Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...
Alt 03.11.2014, 15:44   #71
pacino58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 pacino58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...

işiniz gücünüz yokmu sizin mide bulandırmayın burda potansiyel hoca adayıymıs .... ulan carlos şuanda bosa cıksa en az 10 takım sıraya gırer sen taraftarlıgını yapta gıt stada bagır bosluk doldurrr.... düşerde de cıkarsa da carlos laa o kadar ..carlos istifa da ederse ilk ben giderim ne olur sıvası bırakma diye
pacino58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.11.2014, 16:03   #72
58hayati
Tecrübeli Yiğido

58hayati - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58hayati isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ir Sivasspor´lu olarak böyle bir konunun gündeme getirilmis olmasina gercekten cok üzüldüm.Son dakikikalarda gol arama yerine Rize´ye karsi defans yapsaydik beraberlikle ayrilabilirdik.Kendi sahamizda beraberligi nasil düsünebilirdik üstelik rakip Rize ise. Ileriye atilan bir top ve Costa´nin bu oyuncuyu kacirmasi ile yenik duruma düstük diye hoca degisikligini düsünmemiz ne derece dogru.

Sivasspor güzel futbol oynuyor fakat rakipler bizi cözdü.Ziya´nin önünde Aydin sitilinde bir oyuncunun olmamasi Ziya´nin oynadigi futbolu cirkinlesririyor.Yani önündeki mesafe cok büyük.Aydin gecen yil Ziya´dan aldigi topu ice katederek serbest pozisyonda oynayan Aatif´a veriyor ve gol yollarinda firsatlar cogaliyordu.Burhan´in oynama alani cok daha genisti.Oysa bu yil rakipler daha önde defans yaparak Burhan´i etkisiz hale getiriyorlar.Cicinho´nun bindirmeleride forvetler tarafindan degerlendirilmeyince isimiz ölü toplara kaliyor.Ölü toptan gol bulabilirsek maci kazaniyoruz.

Carlos´un tek sucu transferlerden sonra bu yönetimle yola devam etmis olmasiydi.Sivasspor´lu taraftarlarin tek istegi vardi yönetimden oda kaliteli bir santrafor alinmasiydi.Yönetim bunu gerceklestiremedi.

Carlos´un gitmesini gündeme getirenler bu yazilanlarin sanal alemde tercümeye cevrilmesi olanagini hicmi düsünmezler.Carlos bu takimi düzlüge cikarir ama ciktiktan sonrada bir saniye Sivasspor´da kalmaz buda biline.

Is isten gecmeden bu acilan konunun bu siteden kaldirilmasi tek temennim, aksi taktirde
bu yazilanlardan teknik kadroda etkilenirse takimimiz dönüsü olmayan bir yola girer.

Sivasspor´un basinda teknik direktörü vardir ve görevini icra etmektedir...Panige gerek olmadigi düsüncesindeyim.

Iyi günler dilegiyle.
58hayati isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.11.2014, 19:24   #73
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Carlos kalmalı,

Batuhan KARADENİZ-İbrahim TORAMAN gitmeli.
Alt 03.11.2014, 22:21   #74
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Bayram degil, seyran degil Yerel TV'ler Yilmaz Vural'i telefonla stüdyoya bagladiklarina göre muhtemelen yönetim hoca adaylari aramaya baslamistir diye düsünüyorum.

Ihtimaller:

*1. ihtimal: Eskisehir macindan 3 puan -> Balikesir maci Carlos'un kader maci olur
*2. ihtimal: Eskisehir macindan 1 puan -> Carlos istifa edebilir
*3. ihtimal: Eskisehir macindan 0 puan -> Carlos istifa eder/görevinden alinir ve milli mac arasinda yeni hoca takimin basina gecer.

yazdiklarim bilgi degil, tahmindir ve beni baglar.
Alt 03.11.2014, 23:00   #75
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Carlosun yandaşıda var karşısında olanıda..Şahsım adına ilk geldiği günden bu yana düşüncelerimde olumlu hiç bir gelişme olmadığı yöndedir..Yani hoca olarak yetersiz görmüştüm halada öyle..Ama emin olunuz Carlosu desteklemiş olsam bile böyle bir konu açıldığı için arkadaşa kızmaz aksine teşekkür ederdim..Düşünceler konuşulur tartışılır..Fikirler beyan edilir...Katılan olur olmaz ama nihayetinde emin olunuz doğru bir iş yapılmış olur..Ben arkadaşın açtığı konu için değil burada açılmış her konunun Sivasspor için gerekli olduğunu düşünüyorum..
Alt 04.11.2014, 08:17   #76
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
pacino58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
işiniz gücünüz yokmu sizin mide bulandırmayın burda potansiyel hoca adayıymıs .... ulan carlos şuanda bosa cıksa en az 10 takım sıraya gırer sen taraftarlıgını yapta gıt stada bagır bosluk doldurrr.... düşerde de cıkarsa da carlos laa o kadar ..carlos istifa da ederse ilk ben giderim ne olur sıvası bırakma diye
pardon beyefendi??!?! neden rahatsız oldunuz anlamadım. carlos'un ve yönetimin görevi sivasspor'u başarılı kılmaktır, en azından ligde tutmaktır.

sivasspor'un kırmızı çizgisi ligde tutunmaktır. eğer ligde tutunamayacak duruma gelmiş isek hem yönetim hem carlos'un hesap vermesi gerekir. kısa vadede yönetimin gitmesi takıma zarar verecek ise, o halde üzülerek söylüyorum ki, biz de kısa vadeli plan yapıp kendimizi kurtarmaya bakmamız lazım.

eskişehir maçından üç puan alamazsak, içine gireceğimiz girdabın büyüklüğünü düşünebiliyor musunuz? şahsi görüşüm eğer eskişehir maçından üç puan ve balıkesir maçından bir puan alamayan carlos kovulmalıdır (gelinen durumun büyük oranda sorumlusu yönetim olmasına rağmen!).
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2014, 09:27   #77
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Potansiyel Hoca adayları da ne demek yahu? Tamam maçları izlerken sinir krizine giriyorum ben de çoğumuz gibi ama öyle hemen hoca gitsin demek ayıp.. Mevzunun asıl sebebi yönetimin finans açısından sıfır risk anlayışı ve kasamızdan para çıkmasın diye aldığı saçma sapan oyuncular (Bknz:Utaka, Batuhan, Chirisantus).
Alt 04.11.2014, 12:56   #78
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Böyle bir oturum açılmamalıydı...Kusura bakmayın ama yanlış olmuş bence.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2014, 17:14   #79
özmen58nadim
Acemi Yiğido

özmen58nadim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 499 özmen58nadim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

öncelikle tüm yiğido lara selamlar ;
Bu konunun açılmış olması çok alakasız,çirkin ve nahoş bir durum.
Bu konuyu açan site yetkilisi , ya çok cahil yada futbol ile uzaktan yada yakından alakasız biri olduğu düşünce içindeyim.
Evet kulüp olarak kötü günler yaşadık ve yaşamaya da devam ediyoruz , fakat bu geçici bir süreçtir elbet takım silkinip kendine gelecektir.
Carlos ile geçtiğimiz sezonu unutmadık , ismi lazım değil Türk futbolunu UEFA şikayet eden bir külüp yüzünden avrupa ligine hak ettiğimiz halde katılamadık.Bu başarı carlos ve talebelerinin başarısıydı unutmayalım, aynı kadro ( bir kaç oyuncu hariç ) aynı yönetim aynı hoca.
Tama diyelim carlos un aklı karışık belkide aklında daha başka külüpler var bu kötü gidişatın bir sebebi olamaz olmamalı.
Farz edelim ( carlos gitmek istediği için ) takımı çalıştırmıyor her maça , değişik 11 lerle çıkıyor ; bu hemen Carlos un ipini çekmeye asla sebeb olamaz .biz pedze inin çalıştırdığı dönemde küme düşmekten son haftalarda kurtulmuştuk uunuttunuzmu ? 'O' dönemde bile hoca gitsin X biri gelsin sesleri çıkmazken , şimdi ligin hemen başı sayılabilecek bir dönemde Carlos gitsin Yılmaz Vural gelsin sesleri çok çirkin çok yakışıksız ve çok alakasız.
Sayın Yılmaz Vural , şimdiye kadar hangi takımı abad etmişti SİVASSSPOR gibi büyük bir camia için ; adı anılıyor , kişiliğine kimsenin tek bir kelime bile etme hakkı yoktur ( o bana ) düşmez. ama antrönörlük karnesi vasatın altında olan bir hocanın tekrar ediyorum karnesi vasatın altında olan bir hocanın SİVASSPOR gibi büyük bir camiada ( bu sözlerimden sonra belkide üyeliğim silenecek ama umrumdadeğil ben içimden geleni yazacağım ) 3/5 çapulcu ( sivas) düşmanının burada bu konuyu açmasını esefle kınıyorum.
özmen58nadim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.11.2014, 17:59   #80
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Yapilan yorumlari okuyorum da cogu duygusal..
Ama futbolda duygusalliga yer yoktur, futbolda dün de yoktur.
Eger ortada bir basarisizlik varsa, futbolculari gönderemeyecegin icin
fatura hep hocalara kesilir.
Eger yönetimler faturayi hocaya kesmezse, biliyorlardir ki hedef tahtasinda kendileri olacaktir. O yüzden faturalar hep hocalara kesilir.

UEFA kupasini kazandiran Fatih Terim'i Gs iki defa basarisizliktan kovmadi mi?
2 sene üst üste sampiyonluga oynatan Bülent Uygun ligin 7. haftasinda sadece 1 puan topladi diye kovulmadi mi?

Eger yönetim ve hoca kendilerinden cok memnunlarsa ciksinlar medyanin karsisina ve su aciklamalari yapsinlar:

1- Yönetim: PTT ligine dahi düssek hocamizla yola devam edecegiz
2- Carlos: Sezon sonu bitecek olan sözlesmemini simdiden x sene daha uzatiyorum.

bunlari yapabiliyorlar mi? Hayir, cünkü onlarda futbolun kurallarini iyi biliyorlar.
Futbolda dün yoktur arkadaslar bunu bir kenara not edin.

Etiketler
adayları, carlos, hoca, istifa, muamması, potansiyel, yeni