Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Mağlubiyeti Haketmedik
Alt 03.03.2013, 18:34   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Mağlubiyeti Haketmedik

Çalımbay: Mağlubiyeti hak eden bir futbol oynamadık.

Sivaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ligde Bursaspor'a 1-0 yenildikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, "Önceki maçlarda olduğu gibi bu maçta da mağlubiyeti hak eden bir futbol oynamadık." dedi.

Perşembe günü oynadıkları Ziraat Türkiye Kupası maçından sonra bugünkü mücadelenin daha önemli olduğunu da belirten Çalımbay, şu değerlendirmeyi yaptı:

"Puanlar almamız gerekiyordu. İyi başladık. Penaltıya bir şey demiyorum, buna kızmıyorum. Benim kızdığım Beşiktaş maçında net penaltımız verilmezken burada küçük bir dokunmayla penaltı verildi. Üzüldüğümüz bu oldu. İki takım da galibiyete oynadı. Bizim de net pozisyonlarımız oldu ama atamadık.

Bizim bir hatamızla Bursaspor golü buldu. Riske girdik ve Bursaspor daha çok pozisyon bulmaya başladı. Önceki maçlarda olduğu gibi bu maçta da mağlubiyeti hak eden bir futbol oynamadık. Yapacak bir şey yok. Daha kaybedilmiş bir şey yok. Puanları telafi etmek için elimizden geleni yapacağız."

GROSİCKİ: DURUM İÇ AÇICI DEĞİL

Sivassporlu oyuncu Kamil Grosicki, ilginç bir maç oynadıklarını belirterek, "Biz daha iyi oynadık ama talihsiz bir gol yedik. 3 maçtır aldığımız mağlubiyetlere çok üzüldüm. Durum hiç iç açıcı değil bizim açımızdan. Ayağıma darbe aldım ama çok önemli bir şey olduğunu sanmıyorum." diye konuştu.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Mağlubiyeti Haketmedik
Alt 03.03.2013, 18:39   #2
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Mağlubiyeti Haketmedik

yeter artık yeterrrrrrrrrrrrrr! ayıptır ya her hafta aynı laflar aynı hikayeler...çıkıp yaptığım yanlış ve anlamsız hayrettin değişikliğiyle maçı verdik demiyorsun, diyemiyorsun da aynı şeyleri geveliyip duruyorsun!!! herkes izledi maçı maçta bırak mağlubiyeti hakedecek bir oyunu , futbol adına hiç bişey yoktu, bursa da bişey oynamadı sadece senin yaptığın süper değşiklikle maçı aldılar!!!

ayıptır yeter ya bari her maç sonrası çıkıp aynı masalları anlatmayın yeterrrrrrrrrrrrrrr!!
Alt 03.03.2013, 18:43   #3
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Gırtlağına kadar hak ettik! Tam bir bombasın rıza çalımbay. ziyayı,hayrettini kadiri kupa maçında niye oynattın. hadi oynattın bu maçta hayrettini niye sahaya sürdün. adam tam saatli bomba. Birde Sivassporu küme düşürürse o z aman tam olacak,hayrettini uzaya göndersende sivası kimse kurtaramaz
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.03.2013, 18:48   #4
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza Hoca ... Bir bilemedin iki hafta sonra takımı ilk aldığın yerde olacak. Senden isteğimiz eğer sende bizim gibi Sivas'lı ve Sivasspor'lu isen. Bu haftalarda gelecek bir Teknik Direktör'ün takıma taze kan olacağını düşünüp sitifa etmendir. Bu takımın Antalya'yı Sivas'ta yeneceğini düşünmüyoruz. Ve o maçın sonucunun Sivaslı olan SENİN açından kırıcı olmasını istemiyoruz. Bizi buna ZORLAMAMAN dileğiyle...
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.03.2013, 18:49   #5
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Rıza hoca bizim bir hatamızla Bursaspor golü buldu demiş o hataya sende ortaksın hocam, Hayrettin'den başka değişiklik yapma şansımız yokmuydu vardı ama yapmadın Hayrettin'de ısrar ettin.

Geçen hafta Uğur yaktı bu haftada Hayrettin oh babam ne güzel.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.03.2013, 18:56   #6
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

mağlubiyeti hak eden biri varsa o da sensin hoca
Onlar ne biçim değişikliklerdi öyle
Rakibin ümidi yokken kendi kendimize herifleri yıldız yaptık
Yerinde iyi oynayan ziyanın yerine sarı kartlı ne zaman ne yapacağı belli olmayan hayrettinı tuttun oyunda ve çekirge 3.de golü yedirdi bize
Borjanı bazen defans yaparken gördüm
Tek başına bursanın hücum adamlarıyla baş etti kaç tane %100lük topları çıkardı
Ama bir yerden sonra borjan da kurtaramıyor
Geçen sezonki sivası geri istiyoruz hocam gol çok yiyen ama fazlasını atan bir sivasspor istiyoruz
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sivaslıadem'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.03.2013, 18:56   #7
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Biz Hatice´yemi ,yoksa neticeyemi bakacagiz.Keske kötü oynasaydikta hanemize bu üc mac icin 9 puan yazdirip gelecek yilin hesaplarini yapabilseydiniz.Kupa mesaisine daha fazla zaman ayirabilseydiniz.Ama nerede....
Hocam kaybettigimiz bu üc mac bize birsey göstermistirki,oda yabanci oyunculardan Navratil,Grosicki ve Eneramo´nun sizinle bir problemi varmis gibi geliyor bana.Isteksiz oynamalari,en kücük bir harekette sakatlanmalari takimi yalniz birakmalari ve Navratil´ín ceza alani icerisindeki penalti pozisyonu normal degil....

BASKAN YETIS,SIVASSPOR UCURUMUN ESIGINDE......
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.03.2013, 18:57   #8
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

mağlubiyeti hak eden biri varsa o da sensin hoca
Onlar ne biçim değişikliklerdi öyle
Rakibin ümidi yokken kendi kendimize herifleri yıldız yaptık
Değişikliklerin takımı geriye götürdü ve rakip lehine kritik hamleye dönüştü
Yerinde iyi oynayan ziyanın yerine sarı kartlı ne zaman ne yapacağı belli olmayan hayrettinı tuttun oyunda ve çekirge 3.de golü yedirdi bize
Borjanı bazen defans yaparken gördüm
Tek başına bursanın hücum adamlarıyla baş etti kaç tane %100lük topları çıkardı
Ama bir yerden sonra borjan da kurtaramıyor
Geçen sezonki sivası geri istiyoruz hocam gol çok yiyen ama fazlasını atan bir sivasspor istiyoruz
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslıadem'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.03.2013, 18:58   #9
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

üç haftadır kaybediyoruz hocamız daha kaybedilmiş bişey yok diyor hocam üç haftada dokuz puan kaybettim unuttuysan hatırlatayım.
Alt 03.03.2013, 19:08   #10
alboran
Yiğido

alboran - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 282 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 436 alboran FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ayıptır be adam ayıptır.sen maçın başında kamil sakatlanınca oyuna hayrettin.i alarak kaybettin bu maçı benim gözümde.bu nasıl bi korkaklık,yüreksizliktir ? takımın gol yiyeceği belli üst üste kaç pozisyona girdiler.sen o anlarda oyuna müdahale etme saçma sapan bi gol yedikten sonra aklına en azından hücum yeteneği olan bir kanat oyuncusu koymak gelsin.daha geçen hafta sen değil miydin beşiktaş kalecisi mcgregor bugün o kadar kurtarış yaptığına göre biz bugün baya iyi oynamışız diyen ? soruyorum bugün sivasspor adına sahanın en iyisi kimdi ? kesinlikle milan borjan sahanın en iyisiydi.araştırın bugün topla en çok oynayan 2-3 sivasspor oyuncusundan biridir borjan.sen hangi yüzle maçı kaybetmeyi haketmedik diyorsun ? yahu borjan.ın hızlı başlattığı aatif.ın güzel kontrol ettiği güzel de bi pas verdiği pozisyonda.ziya.nın aptalca kaçırdığı gol dışında doğru düzgün pozisyonumuz yok.onu da geçtim biz sahada pas yapamıyoruz ki.rakip pres yaptığından değil.senin oyuncuların boş alanda topu taca vuruyorlar.hayrettin,kadir,erm an ve niceleri kaç isabetli pas yapmış acaba ? koca maç boyunca rakip takım kalecisine sadece bi pozisyonda iş düşmüş ve sen kaybetmeyi haketmedik diyorsun ya pes.hepsini geçtim sezon başından beri en rahat skorlarda bile oyundan çıkarmadığın eneramo.yu 1-0 gerideyken oyundan çıkarıyorsun ya ben sana ne diyim.risk al be adam risk al artık ligin dibindeki takımlar bile deplasmanda 3 puan için sahaya çıkıyor.sen hala 0-0.a yatış derdindesin.yahu sezon başından beri bu takım hiçbir maçta çift forvet oynamadı.nolurdu şu maçta defanstan birini çıkarıp yerine piech.i alsan.ama olur mu sen bu maçı 1-0 bitirdin ya sana 2 puan hediye ettiler değil mi ? ben hayatımda oyunu bu kadar kötü okuyan hatta okuyamayan bi hoca daha görmedim.bu takımda grosicki haftaya oynayamayacak durumdaysa hayrettin.i gelecek hafta ilk 11.e mi koyacaksın ? cevabı belli değil mi tabiki de 11.e koymayacaksın.ama maç içinde böyle takımı defansif odaklı yapacak bi değşikliği rahtça yaptın.işte sen bu kadar yüreksiz ve korkaksın.
alboran isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alboran'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
haketmedik, mağlubiyeti, rapor, zamanı