Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Umut'a Merhaba ( Sivasspor hakkında Köşe ya
Alt 10.05.2009, 18:37   #1
dede58
Yiğido

dede58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

123 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dede58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Umut'a Merhaba ( Sivasspor hakkında Köşe ya

Alıntı:
tuzlugollu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BIZIM ISYANIMIZ TAKIM SAMPIYON OLAMAMIS DIYE DEGIL BIZIM ISYANIMIZ BULENT HOCANIN SACMALIKLARINA ONUN FUTBOL BILGISI KENDINI BAGLAR BIZ TARAFTARIZ BIZI SONUC ILGILENDIRIR SEVINIR VEYA UZULURUZ AMMA BU SEKIL DELIM BI VAZIYETTE OLMASINA DITEM EDIP KIZIYOZ YOKSA BULOLAR MEMOLAR GIDER BAKI KALAN SIVAS SIVASSPORDUR YOK KIMSE SIVASSPORA KIZMIYO BENCE BU TEPKILERI HEPSI HOCAYA IYI GUZEL HAS EMEKLERI VAR TAMAM AMA SHOWMAN LIK YAPMANIN BI ANLAMIYOK FUTBOLCULARDAN COK HOCANIN KENDINE CEKI DUZEN VERMESI GEREKIYO...INSALLAH YANILIRIZ VE SIVASSPOR SAMPIYON OLUR CUNKU BUNA EMIN OLUN BIDAHA BU BASARILARI YAKALAYACAK UMUDUMUZ KALMAZ IKI SENEDIR AYNI HUSRANI YASATTIGINA NE DEMELI BIDAHAKI SENEYEDE KALIRSA HOCALIKTA SAKIN DEMESINKI DESTEK MESTEK CART CURT BENCE EN BUYUK YIKINTIYI HOCA YAPMISTIR TARAFTAR UZERINDE SIKIYSA DENIZLI HOCA GIBI SAMPIYON OLAMAZSAK BIRAKIRIM DESIN AMA DIYEMEZ CUNKU ONUN SIVAS ADINA DEGIL KENDI ADINA HESAPLARI VAR VE BU YUZDEN TAKIM BU DURUMDA EMIN OLUNUZKI HIC BI OYUNCUMUZ SAMPIYONLUGU ISTEMIYOM DIYEMEZ BIZIM OLDUGU KADAR ONLARINDA EN BUYUK HAYALI BUDUR AMMA ONLARA VERILEN TAKTIKLER VE YANLIS OYUNCU SECIMIDIR BIZI BU DURUMA GETIREN.....
Denizli hocanın yaşı ile Bülent hocanın yaşı arasında fark var. Daha yeni bir geleceğe sahip olmuş insan bu sözü diyerek neden kariyeri ile oynasın. Oynanan oyunlar belli. Bu oyunların içinden kendisini ateşe atmak ahmaklık olur. Hem diyorsun ki kendisi için yapıyor. Bize bu tarz hocalar lazım zaten. Başarıya aç hocalar lazım. Bak bu tavrıyla iki sene üst üste şampiyonluğa oynama zevkini yaşadık.
Alt 10.05.2009, 19:36   #2
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
dede58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Merhaba sevgili dostlar.

Bildiğiniz gibi iki haftadır üst üste yenilgi aldık ve liderliği kaptırdık. Ligin bitimine üç hafta kala bütün umutlarımızı yitirmişiz ve şampiyonluk elden gitmiş gibi davranamayız. Eğer böyle davranacaksak takımımıza haksızlık etmiş oluruz. Biz Şampiyonluk zevkini iki sene üst üste yaşama şansını bulduk. Bu duyguyu yaşattıkları için minnettar olmalıyız Sivassporumuza. Şuan bakıyorum federasyona, bu haftaki maç programını açıklamışlar ve Cumartesi gününe tek maç olarak bizim maçı vermişler. Diğer takımları Pazar gününe vermişler. Şampiyonluğa iddaası kalmamış takımlarıda Pazar gününe vermişler. Şampiyonluğa giden takımların yıllardır aynı gün ve aynı saatte oynatılan maç sistemi bir anda değişilmeye başlatıldı. Neden? Çünkü; anadolunun devi Sivassporumuzun şampiyonluğa oynaması İstanbul takımları için büyük bir ayıptı. Avrupaya gitmesi ülkemiz için sakıncalıydı. Benim anlayışıma göre değil bu zihniyeti taşıyanların anlayışana göre böyleydi. Bu yüzden oyunların içine sokmamak olur mu? Mesela Federasyon bir yandan, Basın bir yandan, ve bu iki tarafın gölgesinde kalan taraftarımız bir yandan şuan sivassporumuza yüklenmiş durumdayız. Bu oyuna ortak olmaya başlamışız farkında değiliz. Basın şuan Sivas'ta yas ilan etmiş. Umutsuz fotoğraf kareleri ile umutsuzluğu aşılamaya çalışıyor Sivasspor taraftarlarına. Sivasspor umutsuz olsada taraftarın umutsuz olma lüksu yoktur. Çünkü umutsuzluklarını hatırlatacak taraftardır ve bu umutsuzluk hastalığını iyileştirecekte Sivasspor Taraftarıdır. Şimdi bu oyunlarıda bozacak kitlenin bizim olduğumuzu anladıysak ne duruyoruz. Hadiyin takımımıza destek vermeye. Onlara bu oyunun içinde olmadığımızı ve sizlerinde buraya kadar emeğinizi yok ettirmemeniz için bizlerle yürüme zamanı geldiklerini Futbolcularımıza anlatma zamanı geldi. Ve hadiyin Klubümüzü Şuan Sivasta bulunan taraftar gruplarımızın acilen klubümüze ziyarete gidip hemen umut aşılaması gerekiyor. Unutmayın bütün güç aslında bizim elimizde. Bu oyunu yok edeceklerde biziz. Biz Sivaslıyız. Yiğidin Harman olduğu memleketteniz. Bunu şuana kadar gösterdik. Yiğido olduğumuzu herkes biliyor. Bu kadar basit oyunlarda mı yıkılacağız. Ben inanıyorum... Peki ya sizler?

Saygılarımla

GÖKHAN DOĞAN
Bizler dün Antalya'da Sivaslılar Derneği'nde maç bitiminde kahrolduk,3 maçı kazanıp Gençlerbirliği maçından sonra takımımız Sivas'ta şampiyonluk turu atarken Antalya'da nasıl kırmızı beyaz bayraklarla konvoy yapacağımızı hesaplıyorduk.Top yuvarlaktır diyoruz,3 tane topumuz girmeyince girmiyor,direklerden dönüyor,KONYA deplasmanında 2 ,Fenerbahçe kupa maçında 2 topumuz direkten döndü,bunun adı şanssızlıktır,takımımız dün ilk yarıda tamam kötü bir futbol oynadı ama 2.yarıda gerçekten güzel futbol oynadık,gerekli golleri atamadık.Ben hala fikstür olarak Beşiktaş a göre daha avntajlı olduğumuzu düşünüyorum,Beşiktaş ın 2 deplasman maçı düşmeme mücadelesi veren Ankaragücü ve Denizli ile deplasmanda,diğeri ise derbi maç Galatasaray ile.Ama bakıyorumda bizim taraftarlarımızın bir kısmı şimdiden şampiyonluk ümidini kaybetmiş.İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı bu sezon bizim en önemli maçımızdı,tamam taraftarımızda önceki yıllara göre bir gelişme var ama,ne olurdu o statta 90 dakika boyunca herkes ayakta olsa,90 dakika boyunca bir uğultu olsa,rakip daha maç başlayınca puan almasının mucize olduğuna inansa,Biz önce taraftarlık görevimizi tam yapalım,ondan sonra eleştirmeye hakkımız olsun takımı.Ben bizim futbolcularımızın önmüzdeki 3 maçı da kazanabileceklerine inanıyorum.Futbolcularımız karakterli insanlar.Ama bize büyük başarılar,gururlar yaşatan,kendisine minnettar olduğumuz Bülent Uygun birazcık basına az konuşsun,sivri demeçler vermesin,Sivasspor için antipati oluşmaya başladı kamuoyunda,bizler gurbette bunu net olarak görebiliyoruz,Sivasta olsak belki kendi içimize o kadar farketmeyebiliriz.
Futbolcularımızın yüksek karakterleri ile kalan 3 maçta gerekli puanları alacaklarına ve Beşiktaş ın yaşayacağı puan kayıpları ile şampiyonluğa ulaşacağımıza sonuna kadar inanıyorum
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı mnt3'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.05.2009, 22:43   #3
dede58
Yiğido

Alıntı:
mnt3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bizler dün Antalya'da Sivaslılar Derneği'nde maç bitiminde kahrolduk,3 maçı kazanıp Gençlerbirliği maçından sonra takımımız Sivas'ta şampiyonluk turu atarken Antalya'da nasıl kırmızı beyaz bayraklarla konvoy yapacağımızı hesaplıyorduk.Top yuvarlaktır diyoruz,3 tane topumuz girmeyince girmiyor,direklerden dönüyor,KONYA deplasmanında 2 ,Fenerbahçe kupa maçında 2 topumuz direkten döndü,bunun adı şanssızlıktır,takımımız dün ilk yarıda tamam kötü bir futbol oynadı ama 2.yarıda gerçekten güzel futbol oynadık,gerekli golleri atamadık.Ben hala fikstür olarak Beşiktaş a göre daha avntajlı olduğumuzu düşünüyorum,Beşiktaş ın 2 deplasman maçı düşmeme mücadelesi veren Ankaragücü ve Denizli ile deplasmanda,diğeri ise derbi maç Galatasaray ile.Ama bakıyorumda bizim taraftarlarımızın bir kısmı şimdiden şampiyonluk ümidini kaybetmiş.İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı bu sezon bizim en önemli maçımızdı,tamam taraftarımızda önceki yıllara göre bir gelişme var ama,ne olurdu o statta 90 dakika boyunca herkes ayakta olsa,90 dakika boyunca bir uğultu olsa,rakip daha maç başlayınca puan almasının mucize olduğuna inansa,Biz önce taraftarlık görevimizi tam yapalım,ondan sonra eleştirmeye hakkımız olsun takımı.Ben bizim futbolcularımızın önmüzdeki 3 maçı da kazanabileceklerine inanıyorum.Futbolcularımız karakterli insanlar.Ama bize büyük başarılar,gururlar yaşatan,kendisine minnettar olduğumuz Bülent Uygun birazcık basına az konuşsun,sivri demeçler vermesin,Sivasspor için antipati oluşmaya başladı kamuoyunda,bizler gurbette bunu net olarak görebiliyoruz,Sivasta olsak belki kendi içimize o kadar farketmeyebiliriz.
Futbolcularımızın yüksek karakterleri ile kalan 3 maçta gerekli puanları alacaklarına ve Beşiktaş ın yaşayacağı puan kayıpları ile şampiyonluğa ulaşacağımıza sonuna kadar inanıyorum
Kesinlikle katılıyorum sana kardeşim.
Alt 10.05.2009, 22:44   #4
dede58
Yiğido

Denizli,Ankaragücü Beşiktaşa kök söktürecek Sivassporumuz şampiyon olacaktır. Bugünün tarihini not edin.Bizler inandık
Alt 10.05.2009, 22:48   #5
izmirliyiğido35
Usta Yiğido

izmirliyiğido35 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

258 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 715 izmirliyiğido35 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

herkeste niye karamsarlık var anlayamadım daha ligin bitmesine 3 hafta var bi maç iki maç yenildik diye herkes topa tutuyo yendiğimizde iyi yenildiğimizde kötülersek takımı o zaman biz taraftar olamamışız demek ki rakiplerimiz bize laf atabilir ama biz kendi takımımıza ve tüm sivasspor çalışanlarına laf atmayalım lütfen... yoksa sivassporumuz için çok kötü olur...saygılar

hep destek tam destek
sonuna kadar sivasspor...
Alt 10.05.2009, 23:43   #6
dede58
Yiğido

Alıntı:
izmirliyiğido35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
herkeste niye karamsarlık var anlayamadım daha ligin bitmesine 3 hafta var bi maç iki maç yenildik diye herkes topa tutuyo yendiğimizde iyi yenildiğimizde kötülersek takımı o zaman biz taraftar olamamışız demek ki rakiplerimiz bize laf atabilir ama biz kendi takımımıza ve tüm sivasspor çalışanlarına laf atmayalım lütfen... yoksa sivassporumuz için çok kötü olur...saygılar

hep destek tam destek
sonuna kadar sivasspor...
İstisnalar çıkabiliyor. Herşeye rağmen Sivasspor
Alt 10.05.2009, 23:56   #7
58ÖREN58
Tecrübeli Yiğido

58ÖREN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 58ÖREN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

umutsuzluk odane sonmaca kadar hatta son sanıyeye kadar umutluyum ben ankaragucu /2/bjk/01/bjk/0/gs/0/denızlıspor/2/bjk/0/olay tamam şampıyon sivassporrrrrrrrrrrrrrrrrrr
58ÖREN58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 01:43   #8
dede58
Yiğido

Arkadaşlar Beşiktaş en az 4 en fazla 9 puan kaybedecektir Boşuna fazla sevinmesinler.
Alt 11.05.2009, 03:02   #9
yigidokarizma
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 yigidokarizma ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

yiğido0058 arkadaşıma katılıyorum böyle hemen cellat kesilip hocayı ve futbolcuları idam etmek ne kadar doğru hanginiz bu kadar bir başarıyı bekliyodu alex ferguson manunun başına geldiğinde hep başarılımı oldu bülent hocada ısrarcı olup böyle bir başarıyı gerçekleştirmesi beklenebilir adam 200 bin dolarlık futbolcularla şampiyonluğa oynattı adam ne diyo takımda şampiyonluk görmüş bitek ben varım diyo böyle bir kadroyla buraya geldi hala herşeyde bitmiş değil ukala denizliye haddini bildirebiliriz yeterki birlik olalım yeterki destek olalım takımı yalnız bırakmayalım bu sene olmazsa seneye olur yeterki hep zirvede olalım bu yıl olmadı diğer yıl olmadı diğer yıl olur ama inanalım ve bülent hocayı destekliyelim sivas bu ligin 5 yıl sonra manusu olabilir bir yol ayrımın dayız dikkatli olalım bir başarısızlıkla hocayı asmayalım sivasın şu anda tek yurt dışına açılan kapısı sivasspordur HEP DESTEK TAM DESTEK TÜRKİYENİN MAN. UNITEDININ ÖNÜNÜ TIKAMAYIN ÇEKİLİN YADA AT GÖZLÜKLERİNİZİ ÇIKARIN SAYGILAR...
yigidokarizma isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.05.2009, 04:27   #10
aslanefe58
Yiğido

85 Mesajına 145 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 aslanefe58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

belediye maçında kahroldum. yenildiğimize değil taraftarımızın haline. maalesef kombine yüzünden bir yıldır aynı adamlara katlanıyorum. adam aynen şunu diyo...vay efendim şampiyon olacağız diye bunu ümitlendirmişler madem olmayacakmışız küme düşsek daha iyiymiş..sonrasında da ne küfürler futbolculara ne hakaretler..yaa ayıptır beee hiç mi vicdan hiç mi insaf yok bu adamlarda..
sadece bi örnek verelim daha dün süper ligin gediklisi olan sakarya (ki biz o günlerde üçüncü ligdeydik!!!) bugün ikinci lige düştü. eskiye göre üçüncü lig aslında..girin bakın tüm taraftar sitelerinde ikinci yarıda 30 puan alan futbolcularını alkışlıyorlar..takımlarına inançlarını yazıyorlar..hiç kimse ulan bilmemneler madem düşecektiniz bize niye ümit verdiniz gibi saçma bi şey söylemiyor. ama burdan herkese söz veriyorum bu takım şampiyon olduğunda (ki kesin olacak!!!) arkamdaki o üç beş herif sevinirlerse hele de futbolculara iyi bi şey söylerlerse vallahi ağızlarını burunlarını kıracam!!!!
her zaman her yerde en büyük sivas!!!!!
aslanefe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda aslanefe58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
hakkında, köşe, merhaba, sivasspor, umuta, yazısı