Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > 3. Lig takımları

3. Lig takımları 3. Lig takımları hakkında

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bülent Uygun Nilüferspor'da
Alt 01.11.2009, 21:22   #32
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Bülent Uygun Nilüferspor'da

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bazı arkadaşlarımız bülent uyguna gösterilen saygı ve sevgiyi yalakalık olarak değerlendirmesi çok üzücü önce kendinize sonra bulunduğunuz 50 bin kişlik bir sivasspor.comdaki arkadaşlara saygılı olmalısınız kim kimi severse hürdür sizdenmi izin alacak eğer rahatsız olan varsa bu konuya yorum yapmaz olur biter siz kim oluyorsunuzda insanlara yalaka deme cesaretini kendinizde buluyorsunuz futboldan azıcık anlasaydınız bülent uygunun Sivassporumuza yaptığı hizmetleri emekleri bir cırpıda silip atmazdınız sivassporumuzu türk futbol tarihine altın harflerle yadıran bir spor adamına bu nefretiniz nerden kaynaklanıyor belli sizin gibi düşünenler sivassporumuzu günü birlik sevenlerdir bülent uygunu sevmeyebilirsiniz ama bırakında sevenler sevsin sizi hiç alakadar etmez sizleri saygılı olmaya davet ediyorum hoşgörüyü elden bırakmayalım kendinize söylenmesini istemediğiniz kelimeleri başklaları için kullanmayınız aksi taktirde karşı cevap çok ağır olur
Altıntaş Hocam benim bu zaman kadar yazdığım mesajların hemen hemen hepsine bir bakın bakalım;hiç B. UYGUN'u acımazca eleştiren mesajımı gördünüz mü?Ben mesajımda kesinlikle B. UYGUN'a laf atmadım;atmam da..Ben sadece Musa'nın yaptığı hareketi eleştirdim;çünkü Musa B. Hoca takımın başındayken oynanan ve neredeyse tüm maçlarda oynadı ve takımın en kötülerinden birisiydi..Eğer Musa ve diğer oyuncular B. Hoca zamanında geçen yıl ki gibi oynasaydı Sivasspor en azından da daha fazla puan alır ve B. UYGUN'da istifa etmek zorunda kalmaz ve takımın başında kalırdı;artı Eğer takımdaki oyuncular B.uygun'u bu kadar seviyorlarsa niye Abdurrahman,Sedat ve Hayrettin hariç diğre oyumcular;özellikle de musa hocayı niye yolcu etmeye gitmemiş...Madalyonun diğer yüzü de bu...B. UYGUN'un yaptıklarını kimse inkar edmez..Ama bu yıl takımın geldiği durumda ortada..İnsanlar gelip geçecektir ama SİVASSPOR SONSUZA KADAR KALACAKTIR...HERŞEY SİVAS İÇİN...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bülent, nilüfersporda, uygun