Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Maçın Ardından
Alt 19.03.2016, 23:40   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Maçın Ardından

Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, sahada verdikleri mücadelenin ve emeğin karşılığını alamadıklarını belirterek, "Oynadığımız oyuna ve girdiğimiz pozisyonlara yazık günah" dedi.

Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, 1-0 mağlup oldukları Trabzonspor karşılaşmasının ardından düzenlediği basın toplantısında, mağlubiyeti hak etmediklerini belirterek, "Maçın ardından analizci arkadaşıma maçın istatistiklerini çıkarmasını istedim. 14 tane pozisyonumuz var ve 8 tanesi net pozisyondu ama 1-0 mağlup olan bir Sivasspor. Hak etmediğimizi düşünüyorum. Günah, gol yollarında daha dikkatli olmamız gerekiyor.

Sadece oyun açısından memnunum, skor olarak memnun değilim. İyi oynayan bir Sivasspor var ama burada bunu sonuca yansıtmamız gerekiyor. Bu şekilde rakip takımı yakalamışken af etmeyeceksiniz. Buradan yenip gideceksiniz. İyi oyunumuzu devam ettireceğiz. Kenarda beraberliği beğenmezken, şu kötü bu kötü diye oyunculara bir şey söyleyemem çünkü ilk devre top göstermedi çocuklar. Oyun anlamında futbolunda bir şeyi var hazmedemiyorsunuz. Günah diyorum sadece yazık. Şans da, beceriksizlik de demek istemiyorum ama futbolda bu var. Aklımıza da geldi atamıyorsak gol de yiyebiliriz dedik" ifadelerini kullandı.

'Neye yazık, neye günah diyorsunuz ?' şeklindeki soruya ise Bakkal, "Bize, takıma yazık diyorum. Oynadığı futbola yazık. Fazla bir şey diyemiyorum. Oynadığımız oyuna yazık. Girdiğimiz pozisyonlara yazık. Günah" cevabını verdi.

'Ligin geri kalan bölümünü nasıl görüyorsunuz?' şeklindeki soruya ise Bakkal, "Geldiğim günden beri hep iyimser bakıyorum. İçerideki maçlarımız kazanacağız devam edeceğiz. Herkes kadar bizim de şansımız var. Niye şansımız var. İyi oynuyoruz. Kötü oynasak kabul edeceğim. Pozisyona girmezsek, üretmesek, derim ki bundan sonraki maçlar bizim için tehlike ama her takımı yenecek güçteyiz ve devam edeceğiz. Bu maçı almamız gerekiyordu. Bir şut ile gol yedik. Bunun üzerine başka bir yorum yapmanın alemi yok zaten. Yok oyuncu değişikliği oldu. Yok baskı yediniz. Ne yapacağım ben Trabzon'da 14 tane pozisyona girip de 14 tane mi atacağım" dedi.

Bu haftadan sonra 15 günlük milli takım arası olduğunu hatırlatan Bakkal, "2-3 gün izin yapacağız. Ondan sonra takımla tekrar beraber olacağız ve devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Maçın Ardından
Alt 19.03.2016, 23:48   #2
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Maçın Ardından

''Ne yapacağım ben Trabzon'da 14 tane pozisyona girip de 14 tane mi atacağım''
Bu bile Mesut Hocanın farkını gösterir..
Trabzon istediği kadar kötü olsun ...İstatistiklere bakılsın son 10 yıldır Sivasspor Trabzonda böyle oynamışmı
Kaldıki bu müsabakadan 3 puan beklentim yoktu ama Ts bu kadar kötü iken neden olmasın demiştim...Kayıp olan bir şey yok arkadaşlar..Takım anladığım kadarıyla mücadele ediyor...Kalan haftalara hep birlikte bakacak ve gülümseyeceğiz ..tüm kalbimizle...
Alt 19.03.2016, 23:58   #3
furkancfc
Tecrübeli Yiğido

furkancfc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

414 Mesajına 689 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 furkancfc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İyi olan biz deplasmanda kaybediyoruz, kayseri hem içerde hem dışarda kaybediyor. Şurdan 3 puan çıkarmış olsak kayserinin ipini çekecektik.
furkancfc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2016, 00:10   #4
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
furkancfc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İyi olan biz deplasmanda kaybediyoruz, kayseri hem içerde hem dışarda kaybediyor. Şurdan 3 puan çıkarmış olsak kayserinin ipini çekecektik.
Kayserinin ipini Biz kayseriyle oynayacağımız maçta çekeceğiz kardeş ...emin ol buna
Alt 20.03.2016, 00:20   #5
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Her hafta aynı lafları dinleye dinleye sezon sonunu getireceğiz. Mesut hoca ibrahim akını, Hasan Kabze yi beklenti içine girerek oynattigi sürece daha çok pozisyon harcariz...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda antik58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.03.2016, 07:55   #6
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 349 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dünkü oynan futbol dan ben asiri derecede tatmin ve mutlu oldum. Sivasspor artık önünü görebilen bir takım oldu.
Atıf kendine çeki düzen vermek zorunda atamayınca daha kötü ve bencil oynuyor.
Burhan bu takımda kalan 8 haftada direk 11 oynayacak bir kaç oyuncudan biridir.

Ben kendi adıma söylüyorum dünkü oynanan futbolu mücadeleyi hırsı kaybetmediğimiz sürece düşmeyiz allahın izniyle.
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda NöOReaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.03.2016, 08:09   #7
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir maçta eğer takım gol pozisyonuna giremiyorsa,şut çekilemiyorsa,rakibe boyun eğiliyorsa,hoca eleştirilebilir,bu mağlubiyette mesut hocanın zerre kadar suçu yok,geldiğinden beri takımın oyunundaki değişimi görmemek nankörlük olur,golüde mesut hoca atacak değilya,trabzon deplasmanında %80 gol ihtimali olan 6 7 pozisyon buluyorsan ,kaleciyle karşı karşıya 3 net pozisyon buluyorsan atcaksın ,yoksa atamayana atarlar kuralı işler,özellikle 1.devrenin sonuna doğru 1 2 gol atılsaydı,bugün Trabzonspor camiası fena karışırdı,hem rakibide matematiksel olarak işin içine çekerdik,hami hocayı gönderirlerdi,bu moralsizlikle 6-0 6-1 skorlarının rövanşıda alınırdı,sergen giderkende sivasda böyle üstün oynamıştık,mesut hocada trabzonda iyi oynattı takımı,sıkıntı takımdaki bazı oyuncuların vurdumduymaz ve beceriksizliğinde,yılların tecrübesi atıf,tanese,hasan,burhan,böyle net pozisyonları harcamamalı,1 ts galibiyeti sivassporu kesin ligde bırakırdı olmadııı maalesef,kalan haftalar için umudumu koruyorum,milli arada inşallah toparlanmış olarak döneriz,bursa,antep,akhisar,ge nçler,başakşehir maçlarını kazanırsak ligde kalacağımıza yürekten inanıyorum,diğer kayseri bjk,fb maçlarından bile galibiyet çıkartacağımıza inanıyorum ,forvetsizliğin,sol açıksız<lığın ceremesini çekiyoruz,devre arasında şöyle at gibi 2 zenci alınsa bugün 30 puanda olurduk,yönetim ve okan hoca bozuntusu sağolsun ne yapalım .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.03.2016, 09:09   #8
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 829 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

oyundan memnundum. böyle oynayın düşerseniz düşün. canınız sağolsun. trabzon kalecisi günündeydi. trabzonu sahadan silen bir sivasspor vardı. hepinizin gözlerinden öpüyorum.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.03.2016, 09:09   #9
Mustafaley58
Yeni Yiğido

2 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Mustafaley58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Maçın adamları kalecilerdi. Bizimki 25 metreden gelen topu 1 metre yanından geçen topa müdahale edemedi, Trabzonunki belkide 5 net golu çıkardı. Burada sorulması gereken asıl soru as kalecimiz Setkus neredeydi ? baktım sakatlık, cezalılık durumu yok Mesut Hocama bunu sormalı KOrcana 2-3 top geldi. 1 gololdu, geçen hafta Kasımpaşa maçında 2.yarıda da o olsaydı yenemezdik Saygılar
Mustafaley58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Mustafaley58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.03.2016, 09:34   #10
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mesut Hoca hemen farkını ortaya koydu Sergen ve Okan ile harcanan zamana yazık oldu. Takıma en büyük katkıyı sağlayan Mehdi'yi kadroya dahi almayan hocalar yönetti bu takımı.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mishka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ardından, maçın