Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tek Şartım Hedef Belirlemek
Alt 14.04.2013, 00:22   #31
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tek Şartım Hedef Belirlemek

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sezon sonu hocayla yollar ayrılmalı, bu işin tadı kaçtı artık. Yeni sezonda ya Ertuğrull Sağlamla anlaşılmalı yada Ümit Özatla.
Ertugrul saglam gelmez. Büyük ihtimalle ya Bjk ya da K.Pasa'nin yeni hocasi olur.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2013, 07:51   #32
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 738 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bu haberde Gençlerbirliği maçında ve daha önceki maçlarda takımımız aleyhine yapılmış hakem hatalarına da değiniyordu. ama maalesef daha kendi sitemizde bu bölümü bulamıyoruz ki dış kaynaklarda bulalım. düzeltme yapıp o bölümüde eklerseniz sevinirim.

Dün oynanan Sivasspor-Gençlerbirliği maçında hakem Süleyman Abay’ın Tosic yerine Erman Zec’e gösterdiği sarı kart hakkında da konuşan Rıza Çalımbay, ''Bir sürü takım çalıştırdım ben ilk defa bir takımın bu kadar mağdur edildiğini, ezildiğini gördüm. Geçen hafta da yaptılar ondan sonraki haftalarda da yaptılar. Dünkü pozisyonu Süleyman Abay göremiyorsa bence çok ayıp. Haydi orta hakem göremedi yardımcı görsün. Yardımcı göremedi dördüncü hakem görsün. Eğer hiç kimse pozisyonu göremiyorsa bu iste kasıt aramak lazım. Bu kadar hakem hatasının üst üstte gelmesi kadar yanlış bir şey yok. Şu anda bütün takımlar kritik maçlar önemli maçlar oynuyor.

Buradaki en büyük sıkıntı benim dışımda burada konuşan kimse yok. Bende konuşmak istemiyorum. Benim işim teknik direktörlük. Saha dışında konuşmak yorum yapmak bana düşmez ama maalesef yapmak zorunda kalıyoruz. Normalde bu olayın üstüne gitmek lazım bilemiyorum. Abay’ın verdiği kararın üzerine gideceğiz''

Hiçbir futbolcu “Ben faul yaptım” diye ortaya çıkmaz

''Dünkü Tosic’in pozisyonunda kural hatası mı hakem hatası mı var onu bilmiyorum. Ama olayın üstüne gitmek gerekiyor.

Çünkü bunu görmemeleri büyük bir hata ve Gençlerbirliği’nin kendi oyuncusu “ben yaptım” diyerek kendini ortaya atıyor.

Hiç bir oyuncu faulü ben yaptım diye kolay kolay ortaya çıkmaz . Orada bir şeyler olduğu belli. Bunları vermeleri gerekiyor yazık. Eski hakemlerimiz gibi değiller. Şimdiki hakemlerimiz Anadolu takımıyla büyük takım maç oynayınca inanılmaz derece de etkileniyorlar.''

''Böyle basit hakem hataları ligi inanılmaz bir yere götürür''

''Bu takıma yapılmayan kalmadı. Başımıza gelmeyen kalmadı. Benim kalecimi attılar. Oyuncuyu kaleye geçirdim.

Hakemin normal görmesi gerekenleri görmüyorlar. Faulü görmeyebilir, herkes hata yapabilir ama bunları görmüyorsa diyecek bir şeyim yok. Ben mesela her maçtan korkuyorum artık ben kimseye hakemleri de kötülemek istemiyorum ama bir hakemin yapabileceği ne kadar hatalar varsa sezon başından beri bizi buluyor.'' dedi.
Alt 14.04.2013, 08:15   #33
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Rıza Hoca yeni sezonda burada olmaz.Bu iki taraf içinde iyi olur.Artık bu işin suyu çıktı.Takımda büyük bir revizyon lazım.Ama bu da iyi bir Hoca ile olur
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2013, 09:04   #34
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bize 'Bir yanım Sivasspor'da kaldı,Sivasspor'u birgün şampiyon yapacağım' diyecek bir hoca lazım. Rıza hocamızdan şu sözü beklerdim:
'Evet,BJK'de birgün gene çalışmak isterim,ama,Sivassporla şampiyonluk yaşadıktan sonra'.
Yeni Türkü'nün bir şarkısı vardı...
'Ya dışındasındır çemberin,ya da içinde yer alacaksın. Kendin içindeyken,kafan dışındaysa,çaresi yok kardeşim her akşam içip kederlenip meyhane masalarında kahrolacaksın...'
Artık sezon sonu çemberin içinde misin,dışında mısın kararını ver hocam.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2013, 09:50   #35
onurcngr
Yiğido

onurcngr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 onurcngr FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu yaz sivasspor için çok yoğun geçecek, hoca kalacak mı, hangi futbolcularla yeni sözleşme imzalanacak, yeni transferlerimiz kim olacak, yönetim hoca futbolcular taraftar tek yürek olacak mı, taraftar bilincimiz değişecek mi vb.sorularına çözüm aranacak lig bitmesiyle. herşey sivassporun menfaatleri doğrultusunda sonuçlanır inşallah
onurcngr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2013, 10:10   #36
alibababali
Yeni Yiğido

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alibababali FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tek sartim hedef belirlemek derken ne demek istiyor bazi arkadaslar tamamen kinci yaklasiyor su anda ligde bulunan onsekiz takim icinde en zayif butceli takim sivasspor ikinci yari baslarken takimlarin ne transfer yaptigina iyi bakmak lazim kaldiki en cok sivasin transfere ihtiyaci vardi iki tane genc arkadas alindi bunlar maska takimda olsa kadroya bile giremez iki liraya bilet olurmu sadece sivasda var iki liralik bilet genede sitat dolmuyor gelenlerde sadece kufur icin geliyor riza burdan giderse issizmi kalir saniliyor hangi antrenor gittigi takimin taraftari eger oyle biri araniyorsa eski bir futbolcu takimi calistirsin bulent uygun iki yil uste oynadi sonra takim sampiyonlar ligine kalmisken takimi dagitti zamanimiydi biraz mantikli yorum yapalim elinizden operiz ama kinsiz ve sadaca mac yorumu yapalim bu takim sadece birilerinin degil tum sivaslilarin
alibababali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2013, 10:55   #37
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sezon sonu hocayla yollar ayrılmalı, bu işin tadı kaçtı artık. Yeni sezonda ya Ertuğrull Sağlamla anlaşılmalı yada Ümit Özatla.
Ertuğrul Sağlam güzel olur da Ümit Özat bu takım için faicanın ötesine gider
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58fatihcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.04.2013, 12:57   #38
tekdoktiri
Tecrübeli Yiğido

tekdoktiri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 tekdoktiri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valah hoca sende takımda bu şehre deilde halka fazla alışmışlar başkasını taşımaya devam ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ha babab de babam devam,,,,,,,,,,,
tekdoktiri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.04.2013, 13:46   #39
58megayigido
Tecrübeli Yiğido

58megayigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 58megayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kupada 4 takim kalmis ve bunlardan birisi sivasspor Fakat sivassporun teknik trektoru riza calimbayy fenerbahceyi favori goruyor diyecek bir sey bulamiyorum
Alt 14.04.2013, 15:17   #40
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ya tamam fener güçlü rakip ama yenecek gücümüz var de. Arkadaş td olan sensin bu işi bilecek konuşmayı bilecek sensin. Biz mi söyleyelim illa. Sen takımına güvenmiyor musun yoksa? Güvenmiyorsan zaten kümeye de düşeriz kupayı da.....
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
belirlemek, hedef, tek, Şartım