Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay iki forvetin peşinde
Alt 26.06.2012, 20:41   #21
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çalımbay iki forvetin peşinde

Alıntı:
HALIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
su ana kadar 19 yorum yapilmis

18'1 olumlu ve pozitif

1' olumsuz ve negatif

troll !
napalım gardaş koyun gibi milletin peşinden mi gidelimmm
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.06.2012, 20:43   #22
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

hakkaten aatif (bulgar oyuncu dedikleri ama aslen fas'li bulgar liginde oynuyor)

çok begendim grosicki'nin saçsiz versiyonu adeta !

kyle lafferty (kuzey irlandali forvet) boyu çok uzun her iki ayagininda iyi kullaniyor ! uzun boylu tam bir pivot forvet ! harika bir oyuncu son vuruslari super

ezechiel ndouassel tipik yillardir surdurdugumuz mehmet yildiz tarzi guçlu ayaginda topu tutabilen forvet begendim açiksasi eneramo'u aratmaz bence

bu 3 futbolcu kastediliyordur insallah

ayrica yonetimden bir ricam olacak erhan guven'in yerine daha iyi bir sagbek alinsaydi keske bu sorunu bi haledemedik gitti
Alt 26.06.2012, 20:47   #23
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
napalım gardaş koyun gibi milletin peşinden mi gidelimmm
seni bir turlu çozemedim gardas iyimisin kotumusun belki de sen sivasspo'u çok sevoyrsun senin tarzin aci seyler soylemek sonuçta "dost aci soyler derler"

ama biraz olumsuz olmayi birak kalbini ferah tut hersey guzel olacak bizim için merak etme !

sana bir tavsiyem olacak site'ye hergun girme mesela arada sirada gir tahmin edebiliyorum canin sikiliyordur transfer haberi gormeyince birde bakmisin gunun birinde bombalar patlamis ! daha ne diyim sana gardas
Alt 26.06.2012, 20:56   #24
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 821 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
seni bir turlu çozemedim gardas iyimisin kotumusun belki de sen sivasspo'u çok sevoyrsun senin tarzin aci seyler soylemek sonuçta "dost aci soyler derler"

ama biraz olumsuz olmayi birak kalbini ferah tut hersey guzel olacak bizim için merak etme !

sana bir tavsiyem olacak site'ye hergun girme mesela arada sirada gir tahmin edebiliyorum canin sikiliyordur transfer haberi gormeyince birde bakmisin gunun birinde bombalar patlamis ! daha ne diyim sana gardas
Ben artık akifesk den ümidi kestim bir tane olumlu mesajı yok benim okuduğum içim kararıyo yorumlarıyla
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.06.2012, 21:16   #25
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Riza hoca,sag bek Ugur´a okadar güveniyorki bu bölgeye Ugur´un yedegi olarak Erhan´i aldi.Yasi itibariyle Ugur artik yoruluyor.Iki forvet oyuncusunun alinacagini söyleyen Riza hoca´ya sormak lazim.Pedriel ve Abdülkadir ne zaman forma sansi bulacak?Birde Kadir ve Doga bir devre halinde degisimli oynayacaklar,bu bugünden belli.Fakat defansa taze bir kan mutlaka gerekli.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.06.2012, 21:18   #26
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Reden Cevap: Çalımbay iki forvetin peşinde

Alıntı:

peki gardaş görüşürüz. transfer olursa beni çaldır
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı akifesk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.06.2012, 21:24   #27
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

hayırlısı neyse o olsun yeterki sivassporumuz sert adam gibi oynasın gerisi gelir
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.06.2012, 00:58   #28
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Haberde adi gecen Bulgar oyuncu aslinda Bulgaristan'da oynayan Aatif Chahechouhe.

Bulgar sitelerine göz attim. Aatif Chahechouhe'in adi gecen hafta Trabzonspor ile gecmis (ilgilendiklerini sanmiyorum)

Düne ait haberde ise 600 bin euroluk bonservis karsiliginda Sivasspor ile prensipte anlasildigini ama Borgas takimin hocasi Aatif Chahechouhe'i takimda tutmak istedigi icin transferin gerceklesmeyecegini yaziyorlar.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.06.2012, 04:55   #29
münihliyigido58
Tecrübeli Yiğido

münihliyigido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

378 Mesajına 771 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 münihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISI

---------ndouassel
lafferty----erman----cerny
-------kadir----aatif
hayro-navratil-rajnoch-ugur
-----------korcan

lafferty haberi sacmalikti düsünüyorum, tabi gelse cok sevinirim, ayni anda grosicki'yi vermemiz lazim bence. aatif'i kadirin yaninda görüyorum. defansif ve ofansif ortasahayi birbirine baglayan bir oyuncu olarak, anlatabildiysem.
münihliyigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Çalımbay iki forvetin peşinde
Alt 27.06.2012, 06:17   #30
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Çalımbay iki forvetin peşinde

Sivasspor'un teknik direktörü Rıza Çalımbay, ''Bir Bulgar orta saha oyuncusu ile 2 forvetin peşindeyiz. İnşallah bu hafta bitireceğiz'' dedi.

Çalımbay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Kadroyu güçlendirmek için çaba sarf ettiklerini vurgulayan Çalımbay, ''Bir an önce transfer yapmamız gerekiyor'' ifadesini kullandı.

Transfer listelerinde bazı oyuncuların olduğunu anlatan Çalımbay, bir Bulgar orta saha oyuncusu ile 2 yabancı forvetin peşinde olduklarını belirterek, ''İnşallah bu hafta bitireceğiz'' diye konuştu.

Yeni sezona Bolu ve Avusturya'da yapacakları kamplarla hazırlanacaklarını ifade eden Çalımbay, 28 Haziran'dan itibaren futbolcuların sağlık kontrolü ve gerekli testlerden geçeceğini, ardından Bolu Gerede'de çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Bolu kampında 1, Avusturya kampında ise 4 hazırlık maçı yapacaklarını belirten Çalımbay, yeni sezona iyi başlangıç yapmak istediklerini kaydetti.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Çalımbay, forvetin, iki, peşinde