Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

BÜLENT UYGUNA MEKTUP
Alt 05.10.2009, 00:03   #1
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Unglücklich BÜLENT UYGUNA MEKTUP

Sevgili Bülent hoca, Asker Bülent, segili hocamız..

Bizler yani Sivasspor taraftarları seni delikanlı, mert, çalışkan, takımı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan biri olarak tanıdık ve hala bizim için öylesin.. Sen içimizden biriydin sen Sakaryalı olmana rağmen en az bizim kadar hatta bazılarımızdan daha da çok Sivaslıydın ve Sivassporluydun.. Sivasspor senin döneminde altın çağını yaşadı bir daha bunu görebilirmiyiz bilmem ama senin bize yaşattığın sevinçleri saymakla bitmez... Sen ki bu takımı 2006 sezonunda 16. sıradan teslim aldın ve lig bitiminde 48 puanla 7. sırada bitirmesini sağladın.. Sen ki Sivasspor kurulduğundan bu tarihe kadar ilk kez Süper Lig'de liderliğe taşıyan teknik direktör olarak kalbimizde taht kurdun.. Bunları milyon dolarlar harcıyarak değil bu takım için az bir bütçe ile gece gündüz çalışarak yaptın. Bu takımın neden bir otobüsü olmayacakmış Sivasspor bunu haketmiyor mu dedin ve otobüs kampanyasını başlatıp ilk bağışı da 50.000 tl gibi ciddi bir rakamla kendi cebinden ödedin.. Sivasspor tarihinde ilk defa şampiyonlar liginde senin teknik direktörlüğünde maç yaptı... 4 büyükler denen takımlar ilk defa Sivasa gelirken bacakları titredi.. Aylarca basın Sivası Sivassporu konuştuysa bu senin sayende oldu.. Sen Sivas için Sivasspor için o kadar değerliydin ki haftalardır Sivassspor için tek kelime yazmayan basın bugün senin istifanı birinci haber yaptı.. Bazılarımız bunu anlayamadık, idrak edemedik ama bugün senin istifandan sonra 7 haftadır galibiyete hasret olan taraftar buna bile sevinemedi.. Kal demek isteriz ama biz seni öyle seviyoruz ki senin daha fazla yıpranmaman daha fazla üzülmemen için istafa haberine boynumuzu büktük ve bizim taraftarımız başka taraftarlara benzemez sözünün aslında doğru olmadığını anladık..

Bizler sana karşı mahcubuz hocam.. İçimizdeki bir kaç çürük elma hariç Sivaslılar Sivassporlular seni çok seviyoruz ve yerini kimse alamaz..Senin istifa etmen bizleri derinden yaraladı.. Geçen yıl Bülent hoca Sivasspordan istifa edecek gidecek denilse idi herkes buna güler geçerdi.. Futbol camiası çok vefasız bunu biliyorum ama Sivasspor taraftarı asla bu gruba girmedi bundan sonra da girmeyecektir.. Bizler 7 maçta sadece 1 puan aldın diye kızmadık.. Çünkü daha geçen sezon ki yaşattığın sevinçler hala taze ve hala zihinlerimizde..Sivassporun liderliğe yükseldiği Vestel Manisaspor maçı öncesi saygı duruşu ve İstiklal Marşı sırasında asker selamını verirken, göz yaşlarını tutamadın. Bu görüntü ile yüreğimizdeki Asker Bülent sevgisi daha da arttı..Biliyorum artık dönüşü yok bu ayrılığın.. Biliyorum bir daha asker selamı ile bizleri selamlamayacaksın.. Biliyorum -30 derece de bile takımın galibiyeti için saha kenarında uğraşan mücadele eden Bülent Hocayı göremeyeceğiz.. En parlak döneminde transfer haberleri ortada dolaşırken ben bu takımı şampiyon yapmadan gitmem demiştin.. Şampiyon yapamadın ama Sivas gönüllerin şampiyonu oldu.. Beyaz Kırmızı Anadolu yıldızı yaptın bu takımı..Şunu söyleyebilirim ki Sivasspor taraftarının gönlünde senin yerin ayrı olacak hep sevgiyle, güzelliklerle yaad edileceksin.Korkarım ki ilerleyen haftalarda seni daha çok arayacağız, Bülent hoca ne olur gel diye yazılar yazacağız ama iş işten geçmiş olacak.. Bugün senin istafana sevinenler utançlarından Bülent hoca dönse keşke diyemiyecekler ama içlerinden hep bunu sayıklayacaklar.. Yolun açık olsun mert insan.. Bu taraftar seni hiçbir zaman unutmayacak...
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: BÜLENT UYGUNA MEKTUP
Alt 05.10.2009, 00:07   #2
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: BÜLENT UYGUNA MEKTUP

Arkadaşlar Bülent hoca gitti bari ona olan vefamızı aşağıdaki linkten mesaj atarak gösterelim.. Bu saatten sonra birşeyleri değiştirmek zor ama en azından onu sevdiğimizi Sivas taraftarı olarak gösterelim

http://www.bulentuygun.com.tr/Iletisim.aspx
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.10.2009, 00:07   #3
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

noktasına vırgulune hepsıne ımzamı atıyorum...adam bırak sıvasspor sıvas ın ne derdı varsa kostu dıkımevınden ıntıhar eden adamına kadar hersey ıcın caba sarfettı lıgdekı en genc hoca olmasına ragmen en ıstıkrarlı hoca olarak kaldı vede ılkkez bır anadolu sehrınde bır samp lıgı macı yonettı...

ya 5 lıra verıp kendısını sıvassporun sahıbı zanneden sıvaslılar ? nankorluk yapdı okadar

özr dilerım hocam onlar adın ben ozur dılerım...
Alt 05.10.2009, 00:13   #4
07reis58
Tecrübeli Yiğido

07reis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

258 Mesajına 624 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 07reis58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

böyle bir günde Allah tüm Sivasspor taraftarına sabır versin hakkımızda hayırlısı neyse o olsun....

ok yaydan çıktı bi kere
07reis58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 07reis58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.10.2009, 00:17   #5
gül5858
Usta Yiğido

gül5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

662 Mesajına 1.291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 gül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKgül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

2 Yılı aşkın emeğiniz söz konusu her ne kadar işiniz olmuş olsada biliyoruzki siz yüreğiyle konuşan ve yüreğini ortaya kayan bir hoca idiniz....
''Evet bu özelliklerinizi sanmıyorum başka bir teknik direktör dolduramaz...
Belki Sivasspor başarıyı bulcak belkide bulamayacak ama şu bir gerçekki sizin gibi yürekli samimi ve sevecen birini bulamayacaktır....
Hoşcakalın Sivasspor'a verdiğiniz emeklere teşekkürler hocam.....

Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz...
gül5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı gül5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.10.2009, 01:10   #6
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

hocamizin gitmesine encok üzülenlerden biriyim ama galiba yönetimle hoca daha önce anlasip ayrilmis olabilir eger öyle ise yapacak birsey yok umarim bir mucize olur geri döner
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.10.2009, 01:12   #7
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
gül5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2 Yılı aşkın emeğiniz söz konusu her ne kadar işiniz olmuş olsada biliyoruzki siz yüreğiyle konuşan ve yüreğini ortaya kayan bir hoca idiniz....
''Evet bu özelliklerinizi sanmıyorum başka bir teknik direktör dolduramaz...
Belki Sivasspor başarıyı bulcak belkide bulamayacak ama şu bir gerçekki sizin gibi yürekli samimi ve sevecen birini bulamayacaktır....
Hoşcakalın Sivasspor'a verdiğiniz emeklere teşekkürler hocam.....
aynen katiliyorum belki sivas yine ayni basariyi bulacak ama onun yeri benim gönlümde farkli bir yerde onun gibi biri daha yok
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karahisarli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.10.2009, 01:20   #8
duman58
Yiğido

duman58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 duman58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Sevgili AGCALLI arkadasim EMRE arkadasinda dedigi gibi kesinlikle harika bir veda mektubu olmus ama ben altina imzami atamiyorum cunku HOCAMIZIN yani takimimizin RUHU'nun gittigine inanmiyor ve inanmak istemiyorum bu yuzden veda etmek istemiyorum fakat burda bile gittigine sevinenleri gorunce sinirden kahroluyorum buyuzden diyorumki eger bu yolun donusu yoksa emin olun BULENT HOCA'ya hicbirsey olmaz olan yine bizim canimiz herseyimiz SIVASSPOR'umuza dolayisiyla SIVAS'imiza olur INSAALLAH ben ve benim gibi dusunenler yanilir ayrica hocamiza son sozum ise eger donusun yoksaki INSAALLAH donersin
ALLAH YOLUNU VE BAHTINI ACIK ETSIN
"ADAM GIBI ADAM BULENT UYGUN"
SENI KENDI ADIMA COK SEVIYORUM ASIL SEN BIZE HAKKINI HELAL ET.
Alt 05.10.2009, 10:32   #9
alisinan aslan
Acemi Yiğido

alisinan aslan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 alisinan aslan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Agcalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sevgili Bülent hoca, Asker Bülent, segili hocamız..

Bizler yani Sivasspor taraftarları seni delikanlı, mert, çalışkan, takımı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan biri olarak tanıdık ve hala bizim için öylesin.. Sen içimizden biriydin sen Sakaryalı olmana rağmen en az bizim kadar hatta bazılarımızdan daha da çok Sivaslıydın ve Sivassporluydun.. Sivasspor senin döneminde altın çağını yaşadı bir daha bunu görebilirmiyiz bilmem ama senin bize yaşattığın sevinçleri saymakla bitmez... Sen ki bu takımı 2006 sezonunda 16. sıradan teslim aldın ve lig bitiminde 48 puanla 7. sırada bitirmesini sağladın.. Sen ki Sivasspor kurulduğundan bu tarihe kadar ilk kez Süper Lig'de liderliğe taşıyan teknik direktör olarak kalbimizde taht kurdun.. Bunları milyon dolarlar harcıyarak değil bu takım için az bir bütçe ile gece gündüz çalışarak yaptın. Bu takımın neden bir otobüsü olmayacakmış Sivasspor bunu haketmiyor mu dedin ve otobüs kampanyasını başlatıp ilk bağışı da 50.000 tl gibi ciddi bir rakamla kendi cebinden ödedin.. Sivasspor tarihinde ilk defa şampiyonlar liginde senin teknik direktörlüğünde maç yaptı... 4 büyükler denen takımlar ilk defa Sivasa gelirken bacakları titredi.. Aylarca basın Sivası Sivassporu konuştuysa bu senin sayende oldu.. Sen Sivas için Sivasspor için o kadar değerliydin ki haftalardır Sivassspor için tek kelime yazmayan basın bugün senin istifanı birinci haber yaptı.. Bazılarımız bunu anlayamadık, idrak edemedik ama bugün senin istifandan sonra 7 haftadır galibiyete hasret olan taraftar buna bile sevinemedi.. Kal demek isteriz ama biz seni öyle seviyoruz ki senin daha fazla yıpranmaman daha fazla üzülmemen için istafa haberine boynumuzu büktük ve bizim taraftarımız başka taraftarlara benzemez sözünün aslında doğru olmadığını anladık..

Bizler sana karşı mahcubuz hocam.. İçimizdeki bir kaç çürük elma hariç Sivaslılar Sivassporlular seni çok seviyoruz ve yerini kimse alamaz..Senin istifa etmen bizleri derinden yaraladı.. Geçen yıl Bülent hoca Sivasspordan istifa edecek gidecek denilse idi herkes buna güler geçerdi.. Futbol camiası çok vefasız bunu biliyorum ama Sivasspor taraftarı asla bu gruba girmedi bundan sonra da girmeyecektir.. Bizler 7 maçta sadece 1 puan aldın diye kızmadık.. Çünkü daha geçen sezon ki yaşattığın sevinçler hala taze ve hala zihinlerimizde..Sivassporun liderliğe yükseldiği Vestel Manisaspor maçı öncesi saygı duruşu ve İstiklal Marşı sırasında asker selamını verirken, göz yaşlarını tutamadın. Bu görüntü ile yüreğimizdeki Asker Bülent sevgisi daha da arttı..Biliyorum artık dönüşü yok bu ayrılığın.. Biliyorum bir daha asker selamı ile bizleri selamlamayacaksın.. Biliyorum -30 derece de bile takımın galibiyeti için saha kenarında uğraşan mücadele eden Bülent Hocayı göremeyeceğiz.. En parlak döneminde transfer haberleri ortada dolaşırken ben bu takımı şampiyon yapmadan gitmem demiştin.. Şampiyon yapamadın ama Sivas gönüllerin şampiyonu oldu.. Beyaz Kırmızı Anadolu yıldızı yaptın bu takımı..Şunu söyleyebilirim ki Sivasspor taraftarının gönlünde senin yerin ayrı olacak hep sevgiyle, güzelliklerle yaad edileceksin.Korkarım ki ilerleyen haftalarda seni daha çok arayacağız, Bülent hoca ne olur gel diye yazılar yazacağız ama iş işten geçmiş olacak.. Bugün senin istafana sevinenler utançlarından Bülent hoca dönse keşke diyemiyecekler ama içlerinden hep bunu sayıklayacaklar.. Yolun açık olsun mert insan.. Bu taraftar seni hiçbir zaman unutmayacak...
ya ne yaptınız bülent hoca gitmedi gidemezde yönetim buna izin vermez.en azından bunun için dua ediyorum.
alisinan aslan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alisinan aslan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.10.2009, 10:46   #10
hanedan58
Acemi Yiğido

hanedan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 hanedan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sadece 3-5 kişinin lafıan inanıpta gittinse hocam demekki biz sivaslılara duyduğun sevgi hep yalanmış sevenlerimi üzersem diyorsun bir konuşmanda şimdi milyonlarca sevenin buğün işi gücü bırkmış senin derdine yanmış bizleri sen seven olarak kabul etmedin miki bıraktında gittin allah aşkına bugün bir haberde okudum yerine düşünülen isimlermiş güya hepsini toplasan bir sen etmez sen nasıl emanet edeceksin takımını taraftarını onlara düşüşümüzü nasıl izleyeceksin onların elinde .......
hanedan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda hanedan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bülent, mektup, uyguna