabzonspor'u yenmeliyiz.Yarın yenersek çok güzel olacak ve de yeneceğimize inanıyorum. Hadi Yiğidolar .Yenin Şu Trabzon'u..
Cevap: YARIN KAZANMALIYIZ!!!
Alt 23.01.2010, 18:15   #259
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 927 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: YARIN KAZANMALIYIZ!!!

YARIN EN AZ 1 PUAN ALMALIYIZ ARTIK BU KADROYLA LİGİN DİBİNDEN UZAKLAŞMANIN ZAMANI GELDİ.....
Alt 23.01.2010, 18:20   #260
oguzhan_1616
Usta Yiğido

oguzhan_1616 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

254 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 oguzhan_1616 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Pfeil Cevap: YARIN KAZANMALIYIZ!!!

Alıntı:
58_babacan_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
YARIN EN AZ 1 PUAN ALMALIYIZ ARTIK BU KADROYLA LİGİN DİBİNDEN UZAKLAŞMANIN ZAMANI GELDİ.....
1 puan bizi Kesmez 3 puan alıp Trabzonlu Hamsilerin maçtan sonraki yorumlarını zevkle okumak istiyoruz.. Bordomavi.net ten İnşallah 3 puan alacağız...

Etiketler
dikkat, soldan, trabzonspor, trabzonsporsivasspor, trabzonsporsİvasspor, tsl18hafta or