Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Maçı Hangi Takım Kazanır
SİVASSPOR 2.375 66,66%
Berabere 129 3,62%
Trabzonspor 1.059 29,72%
Katılımcı sayısı: 3563. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TSL-18.Hafta/ Trabzonspor-SİVASSPOR
Alt 23.01.2010, 21:44   #271
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TSL-18.Hafta/ Trabzonspor-SİVASSPOR

akın

abdurrahman murat aubey ferhat

...............cihan.......... ......

elrio nabil i.dağaaşan(kadir) erman

..............i.şahin(kamanan) .............

muhtemel 11 bu olabilir

yedeker

agbetu
yunus
yasin
faruk
musa
keita
sivastatlıbelam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.01.2010, 22:12   #272
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

Trabzonsporu yenelim kime yenilirsek yenilelim!Şahsi görüşüm
Alt 23.01.2010, 22:16   #273
murat_n
Tecrübeli Yiğido

murat_n - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 murat_n ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Manisa nın bugün yenilmesi bizim yarın 3 puan almamız en kötü ihtimal 16. sıradan kurtulmamız demektir.
murat_n isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.01.2010, 22:24   #274
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Sivas'ta Trabzon'u canı gönülden seven birsürü insan vardı.Hatta olaylı maçyan önceki maçta TS atkısı ve Sivas formasıyla maça gelenelr bile vardı.Ts bu sevgiyi nefrete dönüştürdü.Helal olsun!
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.01.2010, 22:29   #275
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 738 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

kadroyu şu şekilde bekliyorum
_________________petkoviç(akın )_____________

abdurrahman____murat_____aubey _____ferhat___

_______________ibrahim dağaşan______________

musa aydın_______nabil taider________erman kılıç

____________ELRİO VAN HEERDEN______________

______________yannick kamanan_______________

oraya büyük harfle yazdığım ismi trabzonluların her biri adları gibi ezberleyecekler. sonra da kıyasa tutuşacaklar. ( şu adama bak ya.colman'la kıyaslasak.yok yok olmaz. alanzinhoyu denesek.oda olmaz abi bu adam bir başka.bi aleximiz olsa anca kıyaslardık.adam bizi dağıttı helal olsun.bizimkilerde transfer yaptıklarını sanıyor.). ooo unuttum tabi maçtan sonra ts lilerin forum siteleride bomboş kalacak tabi.yine büyük konuştuk sivasa karşı yine yüzümüz gülmedi nedir bu takımdan çektiklerimiz ya diye dertleşe dertleşe eve gider yatarlar.
Alt 23.01.2010, 22:47   #276
Metal Gear
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 757 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Dostum asıl sizin idark yolarınızda sorun var,hatta idrak yolunuz yok.
Başkan da TD'miz de Trabzon'un Anadolu'nun ağabeyi olduğunu,4.büyük olduğunu ikrar eyledi.Siz bunu görmeyip,internette yazan insanlara temessük ediyorsunuz!Sonra da boş boş laflar işte!
Alt 23.01.2010, 22:50   #277
Metal Gear
Usta Yiğido

Alıntı:
alemdargokhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
esas senin idrak yollarında sorunların var heralde.ben sana bizim için 2.lik başarı değildir dediğim halde sen bana bununla mı yetiniyorsunuz dedin!!!

ayrıca kayseri bir kere türkiye kupası almış, şampiyonluk yarışında olmuş falan demişsin.bırak 2. olmayı, sen bana kayseri kaç defa 3. olmuş onu göster bakalım.o zaman hak verecem sana.ama şimdiden söylim fuzuli yere araştırma bulamazsın...

sen kendin söylemişsin ya ki sizin bütçeniz kat kat yüksek diye, sorgula bakalım bunu bizim bütçemiz niye daha yüksek diye?bunun cevabını bulduğun zaman anlayacaksın zaten farkı.(kendi kendini ele verdin.)

liverpool senelerdir şampiyon olamıyor premier ligde.fakat sürekli kafada yer alıyor.büyüklüğünden de birşey kaybetmiyor.ayrıca bizim hiçkimsenin 2. takımı olmak gibi bir isteğimiz yok.sivasspor hepinizin 2. takımı ya sen onunla karıştırdın heralde!!!

ben samimi şekilde bir mesaj attım.şuan yanımda sivaslı arkadaşım var.az önce dışarda 58 plakalı bir araba gördük.yanlarında durduk, selamlaştık, maça gelecek misiniz dedim.fakat korktular heralde, gelmeyeceğiz dediler : )
öyle hepinizin falan diyerek,adamın damarına basma!Anadolu'da onlarca insan FB'yi GS'yi,ya da BJK'yi tutuyor da neden TS'yi tutmuyor gıcık gidiyor?Bu durumu düzeltmek için neler yaptınız,onalrı küçük görmek,ezik demekten başka?

Her maça gelemeyen korkmuş oluyorsa eğer,geçen sene Sivas'a gelen 700-800 TS'li dışında alan tüm Trabzonlular korkaktı sonucunu mu çıakrmalıym?
Alt 23.01.2010, 22:54   #278
Shan58
Tecrübeli Yiğido

173 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 Shan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
alemdargokhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

sen kendin söylemişsin ya ki sizin bütçeniz kat kat yüksek diye, sorgula bakalım bunu bizim bütçemiz niye daha yüksek diye?bunun cevabını bulduğun zaman anlayacaksın zaten farkı.(kendi kendini ele verdin.)
Trabzon'un bütçesi sürekli borçla iş yapmasından dolayı yüksek.
TS'nin 100 milyon TL borcu varken sivas'ın 10 milyon TL nakiti ve bir o kadarda alacağı vardır.
Yani şu an sizden daha iyi konumda.

Ayrıca en az 100 TL'ye sonucu belli olan GS, FB ve BJK maçı izlettirecek taraftar bulursan iyi bütçe yaparsın.
Nasıl olsa GS, FB ve BJK'ye yenileceğiz niye biz hem yenileceğimiz hemde üzüleceğimiz bir maçı izlemek için 100 TL ödüyoruz enayimiyiz diyen bir taraftar kitlesi olmadığı içinde bütçesi biraz daha iyi.

Büyük takımsınız ama Bin kişilik taraftara oynayan bir kasımpaşa bile kadar olamıyorsunuz.
Onlar bile GS, FB ve BJK'yı yenebiliyorken siz daha bir kez bile istanbul takımlarını yenemediniz.
Birde anadolunun abisiyiz diyorsunuz. abimiz bir kez olsun şu Istanbul takımlarını yensin bizde abi diyelim ama en son kaç sene önce yenmiştiniz ben hatırlamıyorum.

Sizde öyle bol keseden para saçan ve çok paraya kötü futbolcu alan yönetimler olduğu müddetçe sizin büyüklüğünüz maziden öteye geçemez.
Shan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.01.2010, 23:11   #279
alemdargokhan
YASAKLI ÜYE

7 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alemdargokhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Shan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Trabzon'un bütçesi sürekli borçla iş yapmasından dolayı yüksek.
TS'nin 100 milyon TL borcu varken sivas'ın 10 milyon TL nakiti ve bir o kadarda alacağı vardır.
Yani şu an sizden daha iyi konumda.

Ayrıca en az 100 TL'ye sonucu belli olan GS, FB ve BJK maçı izlettirecek taraftar bulursan iyi bütçe yaparsın.
Nasıl olsa GS, FB ve BJK'ye yenileceğiz niye biz hem yenileceğimiz hemde üzüleceğimiz bir maçı izlemek için 100 TL ödüyoruz enayimiyiz diyen bir taraftar kitlesi olmadığı içinde bütçesi biraz daha iyi.

Büyük takımsınız ama Bin kişilik taraftara oynayan bir kasımpaşa bile kadar olamıyorsunuz.
Onlar bile GS, FB ve BJK'yı yenebiliyorken siz daha bir kez bile istanbul takımlarını yenemediniz.
Birde anadolunun abisiyiz diyorsunuz. abimiz bir kez olsun şu Istanbul takımlarını yensin bizde abi diyelim ama en son kaç sene önce yenmiştiniz ben hatırlamıyorum.

Sizde öyle bol keseden para saçan ve çok paraya kötü futbolcu alan yönetimler olduğu müddetçe sizin büyüklüğünüz maziden öteye geçemez.
trabzonsporun borcu 94 milyon tl.geliri 70 milyon tl.yeni yayın geliri ile bu rakam 100 milyon tl 'lere yaklaştı...manchester united, real madrid , galatasaray gibi kulüplerin de borcu var.hem de dünya kadar borç.ama bu bir döngüdür, ona göre de gelirleri var.sivassporun elinde para var, onunla bişe yapamıyor, çünkü yaparsa çark dönmeyecek.

trabzonda maç biletleri o kadar pahalı değil.derbi maçlarda 30 tl den başlar biletler.attın ama tutturamadın.

biz istanbul takımlarını çok yendik kardeş.sana istatistik dökebilirim ama gerek yok.ama sana ucu dokunan bir galibiyet hatırlatayım; intertotoya gitmenize sebep olan maç!!!

ben az önce 58 plakalı araç gördüm ve tamamen dostane şekilde yanlarına gittim.fakat tırstılar, ben de üzerlerine gitmek istemedim.olay bundan ibaret.

kimseyi galeyana getirmek gibi bir derdim yok.ben birşeyler yazdıkça kin dolu cevapların sayısı artacak heralde.o yüzden daha yazmayacağım, zira yazarsam git gide kötüleşecek bu durum.

son olarak her iki takıma da başarılar.iyi olan kazansın...
alemdargokhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 23.01.2010, 23:24   #280
Metal Gear
Usta Yiğido

İfade eksikliği olan bir cümleyi bin defa okusam aynı şey anlaşılır!

Çıkmasını istediğim ilk 11:

Akın
Apo
Murat
Aubey
Ferhat
Nabil
Kadir
Musa
Erman
Elrio
Kamanan

Oyunun gidişine göre Cihan,Agbetu ve İbo da girmeli!
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
dikkat, soldan, trabzonspor, trabzonsporsivasspor, trabzonsporsİvasspor, tsl18hafta or