Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Böyle Birşeyi Kim Yapabilir
Alt 21.05.2011, 00:58   #31
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Böyle Birşeyi Kim Yapabilir

Bence olacak en kötü şeylerden birisi de Trabzonluların sivasspor tarafından bilet alıp, "şampiyon anadoludan", ya da "şampiyon trabzon" diye bağırmaları, ya da fenerlilerin sivas tarafından bilet alıp "şampiyon fener" diye bağırmaları olabilir. bu şekilde bizim futbolcularımızı sanki sivasspor taraftarı şu takımı şampiyon istiyor gibi gösterip futbolcularımızın motivasyonlarını kendi istekleri doğrultusunda değiştirmek isteyebilirler.

bu konuda hem maçı statta izleyecek sivasspor taraftarlarına hem de rıza çalımbaya çok iş düşüyor. hiçbir sivassporlu taraftar, şampiyon şu takım olsun diye bağırmayacaktır, bağıranlar ise susturulmalıdır. bu yönde slogan atan da sivassporlu değildir!
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2011, 02:17   #32
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Böyle Birşeyi Kim Yapabilir

BÖYLE BİR PROVAKOSYON olması ihtimali bana göre çok kuvvetli,eğer sivassporun gücü fb yi yenmeye yada berabere kalmaya yetmezse ,olaki sivassporun 1 gol atmış olduğunu düşünün ,fb nin ******** oyunculaları mehmet topuz yada alex sin ziyayı tokatladığını düşünün zaten güçleri o efendi çocuğa yeter ,sedatında gelip alexse kafa attığını düşünün,tribünlerdeki fb yalakalarının sahaya ineriz ananızı ....riz dediğini,vede aslen trabzonlu nüfus cüzdanında istanbul yada başka şehirli olan 50 kişinin sahaya inip hakemi bıçakladığını düşünün bunu sarhoş **** fb yalakalarıda yapabilir , maç iptal edilir, sonuç ne olursa olsun hükmen mağlup sayılır ts de yenerse şampiyon olur ,başka şanslarıda kalmadı bana göre .
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2011, 08:22   #33
mars12
Yeni Yiğido

7 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mars12 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BÖYLE BİR PROVAKOSYON olması ihtimali bana göre çok kuvvetli,eğer sivassporun gücü fb yi yenmeye yada berabere kalmaya yetmezse ,olaki sivassporun 1 gol atmış olduğunu düşünün ,fb nin ******** oyunculaları mehmet topuz yada alex sin ziyayı tokatladığını düşünün zaten güçleri o efendi çocuğa yeter ,sedatında gelip alexse kafa attığını düşünün,tribünlerdeki fb yalakalarının sahaya ineriz ananızı ....riz dediğini,vede aslen trabzonlu nüfus cüzdanında istanbul yada başka şehirli olan 50 kişinin sahaya inip hakemi bıçakladığını düşünün bunu sarhoş **** fb yalakalarıda yapabilir , maç iptal edilir, sonuç ne olursa olsun hükmen mağlup sayılır ts de yenerse şampiyon olur ,başka şanslarıda kalmadı bana göre .
senaryo yetenegenize hayran kaldim.Hic bir FENERBAHCELI dost kulüp SIVASA küfür etmez.Alex TÜRKIYEYE gelmis en efendi futbolcularin basinda gelir hangi ters veya rakip futbolcuyu tahrik edecek yada sakatlayacak haraketini gördünüz ?

Kimse meraklanmasin iki dost kulübün mücadelesinde olay falanda cikmaz olay cikarmak isteyenler baska takim taraftarlari olur olursa SIVAS veya FENERBAHCE taraftari olay cikarmaz bundan eminim.
mars12 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2011, 09:43   #34
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
mars12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hakaret etmeye gerek yok saha disinda iyi olsak 2006 da denizlide gecen senede kendi sahamizda sampiyonlugu vermezdik FENERBAHCE yazmak cokmu zor yada hic yazma o takim de oda yeter hakaret etme!

SIVASIDA seviyorum FENERBAHCEYIDE sana danisacak degilim!
Senin gibileri insanın midesini bulandırıyor biliyor musun! Gökkuşağı gibi ya da ortada kalmışlar gibi olma delikanlı ol tek takım tut!! burda büyük harflerle fener5çe yazıp durma kanıma dokunuyor senin gibilerin varlığı "SİVASLIYIM (gs,fb,bjk farketmez bunlardan biri) X takımı tutuyorum, Sivasspor da memleketimizin takımı destekliyoruz tabi" diyenler o nefret ettiğimiz tranzonluları size tercih ederim sizden o derece tiskiniyorum!!!!
Alt 21.05.2011, 09:53   #35
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 920 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu senaryoya film bile çekilir. Tebrik ederim.
Alt 21.05.2011, 10:04   #36
edipalperen58
Acemi Yiğido

edipalperen58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 495 edipalperen58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BİZ KİMİZ

Sevgi büyüktendir, sanma ki gönülden özleyen biziz.

Önünde var değişmez bir senaryo, rol oynayan biziz.

Başımızda etten iki mercek, sanırız gören biziz.

Var bir hikmet, dilini oynatıp söyleyen can biz miyiz?

EY gerçek insan olan güzel insan! biz acaba kimiz?

Artık karar ver ne ayaksın sen

Biz yiğidoyuz bıraksan istanbul yakalığını
edipalperen58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2011, 10:14   #37
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

millet olarak komplo teorileri üretmeyi ne çok seviyoruz bir şampiyonluk için adamların düştügü durumlara bak
Alt 21.05.2011, 10:28   #38
mars12
Yeni Yiğido

7 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mars12 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ReFRaCToRY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Senin gibileri insanın midesini bulandırıyor biliyor musun! Gökkuşağı gibi ya da ortada kalmışlar gibi olma delikanlı ol tek takım tut!! burda büyük harflerle fener5çe yazıp durma kanıma dokunuyor senin gibilerin varlığı "SİVASLIYIM (gs,fb,bjk farketmez bunlardan biri) X takımı tutuyorum, Sivasspor da memleketimizin takımı destekliyoruz tabi" diyenler o nefret ettiğimiz tranzonluları size tercih ederim sizden o derece tiskiniyorum!!!!
kullandigin üslup nedeni ile sana cevap vermek bile istemiyorum kullandigin kelimlerle dolu yazini bir daha oku tamammi kardesim?
mars12 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2011, 11:22   #39
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Böyle Birşeyi Kim Yapabilir

Alıntı:
mars12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
senaryo yetenegenize hayran kaldim.Hic bir FENERBAHCELI dost kulüp SIVASA küfür etmez.Alex TÜRKIYEYE gelmis en efendi futbolcularin basinda gelir hangi ters veya rakip futbolcuyu tahrik edecek yada sakatlayacak haraketini gördünüz ?

Kimse meraklanmasin iki dost kulübün mücadelesinde olay falanda cikmaz olay cikarmak isteyenler baska takim taraftarlari olur olursa SIVAS veya FENERBAHCE taraftari olay cikarmaz bundan eminim.
ASLINDA BU sitedeki fb yalakalarıyla polemiğe girmek istemezdim,onları görünce sivaslı olduğumdan pişmanlık duyuyorum,utanıyorum,dost klüp küfür etmez demişin demekki kadıköyde hiç sivas maçı izlememişin ,50000 **** ve yavşağın 1 avuç sivasspor taraftarına 90 dak küfrettiğini,mehmet topuz denen karıkılıklı yavşağın ,ceyhuna hakemin 1mtre önünde yumruk attığını da bilmezsiniz,alexsin ,futbol zekasına ve yeteneklerine lafım yok,kadıköyde hakemin gözü önünde ziyayı tokatladınıda bilmezsin ,eğer omaçta hakem adilik yapmasaydı kırmızıyı verseydi o maçta fb görürdü ,abd ve israil bize ne kadar dostsa ,fb de okadar dosttur,sivassporun bu ligde dostu yoktur,sivassporun dostu başka takım yalakalığı yapmayan ,yazkış destek olan yiğidolarıdır,duymayanlar için tekrar söyliyim fb nin sivaslılara yaptığı en meşhur küfür HEPİNİZ O.ÇOCUĞUSUNUZ.bende aynen o küfürü yapan fbli taraftar bozuntularına iade ediyorum.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.05.2011, 11:29   #40
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

mars12 yine söyleyeyim. belliki tutuştunuz. yalakalık yapman hiç bir şeyi değiştirmeyecek.
sizi o sahada yenip perişan edeceğiz.
birde Sivaslıyım diyorsun utanmadan.
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
birşeyi, böyle, kim, yapabilir